TOPTHRILLER bruna e6r PZC 7 weken Intnjboeken voorried i Genieten van een lange, spannende zomer Ml '"if SPAAR ZE ALLE 5 exclusief voor onze abonnees brunt! Top Thrillers Collectie titels: Beleef 't opnieuw! DVD KORTINGSBON Actieprijs voor abonnees. Stephen King Tweeduister Stephen King begon ooit als white trash, de pakkende omschrijving van de Amerikanen voor de blanken die in troosteloze trailerparken wonen. Inmiddels is zijn naam op de kaft goed voor miljoenenoplagen. King is de meest succesvolle schrijver van horrorliteratuur. Zijn boeken zijn immens populair bij filmmakers. Jack Nicolson in The Shining is onderhand een archetype, zoals Dracula en Frankenstein. De boekenredactie van o.a. de PZC selecteerde voor u 7 internationale thrillers. Literaire critici en lezers zijn het over deze boeken eens: "dit zijn meesters van de spanning, dit is genieten op topniveau". Kortom een Top Thrillers collectie die niet mag ontbreken in uw boekenkast. Daarom is er exclusief voor abonnees een éénmalige korting van €3,- per titel (normale prijs €8,95). Knip de voordeelbon uit op de voorpagina van uw krant (3x per week afgedrukt) en lever 'm in bij één van de deelnemende winkels. Vanaf 13 mei iedere zaterdag een nieuwe TopThriller in de verkoop. Wees er snel bij want deze titel is slechts een aantal weken verkrijgbaar. Zolang de voorraad strekt bij: In Tweeduister zijn twee verhalen bijeengebracht met thema's die vals terugkeren in het werk van King. Engelieren beschrijft een vliegtuig dat ongemerkt in een scheur in de terechtkomt. Het handjevol mensei dat overleeft wordt teruggeworpen in de tijd. Daar wachten de huive ringwekkende Engelieres. Schrijver Mort Rainey is de hoofdpersoon van Het geheime raam. In zijn afgelegei buitenhuis probeert hij het overspd van zijn vrouw te verwerken. staat opeens John Shooter voor poort die beweert dat Rainey eet verhaal van hem heeft gestolen Rainey denkt het misverstand snel de wereld te kunnen helpen, maai raakt steeds meer verstrikt in duistere gebeurtenissen. icie el («dril bij eken lopen Saad rkt.D het Veel (.He or Ha DES - (de ge s«kl aetueci! ..en alle deelnemende boekhandels U kunt de boeken ook bestellen en thuis laten bezorgen. Kijk op: wvm.top1-lirillencolkc1-ie.nl het alfabet van Zeeland 13 IT 20 mei 27 mei 3 juni 10 juni 17 juni 24 juni Stephen King Tweeduister Patricia Cornwell John Le Carré Daniel Hecht Thomas Harris Robert Ludlum Scott Turow Fataal weekend Spion aan de muur Geestdrift De schreeuw van het lam De Scarletti erfenis De Aanklager ijvoor hikke ffgcm lat zie 'konn ijgen, dor www.hetoranjeplein.nl X Normale prijs 9,95 WK's van Oranje is een co-editie van: Het Oranjeplein, NOS en Streng holt MultiMedia \<>-/' Voetbaltechnisch gezien levert dit toernooi, door Ernst Happel geleid, onvergetelijke hoogtepunten op, zoals de afstandsschoten van Arie Haan; de belangrijke goal van René van de Kerkhof, die in het strafschopgebied van de Duitsers een kapbeweging maakte waarop Fransje Thijssen jaloers zou zijn geweest; de sublieme kopgoal van Nanninga in de finale, inclusief sensationele voorzet Van de Kerkhof. Een bizar toernooi dat door de merkwaardige uitslagen, de zweem van omkoping en een keiharde finale nooit door Oranje gespeeld had mogen worden. Deze DVD is voor de normale prijs van 9,95 ook verkrijgbaar bij: AKO, Bol.com, Media Markt, Music Store, VanLeest en Wehkamp. naam: adres: postcode: plaats: Deze bon ingevuld inleveren bij onderstaande verkooppunten, u ontvangt dan 3 euro korting op de DVD deel 1: 'De WK's van Oranje' 1974. Zolang de voorraad strekt! ISBN <10-504001,7-1 9 789058 408679 hetoranjeplein.nl het alfabet van Zeeland ITO] U'O (brij ned dé

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26