Banen <f*fc lobTrack.nl SsW Kijk ook op psychologisch medewerker m/v Teamleider verpleging m/v Van de Velde Yerseke B.V. ONDERHOUDSMONTEUR VERWARMINGSTOESTELLEN BEGINNEND TEKENAAR STEK HCN Hypotheken enthousiaste en representatieve secretaresse (fulltime) Rector inspirator/bruggenbouwer Ontwerp en begeleiding van werving selectietrajecten su Lt a con bouwkundige constructeurs nachtwakers DIRECTIESECRETARESSE 20 MEI 2006 - W33 z^-ind Qe stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland (RGZ) is als zelfstandige organisatie actief op het terrein van revalidatiegeneeskunde op specialistisch niveau in de provincie Zeeland, voor zowel kinderen als volwassenen. ge RGZ heeft drie vestigingen: De unit 'Lindenhof' (poliklinische en klinische volwassenen revalidatie) te Goes. De unit 'De Wielingen' (poliklinische kinder- en volwassenenrevalidatie) te Terneuzen. De unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderrevalidatie) te Goes. Tevens vindt er revalidatiegeneeskundige consultatie en medebehandeling door onze revalidatieartsen in de Zeeuwse ziekenhuizen en verpleeghuizen plaats. Momenteel werken ruim 190 medewerkers binnen de RGZ. Voor de locatie 'Lindenhof' zoeken wij zo spoedig mogelijk een voor gemiddeld 22 uur per week Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van een jaar met de intentie tot een dienstverband voor onbepaalde tijd. Uw Taken: u voert onderzoek uit in opdracht van de psycholoog, i.e. kennismaking, onderzoeksvoorstel, uitvoering en voorbereiding rapportage; u draagt zorg voor algemene administratieve ondersteuning van de psycholoog; u voert cognitieve trainingen uit op aanwijzing van psycholoog; u bent medeverantwoordelijk voor de organisatie van de discipline psychologie. Wij verwachten: een opleiding tot psychologisch medewerker of beroepsopleiding psychodiagnostisch werkende of vergelijkbare beroepsopleiding op tenminste mbo-niveau is vereist; - werkt met een ruime mate van zelfstandigheid; relevante werkervaring bij voorkeur in de gezondheidszorg; - nauwkeurigheid en goede sociale vaardigheden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao-ziekenhuizen, FWG 40, min. 1.552,— max. 2.296,— per maand op fulltimebasis. Nadere informatie over de vacature kunt u verkrijgen bij de heer M. J. M. Duifhuizen, unitmanager, tel. 0113 - 23 62 36. Voor de locatie 'Lindenhof' zoeken wij zo spoedig mogelijk een voor gemiddeld 32-36 uur per week |Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van een jaar met de intentie tot een dienstverband voor onbepaalde tijd. Uw taken: U bent verantwoordelijk voor de coördinatie en continuïteit van de verpleegkundige inzet en het bewaken van de kwaliteit daarvan. U bent medeverantwoordelijk voor en levert mede een bijdrage aan de voorbereiding en ontwikkeling van het revalidatieverpleegkundig beleid. U bent medeverantwoordelijk voor een goed leef-, leer- en werkklimaat voor de klinische revalidant en diens directe omgeving. U bent medeverantwoordelijk voor het werkklimaat van het verpleegkuadig-team en u bent eindverantwoordelijk voor de verpleegkundige zorg. U wordt belast met verpleegkundige verzorgende werkzaamheden 18 uur). U rapporteert en legt verantwoordelijkheid af aan de unitmanager. U draagt zorg voor de roosterplanning en voor het opleiding- en stagebeleid. U bent medeverantwoordelijk voor de uitvoering van de basis medische zorg. i Wij verwachten: Diploma verpleegkundige (niv. 4) of hbo-v (niv. 5) en BIG-geregistreerd. Een managementopleiding in de gezondheidszorg is een pré. Kennis van en ervaring met relevante vakgebieden zoals revalidatie, neurologie, chirurgie. Werkervaring in een leidinggevende verpleegkundige positie is noodzakelijk. Aantoonbare werkervaring ten aanzien van voorbehouden verpleegkundige handelingen. Doorzettingsvermogen, geduld en tact. Bereidheid tot het volgen van de opleiding revalidatieverpleegkundige. [De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao-ziekenhuizen, FWG 50 min. 1.760, x.