PZC Gebeurtenissen deel je op www.me I3SEEÏ5* Mensen .nl woensdag 3 mei 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Onze lie\>e Maikel Wij waren er niet bij, toen je je ogen neersloeg. Wij wisten niet wat er met je was, wij dachten dat je gewoon gezond was. Gewoon onze lieve Maikel. Maarzo was het nu eenmaal niet. Je hebt ons voorgoed verlaten. Eigenlijk niet helemaal. Want wij zullen je nooit vergeten. We weten dat overal waar we heengaan, jij bij ons zult zijn. Plotseling werd uit ons midden weggénomen onze lieve zoon. broer en mijn lieve oom Maikel Ricardo de Bruijn Goes, 29-12-1981 Goes, 1 -5-2006 Ko de Bruijn Willie de Bruijn-Braamse, in herinnering Miriam Clarijsse Clarinda en Atjen Nienke Correspondentieadressen: Ko de Bruijn Clarinda de Bruijn Frederik Hendrikstraat 7 de [ongestraat 9 4532 BA Terneuzen 4453 BP 's-Heerenhoek Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 mei van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op zaterdag 6 mei om 10.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcen trum, waarna er gelegenheid is tot condoleren en el kaar te ontmoeten in de condoleanceruimte. Hierna begeleiden we hem naar het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwacht en onverklaarbaar komt ineens het stil verdriet. Ongeremd en slecht aanvaardbaar komt van binnenuit de pijn. Vooral als ik me echt besef dat jij er nooit meer bij zal zijn. Met verbijstering hebben wij kennis moeten nemen dat onze lieve kleinzoon en neef Maikel plotseling is overleden. Goes: Opa en Oma de Bruijn Heinkenszand: Els en Peter Zonnemaire: Marcello en Jeroen 's-Gravenpolder: Angela en Christiaan Kapelle: Ans en Gommert Boudewijn, Marjan en Jan Tholen: Huib en Jacqueline Benjamin, Wesley en Denise Wolphaartsdijk: Joke en Leo Daniëlle en fan-Kees Danny Onze gedachten zijn bij Ko, Miriam en Denise, Clarinda, Arjen en Nienke en we. wensen hen de komende tijd heel veel sterkte met dit zware verlies. Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve neef Maikel de Bruijn in de leeftijd van 24 jaar. Joke en Wim Ria en Nico Ina en Chris Nelly en John Neven en nichten Goes, 1 mei 2006 Wij zijn stil en verdrietig omdat Maikel overleden is.... Wij wensen Clarinda, Arjen, Nienke en naaste familie veel sterkte toe. Petra, John en Rosalie Kaschenka en Richard 'n Vriend Al jaren van onze zoon Niels Daarom ook onze Maik Hij hoorde bij ons gezin Voor altijd in ons hart Maikel Jaco. Marjan Niels Amy en Jordie Britt Maikel Nooit meersamen lachen, huilen, feesten, klussen Onze vriendschap is niet in een paar woorden uit te drukken. Samen hadden we nog zoveel plannen. We zullen je missen, maar nooit vergeten. Niels Jamo Geert Dag, lieve Maikel Bedankt voor je vriendschap. Vergeten doen we je niet. Jaap. Hannie en Jamo Brouwer Wij zijn stil en verdrietig omdat Maikel overleden is. Wij wensen Clarinda. Arjen en Nienke en verdere familie veel sterkte toe. Adrie en Truus van den Dries André en Conniê Ars Jeroen Femke en Walter Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het totaal onverwachte overlijden van Maikel Veel te jong is hij uit ons midden weggerukt. Wij heb ben Maikel mogen kennen als een fijne, spontane col lega en vriend. Wij wensen de familie heel veel sterkte om dit verlies enigszins te kunnen verwerken. In gedachten zijn wij bij hen. Namens alle medewerkers en collegae Groen Rijk Goes Nieuwe Rijksweg 2d 4472 AB 's Heer Hendrikskinderen Maikel de Bruijn Geheel onverwacht. Als een goed collega vriend zullen wij hem in onze gedachte meenemen. Wij wen sen de familie veel sterkte. Namens alle collegae van Hoveniersbedrijf TuinTotaal Lowi Wagenaar Mariella den Boer Rodney Bol Hendrik Harthoorn Wilfred van den Hoek Jasper Hoosemans Martin Imanse Stan de Koster Mark Lemmens Johan Meulenberg Marco-Nagel kerke Maurice van de Reest Jaap Smit Gert Jan Toorenaar Lauw Wagenaar Geert de Winter Zo intens geleefd Zij wilde nog zoveel en wij met haar. Groot is de leegte die zij achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven aan onze lieve moeder, oma en oma Rie Rie den Hollander-Heeren sinds 5 juli 2001 weduwe van Maarten den Hollander Middelburg, 12 oktober 1929 Antwerpen, 1 mei 2006 Els en Adrie van Rijswijk Martin en Elianne Jasper Mariska en Ton Hans en Janny den Hollander Peter en Tamara Mark en Esther Timo, Robin Correspondentieadres: J.M. den Hollander Van Teijlingenstraat 12 4388 CZ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 mei van 16.