bruna PZC TOPTHRILLER 2 7 weken Innij bockenvoordeel Hliades Ochoa Grupo Patria Genieten van een lange, spannende zomer 'Sporen naar het Verleden' r record KNIP DE exclusief voor onze abonnees KORTINGS BON Top Thrillers Collectie titels: De boekenredactie van o.a. de PZC selecteerde voor u 7 internationale thrillers. Literaire critici en lezers zijn het over deze boeken eens: "dit zijn meesters van de spanning, dit is genieten op topniveau". Kortom een Top Thrillers collectie die niet mag ontbreken in uw boekenkast. Daarom is er exclusief voor abonnees een éénmalige korting van €3,- per titel (normale prijs €8,95). Knip de voordeelbon uit op de voorpagina van uw krant (3x per week afgedrukt) en lever 'm in bij één van de deelnemende winkels. Vanaf 13 mei iedere zaterdag een nieuwe TopThriller in de verkoop. Wees er snel bij want deze titel is slechts een aantal weken verkrijgbaar. Zolang de voorraad strekt bij: aöl|d «rttató! ..en alle deelnemende boekhandels 3x per week op de voorpagina van deze krant U kunt de boeken ook bestellen en thuis laten bezorgen. Kijk op: www.fopihrillencoIIectic.il! het alfabet van Zeeland Patricia Cornwell Fataal weekend Patricia Cornwell (1956, Miami, Florida) begon haar schrijversloopbaan als journaliste bij een krant. Na enige jaren werkzaam te zijn geweest als misdaadverslaggeef ster, vindt ze een baan bij de pathologisch-anatomische dienst van Virginia. Gecombineerd met de ervaring die zij opdoet bij de vrijwillige politie, levert dat alles tezamen de stevige fundering voor haar thrillerserie rond de vrouwelijke patholoog-anatoom dr. Kay Scarpetta. In Fataal weekend waart er seriemoordenaar rond in Richmond, Virginia. H ij vermoordt ?ijn vrouwelijke slachtoffers op gruwe lijke wijze in hun eigen slaapkamer en steeds tijdens het weekend. Hei onderzoek verloopt stroef doordat de slachtoffers niets met elkaar gemeen lijken te hebben. Patholoog- anatoom Kay Scarpetta opent de jacht op de moordenaar én gaat zich gaandeweg meer en meer identificeren met de slachtoffers. Ondertussen staat haar reputatie op het spel als er op mysterieuze wijze vanuit haar kantoor informatie lekt naar de pers. Scarpetta zoekt verbeten door en krijgt daarbij hulp van haar nichtje Lucy, een tienjarige computer-wizkid. 13 mei 20 mei 27 mei 3 juni 10 juni 17 juni 24 juni Stephen King Tweeduistér Patricia Cornwell John Le Carré Daniel Hecht Thomas Harris Robert Ludlum Scott Turow Fataal weekend Spion aan de muur Geestdrift De schreeuw van het lam De Scarletti erfenis De Aanklager - 50% korting op concert van Eliades Ochoa Grupo Patria m/v Woonplaats: Naam: Adres: Postcode: Geboortedatum: Telefoon: E-mail a Abonneenummer: Aantal kaarten: Ik machtig PZC om het verschuldigde b Bank-/gironummer: Handtekening^Datum- Let op! Bonnen insturen vóór 25 mei! De kaartjes worden tijdig naar u toegestuurd. Zie voorwaarden elders op deze pagina. (indien bekend) (max. 4) g van mijn rekening af te schrijven De Leeuw van Santiago Eliades Ochoa werd wereldwijd beroemd met de Buena Vista Social Club. Maar ook voor die tijd genoot hij al een ruime bekendheid. Hij zit dan ook al zo'n beetje z'n hele leven in de muziek. Ochoa werd in 1946 geboren op het Cubaanse platteland. Sinds 1958 woont hij in Santiago de Cuba. Al op jonge leeftijd leerde hij gitaar en tres (traditionele Cubaanse gitaar) spelen en begon hij met zingen. Hoewel hij nooit gitaarles heeft gehad, was niemand verbaasd oVer zijn talent en gedre venheid, aangezien zijn hele familie zingt en gitaar speelt. Toen hij elf jaar oud was, speelde hij al in cafés en bor delen in Santiago. Zijn professionele carièrre begon in de jaren '60, met het Quinteto Oriente en Septeto Tipico. in 1978 kwam hij bij Cuarteto Patria, de huisband van de Casa de la Trova, een beroemde zaal in Santiago. Hij wilde zich alleen bij de band aansluiten op voorwaarde dat de groep son montuno, guarachas en guajiras, traditionele Cubaanse volksmuziek, aan haar repertoire toevoegde. Ochoa's stem en gitaarspel vormen de basis voor de band. Zijn zang is emo tioneel, maar nooit melodramatisch. Zijn gitaarspel van grote klasse. Ochoa's bijnamen zijn 'de Leeuw van Santiago', en 'de beste muzikant van de Casa'. Momenteel staat Eliades in de top 100 door de samenwerking met BL0F op hun nieuwe single Hemmingway. Met dit optreden speelt hij samen met Grupo Patria, deze groep bestaat uit 7 muzikanten. Voor meer info kun je surfen naar www.blof.nl en dan naar Eliades Ochoa. De Leeuw van Santiago treedt op 2 juni op in het Arsenaal Theater in Vlissingen. Abonnees van de PZC kunnen met 50% korting naar dit optreden voor slechts €13,75 (op=op). Vul abonneevoordeelbon 1 in en stuur deze voor 25 mei op naar: PZC Abonneevoordeel, T.a.v Lezersservice, Postbus 31,4460 AA GOES. Algemene voorwaarden abonneevoordeel Niet in combinatie met andere aanbiedingen. Geen korting achteraf op reeds betaalde kaarten. Alleen bonnen van krantenpapier worden in behandeling genomen. PZC is niet verantwoordelijk en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het gebodene en de financiële en administratieve afwikkeling bij de deelnemende organisaties. Wijzigingen in de spelregels, data, aanvangstijden en geldende prijzen zijn te allen tijde voorbehouden. Prijzen worden uitgegeven zolang de voorraad strekt. PZC BV gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Zie het colofon van PZC voor meer informatie. Op het museumterrein in Goes trekt de stroomtrein Goes-Borsele alle registers open. De Stoomketels staan op druk, prachtige locomotieven en rijtuigen bieden sfeer en spektakel. Voorbije jaren herleven met demonstraties, oude ambachten en oldtimers. Muzikale optredens zor gen voor een vrolijke noot en dragen bij tot een vrolijk feest. Het evenement vindt plaats op het museumterrein in Goes (industrieter rein De Poel I) op 25 t/m 28 mei van 10.00 uur tot 18.00 uur. Voor meer informatie surft u naar: www.destoomtrein.nl Abonnees van de PZC kunnen met 25% korting gaan genieten van dit schitterende evenement. PZC abonnees betalen nu slechts €7,50 i.p.v. 10,- (volwassenenkaartje) en €3,50 i.p.v €5,- (kinderkaartje'). Knip de bon uit, vul in en lever deze in bij de kassa. 25% Korting op toegangsprijs Ja, ik wil graag 25% korting op mijn toegangsbewif- voor 'Sporen naar liet Verleden' Woonplaats: het alfabet van Zeeland Aantal kaarten: Zie voorwaarden elders op deze pi (max. 4 per originele bon[

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42