>zc Kloetinge jubelt na slopend jaar RCS legt basis voor tweede ronde Hoek heeft klein wonder nodig AZVV tevreden met gelijkspel 19 ]evelandse ploeg handhaaft zich in de hoofdklasse levelanders en 'erseke licht nhet voordeel Yeli Eryürük terug op oude nest Titel hoofdklasse zaterdag betwist Licentie hindert overstap Boskamp Ex-voetbalcoach Beskov overledelfi Argentinië krijgt Europese inslag maandag 8 mei 2006 swb «nr-Jan Dagevos I0ORDWIJK - De spelers za- E)i er verslagen bij, de techni- ,^'j c|ie staf drentelde nerveus heen weer. Het was tien minuten afloop van de verloren wed- rijd tegen Noordwijk (4-1) en octinge had het niet meer. log altijd was er geen duidelijk- oid over lijfsbehoud en die on- ekerheid knaagde aan ieder- cn. „Ik was a' met het scenario "e I oor volgende week bezig", be- n' lende Diederik Hiensch na af- top. (et waren uiteindelijk zorgen in niets. Om even voor halfvijf ivam het bericht binnen dat oncurrent Hoek van Doto had Srloren. Voor Kloetinge had it als prettige consequentie at de formatie ook volgend oetbalseizoen mag uitkomen phet hoogste amateurniveau. |e stemming sloeg meteen om. Ie trainers vielen elkaar in de rmen, de spelers dansten in het pnd en de kater van een misluk- i wedstrijd werd weggespoeld, ioek degradeert', zongen alle elers, Ferry Alfons incluis, die ilgend seizoen voor de eeuws-Vlamingen uitkomt. (Ve hadden het tegen Noord- ijk graag zelf willen afma- jn'', zei Hiensch ver na afloop, we hadden het niet van- aag. De scherpte en de vorm [aren er niet. Het is toch een ipend seizoen geweest." antastisch ioetinge moest bij de rentree de hoofdklasse voortdurend i de toppen van zijn tenen lo in, zonder overigens in het jod te komen. Ernstige blessu- e en een zware kaartenlast ble- en uit. De Bevelandse ploeg en op tijd zijn wedstrijden, be- ndde nimmer op een degrada- ieplek en stond dus nooit onder nogspanning. „Het is een fan- stische prestatie van dit elf- I", roemde Hiensch zijn spe- js. de eerste competitiehelft, hKloetinge tegen enkele zwa- nederlagen opliep, waren er 1 twijfels over een goede af loop. De technische staf bewaar de echter de rust en boetseerde op het trainingsveld verder aan het kunstwerk. Het resultaat was ernaar. Van spelers als Erwin van der Woerdt, Ronald Zuijdwegt, Fer ry Alfons en Niels Kole waren de kwaliteiten al min of meer be kend, maar plots bleken ook doelman Jaco van der Schee, André Siereveld, Giovanni Sie- reveld, Comé Schilperoort, Regi- lio Pinas en Daan Esser het ni veau aan te kunnen. „Door de snelle ontwikkeling van verschil lende jongens hebben we het ge red", stelde Hiensch zaterdag vast. „Verder had dit team ook een enorme wil om wedstrijden te winnen." „Het klinkt misschien gek, maar cruciaal is misschien wel de uit wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys geweest. We verloren (3-1) wel, maar toen we daar het veld afgingen, hadden we allemaal het gevoel dat de resultaten er aan gingen komen. Vervolgens hebben we een goede reeks na de winterstop gehad. De verdedi ging stónd op een gegeven mo ment, waardoor we meer aan voetballen toekwamen." Potentie Volgend seizoen moet Kloetinge voortborduren op dit succes. „We hebben een groep waar veel potentie in zit", aldus Hiensch, „maar we zullen ook moeten beseffen dat we hetzelf de als dit jaar moeten opbren gen. Het wordt er heus niet mak kelijker op, ook al hebben we nu een seizoen overleefd. We mis sen vooral scorend vermogen. Al die jaren dat ik met Kloetinge in de hoofdklasse heb gezeten, heb ben we nog nooit zo weinig ge scoord als nu (29 doelpunten). Meestal zaten we tussen de veer tig en vijftig goals." En