f Arts of verpleegkundige? J&c Ga spierziekte A.I.S. te lijf. i Giro 100 000 uitvaartverzorging de Groot-de Kam In Memoriam m Plaats uw familieberichten in de PZC Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedere iReumafonds 0 donderdag 11 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08,30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Toch nog overvallen door het nieuws, dat onze medewerker en collega Nic Afman op de leeftijd van 61 jaar is overleden. Wij zullen ons hem herinneren als een fijne collega, die zijn werkzaamheden met volledige inzet, groot verantwoordelijkheidsgevoel, trots en enthousiasme uitoefende. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hun alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Bestuur en medewerkers van de gemeente Vlissingen Hij hield niet van die mooie dure zinnen. Hij was doodgewoon, maar o zo echt. Wat hij zeidat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voor!... Daar is alles mee gezegd. Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die hem dierbaar was, is veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Wilhelmus Johannes Maria Tangelder Willy echtgenoot van Alie van de Velde in de leeftijd van 63 jaar. AxelAlie Tangelder-van de Velde AxelPatrick en Sabrina Kim, Sant AxelEdwin en Vicky Nick. Quinty Vogelwaarde Wilco en Marleen Anne 10 mei 2006 Bylokestraat4 4571 JH Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 15 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condole ren in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Halle", Rooseveltlaan la te Axel. Vrijdag 12 mei is er van 19.00-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op be graafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Dag Lieve Opa We zullen je missen Kim - Sam - Nick - Quinty - Anne Leven is eeuwig afscheid nemen, altijd en telkens opnieuw. Het is soms zachtjes eenzaam wenen, om zoveel schoons dat ons ontviel. Met een bedroefd hart nemen we afscheid van Willy Tangelder Floor t en Dini van de Velde Carlos en Agnes Tangelder Kees en Jeanine Tangelder Jannie Weststrate Chris en Martha Tangelder Bernadien en Pierro Mazocco Henk en Jannie van de Velde Axel, 10 mei 2006. Dag ome Wikky Leo en Nely - Elvira, Sadie Jhon en Ineke - Rik, Bart Anja en Gino Tonen Sandra Rudy en Astrid - Selena, Arriane Marco en Mariska - Remco, jeffreij Annemarie en Cor Jan-Willem Chantal en Bram - Ricky, Mike Nicole en Eric - Caïn Daniëlla Francoise Claude Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: w ww.degrooldekam.nl Niets zal ons scheiden van de liefde van Christus. Met groot verdxiet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Jakoba Davidse-van Iwaarden Lies 23 mei 1939 1 10 mei 2006 Sint-Laurens: A. Davidse Middelburg: Mieke Caljouw-Davidse Jacky Caljouw Chantal Meivin Nicolette Wissel-Davidse Sjaak Wissel ferrold Daniël Sint-Laurens: André Davidse Ilse Davidse-'t Gilde Madeion jonathan Isabelle Middelburg: Eddy Davidse Miranda Davidse-de Looff Emmy Lucas Correspondentieadres Boudaenlaan 13,4333 KR Sint-Laurens Lies is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 12 mei van 15.00 tot 16.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 15 mei om 12.00 uur op de begraafplaats te Sint-Laurens. Voorafgaand zal er een kerkdienst plaatsvinden in de Gereformeerde kerk om 11.00 uur aan de Noordweg 372 te Sint-Laurens. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma We zien u nu niet meer. U leeft nu van ons apart. U bent niet meer in ons midden, maar voor altijd in ons hart. Liefs xxx Chantal en Meivin Verdrietig zijn wij door het toch nog plotseling over- j lijden van ons trimmaatje Lies Davidse Wij wensen André en de kinderen veel sterkte. TrimclubTuf Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werd je weer iets ontnomen Dat deed jou en ons zo zeer Het is een gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn... Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Matthijs Willemse sinds 10 november2000 weduwnaar vanA.J. Ringelberg in de leeftijd van 71 jaar. Martien en Jeanet Maikel Lianne Zierikzee, 9 mei 2006 Lange Groendal 23 Correspondentieadres: Koraalstraat 5 4301 EN Zierikzee Zaterdag 13 mei zal er in een zaal van de Chr. Geref. