0 f 4 Vervoer? Dat zet ik zelf op de rit! PZC SPORTIEVE VRIJETIJDSKLEDING Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! dinsdag 2 mei 2006 K Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Trots en blij zijn wij met ons kleine meisje erbij Geboren op 29-04-2006 Julia Eh'sa Romana Dochter van Jeroen, Romy Zusje van Florian Ruben Bluesroute 100 4357 WD Middelburg Yentl Langeviele 4 Middelburg Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Ramon van Belzen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Voetbalvereniging Amemuiden Met groot verdriet namen wij kennis van het plotse ling overlijden van mijn schoonzoon en onze zwager en oom Geert Alsma S. Murre Hagen Hannie en Carlos Wim en ïngrid neven en nichten Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand. Gezang 293 In vol vertrouwen is van ons heengegaan mijn lieve zorg zame man, vader en trotse opa Willem Warners in de leeftijd van 74 jaar. D. Warners-de Visser Tineke en Lous Edward 'Jan Willem Dorien Esther David Anke Annemarie Debora Lianne Vlissingen, 1 mei 2006 van Voorthuysenstraat 3 4357 AB Domburg De afscheidsdienst, die geleid zal worden door ds. B.J.J. Boter, zal op donderdag 4 mei worden gehouden in de Protestantse kerk aan de Markt te Domburg om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Domburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Wij adviseren u bij het Schuttershof te parkeren. Met grote droefheid delen wij u mee dat na een ernstig ziekbed onze geliefde zwager en oom Willem Warners (Ome Wim) na een geduldig gedragen lijden in zijn Heer en Heiland is ontslapen. Hij laat een grote lege plaats achter in zijn gezin en de familie. We bidden Dé met de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe in dit grote verlies. Uit aller naam: Fam. A. de Visser Oostkapelle, 1 mei 2006 Heden overleed mijn zwager en onze oom Wim Warners Domburg: G. Wamers-Lievense Jan en Mischa Dina Domburg. 1 mei 2006 Wim Stil en eenvoudig ben je weggegaan. Veel heb je voor ons betekend. Je was een echte vriend. We zullen je enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar Tante Dé, kinderen en kleinkinderen. Henk Despinois Corrie Despinois-van Oosten i Kinderen en kleinkinderen Uschi Domburg, 1 mei 2006 Verdrietig zijn wij omdat Wim Warners één van de initiatiefnemers van ons huis te Zoutelande is overleden. Wat zullen we je missen! De ouders van de bewoners GVT de Spaier Verdrietig zijn wij omdat de vader van onze huisgenote Lianne is overleden, de heer Wim Warners Wij wensen Lianne, mevrouw Warners en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Van iedereen die woont en werkt in "de Spaier" Wij kregen het droevige bericht dat onze lieve zus, schoonzus en tante is overleden Jannie Homerson-Bras Wemeldinge, 25-1-1931 r Zuid-Afrika. 29-4-2006 Namens de familie Bras Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kort stondig ziekbed toch nog onverwacht is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Bastiaan Simonse in de leeftijd van 76 jaar. Heinkenszand: J. Simonse C. Simonse-de Koster Lepelstraat: C. van Aert-Simonse C. van Aert Goes: C. de Fouw-Simonse t J. de Fouw Breda: A. Sprangers-Simonse W. Sprangers Heinkenszand: M. Simonse T. Simonse-de Schrijver Neven en nichten Heikenszand, 1 mei 2006 Correspondentieadres: Wouwhof 13,4451 DA Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 6 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in "De Blauwe Reiger" te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Nooit meer Klompen voe de deure en je pette an de kapstok Rene en Lonie Simonse Jeffrey Melvin en Joeri Bedroefd zijn wij om het overlijden van Bas Simonse Wij wensen de familie veel sterkte toe. Loonbedrijf Familie Boonman 's-Heerenhoek Sailing home... We hadden je dit nog willen zeggen: Wees niet bang voor het donker. Wees niet bang voor de nacht, maar slaap zacht. Slaap als een kind en droom zoet. Je hebt je strijd gestreden, wij vinden hel zo goed Op 79-jarige leeftijd is zacht en kalm toch nog onver wacht, na een ongelijke strijd, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Veerman Vlissingen: Janny Veerman-van Belzeri Vlissingen: Wilma en Jan Sonny Bodan Vlissingen, 30 april 2006 Koestraat 44 4381JN Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 4 mei om 12.15 uur in de zaal van Speel tuinvereniging "De Oude Stad", Paardenstraat 68 te Vlissingen. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er daar gelegen heid tot afscheid nemen van 11.30 tot 12.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde zaal. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Ome Jan Wees gelukkig, daar waar je nu bent, rust nu maar lekker. We zullen je missen. Cor Ingrid Sven Cherelle Noa Wij wensen Tant, Wilma, Jan en Sonny heel veel sterkte toe. Berustend en verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Jan Veerman Ome Jan jarenlang speeltuin wachter maar ook vrijwilliger bij vele activiteiten van onze vereniging. Voor zijn inzet is de Oude Stad hem veel dank ver schuldigd. Wij wensen Janny en verdere familie veel sterkte. Bestuur, medewerkers en leden Buurt- en speeltuinvereniging de Oude Stad Ome Jan bedankt voor vele speeltuinuren. De kinderen van de Oude Stad Na een leven vol zorg en liefde is moedig en tot het laatst haar eigen wil volgend, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en oma-oma Wijnanda Johanna van Melle-Pothof sinds 1989 weduwe van Johannis van Melle Rockanje, Middelburg, 31 maart 1923 30 april 2006 Vlissingen: C.M. van Melle Breda: J.P. van Melle Rockanje: J.A. van Melle (in herinnering) Prinsenbeek: G.A. van Melle C. van Melle-Bos Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: C.M. van Melle Boulevard de Ruyter 366 4581 KM Vlissingen Wij nemen in besloten kring afscheid van haar. Geen bloemen. 