Wens voor Huis van de Jeugd Bed en brood in Nieuw-Namen Stroeve mat plaagt koersballers PZC Terneuzen wil extra geld uittrekken voor stimuleren taal Bakker Bart ziet zondagopenstelling in gevaar komen 14 Terneuzen wil gezamenlijk onderkomen Presidium Hulst wil beperking inspreektijd in commissies weekenddiensten B( Vlasvlegeltjes brengen musical Repelsteeltje Kinderopvang nu ook bij ouders thuis S( Pi lezers schrijven Claims V, fa to vrijdag 5 mei 2006 door Pascalle Cappetti TERNEUZEN - Terneuzen is op zoek naar een geschikte locatie voor een gezamenlijk onderko men van de Stichting Welzijn Terneuzen en enkele organisa ties die zich bezighouden met jeugd- en jongerenwerk. Voor wethouder C. Liefting gaat de voorkeur uit naar nieuwbouw. De Stichting Welzijn Terneuzen is afgelopen jaar omgevormd tot brede welzijnsorganisatie die zich louter richt op het jeugd- en jongerenwerk in de gemeente Terneuzen. Het ouderenwerk, zoals Tafel- tje-Dek-je, is overgedragen aan de Stichting Welzijn voor Oude ren. Het pand aan de Nieuwst- raat, een oud bankgebouw, vol doet niet meer. De balies worden niet meer ge bruikt en zijn dus overbodig ge worden. Een complete aanpas sing van het pand zou te ingrij pend zijn. Wethouder Liefting zou dan ook graag zien dat de welzijnsorgani satie samen met de stichting Sa menwerking Peuterspeelzalen Terneuzen, het samenwerkings verband Weer Samen Naar School (WSNS) en op tertnijn, het Algemeen Maatschappelijk Werk in één pand komen te zit ten. Deze wens is mede ingege ven door het feit dat de stich ting Samenwerking Peuterspeel zalen Terneuzen en Weer Samen Maar School per augustus het voormalige waterschapskantoor aan de Korte Kerkstraat moeten verlaten. Dit pand wordt na de zomer verbouwd tot apparte mentencomplex. Volgens Liefting krijgt een van de huurders, Emergis Versla vingszorg (het vroeger ZCAD) onderdak in de eigen locaties. Maar is voor de anderen nog geen vervangende huisvesting gevonden. De gemeente heeft niet de plicht door Jean-Lou de Gucht HULST - Insprekers tijdens commissievergaderingen in Hulst mogen niet de politieke agenda gaan bepalen. En er moet zeker voor gewaakt wor den dat commissievergaderin gen ontaarden in een soort Pool se Landdag. Tot deze conclusie komt het pre sidium. het dagelijks bestuur van de gemeente Hulst. PvdA-fractievoorzitter D. van Damme wierp de vraag op hoe er omgegaan moet worden met de tijd die insprekers krijgen tij dens een commissievergadering. „Het was altijd vijf minuten, maar tijdens een van de commis sievergaderingen vorige maand werd er wel erg soepel mee om gegaan. Als je iemand twintig minuten tijd geeft, moet je dat ook bij anderen doen. Moet je in sprekers alle tijd geven of moet je daar paal en perk aan stellen? In het kader van het dualisme is het een goede zaak dat mensen met hun problemen naar de poli tiek komen, maar dan is het eind misschien wel zoek." Daar was burgemeester J. F Mul der het wel mee eens. „In het re glement van orde staat dat een inspreker vijf minuten krijgt. Ik kan me voorstellen dat een raadslid vervolgens een toelich ting vraagt. Daar kan een inspre ker een korte reactie op geven. CD A-fractievoorzitter D. Steij- aert zèi zich voor te kunnen stel len dat een inspreker iets wil zeggen over een onderwerp dat niet op de agenda staat. „Een in spreker moet wel het gevoel krij gen dat hij serieus genomen wordt. Zijn we niet ietsje te streng?" Volgens Mulder kan ee ninspreker in vijf minuten echt wel zijn verhaal kwijt. L. Mangnus (Groot Hontenisse) en A. de Rechter (Progressief Pluist) konden zich wel vinden in de