Profronde zet nieuwe koers uit PZC Voortbestaan autorally Hulst staat op de tocht Kwestie Kloetinge en Zeeuws elftal krijgt een vervolg De familie Merle geeft kleur aan d Grevelingen Cup David Luteijn wil naar de ProTour Timman op weg naar recordscore David Luteijn en Tonnie Veerman willen status wielerronde verhogen Karelse gaat op NK bandstoten alleen voor titel uitslagen Beslissingsduel hoofdklasseplek agenda 2 donderdag 4 mei 2006 door Frits Bakker GOES - Biljarter David Luteijn wordt kopman van een wieler club. En voormalig zwemkam- pioen Tonnie Veerman duikt mee in de waaier. De Delta Profronde wordt na de editie van dit jaar (zaterdag 23 septem ber) geleid door twee prominen ten uit de Zeeuwse sportwereld. Vanuit zijn functie bij Delta is Luteijn de stuwende kracht ach ter het biljartteam van Ocken- burgh, dat vorig jaar kampioen van Nederland werd. En ooit stond hij als voorzitter van de Raad van Toezicht bij Rabo bank aan de wieg van de prof- ploeg, omdat hij toevallig be vriend was met Jan Raas. Veer man was een succesvol sporter (onder meer 28 Zeeuwse zwemti- tels) en is vice-voorzitter van Sport Zeeland. Luteijn wordt voorzitter van de Delta Profron de, Veerman gaat zich met de grote sponsors onderhouden. Lu teijn wil zich vooral hard ma ken om de profronde groter te maken dan de koers tot nu toe was. Lieuwe Rienstra laat aan zijn opvolger een gezonde orga nisatie achter, die over een prachtig parkoers langs de Zeeuwse waterwerken voert. De sportieve ambities zijn nog niet waargemaakt. „We kunnen natuurlijk niet zo maar roepen: de koers moet een ProTour-wed strijd worden", zei Rienstra gis teren. Niettemin wil Luteijn een poging doen om het hoogste te halen. Hij merkte bij de cijfers (255.000 euro voor een ProTour- koers, waarvan 150.000 voor de renners) op dat ze niet uit de lucht komen vallen. Luteijn: „Delta wil een bredere bekend heid in Nederland. We zijn ja ren geconcentreerd geweest op het binnenhalen van de Tour de France, maar kunnen ons nu richten op de Delta Profronde." Luteijn vindt het realistisch te streven naar een ProTour-koers. „Ik ga mijn contacten aanboren om dat te realiseren en weet dat Rabobank niet wegloopt voor dit soort uitdagingen." Luteijn springt zelf ook niet in het die pe. „Ik was vroeger al een wie lerfanaat. Toen ik zelf net kon fietsen, ging ik kijken naar Woutje Wagtmans en Wim van Est die in Eede een criterium re den. En bij Rabo heb ik twintig Touretappes vanuit de auto ge volgd. Dat is de ultieme beleve nis voor een wielerliefhebber." Luteijn wil binnen drie, vier jaar de plannen realiseren die le ven bij de Profronde. Hij krijgt binnenkort, als hij afzwaait bij Delta, alle tijd die ambities waar te maken. „Ik ben een Zeeuws-Vlaams boertje dat een klein beetje met pensioen gaat", zei hij bij zijn introductie. door Frits Bakker GOES - De Delta Profronde wil de komende jaren de status van de koers verhogen. David Lute ijn, die volgend jaar Lieuwe Rienstra opvolgt als voorzitter, streeft er zelfs naar de Zeeuwse profkoers op middellange ter mijn naar de hoogste divisie (ProTour) te laten promoveren. Het budget van de wedstrijd moet dan wel fors omhoog, van 135.000 naar 255.000 euro. De nieuwe koers werd gistermid dag in Goes gepresenteerd. Voor het opwaarderen van de wed strijd is een businessplan ont worpen, waarin onder meer is gekeken naar de kansen, de be dreigingen, de ontwikkelingen in de internationale wielerwe- reld, de lobby bij de UCI, de wedstrijddatum en de vergelij king van het budget van nu met dat voor de