€ 2.865,per maand op fulltimebasis. Nadere informatie omtrent de vacature kunt u verkrijgen bij dhr. J. Mes, unitmanager kliniek 'Lindenhof', 0113 - 23 62 36. [Uw schriftelijke reactie op beide vacatures uiterlijk 4 juni 2006 sturen aan de Stichting RGZ, Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, !ta.v. mevrouw I. Fokkema, personeelsfunctionaris, e-mail: ifokkema@raz.nl INSTALLATIEBEDRIJF Kreeft 5 Postbus 52 4400 AB Yerseke Tel. 0113 572120 Fax 0113 572761 info@van-de-velde.nl www.van-de-velde.nl Als regionaal opererend installatiebedrijf bieden wij onze klanten oplossingen op het gebied van verwarming, sanitair, elektra, luchtbehandeling en koeling. Door toe genomen activiteiten zijn wij momenteel op zoek naar nieuwe, enthousiaste collega's: Naast een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden krijg je binnen onze organisatie voldoende ruimte om te groeien en jezelf te ontwikkelen. Als je geïnteresseerd bent in één van bovengenoemde functies, stuur dan je sollicitatiebrief en CV ter attentie van Dhr. Meijboom. M* INSTAL Op ons kantoor in Goes is plaats voor een: Wat ga je doen? Telefonische contacten/diverse receptiewerkzaamheden Verwerken van in- en uitgaande post Beheer relatiebestand Verzorgen van de administratie Wie zoeken wij? Een flexibel persoon, met goede contactuele eigenschappen Een administratieve/secretariële opleiding Bekend met Word en Excel Leeftijd tussen de 18 en 25 jaar Spreekt dit je aan? Stuur dan binnen een week een brief met C.V. naar: HCN Hypotheken t.a.v. de heer J.J. de Dreu Westwal 9,4461 CM Goes tel. 0113-232548 E-mail: info@hcnhypotheken.nl scholengroep Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee is de enige school voor voortgezet onderwijs op het mooie Schouwen-Duiveland. Het is een brede openbare •scholengemeenschap voor Lwoo tot en met Vwo- plus, gelegen aan de rand van het karakteristieke centrum. De onlangs gerenoveerde school met ruim 1000 leerlingen vervult een streekfunctie voor de gemeenschap, die zich van oudsher betrokken voelt. De school wil nog aantrekkelijker worden. De afge lopen jaren is daarom geïnvesteerd in een ingrijpend onderwijsvernieuwingstraject. De komende jaren zal dit op een evenwichtige, doelgerichte manier worden geïmplementeerd. Bevorderen van een vanzelfsprekende communicatie en onderlinge afstemming, consistente besluitvorming en een professionele cultuur, waarin individuele medewer kers zich gekend voelen en wordt geappelleerd aan hun deskundigheid, zijn daarbij belangrijke speer punten. De rector vormt samen met de sectordirecteuren Brugklas+hA/2-3, Vmbo en Tweede Fase de directie. Pontes Pieter Zeeman maakt deel uit van Pontes Scholengroep (3000 leerlingen) met vestigingen in Zierikzee en Goes. Pontes Pieter Zeeman heeft een vacature voor een die integraal leiding geeft aan de school. De rector rapporteert aan het bestuur van Pontes Scholengroep. Functieomvang: 1.0 FTE. Salarisschaal: 15 CAO-VO. Uw profiel Uit uw brief en curriculum vitae blijkt dat u: het VO in de volle breedte kent 8 ervaring heeft met integraal management in het VO ervaring heeft met het sturen van onderwijs- en veranderingsprocessen 8 ervaring heeft met teambuilding. U woont op Schouwen-Duiveland of bent bereid op zeer korte termijn naar het eiland te verhuizen. In gesprekken met u wordt duidelijk dat u een bijdrage kunt leveren aan dë identiteit van deze openbare school en over de volgende kwaliteiten beschikt: 8 Leiderschap: u bent in staat met anderen tot een gezamenlijk resultaat te komen. U neemt mensen mee, zorgt voor duidelijke kaders en realiseert een omgeving waarin men weet wat er van een ieder verwacht wordt. U bent besluitvaardig als een open discussie geen uitsluitsel biedt 8 Onderwijskundig leiderschap: u bent enthousiast over onderwijsvernieuwing en weet dit op anderen over te dragen. Vanuit een helicopterview stuurt u veranderingsprocessen aan, waarbij u de onderlinge samenhang bewaakt. U heeft hart voor alle leerlingen. U kunt omgaan met verschillen en weet talenten optimaal in te zetten bij het bereiken van het beoogde resultaat 8 Organisatiesensitiviteit: u voelt wat haalbaar is en streeft het hoogst haalbare na. U heeft oog voor de gedreven heid en gevoeligheden van de mensen in uw omgeving en maakt deze bespreekbaar. U investeert in een organisatie structuur en -cultuur die aansluit bij de behoeften van het team 8 Communicatieve vaardigheden: men ervaart u als inspirerend, toegankelijk en open. U bent zichtbaar en actief in de regio. U wordt door medewerkers, ouders