GRATIS Een gezonde frisdrank heb je altijd in huis Verruim uw horizon met SCHMIDT allround ELEKTROMONTEUR m/v eerder dan kaalheid. kijk op www.schmidtkeukens.nl en www.keiikeminwarfflnlnl 8.299,- BUDGET KOOKWERELD GOES rides KOM KIJKEN BIJ DE SCHMIDT KEUKENS ADVIESCENTRA EN VERKOOPPUNTEN [Reumafonds 0 Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken.Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl Steun de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Word donateur! avfcfLLÉSGEM oo*fioapsTÉw 1 Btfet'WS UlTK-tEW GROOT KEUKENBOEK! Strakke Schmidt keuken met een zee aan bergruimte en een vrijstaand kook/spoeleilo brede korflade en design handgrepen. Compleet met apparatuur o.a. gaskookplaai, afzuigschouw, oven, magnetron, afwasautomaat en koelkast, multiplex werkblad mei spoelunit. Het werk eiland heeft een multiplex werkblad met spoelbak. VANHAASTER RECLAMEBUREAU BV, HOOGEVEEN Industriestraat 14 Goes - Tel. 0113-219650 Elektrotechniek is een mooi vak. Wij houden ons er dagelijks mee bezig, van kabels leggen tot het bouwen van complexe installaties, voor zowel parti culiere sector alsook utiliteit. Wegens toegenomen drukte zijn wij per direct op zoek naar een: donderdag 18 mei 2006 blM«*.pz Heb je ervaring en durf jij de uitdaging aan Sclarijf dan voor 10 juni een sollicitatiebi'ief, voorzien van c.v. en pasfoto aan: Aanvraag Het college van burgemeester en wethouders van Borsele heeft een ruimtelijk plan in voorbereiding dat de bouw van een school- annex appartementencomplex "aan" de Oostsingel te Borssele mogelijk moet maken. Hiervoor dient ook de benodigde infrastructuur/openba re ruimte te worden aangelegd. De aan te leggen toe gangsweg naar het plangebied is gedacht tussen de pan den Oostsingel 15 en .21 te Borssele. Het college is van plan om voor deze ontwikkeling toe passing te geven aan de vrijstellings-procedure zoals omschreven in de artikelen 19, lid 2 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Inzage U kunt de terreininrichtingstekening, het bouwplan, de ruimtelijke onderbouwing, neergelegd in het in voorbe reiding zijnde bestemmingsplan, en de overige van belang zijnde stukken inzien vanaf 19 mei tot en met 29 juni 2006 in het gemeentehuis, Stenevate 10, Heinkenszand. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30 - 12.30 uur. Zienswijzen Gedurende de termijn van de terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA, Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzagetermijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu (doorkies- nummer: 0113-238427) voor het maken van een afspraak. Heinkenszand, 18 mei 2006 Installatiebedrijf Van Oeveren E.V. t.a.v. dhr. J. de Regt Oude Torenstraat 27 4401 EH Yersekt Gedurende de termijn van de terinzagelegging worden nieuwe relevante stukken en gegevens eveneens ter inzage gelegd. dddi li Vei isten j Mi< an de Voor u wellicht het begin van een opgelucht leven! Nederlandse Hyperventilatie Stichting Installatiebedrijf Van Oeveren B.V. is in en om Yerseke al jaren een vertrouwd adres op het gebied van electro, gas, water, centrale verwarming en consumentenelektronica Drinkwater is gezond. Maar waarom? Water zorgt en/oor dat voedingsstoffen in ons lichaam worden vervoerd. Onze lichaamstemperatuur houden we op peil met water. Drinken voor, tijdens en na het sporten kan een deel van de verzuring van de spieren voorkomen. Bovendien bevat het geen calorieën, is water niet schadelijk voor het gebit en het kost slechts een tiende eurocent per liter. Wie we ook zijn, wat we ook doen, we kunnen niet zonder water. Water speelt een belangrijke rol in de strijd tegen overgewicht. luist omdat water zo belangrijk voor ons is, besteedt Evides veel zorg aan de kwaliteit ervan. We passen waar mogelijk de nieuwste technologieën toe om de kwaliteit van jouw water op het allerhoogste niveau te houden. En om de levering van ons product ook voor de toekomst te garanderen. Evides Waterbedrijf, postbus 4472, 3006 AL Rotterdam. Telefoonnummer: 010 - 293 50 00, www.evides.nl. De Nederlandse Hyperventilatie Stichting geeft een Voorlichtings- en Oefen DVD over hyperventilatie en paniek uit, Nederlands,Turks, Marokkaans gesproken en Engels ondertiteld. Bel voor informatie met het landelijk bureau van de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Tel: 020- 66 2 88 76, Postbus 74386,1070 BJ Amsterdam of bezoek onze homepage: www.hyperventilatie.org e-mail: nhs.hyperventiiatie@wxs.nl Toepassing artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Bouwrijp maken plangebied Monsterhoek te Borssele en bouw school- annex appartementencomplex aldaar Met die gedachte in ons achterhoofd zorgen we ervoor dat er bij 2,5 miljoen mensen in het zuidwestelijk deel van Zuid-Holland, Zeeland en op de Brabantse Wal elke dag betrouwbaar drinkwater uit de kraan komt. Daar staan we voor. En daarom controleren we ons water door regelmatig monsters af te nemen die uitgebreid worden geanalyseerd. Niet voor niets wordt drinkwater wel eens het best gecon troleerde voedingsmiddel genoemd. Een veilig idee. waterbedrijf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32