Maas eizen mm Lourdes via Nevers n Ierland www.maaskant.com Handige zomeragenda Veertien dagjes uit Maakt er meer vakantie van! Maaskant Reizen organiseert busvakanties, citytrips en vliegexcursies door heel Europa. Al bij het samenstellen van onze reizen besteden wij net even méér aandacht aan uw vakantie. U reist uitsluitend in moderne, ruime en veilige touringcars bestuurd door gediplomeerde chauffeurs. Uw reisschema voert u in een aangenaam tempo langs bezienswaardige bestemmingen. U eet en overnacht in sfeervolle accommodaties die zorgvuldig door ons zijn geselecteerd. Uw chauffeur/reisleider wijst u ter plaatse graag de weg naar ongerepte, verrassende plekjes. Kortom, bij Maaskant Reizen is aan alles gedacht om u méér vakantie te bezorgen. En dat voor een betaalbare prijs, wat wilt u nog méér? mm Andalusië 8-daagse vliegexcursiereis al voor 649, - We nemen we u nu mee naar Andalusië! Er zijn maar weinig gebieden in Europa die meer cultuurhistorische waarde hebben dan dit prachtige gedeelte van Spanje. De Moorse cultuur heeft hier zo overduidelijk haar sporen nagelaten, daar kunnen we niet omheen. Wat te denken van het beroemde paleizencomplex Alhambra in Granada of de Mezquita in Córdoba, schitterende monumenten die in belangrijke mate de sfeer van uw 8-daagse reis zullen bepalen. Vanaf de luchthaven van vertrek vliegt u naar Malaga waar de touringcar al op u wacht. Na kennismaking met uw Nederlandse gids maakt hij samen met u deze enorme cultuurhistorische schatkist open! Tijdens deze rondreis verblijft u in middenklasse hotels op basis van halfjpension. Programma: Dag Vlucht vanaf Brussel of Düsseldorf naar Malaga, aankomst en kennismaking met gids Dag 2: Uitgebreid bezoek aan Granada,met Alhambra (entree gids inbegrepen). Dag 3: Vandaag bezoeken we de steden Baeza en Ubeda. Dag 4: Het prachtige Córdoba, met Joodse wijk Juderia en de Mezquita. Dag 5: Onvergetelijk; Sevilla, met o.a. Alcazares en Santa Cruz. Dag 6: Cadiz en "sherrystad" Jerez de la Frontera. Dag 7: Ronda, en naar de omgeving van Malaga voor de laatste overnachting! Dag 8: Thuisreis. Inclusief: Lijnvlucht naar Malaga Economyclass v.v. Verblijf in middenklasse hotels op basis van halfpension Rondreis per luxe tou ringcar in Spanje Entree en gids voor Alhambra in Granada Excursies volgens programma Nederlandse reisbegeleiding tijdens de rondreis Prijzen en vertrekdata: De prijs voor dit arrangement bedraagt v.a. 649,- per persoon. September 6,13,20,27 €649,- Oktober 4,11,18,25 €649,- 7-daagse excursiereis al voor €399,- Nevers, gelegen aan de Loire is onze eerste ovemachtingsplaats tijdens deze reis. In het klooster van Nevers bevindt zich het nog in goede staat verkerende lichaam van de Heilige Bemadette de Soubirous dat nog volkomen gaaf in een glazen schrijn wordt bewaard. Natuurlijk brengen we hieraan een bezoek! Maar ook de prachtige route door Midden-Frankrijk maakt deze reis absoluut de moeite waard! U logeert in Hotel Jeanne d'Arc of in Hotel Paradis, beide vallen ruim in de categorie driesterren plus! en liggen vlakbij de Heiligdommen. Ter plaatse verblijft u op basis van vol-pension, heen- en terugreis zijn op basis van half-pension. Programma: Dag 1: Via de servicelijn arriveert u in Vaals en krijgt u een kopje koffie met Limburgse vlaai aan geboden. Daarna via Luik, Namen, Mons