Topschutter werd nooit kampioen PZC Van St. Tropez naar Kruiningen Favorieten verder in Arnemuiden Geen dopingcontrole, geen limieten Jens van Dam gaat van NK naar NK Biljarters strijden om competitieverlenging 19 Erik de Groene neemt na veertien jaar en 249 doelpunten afscheid Goedkoop terug bij Martinus Promotie voor Van Asten en Zoer Samenwerking NOCNSF en politie Hushovd na winst aan de leiding Sivtsov grijpt de macht Zweden in halve eindstrijd WK uitslagen Oefenzege handbalsters agenda Erik de Groene donderdag 18 mei 2006 swb AMSTELVEEN - Bert Goedkoop keert terug bij volley balclub Borther Martinus. De oud-speler en oud-bonds- coach van zowel de mannen als de vrouwen gaat bij de vereniging de volledige organisatie onder de loep nemen. Ook zal hij zich gaan bezighouden met de talentontwikke ling. Er zijn plannen voor het vormen van een Martinus Academie. ANP AKEN - Leopold van Asten en Albert Zoer zijn door bondscoach Rob Ehrens aangewezen voor de hoofdselec tie van de Nederlandse springruiters. Ze promoveerden naar het A-kader met respectievelijk de paarden Fleche Rouge en Oki Doki. Beide ruiters maken deel uit van de Nederlandse equipe, die morgen op het CHIO van Aken in de landen wedstrijd start. ANP ARNHEM - Sportkoepel NOCNSF en de Nederlandse po litie gaan samenwerken. De politie gaat zich inzetten als werkgever voor topsporters met de olympische status. NOCNSF ondersteunt de politie de komende jaren bij het verbreden van de sport en gezondheidscultuur binnen die organisatie. De voorzitter van de Raad van Hoofdcommis sarissen Aad Meijboom en NOCNSF-voorzitter Erica Terpstra ondertekenen de verbintenis komende woensdag op Papendal. De eerste twee topsporters die bij de politie een baan krijgen worden dan gepresenteerd. ANP SANT CARLES DE LA RAPITA - De Noor Thor Hus hovd heeft gisteren de derde etappe van de Ronde van Ca- talonië op zijn erelijst mogen bijschrijven. De coureur van Crédit Agricole bleek de rapste in een massasprint. Hij bleef de Oostenrijker René Haselbacher en de Zuid-Afrikaan Robert Hunter voor. Hushovd kreeg dankzij die spurt enkele bonificatiesecon den, waardoor hij tevens de leiding in het algemeen klas sement overnam van de Zwitser Fabian Cancellara. ANP ALTENBERG - De Russische wielrenner Konstantin Si vtsov heeft gisteren de macht gegrepen in de Vredeskoers. Hij won de vijfde etappe van Bilin naar Altenberg en nam de gele leiderstrui over van de Italiaan Christian Gaspero- ni. Sivtsov versloeg diens landgenoten Gianpaolo Cheula en Pasquale Muto in de strijd om de dagprijs. ANP RIGA - De Zweedse ijshockeyers hebben gisteren als eer sten de halve eindstrijd bereikt van het WK voor A-lan- den in Riga. De ploeg van de Verenigde Staten had weinig in te brengen en slaagde er zelfs niet in te scoren: 6-0 (2-0 2-0 2-0). Bij de olympisch kampioen was Mika Hannula de gevierde man. Hij werkte de puck driemaal achter de Amerikaanse doelman in het net. De Scandinavische favo riet treft Canada, dat Slowakije met 4-1 versloeg, in de halve finale. ANP New York. NBA, tweede