dan moet Kloetinge het vol gend seizoen ook nog eens doen zonder zijn spits Feiry Alfons. De aanvaller, goed voor vijf doelpunten dit jaar, is voor de verlokkingen van Hoek ge zwicht, net als Wilco de Valk een jaar eerder. Hiensch: „Het kan zomaar zijn dat Hoek ko mend seizoen met de aanval speelt, die Kloetinge vorig jaar in de eerste klasse had: Bakx, Alfons en De Valk. Frustrerend? Ach, zo werkt het kennelijk. Ik vind het alleen jammer dat spe lers waar je fijn mee werkt en die goed in de groep passen zo maar verdwijnen. Wij moeten volgend seizoen weer flink aan de slag met een aantal gasten. Dat is aan de ene kant best een opgave, maar tegelijkertijd ook een uitdaging." Kloetinge heeft inmiddels Joël Manusama (ASWH 2) en Besar Xhoxhaj (RCS) kunnen aantrek ken. Verder is Jarno Vermeulen van Zierikzee in beeld en moet er na het vertrek van Merlijn Swennen (Hoek) nog een keeper worden aangetrokken. Verder is er nog steeds hoop op de komst van Istvan Bakx. „Hij heeft ge zegd dat wanneer Hoek degra deert hij naar ons toekomt", al dus Hiensch. „Nou, in dat geval hoop ik dus dat Hoek degra deert." Noordwijk-Kloetinge 4-1 (1-0). 37. Joost Leonard 1-0, 46. Steve Pro mes 2-0, 50. Stefan Mertens 3-0, 53. Rutger Kooman 3-1, 70. Steve Promes 4-1. Scheidsrechter: M. Harskamp (Lexmond). Aantal toe schouwers: 500. Kloetinge: Jaco van der Schee; André Siereveld, Erwin van der Woerdt (60. Benjamin Verwest), Giovanni Siereveld, Joffrey Gel- doJ'; Ronald Zuijdwegt, Comé Schilperoort, Niels Kole (77. Jef frey Frijters), Ronald Zwager; Daan Esser en Regilio Pinas (46. Rutger Kooman). iOES - De voetballers van Co- K jnsplaatse Boys en Wemeldin- Vï lebben zich zaterdag geen op- j. male uitgangspositie verwor- a in de nacompetities van de «de klasse A en B. jnsplaatse Boys won wel ft 3-1, maar komt een goal teT ,acjj rtom in het laatste duel met )K velanders aan een gelijkspel njs: coegte hebben voor de volgen ronde. Wemeldinge kwam te- '.ZPR'84 niet verder dan 2-2. jj. rseke, dat vorige week wél Vc ra van ZPR'84, heeft daardoor beste papieren. g iiimiand-Colijnsplaatse Boys jCj, l:De bezoekers kwamen al na n d minuten op voorsprong or een treffer van Yoeri Vis- Halverwege de eerste helft akte Dennis van Belzen ge- i Twee goals van Nigel Hol- izorgden voor de eindstand. «neldinge-ZPR'84 2-2: Wüco ajddijk tekende na een kwar- voor 1-0. Die geflatteerde «sprong bleef tot net na rust bet scorebord. Ruud van Rij- forsel zorgde toen voor 1-1 en kwartier voor tijd ook voor Vijf minuten later werd een «zet van Richard Schouten it een verdediger in eigen ilgewerkt voor 2-2. door Barry van der Hooft HOEK - De ene stilist bracht na 68 minuten weer hoop in de Hoekse harten; de andere zorg de nog geen tien minuten later voor een treurstemming bij de Zeeuws-Vlamingen. David Destorme dacht Hoek zaterdag weer een stap dichter bij recht streekse handhaving te hebben gebracht, tot Giovanni Fran ken alsnog roet in het eten gooi de (2-3). Door de nederlaag heeft Hoek nu nog een klein kansje op rechtstreekse hand having. Zelf moet Hoek dan aanstaan de zaterdag Ter Leede verslaan terwijl concurrent Ajax, dat drie punten meer heeft, moet verliezen van het al gedegra deerde Scheveningen. Bij dat scenario eindigen Hoek en de Amsterdammers samen op de twaalfde plaats. .De Zeeuws-Vlamingen blijven dan in de hoofdklasse, omdat Hoek dan sowieso een beter doelsal do heeft. Maar lukt dat niet, dan wacht Hoek een beslis singsduel met de winnaar van de nacompetitie in de eerste klasse. Kortom, Hoek heeft nog een klein wonder nodig. Om zaterdag Ter Leede te ver slaan hoeft Hoek niet eens zo veel beter