beperking van de spreek tijd. Mangnus: „Als commissiele den willen discussiëren, dan moet dat maar in de volgende vergadering op de agenda ko men. "Steijaert had daar toch zo zijn twijfels over. „De kern van de zaak is of een inspreker met een commissielid mag discussië ren. We halen alles uit de kast om burgers te laten inspreken. Dan komen ze naar het stadhuis en dan mogen ze niet discussië- om de dakloze organisaties el ders onder te brengen, maar voelt zich wel verantwoordelijk om mee te denken en zoeken naar alternatieve huisvesting. Een ambtelijke werkgroep is vol gens Liefting bezig om de wen sen van de organisaties te inven tariseren. Hij zegt dat een eerder plan om de Stichting Welzijn Terneuzen onder te brengen bij Toonbeeld is afgeketst, omdat dit pand on voldoende ruimte bood voor de stichting. De Tijman is niet in beeld geweest, nu ZorgSaam het pand zelf houdt en het consulta tiebureau gezelschap krijgt van de GGD. „We willen iets goeds realise ren, ook om te voorkomen dat we over vier jaar weer op zoek moeten naar een andere plek." Helemaal te voorkomen valt dat echter niet, erkent hij. Want tot die tijd moet er voor de stich ting Peuterspeelzalen en WSNS wel ruimte gevonden zijn. Welke locatie Liefting op het oog heeft, kan hij niet zeggen. „We moeten eerst met elkaar rond de tafel." door Pascalle Cappetti TERNEUZEN - De gemeente Terneuzen wil er alles aan doen om het project Iedereen Telt Mee te laten voortbestaan. Zij is bereid om scholen financieel te ondersteunen in het taalbeleid aan allochtone en sociaal zwak kere kleuters. De gemeente hoopt dat hierdoor nog meer kin deren met een taalachterstand bereikt kunnen worden. Wanneer scholen de stichting Samenwerking Peuterspeelza len Terneuzen inschakelen voor taalbegeleiding, dan draagt de gemeente de helft van de kosten van het project bij. Wethouder C. Liefting van de gemeente Ter neuzen denkt dat met deze toe zegging het project kan blijven voortbestaan. Het rijksgeld voor onderwijsach terstandenbeleid gaat komend schooljaar niet meer naar de ge meente, maar rechtstreeks naai de scholen, die op basis van het gewicht dat aan leerlingen wordt toegekend, een bepaald budget krijgen. De gemeente blijft zelf verantwoordelijk voor de opvoedingsondersteuning en de zogenaamde 'sociale infra structuur' rond scholen. De stichting Samenwerking Peu- aan besteden. De stichting vreest dat een deel van de twaalf medewerkers zijn baan verliest. De gemeente is in overleg met de schoolbesturen in Terneuzen, onder meer over hoe het taalbe leid op de scholen vormgegeven kan worden. Zij wil met de schoolbesturen komen tot duide lijke afspraken in een lokaal educatieve agenda. De aanpak van het taalbeleid is daar een on derdeel van. terspeelzalen Terneuzen toonde Volgens P. Becht van de gemeen- zich deze week bezorgd over de toekomst van het project Ieder een Telt Mee. Zij is bang dat tientallen gezinnen de taal- en opvoedingsondersteuning aan huis, vanuit de stichting moéten missen, wanneer scholen zelf mogen bepalen waar zij het geld voor onderwijsachterstanden Peter en Femke Smit uit Soest zochten eigenlijk alleen maar een huis, in Nieuw-Namen. Dat lukte, en het is nu ook meteen een bed breakfast. door Sheila van Doorsselaer NIEUW-NAMEN - Peter en Femke Smit uit Soest zochten gewoon een mooi huis in Nieuw- Namen. Voor hun tweetjes. Maar al bij de eerste bezichtiging van de woning aan de Arnoutstraat, waar ze op slag verliefd op werden, kregen ze een idee: „We beginnen een bed break fast." Iiet kleine Nieuw-Namen lijkt, toeris tisch gezien, nou niet meteen een voor