Banei O JobTra< :k.nl rV - www.pzc.nl/banen Gaat u mee? r: JLi Stichting Ter Weel Kijk ook op ALDI Voor onze filialen in Zeeuws Vlaanderen en Walcheren zoeken wij: Filiaalleiders m/v Vervangend Filiaalleiders m/v Verkoop- medewerkers m/v K. Dieleman b.v. Timmerfabriek CALCULATOR WERKVOORBEREIDER ASSISTENT CALCULATOR WERKVOORBEREIDER ervaren hypotheekadviseur DE KAM Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! verzorgende verzorgende verzorgende Bereikbaarheidsdienst- en instructieverpleegkundige II (m/vj Het Nederlandse Rode Kruis Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt met de beste zorg genieten en ontspan nen in één van onze stijlvolle en volledig aangepaste hotels. Dé ingrediënten voor een ideale vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement 1 zaterdag 20 mei 2006/ gggjjgj Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoorde lijkheid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombe- heersing en de benodigde administratieve werkzaam heden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. ALDI ROOSENDAAL B.V. T.a.v. de heer A.J.P. Oosterling, Postbus 1850, 4700 BW Roosendaal Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. is een in Zeeuws Vlaanderen gevestigd, zelfstandig opererend, toonaangevend producent van houten gevelelementen met als voornaamste afnemers middelgrote bouwbedrijven verspreid door het gehele land. Met onze 35 medewerkers behoren wij tot de grotere timmerfabrieken. Ons bedrijf is KOMO gecertificeerd, wat garant staat voor een constante, zeer hoge pro- duktkwaliteit en is aangesloten bij de Stichting Keurhout. Belangrijke doelstellingen in de continue ontwikkelinng van ons bedrijf zijn gecontroleerde omzetgroei, o.a. te bereiken door verdere optimalisering van productieproces en automa tisering. Daarnaast heeft de verdere toepassing van milieuvriendelijke grondstoffen onze volle aandacht. Op korte termijn hebben wij binnen ons team behoefte aan een met als uitgangspunt flexibiliteit en inzetbaarheid in beide disciplines. In de functie van calculator bent u verantwoordelijk voor het maken van calculaties en offertes machinaal timmerwerk ten behoeve van nieuwbouw- en renovatieprojec ten, zowel in de woning- als utiliteitsbouw. U onderhoudt enerzijds intensieve contacten met bouwbedrijven, projectontwikke laars, woningbouwverenigingen en architektenbureaus en anderzijds met onze toele veranciers. Om dit op klantgerichte, zakelijke wijze te kunnen doen, met toepassing van alle geldende eisen en normen, is up to date hebben en houden van uw kennis van doorslaggevend belang. Als werkvoorbereider draagt U o.a. zorg voor het maken van Autocadwerktekeningen, materiaalstaten, bestelling van materialen en voert U over leg met opdrachtgevers, leveranciers en onze productieafdeling. Tevens bewaakt U de budgetten van de door U uitgewerkte projecten. Functie-eisen: - minimaal MBO werk- en denkniveau - ervaring in en affiniteit met de bouwwereld; bij voorkeur de timmerindustrie. - affiniteit met automatisering; ervaring met MS Office en Autocad. Persoonlijke eigenschappen: Flexibele teamspeler, enthousiast en gemotiveerd, klantgericht en accuraat. Communicatief ingesteld; zowel mondeling als schriftelijk. Geen "9 to 5" mentaliteit. Tevens zijn wij op zoek naar een In deze functie werkt u aanvankelijk nauw samen met een ervaren collega. Ontwikkeling tot zelfstandig allround calculator werkvoorbereider is het uitgangs punt. Functie-eisen: Als bij de functie CalculatorAA/erkvoorbereider omschreven, met dien verstande dat voor zover de benodigde ervaring niet aanwezig is, een langere opleidingsperiode in acht zal worden genomen. Persoonlijke eigenschappen: Als bij de functie Calculator/Werkvoorbereider omschreven. Vanzelfsprekend bieden wij u in beide funties een uitstekend salaris en prima secun daire arbeidsvoor waarden. Is uw interesse gewekt, dan nodigen wij u uit uw sollicitatie voor 5 juni a.s. te zen den aan Timmerfabriek K. Dieleman b.v., t.a.v. Ria Mertens, Postbus 2, 4543 ZG Zaamslag, of u mailt aan ria@kdieleman.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Rob Ingeneeger of Ria Mertens: tel. 0115-437100 Hoe kan een 'zomerzegel' mijn oma helpen?? KOOP NU ZOMERZEGELS! NATIONAAL FONDS Ouderenhulp 1W En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede 'y onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoor en op www.ouderenhulp.nl De Nationale Hypotheekbeurs heeft zijn hoofdvestiging in Vlissingen. De franchiseformule richt zich met name op de hypotheekmarkt. Met een uitgebreide lijst van arrangementspartners kunt u een totaal onafhankelijk financieel advies geven. De Nationale Hypotheekbeurs biedt u een inspirerende en solide stap naar het zelfstandige ondernemerschap. Een werkomgeving meteen sterke formule en een professionele uitstraling. Vanuit de back office wordt u voor veel werkzaamheden en primaire processen ondersteund zodat u veel aandacht aan de consument kunt besteden. Voor een nieuw te openen vestiging in Terneuzen zijn wij op zoek naar een die zijn uitdaging ziet en vindt in het zelfstandig ondernemerschap binnen een franchiseformule. De functie: Als hypotheekadviseur brengt u met name aan particuliere relaties advies uit