ronde: Miami Heat - New Jersey Nets 106-105. Eindstand best-of-seven series: 4-1. Phoenix Suns - Los Angeles Clippers 125-118. Stand best-of-seven series: 3-2. id.i.u.mu'JMyr Lucky Day 4012, d.d. 17.05.2006: 2-3-4-14-18-19-21 -24-42-46-47-54-58-59- 61-62-69-71-73-74. Rome. Vrouwen. Tweede ronde: De- mentjeva (Rus) - Peng (Chn) walk over, Grönefeld (Dui/11) - Nakamura (Jap) 6-4 6-3, Safina (Rus/16) - Camerin (Ita) 6-4 6-4, Miskina (Rus/10) - Vinei (Ita) 6-0 1-6 6-4, Oprandi (Ita) - Stosur (Aus) 6-2 6-2, Clijsters (Bel/2) - Morigami (Jap) 4-6 6-1 6-3, Schnyder (Zwi/6) - Doets- jevina (Rus) 7-6 (8) 6-2, Medina Garri- gues (Spa) - Sugiyama (Jap) 6-2 4-6 6-4, Jankovic (SMo) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6-3 4-6 6-2, Zvonareva (Rus) - De- chy (Fra) 6-2 6-2. Hamburg. Masters Series, mannen. Tweede ronde: Simon (Fra) - Gaudio (Arg/6) 6-4 3-6 6-4, Söderlïng (Zwe) - Monaco (Arg) 6-4 6-4, Mathieu (Fra) - Vliegen (Bel) 6-2 6-4, Nieminen (Fin/13) - Christophe Rochus (Bel) 6-1 6-0, Davi- denko (Rus/4) - Seppi (Ita) 6-1 6-2, Step- anek (Tsj/15) - Phau (Dui) 6-4 6-3, Robre- do (Spa/8) - Serra (Fra) 3-6 6-3 6-2, Fer rer (Spa) - Saretta (Bra) 6-1 7-6 (9), Mir- ni (WRu) - Kiefer (Dui/9) 6-2 6-2, Gonza lez (Chl/7) - Hrbaty (Slw) 6-7 (4) 6-1 6-3, Blake (VSt/5) - Murray (GBr) 6-3 6-3, An- cic (Kro/12) - Garcia Lopez (Spa) 3-6 6-4 6-0, Verdasco (Spa) - Djokovic (SMo) 6-4 6-3, Grosjean (Fra) - Volandri (Ita) 7-5 7-6 (4), Acasuso (Arg) - Ljubicic (Kro/3) 6-2 6-0. Vriendschappelijk. Jong Oranje-Jong Duitsland 2-2 (1-0). 38. Emanuelson 1-0, 62. Hilbert 1-1, 80. Zomer 1-2 (e.d.), 90. De Zeeuw 2-2. Scheidsrechter: Verbist (Bel). Toe schouwers: 7000. Rode kaart: 82. From- lowitz (Jong Duitsland). Gele kaart: Cas- telen (Jong Oranje), Ochs (Jong Duits land). Jong Oranje: Pasveer; Verhaegh (46. Tiendalli), Vlaar (46. Zomer), Luirink en REYKJAVIK - De Nederlandse handbalsters hebben het tweede oefenduel op en tegen IJsland met duidelijke cijfers gewon nen. Oranje zegevierde gisteren met 25-21 na bij rust nog met 12-13 te hebben achtergestaan. Irina Pusic (8) en Pearl van der Wissel (6) waren de topscoor- sters. Oranje, dat zich voorbereidt op de EK-kwalificatie tegen Wit-Rusland, begon overtui gend. Dat resulteerde in een snelle voorsprong van 5-1. De IJslandse vrouwen namen het initiatief echter over en gingen met met een voordelige marge van één treffer rusten. In de tweede helft was de ploeg van Sjors Röttger duidelijk beter in de slotfase. Tot 17-17 gingen de ploegen gelijk op, maar daarna liep Nederland, dat Marcella Deen zag debuteren, weg. ANP Braafheid; Hofs, Schaars (66. De Zeeuw) en Emanuelson (46. Medun- janin); De Ridder (77. Benson), Huntel- aar (62. John) en Castelen (46. Gerrit- Terneuzen. Eindtoernooi gemeente lijke diensten gemeente Terneuzen. 