Biervliet is door het dolle heen J PZC Breskens berust in degradatie Sander de Braai pakt de leiding Goede generale tennisteam Sjef Sluiskil en IJzendijke in de nacompetitie Royal/De Parel blijft derde-divisionist Voetbalsters Steen bi spelen zich veilig Vijfdeklasser mag na 46 jaar de kdmpioensvlag weer eens hijsen RCS moet nog veel huiswerk maken deze weeivu Districtsfinales jeugdvoetbal bij HVV'24 uitslagen O agenda maandag 1 mei 2006 door Aector Dooms BIERVLEET - Een kampioen schap van het eerste elftal van de voetbalvereniging Biervliet dateerde al van 46 jaar geleden. Ei 1960 werd de zondagclub kampioen van de vierde klasse. Gisteren mocht Biervliet weer eens de vlag hijsen. Dit keer in de vijfde klasse na een 3-0 winst op Schoondijke. Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter M. de Koek uit Terneuzen vierde het inte rim-trainersduo Rob van den Hemel/Peter van Kouteren te midden van de uitgelaten spe lersgroep de titel. Bloemen wer den in ontvangst genomen en de champagne vloeide rijkelijk. „We zijn ongeslagen gebleven en hebben iets minder fouten ge maakt dan onze concurrent IJzendijke. Dan verdien je de ti tel", stelde Van den Hemel vast. Vlakbij de dug-out genoot Ben nie Boerman op zijn manier van het succes van zijn team. De trai ner, die vier wedstrijden voor het competitieslot moest afha ken om gezondheidsredenen, werd van alle kanten gefelici teerd. „Boerman, Boerman", scandeerden zijn spelers, die hem in de armen vielen. Boer man mag als de grondlegger van het succes worden gezien. In het kielzog van de trainer kwamen vorig jaar tien jonge spelers, voornamelijk van Terneuzen en Terneuzense Boys, naar Bier vliet. De ploeg, met een gemid delde leeftijd van rond de twin tig jaar, ontpopte zich verras send als titelkandidaat en streed tot de laatste competitie dag met de enige concurrent IJ- Kampioen Biervliet mag volgend zendijke voor het kampioen schap. „Tijdens de winterstop ging ik in het kampioenschap ge loven", zei Boerman. Aanvoer der Edo Lucieer prees zijn trai ner. „Boerman is mede-verant woordelijk voor de teampresta tie. Het is de eerste keer dat ik een kampioenschap in de senio ren meemaak, maar het voelt ge weldig." Lucieer is met 27 jaar seizoen in de vierde klasse uitkomen. de meest è^tareè Vöetballer en wordt doohvi^'h -•teamgenoten gekscherend'/'papagenoemd. Lucieer had voor 'het duel met Schoondijké üjn haar een rood tintje (clubkleuren) gegeven in de overtuigihg dat het goed zou aflopen. jgjyjr1 De aanvoerderkeek alvast voor uit naar vblgëndjaar. „In de vierde klasje'wordt eT beter ge voetbald. Dat ligt ons wel, maai er moet in elke linie een verster king komen. Vergeet niet dat driekwart van deze selectie dit jaar voor het eerst in de senio ren voetbalt." Lucieer vindt het een goede zaak dat alle spelers te kennen hebben gegeven te blijven. Deze jonge groep kan alleen maar groeien." foto Wim Kooyman Voorzitter Raymond Ingels, die als speler jarenlang in het eerste team voetbalde, werd voor de eerste keer kampioen met Bier vliet. Ingels zou graag een of twee ervaren voetballers erbij willen. „We gaan niet de spelers- markt afstruinen. De spelers krijgen een vergoeding per wed strijd. Meer hebben we niet te bieden." Een ander probleem is door Peter Snelders TERNEUZEN - IJzendijke en Sluiskil gaan de nacompetitie van de vijfde klasse van het zon dagvoetbal in. Corn Boys-IJzendijke 1-1: Bij de stand 0-1 miste Stefan Bur- bach in de 80e minuut een straf schop voor de thuisploeg. Drie minuten voor het einde maakte hij zijn fout goed