te spelen dan zater dag tegen Doto. Alleen wat ster ker verdedigen zou al uitkomst kunnen bieden. Hoek was indi vidueel gezien op veel plaatsen de mindere, maar het gaf deson danks weinig kansen weg. Do to kreeg er voor rust drie en promoveerde twee van die mo gelijkheden tot een doelpunt. Zwakke indruk Jeroen van Wetten was na acht minuten de slimste na een luchtduel en Harvey Wijngaar- de mocht na 34 minuten op identieke wijze scoren. Bij bei de treffers maakte de verdedi ging van Hoek een zwakke in druk. „Als je toch ziet hoe we die doelpunten tegen kregen", uitte Paul Telussa na afloop zijn onvrede. „Mijn verdedi gers gaan de lucht in, maar kij ken niet meer wat er daarna ge beurt. Alleen een duel aangaan is niet genoeg. Die jongens van Doto maakten het ook nog eens prima af. Die slimmigheid heeft slechts een aantal jon gens bij ons." Tussendoor had Jeroen van de Broeke met een prachtig ge plaatst schot voor de gelijkma ker gezorgd (1-1). De midden velder kreeg de bal na een ster ke actie van David Destorme, die in zijn laatste thuiswed strijd voor Hoek bij vlagen nog eens zijn klasse liet zien. De Belgische stilist liep echter lan- Jeroen van de Broeke (rugnummer 4) viert zijn doelpunt tegen Doto. Ploeggenoot Nyim Mclki deelt in de vreugde. Uiteindelijk zou Hoek met lege handen staan door een 3-2-nederlaag. foto Peter Nicolai ge tijd in de schaduw van de uitblinker bij de tegenstander. Giovanni Franken is een heer lijke voetballer, die nu nog de lijnen uitzet bij de ploeg uit Pernis, maar dat volgend sei zoen bij Barendrecht gaat doen. Destorme en Franken zijn ver gelijkbare spelers, alleen scoort de Belg vaker. Die kant leek het zaterdag ook op te gaan, omdat de aanvoerder zijn ploeg na 68 minuten op nieuw naast Doto schoot (2-2). Hoek kreeg daarmee weer hoop op drie punten, maar Franken deed het duel negen minuten later weer kantelen. De slimme duw die hij zijn te genstander gaf, ontging scheidsrechter Van de Ketterij, waarna Franken diagonaal raak kopte: 2-3. Toch kreeg Hoek nog een enorme mogelijk heid om voor de derde keer een achterstand recht te trekken. Destorme stuurde Niels Domi- nicus weg, die echter alleen voor doelman Van de Belt faal de. Gegroeid „Zo'n kans moet er gewoon in", zei Telussa. De inte rim-trainer vond dat zijn ploeg een overwinning had laten lig gen. „Want dat zat er vandaag zeker in. De afgelopen weken zijn we behoorlijk gegroeid en we moeten er nu in blijven gelo ven. We hebben het volgende week niet meer in eigen hand, maar als we daarna een beslis singswedstrijd tegen een eerste klasser moeten spelen, dan heb ik daar alle vertrouwen in. Ze ker als we dit niveau dan weer halen." Voor David Destorme, die se- mi-prof wordt bij Dender EH, bracht zijn laatste thuisduel niet wat hij er.vooraf van had gehoopt. „En dat komt vooral doordat we drie keer wel heel makkelijk een doelpunt tegen kregen. Dan is er duidelijk wat mis. We staan achterin op één lijn en doen dan maar wat. Dat kan niet." Door de nederlaag is de kans groot dat Destorme zijn tweede en laatste seizoen bij Hoek gaat afsluiten met een beslis singsduel. „Dat wordt dan de wedstrijd van het jaar. Ieder een zal er vol voor moeten gaan, want ik wil wel een fat soenlijk afscheid. Ik moet hier ook nog eens terug kunnen ko men." Hoek-Doto 2-3 (1-2). 