i O mm PZC F Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman SCHILDERSBEDRIJFEÏE (o www.letternet. Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van ons zoontje en broertje Olaf 18 mei 2006 Oscar en Annelies Elshout-Sturm Ravi Grevelingenstraat 414535 XC Middelburg Op 15 mei 2006 is geboren ons mannetje Skye Pieter Johannes Laurens Neels. We noemen hem Skye Voor een beschuit met muisjes graag even bellen. Peter, Doenja en Skye Van Tilburghstraat 3 4438 AJ Driewegen Telefoon: 0115-656989 Huwelijk Na tien jaar zeggen wij JA tegen elkaar. Vrijdag 26 mei a.s. trouwen Sander de Nooijer en Wilma Dingemanse om 14.00 uur in het stadhuis te Veere. Wie ons wilt komen feliciteren is van harte welkom op onze receptie in De Raayberg, Antwerpsestraatweg 267,4624 JH Bergen op Zoom van 19.30 uur tot 20.45 uur. Ons adres is en blijft: Bereklauwerf 24,4341 KJ Arnemuiden. In verband met het huwelijk van Sander en Wilma is ons kantoor vrijdag 26 mei en zaterdag 27 mei gesloten. Bouwkundig/Expertise Adviesbureau en Makelaarskantoor De Nooijer Langstraat 85,4341 ED Arnemuiden Jubileum Op 28 mei a.s. hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders, Willem Leijnse en Pieternella Leijnse-Wisse te herdenken dat zij 65 jaar geleden in het huwelijk traden. In het gebouw "Middendorp", Smidstraat 16 te Zou- telande bestaat op 29 mei tussen 16.00 en 18.00 uur gelegenheid het echtpaar te feliciteren met deze heuglijke gebeurtenis. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Mei 2006 Bosweg 23 4374 EK Zoutelande zaterdag 20 mei 2006 Zondag 28 mei 2006 zijn onze lieve ouders, grootouders en overgrootouders SIMON en LEINI Melse-Louwerse 60 jaar getrouwd D. V. maandag 29 mei hopen wij dit met elkaar te vieren. Iedereen die hen wil feliciteren is welkom tussen 19.30 uur en 21.00 uur in verenigingsgebouw "De Zandput", Zandput 5 te Serooskerke (W). Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Prins Bemhardlaan 24,4354 BH Vrouwenpolder Overleden Heden overleed mijn lieve zus en onze tante mevrouw C. Blaaubeen-Aarnoutse Vlissingen: mevrouw C. Aarnoutse neven en nichten Ter Reede, kamer 6 TAFELRONDE 24 GOES 7 februari 1950 Op 15 mei 2006 is de oprichter van Tafelronde 24 Goes overleden, de zeer betrokken en gewaardeerde Dick Ochtman Namens de (oud-) tafelaars Simon de Witte, voorzitter 40+ Goes Bram Verwijs, voorzitter 41 Goes Bas Feijtel, voorzitter Ronde Tafel 24 Goes "Achter de tranen bij dit afscheid, schuilt deglimlachvan de herinnering." We zullen nog altijd grapjes met je maken, we zullen samen door het stille landschap gaan, nu we jouw handen niet meer aan kunnen raken, raak je ons hart nog duidelijker aan. Heden overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma AnnieBartheC Geboren 23 oktober 1933 Overleden 18 mei 2006 Hellevoetsluis: Carla Wagner Kim Lennart Renesse: Nicolette de Ruiter-Wagner Dries de Ruiter Bert Marleen Annemiek Correspondentieadres: Korte Moermondsweg 17 4325 LB Renesse Dinsdag 23 mei om 13.30 uur willen we onze moe der en oma gedenken in een samenkomst, die ge houden wordt in het Dorpshuis aan de Zeeane- moonweg 1 te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.15 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Renesse. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis gelegen heid de familie te condoleren. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie tijd die we samen hebben gehad, delen wij u mede dat onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma en oma Antonia Papavoine echtgenote van Johannes Nicolaas Bartels in de leeftijd van 80 jaar. Axel: J.N. Bartels Temeuzen: Hans en Francine Groote-Broek (NH): Ton en Hennie Klein- en achterkleinkinderen 15 mei 2006 Wilhelminastraat 102 4571 JN Axel De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerde lid Marie Cornelissens Zij was altijd aanwezig bij de activiteiten van onze vereniging, vooral de prestaties van haar kleinkinde ren in de dressuur of bij de springwedstrijden wer den door haar op de voet gevolgd. Haar vrolijkheid en enthousiasme voor de paardensport kenmerkten haar karakter. We wensen haar familie sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Landelijke Rijvereniging en Ponyclub Hulst God is getrouw Na een arbeidzaam leven en een huwelijk van bijna 60 jaar, is zacht en kalm ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en meelevende opa en ouwe opa, Willem Cornelis Alewijnse In de leeftijd van 91 jaar. Sint Laurens: Bep Alewijnse-Walraven Kudelstaart: Kees Alewijnse Astrid en Stephan Wilko en Cynthia, Gwen Sint Laurens: Anneke Walraven-Alewijnse Wim Walraven Lizette en Ruben, Lucas, Cyril Martijn en foliën Wilbert Middelburg: Jopie van Wouwe-Alewijnse Kees van Wouwe Mirjam en Gerson, Flavio Sander en Frannah Middelburg: Adri Alewijnse Gertrude Alewijnse-de Gier Benny Tim Keivin We willen de medewerkers van 't Gasthuis bedanken voor hun liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 24 mei a.s. om 13.15 uur in de Gereformeerde kerk te Sint Laurens. Aansluitend zal om ongeveer 14.30 uur de begrafenis zijn op de algemene begraafplaats van Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de kerk. 19 mei 2006 Noordweg 174, 4333 GM Middelburg. Na een leven van werken en liefdevol zorgen is dinsdag 16 mei onze moeder en schoonmoeder op 96 jarige leeftijd overleden Jacomina Johanna Bleijenberg-Roelse Ze is nu weer terug bij haar man Willem. Wij zullen ze nu beiden erg missen. John en Cocky Gelukkig is zij die heeft aanvaard, wat zij niet veranderen kan En op waardige wijze heeft prijsgegeven, wat zij niet redden kon Riek van der Maale -Snoek echtgenote van onze broer Jacques Zierikzee: Cora en Hans Paauwe-van der Maale Kapelle: Mayke en Robert Scheepe-van der Maale Gorinchem, 18 mei 2006 Moeder zijn is alles geven Zorgen lijden, liefde en leven Moeder zijn is alles derven allesen tevreden sterven Intens verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat zacht en kalm is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma Jorina Reijnierse-Brasser sinds 29 maart 1986 weduwe van Adriaan Reijnierse in de leeftijd van 100 jaar. Middelburg: H. Reijnierse N. Reijnierse J. Reijnierse E. Reijniers-de Bruijn Koudekerke: A. Reijnierse M.J. Reijnierse-Koets Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naardr. W.P. van de Peppel en het personeel van "Zorgstroomvoorde liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen. 4335 AR Middelburg, 18 mei 2006 Breeweg 2 Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar ge legenheid is tot afscheid nemen maandag van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 23 mei om 11.00 uur in het kerkcentrum "De Morgen ster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemd kerkcentrum. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We zijn bedroefd dat onze moeder Jorina Reijnierse-Brasser is overleden, maar dankbaar dat we haar tot het laat ste toe thuis hebben mogen verzorgen. Hendrik Neeltje Middelburg, 18 mei 2006 Heden is overleden onze lieve oma en overoma Jorina Reijnierse-Brasser Joke en Cees Willem, Jan, Cees Anita en Mark Ciara, Max Adriaan en Lieneke Elvira, Kim, Sabine, Adriaan Arjen en Fleur Bart en Jeanine Middelburg, 18 mei 2006 Heden bereikte ons het bericht dat onze "tante Rine" Jorina Reijnierse-Brasser uit onze familiekring is weggenomen. Fam. Brasser Fam. Reijnierse Fam. Wielemaker Dankbetuiging Dankbetuiging Langs deze weg willen wij allen bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven die wij van u ont vingen na het overlijden van Adriana Aarnoutse Uw belangstelling is voor ons een grote steun. Wij zullen mijn vrouw Ad, onze moeder en oma blijven missen en haar in onze herinnering houden als iemand die bij ons geliefd was. Een speciaal woord van dank aan ds. John Bijman voor de mooie dienst, en aan begrafenisondernemer Monuta Haerens voor de correcte uitvaartbegeleiding. Aardenburg, mei 2006 Piet Aarnoutse Kinderen en kleinkinderen Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Cornelia Boonman-van 't Westende We hebben het enorm gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. M. Boonman kinderen en kleinkinderen mei 2006 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Maatje Anna Buijze-Verstrate betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, mei 2006 Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Lau van den Dries betuigen wij u allen onze hartelijke dank. Familie van den Dries Voor uw aanwezigheid, de vele kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Lein Hekhuis willen wij u bedanken. Het heeft ons enorm goed gedaan. S.N. Hekhuis-Louwerse Marius, Suzan, Lise en Iris Vrouwenpolder, mei 2006 Uw belangstelling en blijken van meeleven, zowel per soonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze innig geliefde moeder, oma en "oude oma" Catharina Cornelia Dingemanse-Jongepier hebben ons bijzonder goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Anton en Joke Dingemanse-de Bree Piet en Janny Dingemanse-Dekker Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2006 De blijken van medeleven, woorden van troost en waardering, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame en dappere moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Maatje Jansen-Verburg is ons een grote steun geweest. Wij willen u voor de overweldigende belangstelling heel hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hansweert, mei 2006 Het heeft ons goed gedaan dat zo velen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze moeder en schoonmoeder Henderika Willemina Francina Kuiper-van Lith Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Dick en Cobie Vlissingen, mei 2006 Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader, opa en over grootvader Emile Reijndert Lans betuigen wij u allen onze