Ül GEBR. DOMINICUS BV maandag 8 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboortetaerichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Met grote vreugde hulden wij de geboorte van Helena Katleen, Herbert, jonathan Bruinenberg-Marien Dorpsplein 19 4574 RD Zuiddorpe Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden 4 mei is overleden onze buurman Jaap van Paasschen Hannie. kinderen en verdere familie wensen wij veel sterkte toe. Familie Brandenburg Familie Wolfert Familie Duijff Familie Molhoek Familie C. Weststrate Familie Neels Familie Zuidweg Familie Visser Familie Kok Geschokt en met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Jaap van Paasschen Met zijn "Ook goedemorgen, wat gaan we doen van daag?" kwam hij dagelijks een of meerdere malen bij ons om te laden of te lossen. Nooit deden we tever geefs een beroep op hem en zijn werklust en inzet leken onbegrensd. Nu is het echter stil geworden en missen we zijn collegialiteit. Wij hopen dal I-fannie en de kinderen de kracht mogen vinden om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Fruit Packing Zeeland BV Ik kan helaas geen afscheid nemen Ik kan helaas niet bij je zijn Maar ik denk aan jou en voel de pijn Pijn die een leven lang zal duren Het had ook anders kunnen zijn Nog niet beseffend wat ons is overkomen ge ven wij u kennis van het overlijden van onze vader Laurens Cornelis Vos Lau 21 november 1958 15 mei 2006 Linda en Ciska Correspondentieadres: Valkenisseweg 64 4373 RR Biggekerke Er is gelegenheid om afscheid van hem te ne men op dinsdag 9 mei van 19.00 tot 20.00 uur en op woensdag 10 mei van 09.30 tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 10 mei om 12.00 uur op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het Dorpshuis aan de Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zo danig te beschouwen. Plotseling is overleden de eigenaar van Camping Valkenisse Lau Vos We zijn diep verslagen dat onze vriend er niet meer is. Namens het personeel: Sjaak, Ina, Justin, Demian, Jessy, Charlie, Sharon, Andreas, Daniéla, Gert-Jan, Annelies, Jessica, Roderick, Monique, Marc, Dimitri, Anouchka, Frits, Corine, Bjorn, Inge Met verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Laurens Cornelis Vos (Lau) in de leeftijd van 47 jaar. Leersum: Addie en Egbert Inez Biggekerke: Kees en Anja Biggekerke, 5 mei 2006 Heden overleed onze neef en buurman Lau Vos We wensen Linda, Ciska, Addie, Egbert, Inez, Kees en Anja veel sterkte toe. Leo en Annie Lau, je wilde niet meer Dat doet ons veel zeer. Johan en Marie-Louise de Jager Cithershillsingel 15 Koudekerke Beste Lau Altijd stond je voor ons klaar om te helpen. Helaas was er in jouw ogen voor jezelf geen hulp meer mogelijk. Hopelijk heb je nu je rust gevonden. Rene en Inez Melis Jordy, Dion en Yannick OnrustRust Getroffen en verdrietig zijn wij door het plotse linge overlijden van onze altijd behulpzame vriend Lau Vos Kees en Nel Lous Wim en Vivian Brasser Tara Westkapelle, 5 mei 2006 Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Lau Vos Je was voor ons een behulpzame buurman. Rinus en Pieter Wim en Ria Danny en Magda Wij wensen Linda, Ciska en verdere familie heel veel sterkte toe. Biggekerke, 7 mei 2006 Met verslagenheid hebben we kennisgeno men van het plotselinge overlijden van onze collega Lau Vos Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens het bestuur en de leden Recron Walcheren Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Lau Vos Bedankt voor wie je was, vergeten zullen we je nooit. Wij wensen de familie veel sterkte toe. De technische ondersteuning: Igor Diepstrate Christ Spijkers Pascal Spijkers Midden in 't leven, nog zoveel te geven. Ideeën en plannen te over, in één keer voorbij, voor ons was je een kei. Je genoot van het leven bedankt voor alles watje ons hebt gegeven. Intens verdrietig geven wij u kennis dat veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve papa en onvergetelijke opa Eddie Maas in de leeftijd van 58 jaar. Goes: Anja Maas-Rijk Kapelle: Renate en Sjako de Waard-Maas Jeffrey Melissa Twiggy Goes: Ursula Maas en Martin Wijs Sanne Goes: Ingeborg Maas en Michel Nieuwenhuize Max Si Goes, 6 mei 2006 Evertsenstraat 521,4461XN Goes Eddie is thuis. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op woensdag 10 mei om 15.30 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het samenzijn is er gelegenheid om uw mede leven te betonen vanaf 16.30 uur in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart hebben ontvangen, gaarne deze advertentie als zodanig beschouwen. Opa, wij zijn nog zo klein, waarom nu, het was zo fijn je aai, je grapjes, je lieve lach, we missen het iedere dag, voor altijd zitje in ons hart, op een plaatsje heel apart. Ueve 6Pa The clairvoyant, I wonder why, I wonder how That it seems the power getting stronger every day I feel a strength on inner fire But I'm scared, I won't be able to control it anymore There's a time to live and a time to die When it's time to meet the maker There's a time to live but isn't it strange That as soon as you're bom you're dying and reborn again? Rust zacht, Sjako Verdrietig zijn wij, omdat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve schoonzoon, zwager en oom Eddie Maas echtgenoot van onze oudste dochter, zus en tante Kapelle: Pa Rijk (in herinnering) Ma Rjjk-Verbeem Kapelle: Marlies en Frans Theunissen-Rijk Stefan en Evelyn Bianca en Arjan Lisa en Jeroen achterneefjes en nichtjes Ovezande: André en Marianne Rijk-Koens Mariëlla Jamie Larissa Wij wensen Anja, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Veel te vroeg hebben wij na een langdurig ziek zijn afscheid moeten nemen van onze vader en onze lieve opa P.J.T. de Jong Piet weduwnaar van Ans Fontijn Apeldoorn, 20 april 1941 f Vlissingen, 6 mei 2006 Amsterdam: Koen de Jong Middelburg: Andrea de Jong Edo, Mario Middelburg: Jan de Jong Kuipers-Rietbergkwartier 49 Correspondentieadres: Agaat 9 4337 MX Middelburg Pa is opgebaard in rouwcentrum Middelburg, Bui- tenhovelaan 1Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 mei a.s. van 13.00 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. jouw liefde zal altijd bij ons blijven. Na een ernstige doch kortstondige ziekte is. in haar eigen vertrouwde omgeving, nog vrij plotseling van ons heengegaan mijn innig geliefde echtgenote, onze moeder en mijn oma Elisabeth Wilhelmina Charlotte Spruit Zwartewaal, 28 augustus 1939 Renesse, 5 mei 2006 Renesse: Cornelis W. Spruit Los Angeles (USA): Jerome S.H. Spruit Agnieszka E. Spruit Marcel Scholderlaan IA 4325 EN Renesse Wij nemen afscheid van Elisabeth op woensdag 10 mei om 14.00 uur met een speciale kerkdienst in de Nederlandse Hervormde Kerk. Lange Reke 7 te Renesse, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Duinhotel, Torenweg 1 te Burgh-Haamstede. Elisabeth hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Ten gevolge van een slopende ziekte is onze biljart vriend Jan van Belzen van ons heengegaan. Je biljartvrienden Amemuiden, 4 mei 2006 Jan van Belzen Wij zullen je ons altijd blijven herinneren als onze buurman. Peter en Jacqueline Baaijens Carmen en Pedro Vlinderkind Slechts even kind Tot je meeging met De wind Vlinderkind... Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Catholijntje Maria Butler Lien echtgenote van Marinus van Iwaarden Groede, f Aardenburg, 15 november 1938 5 mei 2006 Aardenburg: M.C. van Iwaarden Aardenburg: Hannie en Patrick Stephan Aarden burg: Mare en Manon Astene (B.): Ben en Christel Fleur *4' Cheetah 4527 AA Aardenburg Haven 25 De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd is op donderdag 11 mei om 10.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg, waarna gelegenheid tot condoleren aldaar. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar artsen, verpleging van afdeling 4, locatie Antonius, en de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd geven we u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Lien van Iwaarden-Butler H. van Iwaarden M. van Iwaarden-Luteijn (in herinnering) Joh. van Iwaarden (in herinnering) J. van Iwaarden A.W. van Iwaarden-Reijnierse A. van Iwaarden (in herinnering) Neven en nichten Aardenburg, 5 mei 2006 Lien hield van de natuur met veel liefde voor het bos Honden waren haar leven Wij zullen haar nooit vergeten namens het Bestuur van de Hondenclub Aardenburg Lio&met liefde voor de natuur Lien met liefde voor het bos Lien met liefde voor alle honden Zij is er niet meer Haar liefde zullen wij nooit vergeten Namens alle hondenvrienden Van de Hondenclub Aardenburg (HCA) Bedroefd geven wij kennis, dat de Heere uit onze familie heeft weggenomen, onze geliefde schoonzus ter Pieternella Dekker-Poppe echtgenote van Cornelis Jozias Dekker op de leeftijd van 70 jaar. Wij hopen dat haar man en kinderen kracht mogen verkrijgen om dit verlies te dragen. Middelburg: D.M. Goedbloed-Dekker P. Goedbloed Mei 2006 Intens geleefd. Intens liefde gegeven. Tot het eind stond je voor ma klaar. Het is goed zo pa, ga nu maar. Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Leen Lous in de leeftijd van 74 jaar. fanny Lous-de Rooij Lilian en Peter de Jager Ananda, Jorn Anita en Erik de Bruine Mandy, Nick Irma en Edwin Wagenaar Demi, Kyra 1 mei 2006 Correspondentieadres: Voorstad 58 4461 KPGoes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op donderdag 11 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag allerliefste Opa We zullen je zo missen... Ananda en Jorn Mandy en Nick Demi en Kyra Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zwager en oom Leen Lous. Man van onze zus en tante Janny. Westervoort: )an de Rooij (in herinnering) Nelly de Rooij - Sinke Yerseke: Kees de Rooij Ineke de Rooij - de Waard Yerseke: Mina Goeman - de Rooij Wim Goeman Yerseke: Nelly Lamper - de Rooij Adri Lampet- Neven en nichten We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Leen Je was een kerel in 't leven Je was een kerel bij je dood Je was een vriend al was 't maar even Maar je was als vriend ook heel erg groot Rinus en Lies ter Weel Bevrijdingsdag; 5 mei is bevrijd van angst en pijn van ons heengegaan onze lieve ma, oma en omi Eleonora Valentine Maria van der Veen Elly weduwe van Gilbertus Josephus De Beleir op de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Mathilde Temeuzen: Louise en Christiane Wognum: Alphons en Ineke Sas van Gent: Clinge: Rens en Patricia Walther Haar kleinkinderen: Martin, Hong, Edwin, Deborah, Vincent, Janos, Jasper Haar achterkleinkinderen: Kimberley, Vincent, Anouk Westdorpe, 5 mei 2006 Condoleanceadres: Molenstraat 7,4554 CE De plechtige uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaatshebben op woensdag 10 mei om 14.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe Visitatie kerk te Westdorpe. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na af loop van de begrafenis, voor in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 25:6 Ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Van ons heengegaan is onze broeder en oudste Jan Kamp We zijn dankbaar dat hij voor velen de liefde van de Here Jezus zichtbaar heeft gemaakt in zijn leven. Wij bidden God om troost en kracht voor zijn kinderen en kleinkinderen. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Iedere grote liefde eindigt met een groot verdriet Na een leven van hartelijkheid, goedheid, bezorgd heid, eerlijkheid en spontaniteit is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Magdalena Wilhelmina Bos-Verbooai Leen Vlissingen Vlissingen 22 september 1925 6 mei 2006 ze was bruisend als de branding. Dick Bos Gerda Verhoeff-Bos Ad Verhoeff Wendy en Sjors Indy Dean en Joyce Olivier justin Magda Keijmel-Bos Ekon Keijmel Raymond Barry Aagje Dekenstraat 20 .4381 RZ Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 11 mei om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Café-Restaurant "De Golfbaan", Burg. van Woel- derenlaan 5 te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. We hebben onverwachts afscheid moeten nemen van onze (tante) Leen Bos-Verboom Dankbaar zijn we voor de toewijding waarmee ze sa men met Dik voor haar zus en zwager heeft gezorgd, We zullen haar missen. We wensen Dik, de kinderen, kleinkinderen en ach terkleinkinderen heel veel sterkte toe. Koudekerke: Annie (in herinnering Wim Oost-Souburg: Marjolijn en Harry lorien en Harm Vlissingen: Ruud en Eva Dylan en Elmar Oost-Souburg, 6 mei 2006 Hij hield van de polder, het weidse land Daaraan had hij zijn hart verpand Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Leendert Dek sinds 30 januari 1987 weduwnaar van Dingena Magdalena Dijl in de leeftijd van bijna 85 jaar. Kruiningen: Ina en Kees Wisse Jeanine en Anton Jeffrey, Ilse, Laura Miranda en Jaco Krabbendijke: Paula Dek en Chiel Sinke Sandra en Frank Krabbendijke, 7 mei 2006 "Ter Weel" Correspondentieadres: Sandeeweg 3 4416 NJ Kruiningen De afscheidsdienst, geleid door Ds. J. Geertse, wordt donderdag II mei om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigings gebouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van unit D uit "Ter Weel" te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Na bijna 90 jaar in goede gezondheid te hebben g leefd is plotseling overleden Maria Wilhelmina Krijger sinds 27 februari 1970 weduwe van Nico/aas Iman Padmos Ouwerkerk, 12 november 1916 t Goes, 5 mei 2006 Zierikzee: Adri Romijn-Padmos Mariska en Collin Etten-Leur: H.A. Krijger Renkumstraat 15 Dreischor Correspondentieadres: De Vagerstraat 86 4501 MT Zierikzee Dinsdag 9 mei is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen in het mortu arium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 10 mei om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u veizocht om 11.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium alsnog gelegenheid tot condoleren. Diegenen, die geen kaart hebben ontvangen, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. In Memoriam 8-5-2005 8-5-2006 In Liefdevolle herinnering Wim Koole 1-4-1943 Met vallen en opstaan Is er een jaar voorbij gegaan Nog steeds begrijpen wij het niet En is er nog zoveel stil verdriet Maar de vogels fluiten gewoon door En ook al kom jij nooit meer bij ons terug Diep in ons hart Heb jij een plaatsje Heel apart Anny Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26