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 6 mei van 09.15 tot 09.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen (in gang familiekamer). De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op zaterdag 6 mei om 10.15 uur in het kerkcen trum "Open Hof", Alexander Gogelweg 57 te Vlis singen. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter en erelid van onze vereniging de heer B. Simonse Leden en bestuur Bond van Zuid-Bevelandse paardenfokkers Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van de heer Bas Simonse Hij heeft een groot aantal jaren zich met veel enthou siasme ingezet voor het jaarlijks schaapscheerders feest in Nisse Wij zijn hem daarvoor heel veel dank verschuldigd. Comité, Schaapscheerders feest Nisse Maar ik weet: mijn Verlosser leeft... Job 19:25 Na een arbeidzaam leven is in haar Heer en Heiland ontslapen onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Kornelia Marina Verboom in de leeftijd van 78 jaar. Sleeuwijk, K.K. van Vuuren-Verboom R.A. van Vuuren in herinnering - Serooskerke, J. Verboom Sleeuwijk, M.E. van de Koppel-Verboom H. van de Koppel Nieuwerkerk, G.D. Verboom C.W. Verboom-van der Schelde - in herinnering neven en nichten achterneven en achternichten Serooskerke, 1 mei 2006 Huismeet 4 Correspondentieadres: Burg. van Eetenstraat 102 4306 CW Nieuwerkerk De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 6 mei in de kerk van de Hervormde Gemeente aan het Dorpsplein te Serooskerke, aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Serooskerke, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in het Dorpshuis, Dorpsplein 13 te Serooskerke. Geen bloemen - Na een intens en goed leven is plotseling overleden onze lieve zwager Jan Veerman Ursula Gunst en Abraham van Belzen Erwin van Belzen en Anique Lieve schat, rust nu maar uit. Droevig hebben wij vernomen dat onze lieve oom Jan Veerman is overleden. De familie veel sterkte toegewenst. Magda en Piet André, Patricia en Nicky Yvonne en Paul Rubin en Cas Enige en algemene kennisgeving 'n Afscheid is altijd moeilijk als 't fijn is geweest. Maar ik blijf altijd bij je, je leeft in mijn geest Na een fijn huwelijk van 56 jaar is toch nog plotseling overleden mijn man Gillis Provoost t Vlissingen, 28 april 2006 Zijn vrouw: Nel Provoost-Drost J. A. van de Perrestraat 113 4336 XZ Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Middelburg, 4 oktober 1925 Toch nog plotseling is van ons heengegaan onze broei en zwager Gillis Provoost in de leeftijd van 80 jaar. Canada: C. Vader-Provoost J. Vader Middelburg: J. Provoost J. Provoost-de Rijke in herinnering) Nijkerk: J.A. Provoost A.C. Provoost-van Belzen Neven en nichten Middelburg, 28 april 2006 Vrijdags jongstleden is overleden onze goede vriend Gillis Provoost Wij wensen Nel heel veel sterkte toe voor de komende tijd. Tiny en Jas de Kam Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 13 Na een leven van werk, zorg, liefde en geloof is over leden onze moeder en oma Cornelia Sara Huissoon-Koekkoek weduwe van Johannes Huissoon in de leeftijd van 81 jaar. 's-Gravenpolder: Rens Huissoon Liza Mark Carina en Wally Den Haag: Adrie Huissoon Lilianne van Sprundel Yonne Sjoerd Sam 's-Heer Arendskerke, I mei 2006 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 71 2563 KR Den Haag. Corrie is opgebaard op haar eigen kamer in Zorgcen trum 'Poelwijck', Slotstraat 15 te 's-Heer Arendsker ke (kamer 237). Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen woensdag 3 mei en donderdag 4 mei van 10.00-21.