toekomst. Luteijn, uittredend directeur van hoofd sponsor Delta, wordt volgend jaar het nieuwe boegbeeld van de organisatie. Rienstra treedt na zijn achtste ronde als voorzit ter terug, maar blijft een rol ver vullen in het bestuur. Tonnie Veerman, directeur bedrijven van de Rabobanken van Walche ren en Bevelanden, wordt de nieuwe manager sponsorzaken. De status van de ronde heeft de hoogste prioriteit, want in de nieuwe UCI-structuur, met de ProTour als paradepaardje, voelt de organisatie zich tekort gedaan. „We willen na de Am- stel Goldrace de tweede koers 's-HEERENHOEK - Met het NK bandstoten derde klasse voor de deur is André Karelse van Biljartvereniging De Toe komst uit 's-Heerenhoek scherp als een mes. Hij gaat voor de ze ge en niets minder dan dat. Karelse: „Ik ga alleen voor de eindoverwinning naar Arnhem. Ik hoor mensen wel eens zeggen dat ze al tevreden zijn met een podiumplek, maar dat vind ik heel vreemd. Ik ga alleen maar voor het hoogste. Als ik geen kampioen word, ben ik teleurge steld. Dat weet ik nu al." Op basis van zijn rapportcijfers en die van de concurrenten lijkt het doel van Karelse zeker haal baar. Hij is bij de titelstrijd in Arnhem als tweede geplaatst en het kampioenschap zou de belo ning zijn voor een prachtig sei zoen. Karelse werd tweede in het dis trictskampioenschap en eerste in de regionale eindstrijd van het bandstoten derde klasse. Hij promoveerde daardoor naar de tweede klasse. Bij het drieban den groot werd hij districtskam pioen en vijfde in de regio. Ook hier promoveerde hij. Karelse: „Ik draai een goed sei zoen, en dat geeft heel veel ver trouwen. Ik zal zenuwachtig zijn, maar niet meer dan voor een districts- of regiofinale. Ik heb genoeg finales gespeeld, om nog van de wijs te raken" De strijd begint morgen in Bil jartcentrum West in Arnhem om 13.00 uur. Zaterdag wordt op de zelfde tijd hervat en zondag is de start om 11.00 uur. De finale is rond 14.30 uur. Uittredend voorzitter Lieuwe Rienstra (staand) licht de toekomstplannen van de Delta Profronde toe. van Nederland worden", zette Rienstra tijdens de presentatie van het nieuwe plan de strategie voor de komende tijd uit. Om dat te bereiken, is een sterk in ternationaal rennersveld nodig. De organisatie zet in op tenmin ste vijf van de twintig Pro- Tour-ploegen. De Zeeuwse ron de is nu op de continentale ka lender ingedeeld in de UCI Euro pe Tour. De koers staat op de ka lender voor zaterdag 23 septem ber, één dag voor het WK op de weg. Net als vorig jaar wordt dat niet als gunstig ervaren. Be keken wordt of de ronde vol gend jaar moet verhuizen naar de eerste helft van maart (de maand van Parijs-Nice), het tweede deel (rond of op de dag van Milaan-Sanremo) of in mei, aansluitend op de Belgische klassiekers. foto Willem Mieras Voor de continuïteit van de koers, die vanaf 1959 wordt ge reden en in 1974 voor het eerst profronde was (winnaar Tino Ta bak), is het noodzakelijk dat er meerjarige overeenkomsten met sponsors worden gesloten. Om internationaal een hogere waar- door Henk de Winter GOES - Het zal hard gaan zaterdag in de derde ronde voor het nationaal rally kampioenschap op de Zeeuws-Vlaamse polderwegen rondom Hulst. Heel hard. En spannend. Dat is tenminste de ver wachting van insiders. 