1. RMC, 2. ADE, 3. A.O.T., 4. Nescafe Drinkers, 5. Teambuilding, 6. Accommo daties, 7. SOOS, 8. Spaceteam, 9. Neto- vertnet. Prijs beste speelster: Nora van der Veeke. Prijs beste speler: Herman Fi- lippo. ProTour, Ronde van Catalonië, der de etappe Salou - Sant Carles de la Rapita: 1. Hushovd (Noo) 176,7 km in 4.16.14, 2. Haselbacher (Oos), 3. Hunter (ZAf), 4. Zabel (Dui), 5. Markov (Rus), 6. Bennati (Ita)' Nederlanders: 25. Van Heeswijk, 28. Tankink, 32. Giling, 98. Veneberg, 124. Den Bakker, 135. Posthu- ma, 144. Erik Dekker, 165. Boogerd 3.20,193. en laatste Scheuneman 15.04. Algemeen klassement: 1. Hushovd 8.28.34, 2. Hunter, 3. Cancellara (Zwi) 0.01, 4. Karpets (Rus) 0.04, 5. Brajkovic (S'v), 6. Botero (Col) 0.06' 18. Erik Dek ker 0.20, 30. Posthuma 0.31, 51. Tankink 0.44, 68. Giling 0.51, 96. Van Heeswijk 0.59, 150. Den Bakker 1.39, 153. Vene berg 1.48, 163. Boogerd 5.01, 189. Scheuneman 15.52. Olympia's Tour. Vierde etappe, Sur- huisterveen - Hardenberg: 1. Stroetin- ga (Ned) 157 km in 3.30.34, 2. Popov (Rus), 3. Bozic (Slv), 4. Vancoillie (Bel), 5. Van der Pluijm (Ned), 6. Alaluusua (Ned). Algemeen klassement: 1. Terpstra (Ned) 14.30.30, 2. Popov 0.02, 3. Flens (Ned) 0.03, 4. Bagdonas (Lit) 0.06, 5. Maaskant (Ned) 0.11, 6. Berk hout (Ned) 0.12. Vredeskoers. Vijfde etappe Bilin - Altenberg: 1. Sivtsov (Rus) 141 km in 3.39.51, 2. Cheula (Ita) 0.03,3. Muto (Ita) 0.08, 4. Gabriel (Fra) 0.11, 5. Quesada (Spa) 0.18, 6. Gasperoni (Ita), 67. Pronk 11.19. Algemeen klassement: 1. Sivts ov 19.14.58, 2. Cheula, 3. Gasperoni 0.06, 4. Tonti (Ita) 0.08, 5. Quesada 0.12, 6. Serpellini (Ita), 70. Pronk 31.31 Riga. WK. Kwartfinales: Zweden Verenigde Staten 6-0 (2-0 2-0 2-0), Cana da - Slowakije 4-1 (0-1 1-0 3-0). donderdag Biljarten Driebandentoernooi Walk Inn. Der de ronde. Locatie: Café-Bar Walk Inn te 's-Heerenhoek. Aanvang: 19.30 uur. Grevelingencup. Poule 4. Locatie: Ca fetaria Neffen d'Eule, Oosterland. Aan vang: 19.00 uur. Paardensport" Horses by the Sea. Wedstrijden: 15.00 uur: B-springen paarden klassiek. 18.00 uur: B-springen paarden progres sief. Aansluitend finale B-springen paar den, 19.00-21.00 uur: M1-dressuur paar den. Clinics: 15.00-18.00 uur: Longeer- clinic met Lammert Haanstra. 19.00-22.00 uur: Goed trainen voorkomt blessures, met: Lammert Haanstra, de Duitsers Matthias Bojer en Karsten Lüt- teken, en Anton Engels. Locatie: Prin- senweg te Domburg. Veldkorfbal Vierde klasse C: 't Capproen-BKC. Voetbal Vrouwen, vriendschappelijk: Smer- diek-Nederlands militair elftal. Locatie: voetbalvelden vv Smerdiek. Aanvang: 19.15 uur. 80x 44x 18x 3x 3x GOES - Met de snelle tijden die Daniel Ward zaterdag op de 200 en de 400 meter liep, heeft hij zich nog niet gekwalificeerd voor het Europees kampioenschap atletiek in Göteborg. De 22-jarige Hulstenaar moest, nadat hij in El Paso op beide afstanden onder de limiet liep, binnen 72 uur een dopingcontrole regelen, maar kreeg dat niet voor elkaar. Voor de Nederlandse atletiekbond betekent dat, dat Ward nog niet zeker is van een startbewijs op de Europese titelstrijd. De Zeeuws-Vlaming, die in de Verenigde Staten studeert, komt half juni naar Nederland. Daarna zal hij onder meer het Nederlands kampioenschap en diverse andere grote wedstrijden lopen. De kans dat hij nog een