door 1-1 te sco ren. IJzendijke nam in de 13e mi nuut de leiding door Jaap van Keeken. Graauw-Philippine 5-0: In de 38e minuut kwam Graauw aan de leiding door Marcel Vael. Na rust was Philippine qua veldspel niet- -minder dan de thuisploeg. Graau\V was echter veel efficiënter,-:. Voor Graauw scoorden Trtiano Staes (lob), Tom Heijenlj'Jan d'Haens en Jo- han Roodhuizêii. Groede-Sluis 4-1: Na een half uur nam Groede de leiding door Reinout Knetsch. Op slag van rust tekende Robin van Hal uit een strafschop voor de gelijkma ker, In de tweede helft liep Groe de uit naar 4-1 door doelpunten van Daniël Möttinger (fraaie vrije trap) en Angelo Sinack (2x). Hij kreeg vijf minuten voor tijd een pubhekswissel. Sinack speelde zijn laatste wedstrijd voor het eerste team. SDO'63-Oostburg 2-3: Na tien door Rinus Verberkmoes AXEL - Sander de Braai heeft in de RES-competitie de leiding genomen in de klasse 125 cc. Hij behaalde zaterdag tijdens de mo torcross in Axel twee keer een tweede plaats. De 125cc is al enige tijd uitge groeid tot de belangrijkste klas se. De strijd om de ereplaatsen is altijd bijzonder heftig vanwe ge een moordende concurrentie. „Veel zal van een goede start afhangen", wist de 23-jarige Sander de Braai uit Zaamslag te vertellen, voor hij voor de tweede keer naar het starthek ging. Waarmee hij te kennen gaf dat zijn start tijdens de eerste manche verre van optimaal was. Een hapering kostte hem de ze ge in de openingsreeks. Twee meter kwam hij tekort op de ij- zersterk rijdende Jeffrey van Kempen. De Souburger, die vorig jaar tweede werd in de klasse 85 cc, is pas dertien jaar. Hij maakte de overstap naar de zwaardere motoren vanwege zijn lengte. Hij heeft nu dus aanzienlijk meer vermogen onder het zadel. In de tweede manche moest Van Kempen genoegen nemen met een vierde plaats. In het dagklas sement eindigde hij daardoor op een derde plek. De tweede man che werd gewonnen door Jacco de Korte. Die bewandelde dus het omgekeerde pad van Van Kempen. Voor de Braai het idea le scenario. Met twee keer een tweede plaats werd hij de nieu we leider in het algemeen klasse ment. Bij de licentiehouders ontbra ken regionale renners als Pascal de Zeeuw (beenbreuk) en Aswin Vandamme (blessure aan het bo venbeen). Hoofdrolspeler was ex-Zuiddorpenaar Peter Rot tier, die momenteel in Kalken woont. Hij won twee keer met grote overmacht. Beste regiopi loot was Kevin de Beer uit Axel die vierde werd voor Pieter Me- nue uit Sluis en Dennis Schelle- man. Hij legde toch wel enigs zins verrassend beslag op de zes de plaats. De grootste pechvogel was Sam Jansen uit Terneuzen. Hij kwam bij het ingaan van de laatste ronde zonder brandstof te staan. Ondanks dat werd hij toch nog negende bij de vetera nen Mark Boeckhout.druipt teleurgesteld af, nadat de degradatie van Breskens een feit is. Idris Yavuz (links) schudt zijn tegenstander nog de hand. foto Peter Nicolai door Eddy door Joop van den Oudenhoven SAS VAN GENT - De drieban- ders van Royal/De Parel hebben zich via een machtige eindsprint gered van degradatie naar de vierde divisie. Eerst werd The Friends verslagen (8-0), later volgde een schitterende overwin ning op Tollenaar BV in Waal wijk. De zege op The Friends uit Hoe ven gaf de Sassenaren moed voor de zware uitwedstrijd een dag later tegen Tollenaar BV in Waalwijk. De thuisspelers ga ven echter niets cadeau. Ma- thieu Vlerick had nog de makke lijkste opdracht. Hij versloeg P. Kieboom ruimschoots. Jens van Dam moest vechten om de winst te behalen op C. de Haan. Met slechts twee puntjes