'Hulst' is nog maar de derde wedstrijd in het rallykampioenschap. Maar de strijd in de voorafgaande twee NK-ral- ly's (Emmeloord en Almere) waren onge kend spannend en dat maakt de rally in Hulst veelbelovend. Vier verschillende klassementsproeven (Kp's), met een totale lengte van onge veer ,160 kilometer, krijgen de deelne mers voor de wielen. De teams rijden el ke proef drie keer. Met een centraal gele gen servicepark op de veerhaven in Perkpolder heeft het publiek een prach tig uitzicht op de auto's en is de service van dichtbij te volgen. De rally is zelfs in een tent via een groot beeldscherm te zien. De volledige top van Nederland start in Hulst, met onder andere Mark van El- dik, Frits van Eerd en de winnaar van 2004 en 2005 in Hulst, Peter Bijvelds uit Erp. Hij leidt na winst in Emmeloord en de tweede plek in Almere in het NK. Zijn voorsprong is twee punten op Van Eldik, de winnaar in Almere. Van Eerd staat derde. De strijd achter dit toptrio is ook interessant, met Ad Smits, Dirk Boers en Ronald Leemans, winnaar in 2003. Outsiders zijn Piet van Hoof, meervoudig Nederlands rallykampioen Jan van de Marei en Arjan de Koning. De Brit Dave Turnbull gaat voor een ereplaats en uit Finland komt een ver rassende inschrijving: Juha Hakkinen, geen familie van de ex-wereldkampioen Formule 1. Hij rijdt zijn eerste rally op asfalt. Technisch gezien heeft de rally in Hulst Autocoureur Peter Bijvelds, de wimiaar in Hulst in 2004 en 2005, verdedigt zaterdag zijn leidende positie in het tussenklasse- ment van het Nederlands kampioenschap. foto Camile Schelstraete een mooi, maar moeilijk parkoers. De proeven kennen veel listige stukken, waarbij op sommige plaatsen de man nen van de jongens gescheiden worden. Smalle kronkelige dijkwegen worden af gewisseld met lange rechte wegen in een open polderlandschap met snelhe den boven de 200 kilometer, gevolgd door technisch moeilijke stukken. 'Hulst' moet beslist op verstand worden gereden, anders is het snel voorbij. De wedstrijd in Hulst heeft alles in zich voor perfecte rallysport en wellicht een vroege beslissing in het Nederlands kampioenschap. De media-aandacht is volgens organisator Nico Biesheuvel Toch houdt hij zijn hart vast over het voortbestaan van de rally. „Ik mis on dersteuning van een goede groep vrijwil ligers uit de streek. Ook het bedrijfsle ven laat het nog steeds afweten. In 2008 is het afgelopen met het gebruik van het veerplein, dan is het moeilijk hier door te gaan met een rally. De medewer king van gemeente en andere overheids instanties is uitstekend. Aan nieuwe klassementsproeven ook geen gebrek. Maar zakelijk gezien moet ik rekening houden met een afscheid. Dat zou dood zonde zijn." In 1993 bracht Biesheuvel de rally naar Zeeland. Sindsdien groeide het evene ment, met komende zaterdag een van de moeilijkste rally's in Nederland. Vorig jaar zei Biesheuvel ook al dat het moei lijk zou zijn de rally te behouden. En eerder deze week blies hij het zondagse bijprogramma, een NK-race Supermo- tards, af. „Van de Motorsport Organisa tie Nederland (MON) kreeg ik geen dui delijkheid over de invulling van de vei ligheid, dus hebben we besloten de Su- permotards te schrappen." De rally in Hulst begint morgen om 20.00 uur met een shakedown van enkele rallyauto's op de proef Perkpolder. Burgemeester Mulder van Hulst zal dan plaats nemen op de hot-seat naast Mark van Eldik. Zaterdag is om 11.00 uur de officiële start van de rally op de Grote Markt. door Jan Dagevos NIEUWDORP - De kop is eraf. Na zes jaar kwam gisteravond de Zeeuwse voetbalselectie weer eens bijeen. In Nieuwdorp werd tussen team A en team B een selectieduel afgewerkt. Vol gende week maken de keuzeheren de definitieve selectie van twintig spelers bekend. Het was eigenlijk de bedoeling dat gis teravond na afloop van de onderlinge wedstrijd de namen