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee een samen komst worden gehouden, aanvang 10.30 uur, waarna de begrafenis omstreeks 11.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in genoemde zaal gelegenheid de familie te condoleren. Lieve opa We zullen je heel erg missen. Maikel Lianne Hierbij willen wij de verzorgenden van Oosterschelde Thuiszorg en de vrijwilligers van de VPTZ hartelijk danken voor de liefdevolle zorgen die zij aan onze vader, schoonvader en opa Matthijs Willemse hebben besteed. Familie Willemse 'Zo blijven dan geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde'. 1 Cor. 13 vers 13 Intens geleefd, gestreden en geleden, is op 10 mei overgegaan naar het Licht mijn Casper Izaak Hubregtse geboren op 31 januari 1934 Suzan Verburg Correspondentieadres: Haringvlietstraat 136 4335 XN Middelburg Zijn lichaam gaan we toevertrouwen aan de aarde, zijn geest is in Gods liefde geborgen. Casper zal zaterdag 13 mei in familiekring worden begraven. Ondanks dat het rouwcentrum "Middelburg" ge sloten is èn dat wij bezig zijn met de bouw van ons nieuwe rouwcentrum in de Mortiere, blijft uw zorg bij ons in vertrouwde handen. Op dit moment hebben wij opbaarmogelijkheden in Middelburg, Vlissingen en Veere. Uitvaartverzorging H. Jobse Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118-462205 Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Magdalena van der Werf sinds 17 augustus 1994 weduwe van P.|. van Eenige in de leeftijd van 79 jaar. Maya en Willem Maruschka, Vera Natascha, Mathijs, Babette Mieke en Rudy Wendy en Rogier Ria en Jilles Lotte Tim Wilma en Han Leon en Kyra Peteren Fons Sam en Marina Mario Jenny en Conny Rick Anne Burgh-Haamstede, 9 mei 2006 Correspondentieadres: Fam. van Eenige, p/a Moggestraat 23,4301 LE Zierikzee De crematieplechtigheid, zal plaatsvinden woensdag 17 mei om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijlc 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Belangstellend tot 't laatst Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en lieve opa Willem Osté sinds 6 mei 2004 weduwnaar van Suzanna Cornelia Louwerse Lid in de Orde van Oranje-Nassau Vrouwenpolder. Middelburg, 29 juni 1920 10 mei 2006 Klaaswaal: Kees Osté Loes Osté-Krol Wilko en Cerise Suzan Kamperland: Henny Osté Dini Osté-Frerichs Maryse Charlotte Correspondentieadres: Ripstraat 29 4493 BP Kamperland Onze vader is opgebaard in het rouwcentrum Jobse, Sandenburglaan 2 te Veere, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 13 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 15 mei om 13.30 uur in de Protestantse kerk aan de Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ontmoeting". Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Uw hulp is onmisbaar. Door uw inzet kunnen ruim 6.000 mensen met vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement www.rodekruis.nl lurf eite Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante, Janna Cathalina de Regt-Rouw weduwe van Pieter de Regt Zij mocht 92 jaar worden. Kapelle: P. van Dijke-Rottier Dronten: L. de Regt-Rottier 's-Gravenpolder: J. de Regt Kapelle: L. van Dijke-Weststrate Neven en nichten 7 mei 2006 In memoriam Hoek 20 december 1933 Terneuzen 11 mei 2004 Saar Meertens Het lijkt als de dag van gisteren. Maar toch zijn er 2 jaar voorbij. Wat je zei dat blijf ik horen, en kom je overal tegen. Ik blijf je missen. Maar ik moet verder gaan. Paul In Memoriam Frank Sturm 11-5-1943 t 7-1-2006 Je sterft alleen als we je vergeten en niet meer over je praten. Harma Bouwman Zoutelande. 11 mei 2006 Rode Lijst. Nog even en we kunnen ook deVelduil alleen nog ingelijst bewonderen. Daarom werkt Vogelbescherming Nederland aan meer natuur voor bedreigde vogels. Help mee) kijk wat u kunt doen op www.vogelbes<herming.nl weel In V Klei pleii Vali oot naa teel als je leven aan een draadje hangt? Voor A.I.& patiënten is dit de dagelijkse realiteit. ze verwoestende spierziekte met ons te lijf. Kijk op www.als-centrum.nl t.n.v. A.I .S. Centrum - Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Sterk in beweging De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. In Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Nieuw: de kuurreizen naar Duitsland. Oostenrijk en Slowakije Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen'T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12