Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? „Pi (Tlensen i PZC AFWEZIG Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. woensdag 17 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberiohten@pzc.nl Overleden De vader van Rianne van Wijnen is plotseling overleden. Wij wensen Rianne en haar familie heel veel sterkte met dit verlies. De leerlingen van klas B lf, P.A. Eversdijk, mentor, H. Kiel, teamleider brugklas 1, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, locatie Elzenlaan. Rectificatie Herinner mij zoals ik was, maarniet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ilc was, in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij nu geen pijn meer heeft, delen wij u mede dat mijn lieve man, onze pa en lieve opa is heengegaan Hendrik Christiaan Saveur Henny echtgenoot van Tiny van der Veen Schoonhoven, Temeuzen, 28 februari 1938 10 mei 2006 T.H. Saveur-van der Veen Marinus en Sandra Laila Krista Sandra en Luc Max Niels Ella Berliozhof 4 4536 EZ Terneuzen Volgens zijn persoonlijke wens heeft de crematie-, plechtigheid in eigen kring plaatsgevonden. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vader Kees Westveer in de leeftijd van 76 jaar. Nijkerk (Gld): Sjaak Westveer Goes, 15 mei 2006 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: de Volharding 43, 3861 CX Nijkerk. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 19 mei om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Eenieder die ik vergeten ben een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niét meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: "Dank voor alles wat je hebt gedaan Wij zijn niet alleen bedroefd omdat we haar hebben verloren, maar ook dankbaar dat we haar in ons mid den hebben gehad. Omringd door allen die haar dier baar waren, is onze lieve moeder en oma van ons heengegaan Neeltje Adriana Moerdijk-Goud sinds 9 november 1970 weduwe van Pieter Moerdijk Oudelande, 4 juni 1929 Goes, 15 mei 2006 Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'Ter Weel' Goes, Unit 5 voor de liefdevolle verzorging. Ineke en Marius Sven, Danique Arie en Annet Donny, Jordy, in herinnering Jerry Angelique Sharida Correspondentieadres: Dierikweg 4,4436 RW Oudelande Gelegenheid tot afscheid nemen van onze moeder en oma op donderdag 18 mei van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 19 mei om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oudelande. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Oude lande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Verenigingsgebouw D'n Ostpit te Oudelande. Na een moeilijke levensavond is van ons heengegaan mijn zus, onze schoonzus en tante Neeltje Moerdijk-Goud J.C. Baas-Goud A.M. Goud-Smallegange A. Goud-Karelse Neven en nichten Oudelande 2006 Heden overleed onze schoonzus en tante Neeltje Adriana Moerdijk-Goud Schoonzussen en zwagers neven en nichten Oudelande, 15 mei 2006 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze lieve Oom Jan Bras John, Petra, Reinier en Lucas Dankbaar dat wij terug kunnen kijken naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Marinus Jaspers in de leeftijd van 80 jaar Middelburg: Koos Jaspers-Adam Johan Jaspers Peronne (F): Willie Boisse-Jaspers Jean Marie Boisse Natalie en Bruno Derhen, Dorian, Eloy, Schany Middelburg: Martin Jaspers Geen bezoek aan huis Vlissingen, 15 mei 2006 Corresponden t i ead res Oude Werfstraat 11 4331 HM Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckslraat 620 te Vlis singen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 mei om 16.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de ontvangkamer van het cremato rium gelegenheid tot condoleren. Heden overleed onze zwager en oom Marinus Jaspers in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: W. de Keijzer-Adam F. de Keijzer (in herinnering) Vlissingen: J. Adam (in herinnering) E. Adam-van Deventer Vlissingen: A. Wagenaar-Adam F. Wagenaar Middelburg: J. Adam J. Adam-Labruij ere Middelburg: P. Adam (in herinnering) P. Adam-Cannoo Neven en nichten Middelburg, 15 mei 2006 Ons bereikte het droevige bericht dat ons ere-lid Rinus Jaspers is overleden. Postduivenvereniging Zeelandia Hij ruste in vrede. Door omstandigheden is deze advertentie te laat ge plaatst Leven Is mensen en dingen Omhelzen En weer loslaten Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Johanna Kole-Weststrate -Tiny- sinds 9 oktober 1995 weduwe van Ad Kole in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: Peter en Annemarie Dennis Ellen en Robin Vlissingen: Els en Maurice Daniël en Ilona Romain Christian Vlissingen: Ad 13 mei 2006 Correspondentieadres: P. Kole, Spinhuisweg 64,4336 GB Middelburg Onze moeder en oma is overgebracht naar uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 17 mei om 13,00 uur in crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeilijke periode is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Frederik van Eenennaam (Fred) in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Jannie van Eenennaam-den Hollander Middelburg: Hans van Eenennaam Zaamslag: Ella Maljaars-van Eenennaam Adri Maljaars Lisette Ferdie William Koudekerke, 16 mei 2006 Corresponden tieadres Molenberg 19 4331 NV Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 mei om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zeer bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis dat wij he laas afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Johanna Enters-de Kok - Henny - weduwe van Pieter Eduard Enters Vlissingen, t Vlissingen 5 juni 1923 15 mei 2006 Baarland: Gerda de Waardt-Enters Kees de Waard t Vlissingen: Petra Smits-Enters John Smits Joyce Jennifer Oost-Souburg: Ed Enters Marleen