de hand liggende locatie voor een bed breakfast. De Smits zien dat toch anders. Afkomstig uit het stedelijke Soest, waar deren ze de rust en ruimte, de nabijheid van Bourgondische steden als Antwer pen, Brugge en Gent en de Westerschel- de-'kust' op een fietstochtje afstand juist des te meer. En dat willen ze ook over brengen op hun gasten. Na een tijdje proefdraaien met vjienden en familie, is Bed Breakfast Nieuw-Namen nu ge opend voor alle gasten. Ervaring in het 'hotelwezen' hebben de twee niet. Peter (58) was bijvoorbeeld au tomonteur, maar met een sociale instel ling, kom je een heel eind. Het echtpaar verruilde Soest voor Nieuw-Namen na dat een vriend, die ze kenden van een camping in Wageningen, in Nieuw-Na men een huis had gekocht. „Het is daar zo mooi, je moet ook komen!" Het kostte slechts één bezoekje aan het Kauterdorp voordat het echtpaar besloot ook naar Nieuw-Namen te komen. De huizenprij zen waren een prettige bijkomstigheid. Femke: „Het is hier zó leuk." Warme bakker Een verbouwing van de semi-bungalow tot bed breakfast was niet nodig. De hele bovenverdieping was zowat instap- klaar bij de koop van het huis. Bed breakfast Nieuw-Namen telt nu één kamer, geschikt voor twee volwasse nen. De bovenetage is helemaal ingericht voor de gasten. Niet alleen is er een rui me slaapkamer met toilet en douche, er is ook een aparte zitkamer waar het ont bijt („broodjes van de warme bakker uit Kieldrecht") geserveerd wordt. Extra bedden plaatsen is geen probleem. Op de etage is ook een grotè speelkamer voor kinderen, bomvol speelgoed en de gasten kunnen zich bij regenachtig weer verma ken in de garage die is ingericht met on der meer een sjoelbak, tafelvoetbalspel en een dartbord. Er is eventueel ruimte voor nog een tweepersoons kamer. Peter: „Maar die gebruiken we voorlopig even zelf." Peter en Femke hoeven him privéleven niet op te geven. Het gastenverblijf heeft een eigen entree en kan met een tussen- door René Hoonhorst KLOOSTERZANDE - De koers ballers van de Sasse Activitei ten Vereniging (SAV) dragen shirtjes van Lucovitaal, een fa brikant van onder meer vloei baar sportvoedsel. Maar ze heb ben voor Woningbouw op koers, het tweede grootste koersbal- toernooi in Zeeuws-Vlaanderen, niet van de producten van de sponsor geproefd. En dat hadden ze misschien be ter wel kunnen doen. Want echt goed gaat het niet met SAV II, geeft Adrie Elshout toe. „Stroe ve mat hè. zijn we niet gewoon. De matten waarop wij normaal spelen, zijn een stuk gladder en sneller." Net als Henk Titulaer 'kapitein' van SAV II, weet hij dat de smoes niet echt overtui gend is. Het eerste team van de Sasse Activiteiten Vereniging kan tenslotte wel aardig uit de voeten op de matten in de Honte- nissehal in Kloosterzande. SAV I bereikt de derde plaats in het deelnemersveld van 36 teams. De traagheid van de mat zit de koersballers van Westdorpe ook niet in de weg. De koersballers uit het dijkdorp winnen voor de tweede keer op rij. Dit keer pakt Westdorpe II de beker. Mochten Westdorpelingen volgend jaar weer de beste zijn, dan blijft de wisselbeker in hun bezit, beves tig wedstrijdleider Ludo Tael- man. Maar zo ver is het nog Impressie van het koersbaltoernooi in Kloosterzande. niet. Een team van Nieuw-Na men zat de Westdorpenaren op de hielen en pakt dit keer de tweede prijs. Net als SAV hadden de koersbal lers uit het meest oostelijke grensdorp professioneel uitzien de shirtjes. Zij maakten reclame voor het dorp via een prachtig zwart shirt van De Kauter. Adrie Elshout van de Sasse Acti viteiten Vereniging gaat er ech- foto Wim Kooyman ter