Banen O Job" rack daadkracht Monteurs Onderhoud en Storingen (elektra en gas) Monteurs Hoogspanning Commercieel logistiek medewerker binnendienst m/v Stichting Ter Weef 0 4\ DS MQQÖ Assistent projectmanager m/v Woontrend Zeeland project Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! op de mens -essent Lever je oude mobieltje in en geef een hersenpatiënt een betere toekomst. KOK /j/P) I Accountants- en A I I Adviesgroep Rijkse Kijk ook op 20 MEI 2006- De Hoop Handel in Terneuzen maakt deel uit van het concern De Hoop Terneuzen b.v. De Hoop Handel is een handelsonderneming, die actief is als toeleverancier in de weg- en waterbouw, beton- en betonmortelindustrie en spoorwegbouw. De organisatie kenmerkt zich door daadkracht, ondernemerschap, innovatief denken en flexibiliteit. Graag willen wij in contact komen met jonge, enthousiaste kandidaten voor de functie van De functie Na een inwerkperiode, waarbij veel aandacht zal worden besteed aan het leren kennen van de organisatie en de producten, wordt u belast met de telefonische verkoop, het maken van offertes, het regelen van de expeditie en het verzorgen van de administratieve verwerking. Wij vragen U heeft een afgeronde en bij voorkeur commerciële mbo-opleiding, die u in staat stelt zowel zelfstandig als in teamverband te werken. U heeft een service gerichte en klantvriendelijke instelling en u beschikt over De sollicitatieprocedure Uw reactie met een uitgebreid curriculum vitae kunt u sturen aan De Hoop Terneuzen b.v., t.a.v. de heer H. Suy, hoofd P&O, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen of per e-mail: h.suy@dehoop.nl goede commerciële vaardigheden. U heeft affiniteit met logistieke processen U bent bij voorkeur woonachtig in Zeeuws- Vlaanderen of bereid zich in deze regio te vestigen. Wij bieden Een zelfstandige en commerciële functie met veel verantwoordelijkheid; Een bij de functie passende salariëring met goede bijbehorende arbeidsvoorwaarden; Een prettige werkomgeving in een team van enthousiaste en gemotiveerde collega's. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs Woontrend Zeeland project is de project afdeling binnen Woontrend Zeeland. De project afdeling richt zich op de business to business markt. Woontrend Zeeland project profileert zich in de markt als een betrouwbare partner met een ruim assortiment, tegen een scherpe prijs/kwaliteit verhouding. Ons zakelijk klanten bestand, bestaande uit: Horeca Zorg Dienstverlening Scholen Instellingen Bedrijven Kantoren groeit, mede door onze commerciële klantgerichte performance. Wij leveren complete interieur inrichtingen speciaal voor deze doelgroep geschikt, zoals meubelen, vloeren, raambekleding, verlichting enz. Ter versterking van onze projectafdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar een: De funtie De assistent projectmanager geeft rechtstreeks ondersteuning aan de leidinggevende binnen deze afdeling, tot de werkzaamheden behoren o.a.: Het maken van een interieur/vloeren plan voor toekomstige opdrachtgevers (Auto cadNavigram), het maken van calculatie's (Excel) voor deze voorstellen en het onderhouden van de contacten met leveranciers en opdrachtgevers.Technische kennis van materialen als vloerbedekking, raambekleding> ondervloeren is een vereiste. De kandidaat U beschikt over een commerciële opleiding op MBO-niveau en minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Daarnaast is uw persoonlijkheid van wezenlijk belang. Het teamverband en het daarmee ondersteunen van elkaar is een pre om goed te functioneren. Woontrend Zeeland biedt u Verantwoordelijkheid binnen de afdeling projecten, variatie, ruimte voor initiatieven en groei, een uitstekend salaris als mede een modern pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u voor 7 juni a.s. sturen naarWoontrend Zeeland project t.a.v. Don Brouwer, Postbus 22, 4370 AA Koudekerke. Voor meer informatie belt u Don Brouwer, telefoon 0118-555561 Duinstraat 18a 4371 AZ Koudekerke In het najaar van 2006 zal Hof Cruninghe in Kruiningen worden geopend, een woonzorgcomplex voor senioren, waarin een kleinschalige voorziening is opgenomen van 2 groepen