keer onder de limieten duikt, is zeker aanwe zig, aangezien hij er in de Verenigde Staten al goed onder zat. foto Camile Schelstraete jnnrRudv Booqert HEINKENSZAND - Dankbaar hebben Luctor'88, Kloetinge en Goes de doel punten van Erik de Groene verwel komd. Met hém hadden deze voetbal clubs een winnaar in de aanval. Op vallend genoeg is De Groene echter nooit kampioen geworden. „Maar dat weegt niet op tegen de talloze mooie momenten die ik heb meegemaakt", vindt hij. De loopbaan van Erik de Groene ein digt vrijdagavond in Heinkenszand. Op het veld van Luctor'88 komen ploegge noten uit zijn veertien jaren eerste-elf- talvoetbal bij elkaar voor zijn af- scheidswedstrijd. De superaanval die hij bij Kloetinge vormde met Wilco de Valk op rechts en Ronald Zuijdwegt op links zal bijvoorbeeld nog één keer op volle toeren kunnen draaien. .Dat was een aanval", spreekt De Groe ne nog altijd bewonderend. „Als ik 's ochtends op de wedstrijddag mijn tas inpakte, wist ik al dat ik 's middags vijf of zes doelrijpe kansen zou krijgen. En I daar stond Marcel Lourens nog eens achter met zijn steekpassjes. Dat was l echt smullen voor een spits." Met z'n i vieren maakten ze 48 van de 66 doel punten van Kloetinge in het hoofdklas seseizoen 2001/2002. Waf is de mooiste goal die je hebt ge makt? .Dat was in datzelfde seizoen tegen l Hoek. Die 4-4, misschien wel één van de mooiste Zeeuwse wedstrijden van de laatste tien jaar. In de eerste helft stond ik met de bal zo'n dertig centime ter voor de achterlijn en wilde ik een 'voorzet geven op Zuijdwegt. De doel- Iman van Hoek, Belpaire, stapte een beetje uit zijn doel en op het moment dat ik wilde voorgeven, stuitte de bal plots op. Ik raakte hem buitenkant rechts en hij vloog in de korte hoek in het doel." Kun je je eigenlijk je eerste doelpunt nog voor de geest halen? „Jazeker, ik was zestien jaar en speelde met Luctor'88 tegen Axel (november 1992). Ik stond niet in de spits, maar rechtsbuiten. Ik kreeg een steekpass van André Krijger of Carlos de Jonge - dat weet ik niet meer precies - en vanaf 'de rand zestien' schoot ik de bal diago naal in de verre hoek. Dat was met een heel goede lichting spelers bij Luc tor'88. Ik heb van die mannen heel veel geleerd waar ik later nog iets aan had." In 1997 waagde je de stap hogerop. Van vierdeklasser Luctor'88 naar eersteklas ser Goes. Dat was niet zo'n succes. „Dat zie ik zelf toch anders. Het was een moeilijk jaar voor de club. We speelden ons pas op de laatste speeldag veilig. We speelden alleen maar lange ballen en Michel Jonckman en ik ston den vooiin op een eiland. We moesten het maar uitzoeken. Ik kon ook moei lijk aan de vereniging wennen. Met mijn medespelers ging het allemaal pri ma, maar ik voelde me niet zo op mijn gemak." Je tweede avontuur hogerop pakte aan zienlijk beter uit. Bij Kloetinge. „Iemand bij Luctor'88 zei: 'Dat red je nooit'. Lou Raas was dat. Het grootste compliment was dat hij achteraf is te ruggekomen op die woorden. Ik wilde het tegendeel ook bewijzen. In het be gin was het echt loodzwaar, maar