8. Jeroen van Wetten 0-1, 16. Jeroen van de Broeke 1-1, 34. Harvey Wijngaar- de 1-2, 68. David Destorme 2-2, 77. Giovanni Franken 2-3. Scheidsrech ter: H. van de Kette rij (Goes). Gele kaart: Kevin Bra- ber, Dave van de Meer, Harvey Wijngaarde en Niels Bezemer (allen Doto). Aantal toeschou wers: 750. Hoek: Filip van der Vloet; Charly Okonedo (78. Michel Mullaert), Stijn Porteman, Thijs Binnerts, Pieter de Munnik; Wilco de Valk (46. Dimitri Wellens), Jeroen van de Broeke, Thomas Ragut, Nyim Melki; David Destorme en Niels Dominicus. KL - De weg naar promotie naar de sle klasse is nog lang voor RCS, iar de ploeg van Alexander van Keu- da 'c8^e gistermiddag tegen Theole de is om verder te komen in de nacom- ,]3S Me. Na een 2-1-achterstand bij rust mdj Me RCS in de tweede helft orde op w0j en. Met een 3-2-zege op zak moet 0J aende zondag in eigen huis de klus Haard worden. Toch was Theole, dat door blessures en schorsingen vijf basisspelers miste, ab soluut niet van slag. Enkele minuten la ter stond de ploeg van ex-prof Eus Ma- rijnissen alweer op gelijke hoogte. Rodi Uranie liet zich aan de rechterkant heel gemakkelijk in de luren leggen door Henk Jan Ravestein, die met een knap schot in de verre hoek ook keeper Arvid Pieterse verschalkte: 1-1 In de tiende minuut had Rudley St. Ja- go zijn ploeg opnieuw op voorsprong kunnen zetten, maar keeper Richard Nass pareerde de inzet. Daarna was het lange tijd Theole dat de klok sloeg. Met veel fysieke en verbale strijd werd RCS bestreden, dat hierop even het ant woord schuldig bleef. Vooral aanvoer der Stefan Haaksman en Henk Jan Ra vestein, met afstand de gevaarlijkste spelers bij de thuisploeg, werd veel te veel ruimte geboden om te voetballen. Daarnaast werd er niet altijd even ade quaat gereageerd bij vrije trappen en hoekschoppen, waarvoor vooraf juist gewaarschuwd was. Reflex Dat kwam RCS na een halfuur duur te staan. Uit een corner van Ravestein werd de bal niet op tijd weggewerkt, waardoor Mustafa Aoulad Hadj er als de kippen bij was om de 2-1 binnen te schieten. RCS leek zich vrij snel te her pakken, maar had een geweldige reflex nodig van keeper Arvid Pieterse om niet op grotere achterstand te komen vlak voor rust. Een pegel van Ravestein werd ternauwernood door Pieterse via de lat onschadelijk gemaakt. Direct na de hervatting bracht de lat opnieuw redding voor RCS bij een in zet van David Kroon, maar daarna trok de Souburgse ploeg het spel resoluut naar zich toe. Ineens was er meer fel heid in de duels en weerden de uitblin kers aan de zijde van Theole uit de eer ste helft volledig aan banden gelegd. „Ik had een poosje de angst dat we niet met de agressie van Theole konden om gaan, maar dat heeft de jongens juist geprikkeld", verklaarde Alexander van Keulen na afloop. Al snel kwam RCS dan ook verdiend op gelijke hoogte. Al les en iedereen leek een voorzet van Joey van de Zweep te missen, maar net voor de achterlijn pikte Rudley St. Ja- go de bal nog op. Met een fraai schot in de verre hoek versloeg hij keeper Nass van Theole: 2-2. Theole antwoordde met opportunis tisch spel, maar de lange ballen die de thuisploeg ging hanteren, waren bijna allemaal een prooi voor uitblinker Jo hn Bentschap Knook. Er ontstond meer en meer ruimte voor RCS en daarvan werd al snel gebruik gemaakt. Joey van de Zweep kreeg aan de rechterkant een vrije doorgang, maar was niet zelfzuch tig. De bal opzij naar Dennis de Nooijer werd door de geslepen spits dankbaar geaccepteerd: 2-3. Theole trachtte nog een wanhoopsoffen sief te ontwikkelen, maar kon geen en kele kans creëren. Ook het naar de frontlinie sturen van ex-Goes-speler Edwin Held had niet het beoogde ef fect. RCS verschafte zich zodoende een goede uitgangspositie voor een vervolg in de nacompetitie, maar ook in Oost-Souburg telt een gewaarschuwd mens voor twee. „We weten nu waar over we praten. We zullen niet mee moeten gaan in hun spel, maar zelf het initiatief moeten nemen", besloot Alexander van Keulen. Theole-RCS 2-3 (2-1). 