van de nieuw te vormen forcnatie de ether in zouden gaan, maar na rijp beraad werd beslo ten er nog een paar nachtjes over te sla- nen. Bovendien kan de kwestie-Kloetin- ge dan nog eens worden besproken bin nen het stichtingsbestuur. De techni sche staf van de Bevelandse hoofdklas ser gaf de zeven opgeroepen spelers geen vrijaf voor het oefenduel. De club liet het competitiebelang prevaleren. Hoofdcoach Paul Telussa liet daarop weten dat de spelers dan ook niet meer in aanmerking komen voor het eerstko mende oefenduel van het Zeeuws elf tal. Voorzitter Eddy Dobbeleir wil de zaak nog eens binnen het bestuur bespreken. „Ik snap best dat er in de aanloop be paalde afspraken zijn gemaakt, maar ik vind dat de beste spelers in het Zeeuws elftal moeten spelen", zei hij gisteren in Nieuwdorp. „Ik kan best begrijpen dat Kloetinge prioriteit aan de competitie geeft. Ach, dit gebeurt bij het Nederlands elftal toch ook? Van Basten heeft in Katwijk ook lang niet altijd iedereen tot zijn be schikking." Dat kan erop duiden dat de spelers van Kloetinge nog wel degelijk opgenomen kunnen worden in de defi nitieve selectie, net zoals de voetballers die gisteravond wegens blessures (Wil- co de Valk, Mervin Niemantsverdriet, Pieter de Munnik) of ziekte (Dennis de Nooijer) ontbraken. „We gaan de boel nog eens evalueren", zei Dobbeleir. „En als we eenmaal een besluit hebben genomen, zullen we ons standpunt net jes uitleggen aan de clubs." Dobbeleir had het gisteren over aan loopproblemen, waar niet al te zwaar aan getild moet worden. „Ik denk dat het Zeeuws elftal een kans van slagen heeft. We kunnen rekenen op medewer king van de KNVB en ook de clubs zijn enthousiast. Wat wil je nog meer?" Er draafden gisteravond dertig spelers op, onder wie Arjan Koopmans van SSV'65. Hij ontbrak in eerste instantie op de officiële lijst, maar kreeg later te horen dat hij per abuis was verwisseld met ploeggenoot Stefan Paardekooper. „Ik heb beide jongens gebeld en mijn excuses gemaakt. Het was een vergis sing", aldus Ton Uitterhoeve, die bin nen het bestuur de portefeuille techni sche zaken beheert. Team B won het onderlinge treffen met 2-0. De ploeg, gekleed in het groen, was qua voetbal wel iets minder dan de tegenstander, maar ging effectiever met de kansen om. Arjan Koopmans be nutte in de 35e minuut een strafschop, nadat Christiaan Boon door Mamadou- ba Gueye onderuit was geschoffeld. Mathijs Hage zorgde met een prachtig schot voor 2-0. Na de pauze werd er niet meer gescoord. Het Zeeuws elftal speelt donderdag 25 mei een oefenwedstrijd. Eddy Dobbe leir is op dit moment in onderhande ling met vier mogelijke tegenstanders. Het moet Club Brugge, AA Gent, Loke ren of Beveren worden. „Ik hoop ko mend weekeinde duidelijkheid te krij gen", aldus Dobbeleir. Rinie, Rikus en Tonnie Merle (vlnr) vormen het Jbiljartteam Graanbeurs 2. foto Marijke Folkerts dering te krijgen, wordt een lob by bij KNWU en UCI opgezet. Voor de contacten met de UCI wordt gedacht aan oud-renners, zoals de gisteren bij de presenta tie aanwezige Hennie Kuiper. Het plan van opzet is al op een zeer nabije toekomst gericht. Vanaf 2007 wil de UCI een aan tal toporganisaties met Pro- Tour-ambities opnemen in een nieuwe promotiekalender. Dat zou een opstapje kunnen zijn naar de ProTour, waarin voor alsnog de dertig belangrijkste wielerkoersen in de wereld zijn opgenomen. De Zeeuwse organi satoren overwegen in de lange- termijnvisie en professionalise ring ook een combinatie: een ProTourwedstrijd en daags er voor een koers voor opleidings teams