op een gegeven moment ging het draaien. Ik kreeg van Diederik Hiensch (trainer) het volste vertrouwen. Zelfs als ik slech te wedstrijden speelde, liet hij me staan. Dat heeft een spits nodig." Maar nu zit het erop. Komend seizoen is hij trainer van zaterdag-vierdeklas ser SVD. Rugproblemen verhinderen dat Erik de Groene zijn imposante pro ductie van 249 (na)competitiedoelpun- ten verder opschroeft. Tal van doelman nen zullen een zucht van verlichting sla ken. Over doelmannen gesproken: zijn laatste competitiewedstrijd speelde De Groene niet in de punt van de aanval, maar stond hij op doel! „Helaas ja", zegt hij. „Het was noodge dwongen, omdat we geen keepers meer voorhanden hadden. Ik had ooit al eens eerder gekeept, tegen Breskens. Verlo ren we door mij met 2-1, vanwege een polletje. En nu in mijn allerlaatste wed- strijd moest ik vijf keer vissen."Op de valreep kon De Groene daardoor het ge- voél ervaren, dat hij zó veel andere keepers veertien seizoenen lang heeft bezorgd. door Alex Krappen ARNEMUIDEN - Het tafelten nistoernooi om de Hackenberg Cup heeft de eerste schifting achter de rug. Verrassend was het optreden van Marnix Vleugel (Arnemui- den). Hij won in poule H al zijn partijen gemakkelijk. Remco Dijkers (Hotak'68) werd tweede werd. Ook Martij n de Kok ('t Batje) en Jan Zwemer (Arnemui- den) gingen verder. In de A-pou le bleef oud-winnaar Daan Mijnsbergen (Arnemuiden) onge slagen. Tegen clubgenoot-Arjan Korstanje en Jan-Willem Adriaanse (TTC Middelburg) had hij een vijfde game nodig. Ook Ronald Vale (TTC Middel burg) bereikte de tweede ronde. In de B-groep won Sören de Wit te (TTC Middelburg) zeven maal. Ook Wilbert Poppe (Arnemui den), Rin Visser (Kapelle) en Danny Tange (Yerseke bereik ten de kwartfinale. In de C-groep leek Erik Schuur man (Arnemuiden) af te steve nen op poulewinst, maar hij ver slikte zich in de slotronde in Ma- rinus Lichtendahl (Kapelle). Naast deze twee gingen ook Ef fect-spelers Jan Tange en Paul Marinissen naar de volgende ronde. In de D-groep verraste vierdek lasser Adwin van de Sande (Oudelande). Samen met titel verdediger Roald Vos (Hot ak'68), Hans van der Kraan ('t Batje) en Jac Rosenboom (Mar- kiezaat) gaat hij verder. In de E-poule bewees Thomas Groenewoud (TTC Middelburg) met zeven zeges meer te zijn dan een outsider. Ook Jaap Meer man (Arnemuiden), Adrie de Jonge ('t Batje) en Jan de Troye ('t Batje) gaan verder. In de F-poule toonde Arnold de Gier (Arnemuiden) nu wel de vorm om de eerste ronde door te komen. Frans Rijn (Effect'71), Kees de Blaey (Yerseke) en Ri chard Tramper (TTC Middel burg) volgden op eerbiedige af stand. In de G-poule was Stefan de Groot (Arnemuiden) te sterk voor de rest. Casper van Belzen, Francois Baert (Effect'71) en oernooitijger Bas Steijn (Arne muiden) gaan met De Groot mee naar de kwartfinales. door Joop van den Oudenhoven SAS VAN GENT - Voor Jens van Dam uit Sas van Gent is het biljartseizoen nog niet ten ein de, Komend weekeinde verde digt hij zijn kansen op het Ne derlands kampioenschap band- sloten tweede