2. Joey van de Zweep 0-1, 6. Henk Jan Ravestein 1-1, 28. Mustafa Aoulad Hadj 2-1, 49. Rudley St. Jago 2-2, 63. Dennis de Nooijer 2-3. Scheidsrechter: J. Senders (Veldhoven). Gele kaart: Aschraf Elhrouz (RCS). Aan tal toeschouwers: 250. RCS: Arvid Pieterse; Rodi Uranie (90. San- der Schutte), Alfaro Pentury, John Bent schap Kook, Steven Visser; Besar Xhox haj, Alwin van Ham (60. Martin Janse), Aschraf Elhrouz; Joey van de Zweep, Den nis de Nooijer en Rudley St. Jago. TERNEUZEN - Veli Eryürük keert terug naar Terneuzei; se Boys. De aanvaller speelde in het verleden in de jeugd van de Terneuzense zaterdagclub, maar verkaste daarna naar AZVV. Eryürük kon zich niet vinden in cle opval i ia- gen van trainer Kurt Migom en kondigde eerder al zijn vertx-ek bij AZW aan. Veli Eryürük is na Ryan de Regt, die ook van AZW komt, cle tweede versterking voor ie naar de eerste klasse gepromoveerde Terneuzenaars. GOES - FC Lisse en Rijnsburgse Boys maken komende za terdag onderling uit wie kampioen wordt in de hoofdklas se A van het zaterdagvoetbal. Het verschil tussen beide ploegen op de ranglijst is twee punten en de teams treffen elkaar op de laatste speeldag in Lisse. Doto staat op drie punten achterstand derde, maar kan geen kampioen wor den omdat óf FC Lisse óf Rijnsburgse Boys één of meer punten zal pakken. ARNHEM - Vitesse kan Jan Boskamp nog niet als nieuwe coach presenteren. De Nederlander, die onlangs ontslag nam bij het Engelse Stoke City, beschikt niet over cle ver eiste papieren om voetbaltrainer te mogen zijn bij een Ne derlandse profclub. Dat deelde zaterdag Jan Streuer, ma nager technische zaken bij de Arnhemmers, mee. Vitesse en Boskamp zijn het in principe eens over een con tract. „Wij willen en Jan wil", aldus Streuer. „Maar nu blijkt dat Boskamp nog een trainerscursus moet afmaken. Het is daar nooit van gekomen, omdat Boskamp trainer was in het buitenland." Boskamp zit volgens Streuer al wel weer op de cursus. „Toch is het een groot struikelblok, want het is onduide lijk hoe snel Boskamp die cursus kan afmaken. En zolAg wij niet honderd procent duidelijkheid daarover hebben, gaat de club geen verbintenis aan". ANP MOSKOU - Konstantin Beskov is zaterdag op 85-jarige leeftijd overleden. De bondscoach leidde de nationale voetbalploeg van de toenmalige Sovjetunie in 1964 nSr de tweede plaats op het EK. - Hij won in 1980 tijdens de Olympische spelen in MoskoiT brons en leidde de Sovjet-Unie in 1982 naar de tweede ronde op het WK van Spanje. Beskov, die met Spartak en Dinamo Moskou de landstitel won, was al jaren ernsti A ziek. ANP BUENOS AIRES - Bondscoach José Pekerman van Argen tinië heeft al zestien spelers definitief geselecteei'd voor het wex-eldkampioenschap voetbal. Vijftien van hen spe len bij Europese topclubs. Argentinië is tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsronde van het WK in juni in Duitsland. Pekerman houdt volgende week een trainingskamp in Spanje. Hij neemt uit de Argentijnse competitie alleen doelman Abbondanzieri van Boca Ju niors mee. Ook bij de groep zitten supexlalent Lionel Mes- si van Barcelona en spelbepaler Juan Roman Riquelme van Villarreal, eveneens uit Spanje. ANP/AFP Weer herstelde AZVV zich voor beeldig. Jacco Koekkoek trof eerst nog de lat, maar zette in de 66e minuut zijn voet doeltref fend tegen cle bal na een hoek schop van Veli Eryürük (2-2). Daarmee leek alles op zijn poot jes terecht te komen voor de Axelaars, tót Danny Aarnoutse zich later vergaloppeerde. Jürgen van Seist beging een on besuisde overtreding op Jochem Marcus en Aarnoutse gaf de Bra bander even