met ieder 6 plaatsen voor psychogeriatrische bewoners. Stichting Ter Weel gaat hiermee "kleinschalige zorg" realiseren. Beschikbare functies 8 dienstverbanden met een min/max-contract van 24 tot 30 uur per week en 4 dienstverbanden met een min/max-contract van 20 tot 30 uur per week. De diensten (dag-, avond- en nachtdienst) worden verrichten volgens rooster. Ga jij de uitdaging aan om in het eerste kleinschalige woonproject van StichtingTerWeel te willen werken in een zelfsturend team en vind jij dat de cliënt centraal staat, (ge)woon net als thuis? Dan zijn wij op zoek naar jou! De functie Je ondersteunt je bewoners bij de realisatie van hun (zorg)vragen op het gebied van wonen, zorg en welzijn. De uitvoering vindt plaats op basis van het individuele zorgplan en conform de professionele waarden, normen en de visie van StichtingTerWeel. Voor familie en betrokken disciplines ben je het eerste aanspreekpunt tijdens je dienst. Je verricht alle voorkomende werkzaamheden (verpleging, verzorging, begeleiding en huishoudelijke taken) in een woning. Jouw bagage diploma (zieken)verzorgende of verzorgende C/D; kennis van en ervaring met het omgaan met ouderen met een psychogeriatrisch ziektebeeld; zelfstandig (alleen) kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld. Ter Weel biedt dienstverband voor onbepaalde tijd; salaris in FWG 35 conform de CAOV&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Herken je jezelf? Neem dan wanneer je meer informatie wenst, contact op met MauriceTheune, tel. 0113 - 503240. Een sollicitatiebrief met CV (bij voorkeur getypt) kun je vóór 3 juni a.s. sturen naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Gesprekken voor deze functie vinden plaats op 13 en 22 juni 2006. Algemene informatie overTer Weel vind je op www.terweel.nl. werken bij Essent betekent werken bij een toonaangevend energiebedrijf in een internationale markt. Samen met 12.000 collega's zorg je ervoor dat onze klanten 24 uur per dag op ons kunnen rekenen. Werken bij Essent betekent ook dat je aan de slag gaat bij een bedrijf met een open, informele werksfeer en een dynamisch, inspirerend werkklimaat. Je krijgt er alle ruimte om je persoonlijk en professioneel te ontwikkelen. En in welke functie je ook in dienst treedt, we doen altijd een beroep op je creativiteit, betrokkenheid en persoonlijke verantwoordelijkheid. Als dit je aanspreekt, is Essent het bedrijf voor jou. Essent Netwerk verzorgt de aanleg, het onderhoud en het beheer van transport- en distributienetten. Onze organisatie staat met deskundige mensen voor betrouwbaarheid, kwaliteit, snelle storingsafhandeling en klantgerichte service. Monteurs Onderhoud en Storingen Bij de regio West-Brabant werken ca. 350 mensen verdeeld over de vestigingen Breda en Tilburg. Bij de regio Oost-Brabant werken zo'n 270 mensen. In deze regio liggen o.a. 's-Hertogenbosch, Eindhoven, Boxtel en Boxmeer. Voor beide regio's zoeken we monteurs Onderhoud en Storingen (elektra en gas], waarbij de Regio Oost-Brabant met name op zoek is naar monteurs elektra. Op de afdeling Onderhoud en Storingen verricht je montage- en onder houdswerk in het distributienet, ondersteun je bij controle- en revisiewerkzaamheden in de distributiestations en -installaties en voer je inspectiewerkzaamheden uit. Je verricht schakelhandelingen en legt een en ander vast in rapportages. Deze werkzaamheden voer je zelfstandig uit. Tevens draai je storings- en wachtdiensten. Omdat je van huis uit werkt, verwachten we dat je woonachtig bent in het werkgebied of de directe nabijheid. Profiel Je vakkennis blijkt uit een opleiding en/of ervaring op MBO-niveau 3 in de richtingen laag- en middenspanning (elektrotechniek) of distri butie- of installatietechniek gas (gasstatiohstechniek is een pre). Je beschikt over het rijbewijs B en E en VCA-B. Voor de functies geldt dat je accuraat en stressbestendig bent en een hoog veiligheids bewustzijn hebt. Verder heb je affiniteit met automatisering. Bel voor meer informatie: Regio West-Brabant, de teammanagers Peter Luijten (monteur E), 073 853 74 95 of Ton Nuijten (monteur G), 06 50 63 05 12. Regio Oost-Brabant, de