klasse. Een week [later gaat hij naar het NK drie banden eerste klasse bij de jeugd. Waar andere biljarters al aan een zomerstop toe zijn begint voor de vijftienjarige havo leerling het seizoen pas echt. Tenminste als het gaat om oogsten. De vele trainingsuur tjes en de lessen bij Jean Paul de Bruijn en bondstrainer Johan Claessen kunnen komende we ken hun vruchten gaan afwer pen. Van morgen tot en met zondag is er de nationale titelstrijd bandstoten in Daarlerveen, waar hij als derde is geplaatst en tot de kanshebbers mag wor den gerekend. Het wordt zijn vuurdoop bij de senioren. Slechts een week later volgt in Lelystad het NK driebanden eer ste klasse bij de jeugd. Van Dam is de op één na jongste deelne mer. Alleen Karei Krabbe uit Hengelo is (vijf maanden) jon ger. door Joop van den Oudenhoven GOES - Voor de biljartteams van het district Delta Zuid- West staat zaterdag en zon dag één van de laatste uitda gingen op de agenda. De re gionale finales in het drieban den en libre. Daarnaast wordt ook om de vrouwenbe ker gestreden. f De deelnemers in de diverse I spelsoorten en klassen zou den een verlenging van het seizoen niet betreuren. Dat be tekent dat een regionale titel is behaald en een plaats op een Nederlands kampioen schap is verover. L het driebanden eerste klas se staat SBC uit Sluiskil in Goes tegenover BCG uit Goir- le en De Coop en Baracuda uit Sint Willebrord. In de j tweede klasse komt De Kas tanje uit Kloosterzande in i Hoogerheide in de ring tegen DKS uit Tilburg, Nooit Vol leerd en 't Pleintje uit Sint J Willebrord. In het libre eerste klasse zijn er twee Zeeuwse teams van de partij. In BC Amorti in Ze- venbergen komen BW uit Terneuzen en DOS Nieuwer- kerk in actie. Zij nemen het op tegen VOO uit Udenhout en Bellevue uit Bergen op Zoom. Deze klassen worden zaterdag gespeeld. Alle overi gen worden zondag afge werkt. In Eede vindt dan de strijd in het libre tweede klasse plaats. BV Kwadendamme komt dan uit tegen Happy End uit Tilburg, De Kwast uit Sint Willebrord en WBV uit Steenbergen. De derdek lassers van TOG uit Kortgene reizen naar BC Jeto in Til burg om daar de strijd aan te binden met 't Begijntje uit die plaats, De Kaai uit Roosen daal en Bellevue uit Bergen op Zoom. In de vierde klasse strijd een team van BV Kwadendamme in café Ponderosa in Bergen op Zoom tegen De Peperbus uit dezelfde stad, De Compo nist uit Tilburg en De Pome rans uit Scherpenisse. Onder de Toren neemt het in de vijf de klasse in café 't Tapperijke in Hoeven op tegen Gember&sereh uit Tilburg, De Kastanje en OTK uit Ber gen op Zoom. De strijd om de regionale vrouwenbeker wordt ook zon dag gehouden in Noordgou- we. Het districtsteam Delta Zuid-West verdedigt hier de titel tegen het Districtsteam Tilburg, TOG uit Hoeven en Bellevue uit Bergen op Zoom. Alle wedstrijden beginnen om 10.00 uur. Vasseur gaat in halve Den Inkeltriatlon voor een podiumplaats door Sjaak Sinke KRUININGEN - Na zijn over winning in het Grontmijzwem- loopcircuit van 2006 vertrok Vlissinger Remy Vasseur naar het Franse St. Tropez