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den zaterdag 6 mei om 10.30 uur in de 'Dorpskerk', Dorpsstraat 71a te Heinkenszand, waarna aanslui tend omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Noord- landseweg te Heinkenszand. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Corrie Huissoon-Koekkoek Nel Huissoon-Allemekinders neven en nichten Heinkenszand, 1 mei 2006 Wentel uw weg op de Heere en vertrouw op Hem en Hij zal het maken. Psalm 37:5 Met droefheid delen wij u mede dat, na een moeiza me strijd rustig is ingeslapen mijn lieve schoonzus en onze tante Dina Johanna de Vrieze weduwe van Adriaan Geschiere eerder weduwe van Johannes Otte in de leeftijd van 82 jaar. M.C. Schaalje Jan en Lenie Schaalje Mario en Petra Justin, Kirsten Goes, 1 mei 2006 Correspondentieadres: Van Hoekenstraat 7 4431 CB 's-Gravenpolder De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. worden gehouden zaterdag 6 mei om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats te Ovezande. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren voor aanvang van de dienst van 12.00-12.45 uur in voor noemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van de pallia- tieve zorg van 'Ter Valcke' voor de liefdevolle verzor- Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Dien Geschiere-de Vrieze sinds 19 augustus 1997 weduwe van Adrie Geschiere in de leeftijd van 82 jaar. Wij wensen Marien, Jan en Lenie en verdere familie veel sterkte toe. Ens: Jan Geschiere (in herinnering) Klazien Geschiere-Stavast Emmeloord: Piet Geschiere Jo Geschiere-Bakker Vrouwenpolder: Simon Geschiere (in herinnering) Cathrien Geschiere-de Buck Agtkerke: Ko Geschiere (in herinnering) Nel Geschiere-Bosselaar Middelburg: Matty Lorier-Geschiere David Lorier (in herinnering) Middelburg: Johan Geschiere Janny Geschiere-Riemens Serooskerke: Jo Gideonse-Geschiere (in herinnering) Bram Gideonse Neven en nichten Na een zeer sociaal en arbeidzaam leven en een dap pere strijd is, tot ons grote verdriet, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, broer en zwager over leden. drs. Pieter Vis Officier in de Orde van Oranje-Nassau oud-lid Tweede Kamer voor Partij van de Arbeid oud Rector Rijksscholengemeenschap Professor Zeeman te Zierikzee alsmede vele andere maatschappelijke functies Zaandijk, 26 september 1922 Goes, 2 mei 2006 Zierikzee: Tineke Vis-de Reus Steven Pieter Vis, in liefdevolle herinnering Rotterdam: Martine Vis Eduard Koek Haarlem: Cees Vis Renate Koerber Mirabel (Frankrijk): Cathrien Houwertjes-Vis, in liefdevolle herinnering Gerbrand Houwertjes Joyce Houwertjes De Wittestraat 5,4301 MV Zierikzee Gelegenheid tot afcheid nemen op vrijdag 5 mei van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis, Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 6 mei om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. In haar Heere en Heiland is overleden, onze lieve tante en mijn vriendin Neeltje Cornelia Wielemaker-Bakker weduwe van Jozias Wieleinaker in de leeftijd van 83 jaar. Domburg: Familie Brand-Bakker Goes: Familie Moens-Bakker Tumhout: Familie Bakker-Smulders Rosmalen: Familie Diender-Bakker Goes: de heer G. de Moor Nassaulaan 124, Goes, 1 mei 2006 Correspondentieadres: Dr. B. Vaandragerstraat 15 4557 CJ Domburg Onze tante is overgebracht naar het uitvaartcentrum van "Monuta", Zuidvlietstraat 37 te Goes, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden zaterdag 6 mei om 15.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsheb ben op voornoemde begraafplaats. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in eerdergenoemde aula. Geen bloemen. Aangaande de dagen onzer jaren, daarin zijn zeventig jaar, of zo wij zeer sterk zijn, tachtig jaar, en het uitnemendste van dien is moeite en verdriet. naar Psalm 9010 (onberijmd) Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE, van ons heeft weggenomen onze zorgzame buurvrouw Cornelia Krijger sinds 7 augustus 1996 weduwe van Hugo Bliek in de ouderdom van 91 jaar. Arnemuiden: J. Meulmeester L. Meulmeester-Joosse Blaas en Klazien Jan en Heieen Neeltje en Klaas Wim en Christine Joost en Annie Maartenen Anita Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Zorgstroom"voor de liefdevolle verzorging. Noordstraat 27 Arnemuiden, 29 april 2006 Corresponden tieadres: J. Meulmeester Ex. Test. Lions traat 1 4341 EL Arnemuiden De overledene is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. donderdag 4 mei om 10.15 uur in verenigingsgebouw "Rehoboth", van de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. A. Goedvree. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Voorafgaande aan de dienst is er van 09.45 uur tot 10.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Met droefheid hebben wij kennis genomen yan het overlijden van onze medeoprichtster en erelid- Cornelia Bliek-Krijger Bestuur Stichting Oudheidkundig Museum Arnemuiden Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zal je in onzelmrten blijven voortbestaan Hierbij geven wij kennis van het overlijden vdn onze moeder en schoonmoeder, grootmoeder- en over grootmoeder Catharina Bijleveld-Bosselaar weduwe van J.B. Bijleveld Vlissingen, t Koudekerke, 7 juli 1912 30 april 2006 Koudekerke: les en Lidy Bijleveld-Nolden Vlissingen: Daan en Marga Bijleveld-PlouViér Maastricht: Jeroen en Iwona Bijleveld-Rysiok Laura - Nieuwdorp: Mariska en Hans van Dam-Bijleveld Anouk en Niek Zoutelande: Karlijn en Roger Hoorens-Bijjéveld Vlissingen: Esther Bijleveld Vlissingen: Micha Bijleveld en Patty Boogërd Aline en Jens Wij bedanken het verplegend en verzorgend-perso neel van de Vliedberg, appartement 2, voor de liefde volle verzorging. Correspondentieadres: Middelburgsestraat 77,4371 ER Koudekerke De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Als het leven geen vreugde meer biedt veeleer als een last wordt enrnren' kan het einde een verlossing zijn. Dankbaar dat zij nog zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht yan ons is heengegaan. Onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Hendrica Nelen weduwe van Josephus Johannes Claessens *21 september 1912 tl mei 2006 Hoofdplaat: E. Simonse-Claessens H. Simonse Oostburg: A. Pieters-Claessens L. Pieters Amersfoort: M. Claessens M. Claessens-Hattink Oostburg: M. van Waes-Claessens J. van Waes kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 1 mei 2006 Correspondentieadres: Zuidwal 25 4501 BW Oostburg De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitge nodigd zal gehouden worden op donderdag 4 .mei 2006 om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk te Oostbürg, waarna de begrafenis plaatsvindt op de r.k. begraaf plaats aldaar. f: U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de dienst in voornoemde kerk. Een speciaal woord van dank aan het personeel van het verzorgingshuis "De Burghtte Oostburg: Liever geen bezoek aan huis. Samenkomst aan de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Si TEE tont ders teT stol ond Stic spet met jaar om Het des palt het Een kers kin} zen, ken verl De die} voo: taai len. len geit nen het wijs ninj opv I. v; pro; ren mee leid vroi ters voo hoo die voo Var dels ze i: tin} nog En voo nen nin Ur Het de cesi D. Dankbetuiging De vele blijken van belangstelling, die wij zowel persooi lijk als schriftelijk van u ontvangen hebben en het harlC' lijk medeleven dat wij hebben ondervonden na het qnve wachts overlijden en bij de begrafenis van mijn innig gé' liefde man, onze zeer zorgzame vader, groot- en'ovet grootvader en mijn geliefde zoon Augustijn Pieter Bruinooge heeft ons goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. Uit aller naam: K.P. Bruinooge-Poortvliet Kruiningen, mei 2006 In Memoriam 3 mei 2001 In memoriam 3 mei 2006 Lieve LIES The spirit that makes all things live, is love. Sjaan immmamm Een bekende overleden? Mensenlinq nl; dé site stm Zoekvind en reageer. c-or, mass*! '.an p10V rcoM.cw««-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38