vanuit dat zijn team volgend jaar een stuk beter presteert. „Als wij op tijd ons davitamon- netje of een ander product van de sponsor nemen, zal niks ons tegenhouden..." te is de bezorgdheid van de stich ting begrijpelijk, maar hij denkt dat het met de gevolgen zal mee vallen. Door goede afspraken te maken, denkt hij dat nog meer kinderen dan nu kunnen profite ren van de intensieve begelei ding aan moeders en kinderen vanuit het project. zaterdag 6 en zondag 7 mei CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen Midden- en Oost- Zeeuws Vlaande ren (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluis kil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Kloosterzande. Hulst, Koewacht, St. Jan- steen en Clinge), vr. 17.00 - ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken: Huisartsenpost De Hon- te, bezoekadres Vlietstraat 12, Terneu zen (aan ziekenhuis De Honte) tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). West-Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30 - ma. 8.00 uur: Voor dringen de huisartsenzorg en huisbezoeken. Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). Tandartsen West Zeeuws-Vlaanderen: D G. Balk, Koninginnestraat 10, IJzendij ke. (0117-301760). Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur; Oost Zeeuws-Vlaanderen: De Steense Brug, Tragel 5, St. Jan steen, tel. (0114) 312084. Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur. Apotheken Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115- 626010. Voorspoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. 0114-311156, zat. 10.00-17.00, zon. 13.00-17.00 uur. Voor spoedrecep- ten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 0114-314255, zat. 10.00 - 17.00, zon. 12.00 - 17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg: Apotheek Oostburg, Burchstraat 16, tel. 0117-452170, zat. 10.00 - 12.30 en 13.00 - 16.30 uur, zon- en feestdagen dienst via deurtelefoon apotheek. Breskens: Apotheek Breskens, Spuiplein 13a, tel 0117-380222, zat. 8.30 - 12.30 en 13.00 - 17.00 uur. zon- en feestdagen gesloten, dienst via deurtelefoon Apotheek Oost burg. Dierenartsen Terneuzen, Axel, Zaamslag, Hulst en Hengstdijk: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Axel, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. 0117-348424. Spreekuur zat. 13.00 en zon. 12.00 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. 0115-619628. Spreekuur zat. van 12.30-14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patïënten na telefonische afspraak, tel. 0115-696425. Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: Dierenartsencentrum West, G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via felefoonnr, 0117-454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius-1,^Oostburg, tel. 0117-452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54i tel. 0115- 453800, spreekuur zat. 11.00 -12.00 St.-Jansteen e.o. A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Ka- pellebrug, tel. 0114-312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer 0115- 442161 Thuiszorg Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaan deren, voor spoedgevallen crag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen:"Telefoon nummer 0117- 456500, Kanaalzone: Telefoonnummer 0115- 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen^Telefoon- nummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zeeland, kraamcentrum ZeeÓyvs-Vlaan- deren, dag en nacht bereikbaar via tel. 0113-224022. Pastorale dienst Oost-Zeeuws-Vlaanderen: zon 12.00 - ma. 24.00 uur. Bereikbaar via .mobiel nummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen;-10.00 - 13.00 en 16.00-19.00 uur. Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610! Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereik baar via mobiel nummer 06.53997850. AZV 'voor jse m< gen 'igc .ist ■tie. [dinst to?n r te sl hoep [crt/c: Imïdc kzv KOEWACHT - Kinderkoor De Vlasvlegeltjes uit Koewacht brengt op 12 en 13 mei de musi cal Repelsteeltje op di) plankeu in het Koewachtse dorpscen trum De Vlaschaard, f Het verhaal van het sprookje Re pelsteeltje is voor de musical een beetje aangepast. In het sprookje wordt niet zo veel ge zongen, maar De Vlasvlegeltjes zingen in de musical niet min der dan veertien liedjes. Het kinderkoor telt 25 leden, ge middeld tussen zeven en twaalf jaar. De Vlasvlegeltjes spelen de fami lievoorstelling twee keer. Op vrijdagavond 12 mei begint de voorstelling om 19.30 uur en op zaterdagmiddag 13 mei begint de musical om 14.30 uur. De zaal is een half uur voor het be gin van de voorstelling geopend. Kaarten kunnen aan de kassa van De Vlaschaard worden ge kocht voor vijf euro. door AXE len 1 na c het I trail een lach vana tje." Een dan: avor jvroe jgonr Igem zen Jschi; [ballt :ben. ;.,Wa ik d teen wee: trail 'Hoe ;len, liiet of vi „Zo fuut daai :Mis: maa figt schi Maa foto Wim Kooyman deur worden afgesloten van het woonge deelte. De Smits hechten eraan hun gasten zo veel mogelijk voorlichting te geven over de streek. In het gastenverblijf is dan ook een muur gereserveerd vol knipsels over de regio, folders met activiteiten, fiets routes en bezienswaardigheden. Bruiloft Het gastenboek is inmiddels al behoor lijk gevuld met berichtjes van gasten die hebben overnacht in Bed Breakfast Nieuw-Namen. Het zijn voornamelijk veel Belgen en gasten voor een bruiloft in de streek. Verrassend is ook dat mensen uit Nieuw-Namen zelf al eens te gast zijn geweest bij de familie Smit, De Smits hopen dat ook mensen uit de Randstad naar Nieuw-Namen zullen af zakken, al is het alleen maar om te ko men kijken hoe mooi het er is. TERNEUZEN - Werkende ouders die hun kinderen 's mor gens niet in alle vroegte naar een kinderdagverblijf willen brengen of kinderen om andere redenen in de eigen vertrouwde omgeving willen laten, hoeven niet meer via het informele cir cuit op zoek naar een oppas. Zij kunnen sinds kort een be roep doen op de gastouderop- vang aan huis, verzorgd door de stichting Kinderopvang Zeeuw- sch-Vlaanderen. De stichting biedt deze vorm van opvang als experiment aan. Slaat het aan, dan wordt thuisopvang een regu lier onderdeel van het diensten aanbod van de stichting. Bij thuisopvang komt er een gastouder van de stichting bij de mensen thuis en vangt de kin deren daar op. Voor de ouders biedt dit het onder meer het voordeel dat kinderen niet voor dag en dauw het bed uit hoeven om op tijd op het kinderdagver blijf te zijn. De gastouder komt in dienst bij de vraagouder, zon der dat deze sociale lasten hoeft af te dragen. Het uurloon be draagt 12,50 euro en dit bedrag is onafhankelijk van het aantal kinderen dat opgevangen wordt. Een voorwaarde is wel dat een gastouder maximaal twee dagen per week in een ge zin mag komen. Anders zijn de premies voor sociale verzekerin gen alsnog vereist. door René van Stee TERNEUZEN - Bakker Bart aan de Noordstraat in Terneu zen ziet zijn zondagopenstelling in gevaar komen doordat klan ten niet meer vlakbij in de buurt kunnen parkeren. De mensen die even snel inkopen willen doen, dreigen daardoor af te ha ken. „Dit komt doordat de parkeer plaatsen op het plein achter het ABC-complex zijn