hartelijke dank. Elsa Lans-Vieane Kinderen en kleinkinderen Wij waren blij verrast en geroerd door de vele betuigin gen van medeleven die wij ontvingen bij het overlijden van onze vader, schoonvader en grootvader A.G.H. Laumen Uw aanwezigheid, bloemstukken, brieven en andere tekenen van steun en medeleven hebben ons gesterkt in de overtuiging, dat deze formidabele man niet licht ver geten zal worden. De familie Oudelande, april 2006 'Uteeds oflnieiuo- beginnen dat is levensmoed". ^aa^x,Meii*esofuie Q)e b/flzondere aficleidsdienst in aa/uoezü/letd oan zo velen. debrienae, bloemen en vdefliersoonli/leivo orden na het overlflden oan mi/n lieve vriend, flafla cn oflja zfln voorons een bfli/oende //vost en lerinne/'i/u/. llpOoidenitflt/zict^Alcrooor6 ec/ati/ten. clbor ons letelienele dit een.^rote stam. clde>flatten hier nwedait one ofljn/euio- i& beginnen. <Smilie' (flemenden/SAfla dlacludle emdteoen, Marianneeet Ifla/ricA, Olivia1 Wij willen u oprecht bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, brieven en bezoeken tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Fons Mertens Wij hebben deze steun en medeleven zeer gewaardeerd. Jeanne Mertens-Smits Kinderen en kleinkinderen April 2006 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoon lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Maria Nieuwdorp-de Ridder willen wij u oprecht dankzeggen. Willem Nieuwdorp Kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2006 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Elizabeth Pieternella Onderdijk-Südmeier zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Ad Onderdijk Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, mei 2006 Langs deze weg willen' wij u bedanken voor de be langstelling en medeleven die wij van u hebben mo gen ontvangen. Het is onmogelijk voor ons dit per soonlijk te doen gezien het ongelooflijke aantal reac ties, er komen nu nog steeds kaarten binnen, die we hebben ontvangen. We hebben deze weg gekozen om beslist niemand te vergeten. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van be langstelling en medeleven te hebben ontvangen tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn dierbare vrouw en onze dierbare moeder Saskia van Oosterhout Daardoor heeft u laten merken, wat zij voor u bete kende. Wij zijn er dankbaar voor, want het geeft ons het gevoel dat we het gemis delen met velen. Onze oprechte dank voor uw schrijven, uw bloemen, uw aanwezigheid en uw troostende woorden. Vincent sr., Jeffrey, Vincent jr. van Oosterhout en AngeliqueSinke Goes, mei 2006 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te be danken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen |ffl)D langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid vq> ni de blijken van belangstelling bij de ziekte en na ba iijdde overlijden van mijn lieve man, onze lieve allerbest» fft pa en opa Charles van de Velde Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bijdj grote verlies. Moge hij lang in ons aller herinnering blijven leven. tel, ni lit bi Vooral dank aan de doktoren R. Laterveer, A.re Reisen en het personeel van Streekziekenhuis 'ft Honte". Dank aan de buren, Benny en Nelly voor hun jaren lange vriendschap. Ook dank aan uitvaartzorg Monuta Haerens u Oostburg, voor de passende en correcte verzorgin" van de crematieplechtigheid. Lizet van de Velde-Sijnei Favei enini :ng-1 Breskens, mei 2006 Voor al uw blijken van medeleven die wij. zowel pers\ lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen lijder'; ziekte en na het overlijden van onze moeder, oma en«j jfoüli oma Leintje de Wijze-Barentsen willen wij u oprecht dankzeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkind Middelburg, mei 2006 jtadl In Memoriam 21-5-20061 F Lieve Kim De liefde die ons bindt sterft nooit. Liefde kan niet sterven, omdat zij eeuwig is. Daarom blijven wij in liefde met elkaar verbonden1 Jij daar en wij hier. Daar in het land van licht, sturen wij al onze liefde Zodat jij ook zult voelen dat onze liefde eeuwigis want Liefde is en blijft een kracht die nimmer sterft. Jan en Tineke Jeff ior F )DDI Hop Jliddi Deve ooi eves eerti leeft daar drie 1 de vf verhi telijl In memoriam 21 mei 2004 21 mei 2006 Ray Ik zal mijn neef Ray nooit vergeten, hij heeft enorm veel voor ons gedaan! Emmy, Poekie, Silver, Molly en Stichting Zwerfkat N( ov In liefdevolle herinnering Wim Swart 20-05-'04 2 Konden we nog maar even bij je zijn. Konden we nog maar even met je praten. Het gemis wordt steeds meer. Dat doet ons veel zeer. Corrie en kinderen Begrafenis- en Crematieverzorginj OVERTOOM-GROD Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 plan Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonuike wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapeue Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder "nvjuhf www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12