VERKOPER m verschoore.nl MIDDELBURG BOEKENSTAD Mededeling van het waterschap MuziekPodium Zeeland www.nieuwe;müzlekinl tell 0118 - 623650 vrijdag 5 mei 2006 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Intrekkingbesluiten Wet verontreini ging oppervlaktewateren Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 1 mei 2006 de volgende intrekkingbesluiten op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren vastgesteld: de intrekking van de Wvo-vergunning voor het tankdeaningbedrijf HTC de Poort te Rilland, wegens het gedurende een periode van drie jaar geen gebruik maken van de Wvo-vergunning; de intrekking van de Wvo-vergunning voor Stichting Dierenasiel Schouwen-Duiveland, wegens het aansluiten op de gemeentelijke riolering waardoor de stichting niet meer Wvo-plichtig is. De besluiten liggen vanaf 8 mei tot en met 19 juni 2006 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 te Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken (0118-621360); bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur (HTC); door de cluster milieu van de afdeling R&M in de leesruimte van het gemeentehuis van de gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 te Zierikzee van 8.30 tot 17.00 uur (Dierenasiel). Beroep/voorlopige voorziening Tot het einde van bovenvermelde termijn staat beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het intrekkingbesluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende deze termijn bij de voorzieningenrechter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax Ö118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Versdioore.nl neemt een unieke positie in op de Zeeuwse eilanden. Wij zijn als enige gespecialiseerd in alle foto-video-phone produkten en produceren tegelijkertijd ook kwaliteits kleurenfoto's van digitale en analoge dragers uit eigen laboratorium. Al sinds 1919 stellen wij de klant altijd centraal. Bij Verschoore beschouwen wij onze medewerkers de belangrijke voorwaarde voor het behalen van onze doelstellingen. We investeren daarom graag in ambitieuze mensen die hun talenten tot volle bloei willen brengen. Werken bij Verschoore is werken voor een organisatie die dagelijks zeer gevarieerd weil biedt, service gericht en verantwoordelijk is. Wij zoeken daarom mensen die op een zelfstandige en enthousiaste manier, hun dagtaak invulling willen geva Wij zoeken nu een 30-36 UUR VOOR DE VESTIGINGEN GOES, ZIERIKZEE, MIDDELBURG EN TERNEUZENI Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die mavo/havo/vwo nivo hebben met werkervaring in de detailhandel of horeca. Je dient te bezitten over goede commerciële en communicatieve vaardigheden. Het is voor jou een uitdaging om met je klanten een goeie relatie op te bouwen. l'rte'esse? the phone house goes is een Schri|f een brief met C.V. en pasfoto naur: N|EUWE ACTIVITE|T VAN VEBtf umu VERSCH00RE.NLt.u.v. A.W. Vetsdioore. Kloksiraof 7, 4461JK Goes ™SCH00RE.NI DIGITAAL - FOTO - VIDEO - PHONE MuziekNegendaagse Zeeland (5 t/m 14 mei) Sylvie Courvoisier/ Mark Feldman Do uwe Eisenga Slagwerkgroep Den Haag Calefax/Jvo Jansen F.M.UIttl/Joel Ryan Van Swieten Society Me Rustveli Willem Breuker Kollektief aanvang concerten ZO.OQuur aanvang: 15.30 uur AMBIANCE ZONWERING Rolluiken Garagedeuren Zonwering Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website Teba Nationaal Livingstoneweg 8 4462 GL Goes Tel. 0113-222 231 Laban Schelde Rijnweg 6 4691 RW Tholen Tel. 0166-602 823 zondag 7 mei 2006 van 10-17 uur op de Middelburgse Markt de grootste en leukste boekenmarkt van ZW-Nederland meer dan 125 kramen vol boekenen nog eens boeken De afdeling Oost- en West-Souburg/Ritthem van Het Nederlandse Rode Kruis houdt haar jaarlijkse Algemene Ledenvergadering op maandag 15 mei a.s. om 20.00 uur in het afdelingsgebouw aan de Rehobothstraat te Oost- Souburg. De stukken van de vergadering liggen een half uur voor aanvang van de vergadering ter inzage. [i'erooskerke Zoekt met spoed voor het seizoen 2006/2007 een Trainer/coach voor de 2' selectie (m/v) Het tweede elftal van onze vereniging komt momenteel uit in de Reserve 2° klasse van het zaterdagvoetbal. Promotie naar de T klasse behoort nog tot de mogelijkheden (nacompetitie). Voor u een uitgelezen kans om uw toekomstig team te zien spelen. U bent van harte welkom. Trainingsavonden: Dinsdag en donderdag Wedstrijddag: Zaterdag Inlichtingen bij: Hans van den Broeke (voorzitter) - tel. 0118-593330 Kees Geerse (secretaris) - tel. 0118-592612 "Meneer, er zit een duif op uw hoofd" Zondag 7 mei a.s. Voorganger Theo van Teijlingen Om'18.45 u gaan we "inzingen". Combo o.l,v. Rob Pieke Wilt u ook weten, welke pinkslerdroom Theo gehad heeft Nieuwe kerk, Groenmarkt 1 te Middelburg Nieuwsgierig geworden? Kom luisteren Grootste en gezelligste rommelmarkt van Walcheren De jaarlijkse rommelmarkt van de Juliana Korpsen Middelburg wordt morgen gehouden. Vanaf 8 uur 's morgens staan de leden voor u klaar bij clubgebouw Molen de Hoop. Qui# 0n8^kken Kan f Rijkswaterstaat nederland moet door. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10