en leerlingen ervaren als warm, respectvol en duidelijk. Wilt u meer weten? www.pontes.nl U kunt tot en met 31 mei een informatiepakket aanvragen bij Parcours, tel.: 033 - 25 811 25 of per e-mail: info@parcours.nl Gaat u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae dient uiterlijk 3 juni in het bezit te zijn van Marike Jonker. Zij ontvangt uw sollicitatie graag per e-mail op m.jonker@parcours.nl. Belangrijke data Een voorronde is gepland op 15 juni. De eerste ronde selectiegesprekken vindt plaats op 22 juni. De tweede ronde wordt gehouden op 27 juni. Een assessment onderzoek maakt deel uit van de procedure Deze is gepland op 29 juni. PARCOURS In verband met verdere uitbreiding van onze diensten zijn wij op zoek naar ervaren: Het profiel Je hebt een afgeronde opleiding Bouwkunde op hts-niveau (of gelijkwaardig); Je beschikt over relevante werkervaring op het gebied van bouwkundige constructies; Je kunt goed zelfstandig werken; Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden; Kennis van de regelgeving; Kennis van geautomatiseerde systemen. De werkzaamheden Constructieberekeningen voor woning- en utiliteitsbouw; Controle van berekeningen tekeningen voor gemeenten; Trajectbewaking; Wij bieden een uitdagende baan in een prettig en jong team. Ook bieden wij uitstekende (secundaire) arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u richten aan S&W Consultancy t.a.v. Mevr. S. van Ooijen Postbus 5185, 4380 KD Vlissingen Bij voorkeur per e-mail: saskia@s-w.nl Gildeweg 39a postbus 5185 4380 KD Vlissingen T 0118 41 56 81 F 0118 41 58 83 info@s-w.nl www.s-w.nl 'Werk' in vakantiesfeer aangeboden! RCN de Schotsman (Kamperland) is een recreatiecentrum voor kampeer en bungalowvakanties en ligt aan het Veerse Meer. Wij zijn op zoek naar een aantal mensen die stevig in hun schoenen staan, om bij ons te komen werken als Bij voorkeur met ervaring. Minimum leeftijd 22 jaar. Het betreft de periode Hemelvaart-Pinksteren en het hele zomerseizoen (juli/augustus). De werktijden zijn in principe van 23.00 tot 04.00 uur. Tevens zijn wij op zoek naar: schoonmakers m/v Het betreft voor deze functies de periode per direct tot 1 november. Salaris conform de CAO Recreatie. Lijkt het je wat, bel of stuur ons een e-mail. Tel. nr.: 0113 - 371751 E-mail: schotsman@rcn.nl JAN DE RIJK LOGISTICS Jan de Rijk Logistics is een snelgroeiende, toonaangevende logistieke dienstverlener, aktief op het gebied van Internationaal Transport, Distributie, Fresh Logistics en Warehousing. Jan de Rijk Logistics realiseert een jaaromzet van 180 miljoen euro en heeft ruim 1.000 medewerkers in dienst. Wij zoeken met spoed een enthousiaste en flexibele: Functieomschrijving: U werkt nauw samen met een collega voor 3 directeuren en bent betrokken bij alle facetten van hun takenpakket. De directie is veelvuldig onderweg en heeft een onregel matig werkschema. Voorbereiden van vergaderingen. 8 Directe uitvoering van actiepunten en continue follow-up. Het verzorgen en bijhouden van de standaard directie administratie. 8 Behandeling, verwerking en archivering van vertrouwelijke stukken. 8 Plannen van afspraken. 8 Verzorgen van alle binnenlandse en buitenlandse correspondentie. 8 Organiseren van zakenreizen en personeelsaangelegenheden. 8 Beantwoorden telefoon en verzorgen dagelijkse post. Functie-eisen: 8 Ruime ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in een internationale opereren de onderneming. 8 Opleiding op HBO-niveau 8 Uitstekende kennis van Engels, zowel mondeling als schriftelijk, Duits en Frans is een pré. 8 Goede bekendheid met het MS-Office pakket (Word, Excel, Powerpoint) 8 Discretie en betrouwbaarheid 8 Grote mate van flexibiliteit en zelfstandigheid 8 Pro-actieve werkhouding 8 Representatief Wij bieden: 8 Uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. 8 Afwisselend werk in een informele, doelgerichte en internationale organisatie. 8 Ruimte voor initiatief en ontwikkeling. Uw sollicitatie kan U richten aan: Jan de Rijk Logistics Postbus 1086 4700 BB Roosendaal T.a.v. René de Clercq Emailr.de.clercq@janderijk.com Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen met de heer R. de Clercq, Manager P&O, 0165-572572. Zie ook www.janderijk.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 61