omtrent woning financieringen. Servicegerichtheid en deskundigheid staan hoog in het vaandel. Als zelfstandig ondernemer voert u activiteiten uit om door middel van maatwerkadvies nieuwe cliënten te werven en aan u te binden. Uw eigen inzet als zelfstandig óndernemer is doorslaggevend voor uw eigen succes? Het profiel: Uw kennis van hypotheken dient op hoog niveau te zijn. U bent in het bezit van het diploma Erkend Hypotheekadviseur of studerend hiervoor. U hebt ruime ervaring als 4380 KA Vlissingen financieel adviseur en u wilt graag de stap zetten naar het zelfstandig ondernemerschap. Geboden wordt: In samenwerking met een gerenommeerd kantoor in makelaardij o.g. een zeer afwisselende en verantwoordelijke baan waarbij er veel ruimte is voor verdere persoonlijke ontwikkeling en zelfstandig ondernemerschap. Volledige ondersteuning vanuit de franchiseformule en een uit stekende beloningsstructuur. Stuur uw brief met CV binnen twee weken naar: De Nationale Hypotheekbeurs t.a.v. De heer G.W.F. Mijnlieff Postbus 5031 Hypotheek adviseur én zelfstandig ondernemer tegelijk! Bij De Nationale Hypotheekbeurs is dit mogelijk. METSELBEDRIJFBV Metselbedrijf P.J. de Kam B.V. Het Rip 4-6 4493 RL Kamperland Tel. 0113-371298 Fax 0113-371189 info@ bouwbedriifdekam.nl www.bouwbedriifdekam.nl Kwaliteit en vakmanschap staan bij ons hoog in het vaandel daarom zoeken wij op korte termijn: Gemotiveerde Metselaars die - enige jaren ervaring in de bouw hebben - zelfstandig kunnen werken Voor inlichtingen kunt u bellen naar 0113-371298 of mailen naar info@bouwbedriifdekam.nl t.a.v. Dhr. P.J. de Kam Stichting Ter Weel omvat drie zorgcentra. De locaties te Krabbendijke en Goes bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. InYerseke betreft het een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorg centra Ter Val cke en Ganzestad vormtTerWeel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Verder ïsTer Weel voornemens een fusie aan te gaan met Zorggroep Ganzestad per 1 januari 2007. Stichting Ter Weel biedt zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psycho geriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor het verpleeghuis in Krabbendijke zijn wij op zoek naar: voor afdeling B, somatiek, voor 32 uur per week, alle diensten voor afdeling B, somatiek, voor 20 uur tot 32 uur per week (min-max contract), alle diensten en een voor afdeling C, psychogeriatrie, voor 32 uur per week, alle diensten De functie Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan de cliënten. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandelplannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Verder houd je het zorgdossier bij en informeer je jouw teamleider en contactpersonen. Jouw bagage diploma (zieken)verzorgende of verzorgende C/D; kennis van en ervaring met het omgaan met ouderen; zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld; bereidheid diensten volgens rooster te werken. Ter Weel biedt dienstverband voor de duur van een jaar; salaris conform de CAO V&V; gedegen inwerkperiode; prettige, informele werksfeer. Herken je jezelf? fflCflS Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 3 juni a.s. naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoqn 14462 AV Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Hellen van de Griek, teamleider somatiek of MauriceTheune, teamleider psycho geriatrie, tel. 0113 - 216878. Algemene informatie overTer Weel vind je op www.terweel.nl. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont' Zie ook www.zorgstroom.nl Zorg Mep respect, waar u ook woont In verband met doorstroming van een van onze collega's naar een andere functie is Zorgstroom per direct op zoek naar een: ten behoeve van avond- en weekenddiensten voor gemiddeld 80 uur per periode. Vacaturenr. 6.209. In deze zelfstandige, verantwoordelijke functie zorgt u buiten kantoortijden voor de bereikbaarheid van Zorgstroom. U beantwoordt telefonische oproepen, analyseert, beoordeelt en selecteert hulpvragen, coördineert en begeleidt de inzet van medewerkers, verstrekt informatie en voert zonodig voorbehouden en risicovolle handelingen uit. Wij verwachten wij van u minimaal een afgeronde opleiding verpleegkundige niveau 4. U bent flexibel, zelfstandig, creatief en stressbestendig, heeft ervaring binnen de thuiszorg en een rijbewijs en u woont op Walcheren. Wij bieden u een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving en arbeids voorwaarden op basis van de CAO Thuiszorg. Salarisindicatie: FWG 50, maximaal 2.920,99 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie is te verkrijgen bij mevrouw E. Lijnse, rayonmanager, tel. (0118) 48 640c Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u, voor 29 mei a.s. sturen aan Zorgstroom, t.a.v de heer LQ. Phemambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323,4330 AH Middelburg Deze vacature wordt gelijktijdig in en -extern verspreid. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat voorrang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bid feti iaz iekf 11vo: tan' IP. Wie Del ield. fast tak k I www.rodekruis.nl bea alpi sin, njn vsn aalg fooi Km due eï Too mee isle oitv fan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 24