verschil werd hij winnaar. Dezelfde marge bereikte Eddie van Goethem in een zenuwslo pende gevecht met R. van Crom- voirt. Theo Platjouw tenslotte werd overrompeld door een su perieur spelende M. Groene- veld. De Brabander het 1.206 no teren. Dat was zelfs voor de man uit Axel te veel van het goe de, die zelf nog tot 0.724 reikte. Royal/De Parel-The Friends 8-0: Theo Platjouw-J. van Rooij 35-25, 63; Edclie van Goethem-A. van Agt- maal 35-34, 59; Jens van Dam-A. Batten 30-20, 63; Mathieu Vle- rick-P. Slokkers 30-20, 55. Tollenaar BV-Royal/De Parel 2-6: M. Groeneveld-Theo Platjouw 35-21, 29; R. van Cromvoirt-Eddie van Goethem 33-35, 67; C. de Ilaan-Jens van Dam 28-30, 45; P. Kieboom-Mathieu Vlerick 21-30, 46. De Geslootene Boom-De Redden de Engeltjes 2-6: Albert Lacan- te-A. van Meel 17-30, 39; Willie van Dorst-M. van Teteringen 17-25, 36; Benny de Waal-P. Don- ckers 21-25. 62; Rien Sandrini-S. van Diepstraten 20-13, 44. BRESKENS&- 'Natuurlijk was de teleurstelling gistermiddag na afloop van. het duel met HSC'28 grofiit, Biaar de berus ting overheerste. Alle hoop op een miraculeus slot van de voet- balcompetitfè, bleek ook ijdel. Breskens vendor met 2-3 en de gradeerde zodoende, zes jaar na de laatste promotie, naar de vier de klasse. „We |Yaren dit sei zoen te licbt", gaf voorzitter Jack Kouwïjzer toe. In de beslotenheid-van de kleed kamer zoch'tjMaréo Groeneveld niet veel late? haar nog meer oor zaken voor'dê JJëriigval die niet te voorkomérhhieek. „Vanaf dag «uilopen hik- en schorsin- hij. „En we ialle selectie. in achtereen dezelfde opstel- Velen? Twee, middag lange tijd tegemoet trad, verraste de vertrekkende trainer ook niet. De Zeeuws-Vla mingen bleken pas in de slotfa se, toen de tegenstander uit Heerle al met 0-2 leidde, nog enigszins te inspireren. Groene veld: „Het geloof in een goede af loop was er ook niet meer." Hoewel HSC'28 al vijf wedstrij den op rij had verloren en in 450 minuten niet in staat was geble ken tot het maken van ook maar één enkele goal, was het de ploeg uit Heerle die vanaf de eer ste minuten het beste van het spel had. Waar Breskens vooral het hoofd van de teruggehaalde Mark Boeckhout zocht, daar pro beerde HSC'28 tenminste nog enige lijn in het spel te brengen. Het resultaat was aan beide zij den echter te verwaarlozen. Breskens kreeg in de eerste helft alleen via Boeckhout een moge lijkheid om de score te openen en HSC'28 kon in de rust slechts terugzien op een handvol 'halve' kansen. Na de hervatting werd de wed strijd levendiger en het aanzien nog enigszins waard. Dat laat ste was in eerste instantie voor al de verdienste van HSC'28, dat in het zadel geholpen werd toen Breskens achterin één-op één ging spelen en de tegenstan der de ruimte bood om te kun nen counteren. Negen minuten na de rust was het Lennaert Blom die de bal in het zestienme tergebied vrij mocht aannemen en met een geplaatste schuiver doelman Roy Sallet kansloos kon laten: 0-1. Halverwege de tweede helft pro fiteerde Remco den Brok nog eens van weifelend optreden in de verdediging van Breskens door na een vrije trap van Ro bert van Kaam hard raak te schieten: 0-2. Daarna vond de thuisclub toch nog de kracht om zich terug in de wedstrijd te knokken. Acht minuten voor tijd gaf invaller Terence Zahn daarvoor de aan zet door na een reeks missers de bal uit een voorzet van Ilyaz Ya vuz binnen te schieten: 1-2. Niet veel later gloorde er weer enige hoop, toen Gino Vink de dat Biervliet op zoek moet naar een nieuwe trainer. Boerman keert niet meer terug. Hoewel de groep zich zou