't Hijgend hert, der jacht ontkomen, schreeuwt niet sterker naar 't genot van de frisse waterstromen, dan mijn ziel verlangt naar God. ja, mijn ziel dorst naar den HEER; God des levens, ach, wanneer zal ik naad'ren voor Uw ogen; in Uw huis Uw naam verhogen? Psalm 42 vers 1 Na een zorgzaam leven is in haar negentigste levens jaar heengegaan mijn lieve vrouw, onze altijd glim lachende moeder, oma en oma Krina Krina Nijssen-Minderhoud Vlissingen: J.C. Nijssen Zoutelande: Willy van Ierssel-Nijssen Pieter van Ierssel Biggekerke: Suzanne en Willem Madelief Lobke Rotterdam: Gijs en Anneth Liselotte Correspondentieadres: Aagje Dekenstraat 107 4381 RN Vlissingen Naar wens van de overledene heeft de plechtigheid voorafgaand aan de crematie in familiekring plaatsgevonden. Aangaande de dagen onzer jaren, daarin zijn zeventig jaar, of zo wij zeer sterk zijn, tachtig jaar, en het uitnemendste van dien is moeite en verdriet. naar Psalm 90:10 (onberijmd) Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE, van ons heeft weggenomen onze zorgzame buurvrouw Cornelia Krijger sinds 7 augustus 1996 weduwe van Hugo Bliek in de ouderdom van 91 jaar. Arnemuiden: J. Meulmeester L. Meulmeester-Joosse Blaas en Klazien Jan en Heieen Neeltje en Klaas Wim en Christine Joost en Annie Maarten en Anita Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom"voor de liefdevolle verzorging. Noordstraat 27 Arnemuiden, 29 april 2006 Correspondentieadres: J. Meulmeester Ex. Test. Lionstraat 1 4341 EL Arnemuiden De overledene is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. donderdag 4 mei om 10.15 uur in verenigingsgebouw "Rehoboth", van de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. A. Goedvree. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Voorafgaande aan de dienst is er van 09.45 uur tot 10.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bezoek aan huis. 1 Petrus 5 vers 7 Het behaagde de Heere, na een lange tijd van ziekte, op Zijn tijd en wijze uit onze familiekring weg te nemen onze zuster, schoonzuster en tante Cornelia Krijger weduwe van Hugo Bliek in de leeftijd van 91 jaar. Kleverskerke: A. Poortvliel-Krijger F. Poortvliet Middelburg: P. Mulder-Krijger Neven en nichten Arnemuiden, 29 april 2006 Enige en algemene kennisgeving Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Dankbaar voor alle mooie en Fijne herinneringen die hij achterliet, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn broer, schoonbroer en oom Cornelis Petrus van der Muren Kees weduwnaar van Gabriella Anna Apolonia Destombes in de leeftijd van 91 jaar. Familie van der Muren Familie Destombes Neven en nichten Temeuzen, 30 april 2006 Corr.adres: M.Verstraete-Bax Zandstraat 99,4551 LD Zandstraat De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij U uit nodigen, zal plaatshebben op donderdag, 4 mei a.s. om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Anthonius van Padua te Sluiskil. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na afloop van de begrafenis op de r.-k. begraafplaats te Sluiskil. Intens verdrietig vernamen wij het overlijden van onze broer, zwager en oom Wim Westdorp echtgenoot van (eanne Oosthoek Familie Westdorp St. Oedenrode, 1 mei 2006 In Memoriam In memoriam 2 mei 2004 2 mei 2006 Pa (opa) Dierbare herinneringen blijven. Bennie, José, Joeri Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bedankt Op 6 april jl. namen wij, Koos Meulenberg en Kees Schippers, afscheid als wethouder van de gemeente Noord- Beveland. Wij kijken met veel genoegen terug op onze gezamenlijke afscheidsreceptie. U kwam met velen. We hadden nauwelijks genoeg gele genheid om van iedereen persoonlijk afscheid te nemen. En die cadeaus; overweldigend! Met dit bericht willen wij u allemaal nogmaals hartelijk bedanken voor uw komst, belangstelling en giften. C. A. P. Schippers Noordlangeweg 30 4485 AP Kats I J. M. Meulenberg-op 't Hof j Julianastraat-19 J 4491 EZ Wissenkerke \n i tv a ar /verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veerscweg 36. 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Compleet Op Menserilihq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via dé site direct een deeinémingskaart of rouwbooket versturen. Eer. Kleine moeite en toch vaak Informatief Op üWé'é! 'onderwerpen di£: direct óf 'iridirècr té 'maken ■ïebben met yverijdep. AUe adres'sen op het.gecied van uitvaart en afscnejd wóraer.op de-site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Gourant "De gemeente heeft voor mij beslist dat ik met een deeltaxi moet reizen. Moet ik daar weer rekening.mee gaan houden, bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Dus wil ik vervoer dat bij mij past. Daarom ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl ANGO maak(t) beter leven mogelijk! (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26