O WOON PLAZA M I DDELBU RG :;'iS Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V, :ML ll^j+ spring 12 GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN rZ»C dinsdag 16 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzG.nl Overleden Tot rust gekomen. Bedroefd zijn wij dat op 13 mei is overleden mijn vader, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Pieter Cornells van Wijnen Peter 29 september 1956 t 13 mei 2006 Rianne van Wijnen C. van Wijnen S. van Wijnen-de Klerk Ineke Minderhoud-van Wijnen Jan Minderhoud Petra Leonie Vlissingen, 13 mei 2006 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 11 4335 PA Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 18 mei om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Onverwacht is overleden onze neef Peter van Wijnen Uit aller naam: Sjaak en Jo de Klerk-den Boeft Neven en nichten Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze gewaardeerde oud-collega Rinus Meerman Wij zullen ons hem blijvend herinneren als een pret tige collega. Onze gevoelens van medeleven gaan in het bijzonder uit naar zijn echtgenote, kinderen en familie. Personeel Waterdistrict Zeeuwse Delta (waaronder voormalige scheepvaartdienst Oosterschelde) Rijkswaterstaat Zeeland Goes, 15 mei 2006 Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve man, pa en opa Johan Vroomen Jean Vaals 10 oktober 1943 f Vlissingen 15 mei 2006 Vlissingen: Els Vroomen-Veninga Middelburg: Johan en Jacqueline Angela Patrick Aynsley Koudekerke: Truus en Peter Iris Demi Mats Oost-Souburg: Jean en Sigrid Quinchy Joyce Rachel Oost-Souburg: Alexander Vlissingen: Eduard en Lourenza Oost-Souburg: Angela Vlissingen: Elvira en Rob Quinchy Correspondentieadres: Calandstraat 29,4382 JW Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 mei om 16.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend om 16.40 uur zal er een korte overden king worden gehouden gevolgd door de crematie. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa Vroomen In je hart wonen mensen die daar helemaal thuis zijn En die daar altijd blijven wonen zelfs als ze overleden zijn. Rust zacht. Iris, Quinchy, Demi, Mats Lieve pa Ik heb altijd van je gehouden. Rust zacht, je hebt het zo verdiend. Je zoon Alexander Jean Jouw schip vertrok naar de laatste haven. Els, kinderen en kleinkinderen veel sterkte gewenst. Kees, Leida en Fred Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jean Vroomen sr. Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor de vereniging heeft betekend. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Vlissingse Zaalvoetbal Vereniging "Hydrofa" Boven de sterren is het waar ik heen ga. Waar zorgen pijn niet bestaan. Daar is Rust en Vrede. Na een leven vol zorg voor allen die haar dierbaar waren is geheel onveiwachts overleden onze lieve zuster en schoonzuster Anneke van Strien weduwe van W.S. Koole in de leeftijd van 62 jaar. Burgh-Haamstede: B.A. Slager-van Strien S. Slager Burgh-Haamstede, 10 mei 2006 Correspondentieadres: S. Slager, Julianastraat 8, 4328 AS Burgh-Haamstede De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. Verlost van een ongelijke strijd, omringd door hen die hem dierbaar waren, is thuis van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Lambertus Gertruda Maria Keijser "Hans" echtgenoot van Anna Maria Besemer 27-12-1942 1 14-05-2006 Druten Westdorpe Westdorpe: Pleunie Keijser-Besemer Sas van Gent: Erik (t) Maureen en Tom Emily Leroy Familie Keijser Familie Besemer 4554 CK Westdorpe, 14 mei 2006 Beatrixstraat 7 De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uit nodigen, zal plaatshebben op vrijdag 19 mei om 10.30 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend, in besloten kring, plaatsvinden te Temeuzen. In plaats van bloemen stelde Hans een bijdrage op prijs voor het Familiehuis Daniel den Hoed ABN-Amro: 49.19.89.075 of Giro: 7585 Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Haar ziekte heeft zij stil aanvaard, vanaf de eerste dag. Ondanks angst en ondanks pijn, was er telkens weer haar lach. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve ma Jacomijna Tona van Oosten-Brandt (Mien) sinds 21 augustus 1981 weduwe van Marinus Cornells van Oosten in de leeftijd van 63 jaar. Edwin en Yvonne Leonie en Walter Albardastraat 13 Goes, 14 mei 2006 Correspondentieadres: Juliana van Stolberglaan 35,4461 TG Goes Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen donderdag 18 mei van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 19 mei om 12.30 uur in de aula van Monuta op de begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op voornoemde begraafplaats. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Ma hield van bloemen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Mien van Oosten-Brandt moeder van onze collega (vriendin) Leonie Wij wensen Leonie, Walter, Marco, Edwin en Yvonne heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens Kapsalon Schot, Stefan Manon Marit Danielle Ellen Romana Raoul Sylvia Simone Bianca,Edwin en Glenn uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Herinner mij zoals ik was, maarniet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij nu geen pijn meer heeft, delen wij u mede dat mijn lieve man, onze pa en lieve opa is heengegaan Hendrik Christiaan Saveur Henny echtgenoot van Tiny van der Veen Schoonhoven, 28 februari 1938 Temeuzen, 10 mei 2006 T.H. Saveur-van der Veen Marinus en Sandra Laila Krina Sandra en Luc Max Niels Ella Berliozhof 4 4536 EZ Terneuzen Volgens zijn persoonlijke wens heeft de crematie plechtigheid in eigen kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn, als God het komt bevrijden. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa, broer, zwager en oom Bert Koster in de leeftijd van 75 jaar. Vlissingen: Pierrette Koster-Linsey Dominique en Diana Rachelle, Laurence en Jeroen Koudekerke: Piet en Janny Pascal en Dieuwertje Vlissingen: Nathalie en Jerell Quincy en Manoah Kwadendamme: Ron en Marije Bob Frankrijk: Familie Linsey Familie Martin et enfants Vlissingen, 11 mei 2006 van Dishoeckstraat 138 4381 VA Vlissingen Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie plechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze goede vriend Bert Koster Wij wensen Pierrette en familie veel sterkte in het verwerken van dit verlies. John en Rose Minnaard Met droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE, voor ons onverwacht, uit ons midden werd weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader Jan Johannes Bras Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 78 jaar. H.J. Bras-Bouman Rien en Ingrid Willy en Hans 14 mei 2006 Rubenshof 16 4462 SM Goes De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. vrijdag 19 mei om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 10.30 uur. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. De begrafenis wordt besloten in rouwcentrum 'De Bevelanden', waarna er gelegenheid is tot condo leren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwacht werd van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom J.J. Bras in de leeftijd van 78 jaar. We wensen Riek en de kinderen veel sterkte toe. Bameveld: J. Bouman-de Visser Aagtekerke: J. Bouman N. Bouman-de Visser Neven en nichten Aagtekerke, 14 mei 2006 Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze lieve Oom Jan Bras Wij zijn dankbaar voor alle steun die wij van hem hebben ontvangen. Ella en Arie, Wilrieke Tineke en Paul, Vincent en Ajith Janetta en Nico. Elise, Lennart, Ronald Wij zijn aangeslagen door het plotseling overlijden van onze al jaren goede vriend en voor de kinderen een opa Buurman Bras Joke, Jan, Leonie, Egbert, Niels en Jorine Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Toontje van der Heijde-de Oude weduwe van Eduard Willem van der Heijde in de leeftijd van 84 jaar. Colijnsplaat: G.I. van der Heijde M. van der Heijde-Scheip Den Haag: Jolanda Eindhoven: Eduard en Joyce Goes, 14 mei 2006 Correspondentieadres: Voorstraat 11 4486 AH Colijnsplaat Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 17 mei van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van uitvaartverzorging 'De Bevelanden', Havelaarstraat 34 (achter 't Zaaltje) te Colijnsplaat. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 18 mei om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Kats. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in het 'Nieuw Zeelandhuis', bij de Ned. Herv. Kerk te Kats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze uitnodiging als zodanig beschouwen. Op zondag 14 mei 2006 is overleden onze geliefde zuster en tante Toontje van der Heijde-de Oude Middelburg: Mevr. L. Kodde-de Oude Colijnsplaat: Mevr. P.E. de Oude Neven en nichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante To van der Heijde - de Oude Kamperland: W.E. van der Heijde (in herinnering) van der Heijde - de Vos Neven en nichten AFWEZIG van 22/05 t/m 26/05 J. Binnekamp, arts te Wolphaartsdijk. Spreekuur volgens afspraak. Apotheek geopend t/m 17.00 uur. Nadere informatie via de assistente, tel:. 581231 Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden moch ten hebben, delen wij u mede dat rustig en vredio js ingeslapen mijn geliefde zus en onze tante Suzanna Marietje van 't Hof - San - Duivendijke, t Heemskerk 20 juli 1909 13 mei 2006 Bevei-wijk: A.J. Timmerman-van 't Hof M. Timmerman t Beverwijk: Corrie en Klaas en kinderen Heemskerk: Ria t en Luut kinderen en kleinkinderen Heemskerk: Leny en Henk en kinderen Heemskerk, verpleeghuis "Heemswijk" Correspondentieadi'es: C.A. Stins-Timmerman, Waalstraat 49, 1946 RD Beverwijk Gelegenheid tot condoleren op donderdag 18 mei vanaf 15.50 uur in "Poortershof", Poortdijkstraat2 Brouwershaven. Aansluitend begeleiden wij haar om 14.00 uur naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Brou wershaven. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen Vragen wij u tijdig aanwezig te zijn in "Poortershof" Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in de zaal van "Poortershof" waar alsnog gelegenheid is tot condo leren. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Informatie, advies en ondersteuning m.b.t. gezondheidszorg, gehandkif tenvoorzieningen, jeugdzorg blemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag 0900 1300 ""IMiMfeBtdfcfê Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP HulstTel.: 0114-312906 EEN WERELD VOL WONEN onplazamiddelburg.nl iedere 1 e zondag van de maand koopzondag! 13:00 -17:00 uur Ho ft I >li Boxsnrins ETSSBIBBBSi Buitenruststraat 20, 4337 EH Middelburg Tel: 0118-674010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30