en Parijs naar Nevers voor diner en overnachting. Dag 2: Bezoek aan de H. Mis in het klooster van Nevers. Daama richting Bourges en Limoges naar Caussade voor diner en overnachting. Dag 3: Vertrek naar Lourdes bij aankomst lunch in het hotel en hierna stadswandeling o.l.v. chauffeur, 's Avonds kunt u deelnemen aan de lichtprocessie. Dag 4: Internationale Mis in de ondergrondse Basiliek. Lunch in het hotel, 's Middags tocht door de Pyreneeën waarbij o.a. Pont d'Espagne of Gavamie wordt bezocht. Diner in het hotel. Dag 5: 's Morgens naar Bartrès gemaakt waar Bemadette enige jaren leefde. Na de lunch vrij. Dag 6: Via Bordeaux naar omgeving Orléans voor diner en overnachting. Dag 7: Langs Parijs en Mons rijden we naar Vaals, voor de afsluitende koffietafel. Daarna wordt u naar Inclusief: Reis per Comfort-Class Tourihgcar, voor zien van minibar, toilet en airconditioning Verblijf in Lourdes op basis van vol- pension, op heen- en terugreis Half-pension Excursies zoals in programma omschreven Afsluitende koffietafel Prijzen en vertrekdata: De prijs voor dit arrangement bedraagt v.a. 399,- per persoon. Juni 1,15 439,- Juli 13,27 449,- Augustus 10,24,31 449,- September 7,14,21,28 €439,- Oktober 5 399,- 10-daagse Rondreis veelzijdig Ierland al voor 749,- Tijdens deze rondreis logeren we 4 nachten in het Devon Inn Hotel, gelegen nabij het dorp Templeglantine tussen Limerick en Tralee. Het hotel is gezellig ingericht en beschikt over ruime kamers met douche en toilet, een gezellige lounge en restaurant naar Iers model. Op verschillende avonden per week is er entertainment in de vorm van live muziek. Programma: Dag 1: Via Calais maken we met de bus in ca. 35 min. de oversteek door de kanaaltunnel naar Coventry of omgeving voor diner en overnachting. Dag 2: Overtocht naar Dublin per HSS, hierna doorreis naar omgeving Athlone voor diner en overnachting. Dag 3; Clonmacnoise en een tocht door het ruige Connemaragebied. We stoppen o.a. in Maam Cross. Via het Ballyvaughan-Burren gebied naar Lisdoonvama of omgeving voor overnachting en diner. Dag 4: Cliffs of Moher en Bunratty Castle. Vervolgens reizen we via Limerick naar Templeglantine voor een verblijf van 4 nachten. Diner in het hotel. Dag 5: Schiereiland Dingle.Hiema via Anascaul naar Tralee Dag 6: Killamey, met o.a. Muckross House gelegen in een prachtig landschappelijk park. Dag 7: Het schiereiland Kerry, de zogenaamde Ring of Kerry. De grillige kustlijn met schitterende uitzichten over de baaien kenmerkt deze tocht. Dag 8: Blarney Castle, vervolgens via Cork naar Middleton voor bezoek aan de Jameson Irish Whiskey Heritage Centre voor uitleg en proeven! Vervolgens via Waterford naar ons hotel in TYamore. Dag 9: Terug naar Engeland, via Rosslare naar Fishguard, vervolgens door Wales naar de omgeving van Maidstone voor diner en overnachting. Dag 10: Via Kanaaltunnel en Calais naar Vaals voor de afsluitende koffietafel, hierna wordt iedereen naar de Inclusief: .s Reis per Comfort-Class Touringcar, ww- zien van minibar, toilet en airconditiomh'g Verblijf in hotel op basis Van half-pension Excursies zoals in programma omschreven Oversteek door Kanaaltunnel Calais-Fol kestone v.v. Overtocht Holyhead-Dublin met Stena-HSS Overtocht Fishguard- Rosslare Afsluitende koffietafel Prijzen en vertrekdata: De prijs voor dit arrangement bedraagt