later een tik toen scheidsrechter Wisse niet keek. Maar Aarnoutse was kennelijk vergeten dat in de nacompetitie geen gebruik wordt gemaakt van clubgrensrechtex's. De assis tent van de Koudekerkenaar sig naleerde het incident haar scherp en de verdediger van AZW kon inrukken. „Ik heb niet gezien wat er gebeurde. Maar de assistent-scheidsrech ter zal er niet om liegen", zei Koekkoek. „Dom ja, heel dom." Duveltje Én de ondergang van de Zeeuws -Vlamingen, zo leek het. Zeker toen Antoin van Pelt in de 77e minuut als een duveltje uit een doosje bij de eerste paal op-* dook: 3-2. Maar even later hadè Koekkoek het antwoord klaar. Capelle-doelman Eric Kuijsten kreeg een kopstoot van Gerben Steyaert niet klem, Koekkoek# was er als de kippen bij (3-3). AZW, dat de geblesseerde You- ri Bakker wisselde voor Kim van de Wege, overleefde daarna nog enkele hachelijke momen-j| ten. Zo kopte Capelle-invalleiy Arjan Pruissers voor een leeg doel over en haalde Juigen de Reu een inzet van Onno Damen ternauwernood van de lijn. Mede daarom heerste tevreden heid, waar een dubbel gevoel vanwege een gemiste kans op z'n plaats was geweest. „Maar we staan drie keer achter en ko men drie keer terug", zei Koek koek. „En in een uitduel gelijk spelen geeft een goede uitgangs positie." SV Capelle-AZVV 3-3 (1-1). 10. Onno Damen 1-0, 26. Mevlud Eryü rük 1-1, 51. Jürgen van Seist 2-1. 66. Jacco Koekkoek 2-2, 77. An toin van Pelt 3-2, 79. Jacco Koek koek 3-3. Scheidsrechter: G.J.P. Wisse (Koudekerke). Rode kaart: 70. Danny Aarnoutse (AZVV). Ge le kaart: Antoine Pruissers, An toin van Pelt en Alfi Damen (allen SV Capelle). Aantal toeschouwers: 200. door Bauke Boersma SPRANG-CAPELLE - AZVV heeft een prima zicht op de twee de ronde van de nacompetitie. De tweedeklasser sleepte bij SV Capelle een 3-3-gelijkspel weg en mag de klus zaterdag op ei gen veld klaren. Maar hoe knap ook dat de Axelaars drie keer van een achterstand terugkwa men, er had meer in gezeten. „Maar die mannen wax-en voor in gevaarlijk hoor. Ze kregen nog volop kansen op de winst, hè" bleek AZW-trainer Kux-t Migom best tevreden na het spannende en soms zelfs goede duel in Spx-ang-Capelle. Dat klopte wel, maar de stelling dat Capelle dat deels dankte aan cle Axelaai's, kon de Belg niet weei*- leggen. Een slap begin van de eei'ste helft, een beroerde start van het tweede bedrijf en een domme rode kaart voor Danny Aarnoutse zoi'gden ervoor dat de Brabanders nog mogen ho pen op de volgende ronde. Het duel had al na twintig minu ten gespeeld kunnen zijn. AZW was aanvankelijk nergens en kwam na tien minuten op ach terstand toen doelman Youri Bakker een ixizet van Onno Da men prima keerde, maar kans loos was op de rebound van de zelfde speler: 1-0. Migoms ploeg stond op instorten en mocht zich gelukkig pi-ijzen dat Capel- le-aanvoerder Antoin van Pelt eerst de lat raakte en een mi nuut later voor open doel hoog over knalde. Mede door een gedwongen wis sel (Leon Goossen yei-ving cle ge blesseerde Jarno Waebeke) nam AZW daarna het heft in han den. De Axelaars kregen steeds meer vat op de aanvallers van Capelle, combineerden met de minuut beter en zagen dat in de 26e minuut beloond door Me vlud Eryürük. Die stond op de goede plaats nadat zijn broer Ve li de bal doox-kopte: 1-1. Herhaling Tot aan de rust liet AZW zien de betex-e ploeg te zijn en dat leek de opmaat tot de zege. Maar de Axelaai's vei'vielen na de puze in herhaling, waren aan vankelijk niet vooruit te bran den en kregen na zes minuten de rekening gepresenteerd. Jürgen van Seist was na een vrije trap als enige attent: 2-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19