van de Pro Tour ploegen. Klein comité De structuur van de organisatie zal in de toekomst ook wijzigen. Het bestuur bestaat nu naast de voorzitter, secretaris en penning meester uit zeven leden, bijge staan door een adviseur namens de hoofdsponsor. In de toekomst wordt gedacht aan een klein co mité met enkele werkgroepen. Verder wordt gewerkt aan flan kerende activiteiten. Zoals een Delta Profronde-toertocht voor renners en wielertoeristen, in sa menwerking met de toerclub van Delta en de clubs van Cees Bal of Jo de Roo, een dikke ban denrace, een opwarmer (bijvoor beeld een literaire avond) en ac tiviteiten rond de start en finish van de ronde. 4 door TERI spral llaar i [de ge ren Wim Econ door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - In cafetaria Nef- fen d'EuIe in Oosterland is van af zaterdag het libretoernooi voor teams om de Grevelingen Cup. DOS 2 verdedigt de titel. Graanbeurs 2 uit Zierikzee, ook wel het Merle-team genoemd, is de meest kleurrijke deelnemer. Zestien teams, vier meer dan vo rig jaar, schreven in voor het toernooi waar de strijd vaak he vig is, maar sfeer voorop staat. Een van de nieuwkomers is Graanbeurs 2, dat de bijnaam het Merle-team heeft te danken aan de samenstelling: Rikus Mer le (77) leidt het clubje. Zoon Ton- ny (52) is animator, regelaar en manusje van alles. Rinie, de tweede zoon completeert het fa milieteam. Van de biljartkwali teiten moet het trio het niet heb ben. Van hart voor het spel wel. Rikus is met afstand de beste. Hij is vierdeklasser libre (1.39) en derdeklasser driebanden. Tonny is vijfdeklasser libre (1.12) en Rinie komt tot 0.92. Rikus Merle biljart pas acht jaar. Wijlen Ger de Klepper haalde hem over om lid te wor den van een club. Dat werd BV Zierikzee, dat eerst samenging met en later opging in de Graan Sendai. WK. Kwartfinales. Vrou wen: Japan-Nederland 2-3, Zuid-Ko- rea-Taiwan 2-3, Hongkong-Duitsland 2-3, China-Singapore 3-0. Lucky Day: 3-5-6-8-11-17-27-30-34-38- 44-51 -66-67-70-72-77-78-79-80 Onder voorbehoud. Vrouwen. Estoril. Tweede ronde: Dulko (Arg/2)-Suarez (Arg) 6-2 6-1, Pe- netta (lta/1 )-Ani (Est) 6-4 2-6 6-2, Danii- lidou (Gri)-Diaz Oliva (Arg) 7-5 7-5, On- draskova (Tsj)-Serra Zanetti (Ita) 6-2 6-1. Warschau. Eerste ronde: Venus Williams (VSt/7)-Radwanska (Pol) 6-3 6-3. Tweede ronde: Clijsters (Bel/1)- Vakoelenko (Oek) 6-3 6-4, Dementjeva (Rus/3)-Perebinis (Oek) 6-2 6-0, Radwan- ska (Pol)-Koukalova (Tsj) 6-1 6-2, Schia- vone (lta/5)-Lichovtsjeva (Rus) 6-4 6-1. GOES - Wanneer Hoek of Kloe tinge als twaalfde eindigt in de hoofdklasse A van het zaterdag voetbal speelt het een promo tie-/ degradatieduel met de klas seperiodekampioen van de eer ste klasse C. De periodestrijd in deze klasse, waarin SSV'65 kampioen is, gaat tussen WGZ, Roda Boys en Nieuw-Lekkerland. Hoek staat momenteel op de twaalfde plek, die verplicht tot het spelen van de promotie-/ degradatie wedstrijd. Het heeft een achter stand drie punten op Ajax, vier op Excelsior Maassluis en vijf op Kloetinge. Er zijn nog twee speelrondes in de hoofdklasse. Volg beurs. Tonny raakte ge'ïnsvan reerd en koos vi'jf jaar terugL.