voor een trainingskamp. Hij legde daar de basis voor het komende triat lonseizoen. Met Floris Jan Koole, Miquel van Tongeren, Leon Jacobse en Mare Riemens trok hij vele baan tjes in het 50-meterbad, maakte hij trainingsritten op de fiets (tot een afstand van 170 kilome ter) en liep hij ook hard. Zijn eerste doel is nu om een po diumplaats af te dwingen in de halve Den Inkeltriatlon van Kruiningen, over 2,5 kilometer zwemmen, 80 kilometer fietsen en 20 kilometer lopen. Zijn be langrijkste tegenstander is An ton Mol uit Oucl Beijerland, die deze wedstrijd in 2004 op zijn naam schreef en diverse keren het Zeeuws triatloncircuit won. Een andere kaper op de kust is master Rob van Zanten, die in 2003 verrassend de overall-titel in halve van Kruiningen pakte. Maar of Van Zanten, inmiddels uitkomend bij de masters H50, dit kunststukje kan herhalen, is de vraag. Bij de vrouwen gaat de Finse Riikka Kelja, woonachtig in Go- rinchem, voor haar vierde zege. Hoewel ze richting de masters- leeftijd gaat, boekt ze nog steeds aansprekende resultaten. In februari won ze de openings wedstrijd voor de Xterra-Bene- luxtour in Waalwijk. „De inschrijvingen voor de zes tiende editie van de halve triat lon kwamen in het begin maar mondjesmaat binnen", liet orga nisator Pim Huybregsen weten. „Vooral het slechte weer in het voorseizoen, waardoor de triatle ten weinig konden fietsen, is de oorzaak." De olympische afstand puilt in middels uit. Bij de vrouwen kan het een leuke strijd worden tus sen Jenette Tolhoek (Giessen), Joke Ritman (Schiedam), Esther Buurman (Krimpen aan de Lek) en Térèse van Lare (Sluis). Zij ontlopen elkaar niet zoveel, waardoor het waarschijnlijk in de afsluitende 10 kilometer be slist wordt. Bij de mannen is er op de olympische afstand niet meteen een favoriet aan te wij zen. Junior Kevin de Pagter uit Westkapelle is het hele voorsei zoen al goed bezig en pakt mis schien een podiumplaats. Daarnaast wordt ook de EPZ- sprinttriatlon gehouden met 750 meter zwemmen, 20 kilometer fietsen en 5 kilometer lopen. 1 x 2 x 3 x 4 x 5 x gescoord gescoord gescoord gescoord gescoord Clubs waartegen Erik de Groene zijn meeste doelpunten maakte I Jzendijke 11 Steen Bg88B8S®Sai805888882888S8lO Zeelandia, Sluiskil wiuJMMMiMiiOMiaflMOB8 Meto, Dioz, Dreischor, Clinge B^^^£K£3a7 Dovo, WVV'67, Hansweertse Boys, Vogelwaarde HHBSE3323386 Kozakken Boys, Walcheren, Divo, Ouwerkerk, Axel, Vosmeer, Jong Ambon, Volharding, Breskens, Hoofdplaat assssssxsaa 5 Doelpunten per seizoen Seizoen Club Klasse Goals 1992/1993 Luctor'88 3D 3 1993/1994 Luctor'88 4H 8 1994/1995 Luctor'88 4H 7 1995/1996 Luctor'88 4G 16 1996/1997 Luctor'88 4A 21 1997/1998 Goes 1C 8 1998/1999 Luctor'88 4A 27 1999/2000 Luctor'88 4A 33 2000/2001 Kloetinge HB 21 2001/2002 Kloetinge HB 18 2002/2003 Kloetinge HA 11 2003/2004 Luctor'88 5B 47 2004/2005 Luctor'88 4B 17 2005/2006 Luctor'88 4B 12 Doelpunten per club Club Goals Thuis Uit Luctor'88 191 106 85 Kloetinge 50 24 26 Goes 8 6 2 Totaal 249 136 113

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19