teammanagers Marco Coppelmans, 06 50 21 33 19 of Ronald Persoon, 06 55 39 08 29. Monteurs Hoogspanning Op de afdeling Hoogspanning, stations Zuid, verricht je zowel nieuw bouw- als onderhoudswerkzaamheden aan technisch hoogwaardige installaties in de hoogspanningsstations van de regio Brabant. Ook het oplossen van storingen aan deze installaties behoort tot je takenpakket. Je voert schakelhandelingen uit en coördineert en begeleidt werkzaamheden die door derden wórden uitgevoerd. Van de uitgevoerde werkzaamheden en schakelhandelingen maak je rapportages. Je werkt van huis uit en draait ook storingsdiensten. Profiel Je vakkennis blijkt uit een opleiding op MBO niveau 4 elektrotechniek en/of VEV-TMI. Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring in de installatie techniek en beschikt over rijbewijs B (bij voorkeur ook E) en VCA-basis. Verder ben je accuraat, stressbestendig en een teamplayer met een hoog veiligheidsbewustzijn. Bel voor meer informatie met John Pijls, manager Stations Zuid, 06 54 23 60 64. Voor alle functies geldt dat ook schoolverlaters worden opgeroepen te reageren. Sollicitatie Stuur je sollicitatie vóór 6 juni 2006 naar ecijm.krol@essent.nl of per post naar. Essent Netwerk t.a.v. C.onchita Krol, Postbus 2712, 6030 AA Weert. Bij sollicitatie vermelden West (regio West-Brabant), Oost (regio Oost-Brabant) of Hoog (Hoogspanning). Kijk voor meer informatie op www.essent.nl Jij en Essent. Een combinatie met kansen. De Hersenstichting Nederland maakt zich sterk voor 3,5 miljoen mensen met een hersenaandoening. U kunt daarbij helpen: haal bij de DA drogist een zakje en stuur uw oude mobiele telefoon op! www.hersenstichting.nl 070-360 48 16 Giro 860 Restaurant Kolkzicht art food "De kunst van het genieten" Ter versterking van ons jonge enthousiaste team zoeken we een creatieve, gemotiveerde, zelfstandig werkend Interesse... bel: 0115-621643 of 06-51368269 mail info@contrasten.nl vww.kolkzicht-contrasten.nl ACCOUNTANTS-ADMINISTRATIECONSULENTEN REGISTERACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een jonge en dynamische organisatie met zo'n 100 enthousiaste, gemotiveerde medewerkers verdeeld over 4 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het vlak van de financiële dienstverlening. Naast het verrichten van accountancy werkzaamheden en het samen stellen van fiscale aangiften, verstrekken wij adviezen op fiscaal-, bedrijfseconomisch- en automatiseringsgebied. De dienstverlening richt zich met name op kleine en middelgrote onder nemingen, vrije beroepsbeoefenaren, alsmede op non-profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfscultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliëntgerichte benadering voorop staan. Onderdeel van Accounts- en Adviesgroep Rijkse is maatschap Rijkse Partners Belastingadvi seurs te Middelburg. Binnen deze maatschap houdt een team van deskundige belasting adviseurs zich bezig met allerlei vraagstukken op fiscaal terrein en financiële planning. De functie omvat met name het samenstellen van fiscale aangiften, het voeren van correspondentie en het onderhouden van contacten met cliënten en belastingdienst en het voor bereiden van adviezen. Wij zijn op zoek naar: Een enthousiaste collega, die de opleiding HEAO BE/FE of een daarmee vergelijkbare opleiding heeft afgerond, affiniteit heeft met de fiscale wetgeving en het prettig vindt om in teamverband te functioneren. Enige werkervaring verdient de voorkeur. Wij bieden: Naast uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede studie(kosten)regeling, een prettige werksfeer en ruime kansen voor verdere doorgroei binnen onze organisatie. Wilt u meer weten over de functie dan kunt u contact opnemen met Gert Treurniet of Hans Houmes. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen, richten aan: Accountants- en Adviesgroep Rijkse, Afdeling personeels zaken, t.a.v. Guus Blommaert, Postbus 325, 4330 AH Middelburg of per e-mail: g.blommaert@aar.nl. (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) i WWW.AAR.NL MIDDELBURG I GOES I SEROOSKERKE (W) I VLISSINGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 60