verdwenen in verband met de bouw van de bioscoop. Alternatieven zijn er niet meer en tot overmaat' van ramp zijn er al mensen door de politie bekeurd die hun auto eventjes op de stoep en de rij weg achter de blinde muur in de Burgemeester Geillstraat par keerden", verklaart P. van der Hoeff van Bakker Bart. De bakkerij ziet ook het aantal klanten teruglopen dat 's och tends doordeweeks brood wil ko pen. Ook andei'e (horeca-)onder- nemers in de buurt zouden om zet mislopen door de nieuw ont stane situatie. Van der Hoeff pleit daarom voor de aanleg van parkeerplekken ter hoogte van de blinde muur in de Burgemees ter Geillstraat. „Desnoods worden dat plekken waar betaald moet worden, of een voorziening voor kort parke ren. Dat zou een groot deel van de problemen oplossen", aldus Van der Hoeff. Daarnaast pleit hij voor een betere afstemming tussen het handhavingsbeleid van de politie en de gemeentelij ke parkeerwachters. „Want de gemeentelijke parkeer wachters staan het kort parke ren op die plek oogluikend toe. Dat is mij ook.min of meer toege zegd. Dit was ook de reden dat ik geen bezwaar heb gemaakt te gen de komst van de bioscoop." Verkeerswethouder J. van Schaik verklaart dat hij altijd bereid is om iets te doen, maar dat een reparatiemaatregel ten aanzien van parkeren bijna al tijd elders tot irritatie leidt. Daarnaast wijst hij op parkeer- mogelijkheden aan de Binnen- vaartweg en de Scheldekade. „Ik kan er eigenlijk weinig mee. Het besluit om de bioscoop te bouwen is welbewust genomen. Bovendien was het ook bekend dat dit parkeren vlakbij moeilij ker zou maken", aldus Van Schaik. De wethouder is bereid om persoonlijk contact te zoe ken met Van der Hoeff. Daar naast zou hij het ook heel pret tig vinden als de politie zou mee werken aan het gemeentelijke handhavingsbeleid V( TEE zoei Sch' Schi Deze rubriek is uitsluitend be stemd voor reacties op de in de PZC verschenen redactionele be richten, artikelen of commenta ren. De reactietijd beloopt uiter lijk 7 dagen. Plaatsing van bij dragen betekent niet dat de re dactie de meningen en stellin gen van de inzenders onder schrijft. Open brieven, oproepen, gedich ten en anonieme inzendingen worden niet geplaatst. Bijdra gen mogen niet langer zijn dan 250 woorden. De redactie be houdt zich het recht voor inzen dingen te bekorten. Over gewei gerde brieven wordt niet gecor respondeerd. V00J nein iThu twij zen; mar enki „De in. I schi heic war det Eeri I win Ik kan bijna niet geloven wat ik lees in de PZC van 3 mei. Door een of andere truc heeft Win- wind de kans van miljoenen claims afgewend niet naar de op koper Ecoconcern maar naar de gemeente Terneuzen. Ik vraag me af hoe het mogelijk is een deal met de gemeente aan te gaan, dan je spullen, voordat er maar ook iets gebouwd is over te boeken naar een ander be drijf en daardoor eventuele claims van omwoners terug naar de gemeente te schuiven. Hier lijkt mij dat bepaalde ver gunningen toch vervallen zijn en zeker dat indien "dit niet zo is de afspraken, zoals gemaakt met Win wind, gestand moeten houden en/of dat er opnieuw on derhandeld zal moeten worden. Ik hoor de Raad al zeggen dat het besloten is voor de verkiezin gen en het Bestuur zal wel met hetzelfde verhaal komen, maar zover ik weet is de! 'oude' Raad en het 'oude' Bestuur nog voor meer dan de helft vertegenwoor digt in het huidige gemeentebe stuur. Ed Bardoul Tramstraat 34 Terneuzen Tor' oms moe Naa afw twa grai De Ter: kiez het Sch AR! veri seei Der zoei nist pla; Mid Het. uur pou nen zijn nen Pou Den Mee de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42