v.a. 749,- per persoon. Juni 8,22 €779,- Juli 13,27 €799,- Augustus 10 799,- Augustus 24 779,- September 7,14 749,- mm Toscane 10-daagse Comfort-Class touringcarreis al voor 599,- Wanneer u aan Toscane denkt, komt dan bij u ook het prachtige beeld van de glooiende, goudgele heuvels met cipressen en hier en daar een huis met een terracotta dak? Jazeker, dat is Toscane! Maar ook zijn middeleeuwse steden herbergen het verleden van de roemrijke culturen, die dit land door alle eeuwen heen heeft voortgebracht. We bezoeken de hoogtepunten van Italië, de steden Florence, Pisa, Siëna en Lucca. We logeren in het centraal gelegen stadje Montecatini. Ga mee met Maaskant Reizen, we verblijven op basis van half-pension in het prachtige 4-sterren hotel Grand Hotel Du Pare et Regina en reizen per luxe Comfort- Class touringcar voorzien van alle moderne gemakken! Dag 6: Dag 7: Dag 9: Dag 10: Programma: Dag 1: Via onze servicelijnen naar Zuid-Duitsland voor overnachting en diner. Dag 2: Door Oostenrijk naar Montecatini, na aankomst kamerverdeling en diner. Dag 3: Excursie naar Pisa, met z'n scheve toren en Lucca met o.a. Dom St. Martino. Diner in hotel. Dag 4: Vrije dag voor bijv. een bezoek aan centrum Montecatini. Diner in het hotel. De hoofstad van Toscane: Florence, we maken een uitgebreide stadswandeling o.l.v. een gids. Diner in hotel. Siena, gelegen op 3 heuvels in het hart van Toscane, via Poggibonsi, terug naar hotel voor diner en overnachting. Vrije dag met de mogelijkheid een bezoek te brengen aan de Termen Tetuchio. Diner in het hotel. Een dagtocht door het Toscaanse achterland met o.a. San Gimigniaro en Volterra. Diner in het hotel. Via Zwitserland naar het Zwarte Woud voor diner en overnachting. Thuisreis via Luxemburg en Vaals terug naar uw opstapplaats. Inclusief: Reis per Comfort-Class Touringcar vpqr- zien van bar, toilet en airconditioning Verblijf in hotel op basis van halfpension Excursies naar o.a. Pisa,Florence,-Sijma, Lucca, Vdjterra en San Gimigniano Staas- gids in Florence Afsluitende koffietafel Prijzen en vertrekdata: De prijs voor dit arrangement bedraagt v.a. 599,- per persoon. Juni 5,19 €609,- Juli 3,17,24,31 609,- Augustus 7,21,28 599,- September 11,18,25 €639,- Oktober 2,13 €619,- EUROPA2Q06 Vraag onze gratis brochure nu aan! Boordevol nieuwe reizen door Europa en daarbuiten, vraag 'm nu gratis aan via 0412-482828 of kijk op www.maaskantcom. Meer Busreizen? Bestemmingen door heel Europa, vraag onze brochure aan, meer dan 50 bestemmingen, dus keuze genoeg! Meer vlieg-busreizen, bestemmingen als Griekenland, Uirkije, Italië en Kroatië. Schitterende rondreizen en excursiereizen waarbij de heen- en terugreis worden gevlogen en I u ter plekke 'n rondreis per touringcar maakt. Compleet verzorgd zoals u dat van Maaskant Reizen mag verwachten! Kijk voor overige vertrekdata en aanvullende voorwaarden in onze brochure of op www.maaskant.com RKIXfD Maaskant Reizen, Mr. van Coothstraat 14,5397 AR Lith.T 0412 482828, F 0412 482206, E info@maaskant.com li mm mm donderdag 18 mei 2006 Turen naar zeeschepen Herinneringskruisjes met poppies Trappistenbiertje drinken Rozemarijntjes verleiden soldaten Voedertijd in dierentuin Plopperdeplop kabouter Plop Dahlia's en Van Gogh Python 25 jaar De Biesbosch-ontdekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 47