Enters-de Nooijer Kimberley Mathijs Aron Correspondentieadres: Ed Enters Zaanstraat 51 4388 TB Oost-Souburg Ma hield van bloemen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 mei om 12.15 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Voorafgaande is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.00 tot 12.10 uur in genoemde aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. Na een mooi en voltooid leven overleed onze lieve vader en opa ir. Jan Adriaan Huijsen weduwnaar van Leny Bol Hij overleed op 88-jarige leeftijd. Wij zullen hem zeer missen. Cadier en-Keer: Ad en Anita Kloetinge: Kees-Jan en Marjan Den Haag: Rob en Dirk en kleinkinderen Goes, 15 mei 2006 Correspondentieadres: Prinses Irenestraat 38 4481 BA Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 19 mei van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "De Bevelan den", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraaf plaats) te Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 20 mei om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, van Dis sellaan 1 te Bladel, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Hervormde Begraafplaats te Bladel. Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis "TerValcke" te Goes die hem liefdevol verzorgd en begeleid hebben. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Neeltje de Witte in de ouderdom van 93 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Rehoboth" te Goes voor de liefdevolle verzorging. Goes: C. de Witte 's-Gravenpolder: G. Hubregtse-de Witte Krabbendijke: M. Sinke-de Witte 's-Gravenpolder: M. de Witte C. deWitte-Walhout 's-Gravenpolder: Cath. de Witte Neven en nichten 15 mei 2006 Correspondentieadres: Goesestraatweg 14431 CC 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. vrijdag 19 mei om 10.15 uur in de zaal van zorgcentrum "Rehoboth', Bergweg 1 te Góes. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's- Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Hij was molenaar "Mijne genade is u genoeg" Hij had als lijfspreuk "Nie kun'n bestaot nie" Na een lang leven van hard werken en zorg dragen voor allen van wie hij hield is van ons heengegaan, onze zeer geliefde vader, opa en oude opa Abraham Voogdt sedert 9 oktober 1969 weduwnaar van Magdalena Maria Ballieu in de leeftijd van 94 jaar. We zullen hem missen. Breskens: Bram en Corrie Bram Manuella Dominique, Juliette Maya en Nico Melissa Groede: Florent en Francien Floor en Roos Sjoerd, Jessica, Martijn Adrie en Jane Denise, Eric Heukelum: Lieneke en Fokke Fokke Hoofdplaat: Adri en Marjan Rem co Madeleine en Danny Anne Oostburg, 15 mei 2006 Correspondentieadres: fam. Voogdt Wulpenlaan 13 4511 XA Breskens Tel: 0031-117-381590 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 19 mei 2006 op de Nederlands Hervormde begraafplaats in Hoofdplaat. Samenkomst in de Nederlands Hervormde kerk te Breskens, alwaar de afscheidsdienst zal worden ge houden om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in zaalde Vriendschap" te Hoofdplaat. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Voogdt Bedankt voor alles wat je voor me hebt gedaan. Ik zal je nooit vergeten. Remco Bedankt voor de bijzondere plek, die "De Molen berg" altijd voor ons zal zijn. We zullen je missen. Madeleine, Danny en Anne Met leedwezen namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze medewerkster Mieneke van Oosten-Brandt Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe bij dit verlies. Raad van B,estuur Stichting Oosterscheldezieken huizen Goes, 17mei 2006 Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het toch nog plotseling overlijden van onze collega en medewerkster Mieneke van Oosten-Brandt We denken in dankbaarheid terug aan haar, wat zij voor ons en onze dienst heeft mogen betekenen. We wensen Marco, Edwin en Yvonne, Leonie en Walter alle kracht en sterkte toe voor nu en de tijd die komen zal. Collega's en leidinggevenden Huishoudelijke Dienstverlening Stichting Oosterscheldeziekenhuizen Goes, 17 mei 2006 Dankbetuiging De hartelijke wijze van medeleven en de grote belang stelling die wij van u mochten ontvangen na het over lijden van onze lieve dochter, zus en tante Joke de Vlieger hebben ons veel steun gegeven. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mevr M.M de Vlieger-van Belle Magda Rick en Ilona Mei 2006 Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 g| Uw adviseur voor een uitvaartverzekering opmaat huisarts Rapenburgweg 4 Meliskerke Tel. (0118) 561760 19 mei t/m 9 juni Praktijk en apotheek elke werkdag open tot 16.30 u. Voor noodzakelijke medische hulp wordt u tijdens werkdagen overdag verwezen naar: Dr. W. Huisman Marti nu s Nijhofstrstr. 3 Tel. (0118) 552190. 's-avonds, 's-nachts en in het weekend: Huisartsenpost Vlissingen, 0900-1985 Edelsmeden Cees Anne Mufc Korte Noordstraat 37. 4331 CH Middelburg Tel.: 0118-613760 Ontwerpen Reparatie In- en Verkoop Taxaties Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio Zoek, vind en reageer! I Als Compleet ;p(5:Mensenlinq;ói vindt u een compleet overzicht van alle oveclijdensbafta 'Utt.uvv;:regio.:.Op;èèrivoudige wijze vindt u de gezochte pverlljdensatlvsstf én kunt u deze bekijken. Ervaar hel levensverhaal van'de overledens. Interactief Lj kunt op dé site het condoleance bericht lezen ep: eert beiicht acteia ■ftaarirOt uw medpieven betuigt. Bovendien- kunt '0 via de site rfuKU ^^^^^^^^^^^^^êbek'efekëfelurèb'A'Eë'nkletne'rnoeilejen tochv| eert .grote troost; Informatief \hebberi'.irt.et'óverlijdeh.' Alle adressen'pp het.gabled van.uitva'art'en aten 'vtLQroattopidéi.sile vönrteld. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip tl L, www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44