^ voor biljarten. Voordien was,sciia, actief in het volleybal bij Me een De Merle's zijii'echte clubnjLorS] sen. Vooral Rikus en Tonny i^euz er altijd te vinden. Rinie weeree in ploegendienst en verscfcultSj: daardoor slechts om de week: a(jvc de club. „Maartbij de Grevë c[e j- gen Cup ben ik er. Wat er ookj jj0U( beurt, het teanrtzal er staan.' p0jci In letterlijke zia kan dat prol s;iCj- men geven bij Rikus. Bij eene p stig bedrijfsongeval op 40-js guj ge leeftijd verbrijzelde een L/m zijn benen. Dertig operaties. jege ter is zijn ene been vijf centm hon( ter korter dan het andere. Aiverz gepast schoeisel zorgt voorere h; wicht. Bij langdurig staan, bSvera het echter een' handicap, hk voor Rikus klaagt niet. Hij speeltj pjit i geliefde spelletje, is graag or; ]\ja c de mensen en vormt met zijne stee, de zoons een uniek team. met; Zaterdag wordt de eerste p» en b gespeeld vanaf 13.00 uur. jjet donderdag 11 mei komt val p)00 19.00 uur poule 2, met de M van le's, aan tafel. Vrijdag 12 mé den< donderdag 18 mei, telkens vai gjga 19.00 uur, worden de restera (jen' poules afgewerkt. Zaterdag! gUij mei is vanaf 10.00 de finale i de vier poule winnaars en tvj beste tweede plaatsen. Mannen. München. Tweede roo Nieminen (Fin/3)-Waske (Dui) 7-i I 6-3. Estoril. Tweede-" ronde: (Spa)-Monfils (Fra/4) 3-6 7-6 (3) 6-4.) I videnko (Rus/2)-Safin (Rus) 4-6 6-161 j Duitsland: Frankfurt-Kaiserslau! I 2-2, Bayern München-Stuttgart 1 I Wolfsburg-Mainz 05 0-3, Schalke 04l lefeld 3-1, Duisburg-Bremen Stand: Bayern München 32-73,6 32-68, Bremen 31-61, Schalke 04 32' Leverkusen 32-50, Hertha BSC 32- Dortmund 32-44, Stuttgart 32-40, Nu berg 32-40, Borussia M 32-38, Bieté 32-37, Hannover96 32-36, FranÜ 32-35, Mainz 05 32-34, Wolfsburg 2't Kaiserslautern 32-31, FC Koln 3? Duisburg 31-23. Spanje: Bilbao-Zaragoza 1-0, Atl drid-Osasuna 0-1, Espanyol-Depoil 1-2, Sevilla-Getafe 3-0, Alaves-Betisl Mallorca-Valencia 2-1, Villarreal-Mi ga 2-1, Cadiz-Sociedad 2-2, Celta-Bat lona 0-1. Stand: Barcelona 35-79, Va cia 36-68, R. Madrid 35-66, Osaa 36-65, Celta 36-60, Sevilla 35-59, Dep! ivo 36-55, Villarreal 36-53, Getafe 36! At. Madrid 36-50, Zaragoza 36-43, M lorca 36-40, Bilbao 36-39, Socied I 36-39, Betis 36-38, Espanyol 36-38, Ss ander 35-37, Alaves 36-36, Cadiz 36'. Malaga 36-24. l'i'IIJliH.I.Eff—t—M Vierdaagse van Duinkerken. Een i etappe, Duinkerken-TSravelines: Hl Chicchi (Ita) 160 km in 3.42.34, 2. Rcc guez (VSt), 3. Hushoyd (Noo), 4I Jongh (Ned), 5. Casper (Fra), 8. Vierfc ten, 15. Reinerink, 59. Cohnen, 67. ll geveld, 68. Ten Dam, 75. Rooijakk: 81Knaven. Opgave: o.a. Dekkers. donderdag Tennis~ - do« Open jeugdtoernooi en K5-jeu» toernooi Zwaan Makelaars. Loc? tennisvereniging De Stoof in Koudefc na' ke. Aanvang: 9.00. Na iJgei ke ste pa door John Kuipers MALMÖ - Jan Timman is hard op weg naar een recordscore in het Sigeman-schaaktoernooi in Malmö. Hij zegevierde gisteren voor de vijfde keer in zes ron den. Dit keer liep Timman met de witte stukken de Zweedse grootmeester Jonny Hector in 34 zetten omver. De Amsterdam mer leidt soeverein met 5,5 punt. De 54-jarige Timman steekt in grootse vorm in het Zweedse schaakevenement. De afgelopen maanden was zijn spel stroef, verloor hij zestien ratingpunten en duikelde op de wereldrang lijst van de 83e naar de honderd ste plaats. Hij is nu bezig dat verloren terrein in-één klapt* rug te winnen. Vijf winstpartijen zijn normal gesproken ruim voldoende v« toernooiwinst. Opmerkelijk noeg is de negenvoudig Nede lands kampioen nog niet zefe van de eerste prijs. Uitgereke» de enige andere Nederland' deelnemer ontpopt zich 1 Malmö als Timmans meest a rieuze concurrent: Daniel Steü wagen. De pas 19-jarige grootmeesta uit Soest blijft sléchts een puc achter bij zijn ervhren landgt noot. Stellwagen speelde in c zesde ronde met zwart in ves tig zetten remise tegen Zweed Pontus Carlsson, de et ge niet-grootmeester van de tie deelnemers. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36