kunnen vin den in het trainersduo Van den Hemel-Van Kouteren, is ook de ze optie niet te realiseren. Hectische week Peter van Kouteren had een hec tische week achter de rug, om dat zijn zoons Niek (darmopera tie) en Mark (kijkoperatie knie) gelijktijdig in het ziekenhuis be landden. Biervliet moest dus gisteren zonder zijn doelman en centrumverdediger aantreden. De stugge verdediging van Schoondijke werd na een half uur opengebroken. Na een goe de actie van Erik Dieleman werd de inzet van de vijftienjari ge spits Ben Ongenae nog ge keerd door Schoondijke-doel- man Sander den Hollander, maar Moestafa Yilmaz reageer de attent: 1-0. In de tweede helft benutte Jan van Bakel een toege kende strafschop: 2-0. In de slot fase bepaalde uitblinker Yilmaz de eindstand op 3-0. Biervliet-Schoondijke 3-0 (1-0). 27. Moestafa Yilmaz 1-0, 48. Jan van Bakel (strafschop) 2-0, 86. Moestafa Yilmaz 3-0. Scheidsrech ter M. de Koek TerneuzenAan tal toeschouwers: 300. Biervliet: Jeroen Boerman; Edo Lu cieer (87. Erik Adam), GeH Jan Reyn, Remco Faasse, Thomas Kod de; Gijs van Bakel, Ruben de Meier, Jan van Bakel, Erik Diele man; Ben Ongenae (76. Ferry de Smet), Moestafa Yilmaz (89. Si mon Heesbeen). Schoondijke: Sander den Hollan der; Arjen Beeke, Claude Cornelis, Arjen de Feyter, Pieter Baecke; Anthony de Wever, Giel-Jan de Ne ve, Matthijs Ruytenburg, Rinan Kreto; Reint Risseeuw, Barry Hae- minuten nam Oostburg de lei ding via Bas Casteleijn. Met een fraaie vrije trap scoorde Marco Baart de gelijkmaker. Na rust nam Oostburg opnieuw de lei ding. Op het randje van buiten spel scoorde Peter van de Linde hij 1-2. Dezelfde speler het even eens met een fraaie vrije trap 1-3 noteren. Eric Naessens zorg de voor de 2-3-eindstand. door Sven Bakker AARDENBURG - De tennissers van Sjef kunnen de kampioens wedstrijd tegen De Schelde uit Vlissingen met vertrouwen tege moet zien. De Aardenburgers pakten zaterdag in de hoofdklas se van de districtscompetitie de volle buit tegen 't Halve Maan tje uit Goes: 6-0. Sjef-'t Halve Maantje 6-0. René Struijk van 't Halve Maantje was hard op weg om in het eer ste mannenenkelspel tegen Remy Scherbeyn de overwin ning binnen te halen. Struijk, die net als Scherbeyn nog geen enkelpartij verloor deze compe titie, pakte de eerste set met 6-4. Ook in het tweede bedrijf kon Struijk aanvankelijk goed mee, maar was het toch Scherbeyn die met 6-3 terugkwam in de wedstrijd. De derde set bleek nog slechts een formaliteit. Een moegestreden Struijk kon het niet meer bolwerken en verloor met 6-0. Christian Trapman en Byron Bentley wonnen hun wedstrijd overtuigend namens Sjef van respectievelijk Martin Wisseker- ke en Jurgen van de Velde. Sjef- speler Wesley van Noord kende nog enige problemen met War ner de Witte, maar boog een ach terstand van 1-4 in de tweede set om in een 6-4-winst, De eer ste set was al in het voordeel van De Witte beslist (6-3). In de dubbelpartijen waren de kop pels Trapman/Dwight van Hul- le en Van Noord/Bentley allebei met 6-2 en 6-1 goed voor een punt. Westerschouwen-De Schelde 1-5. De Schelde gaf eens temeer blijk van de kampioensaspira ties. De Vlissingers pakten welis waar niet de volle buit tegen nummer drie Westerschouwen, maar de 5-1 was genoeg om de koppositie te behouden. Het eni ge verliespunt kwam op naam van het dubbelkoppel Michel Kokelaar/Dmitri Kaijser. Vogelvlucht-Sluiskil 2-4. Het team van Sluiskil kan geen kam pioen meer worden en degrada tie is ook zo goed als uitgeslo ten. Uit tegen Vogelvlucht werd er door de middenmoters vP® Sluiskil met 4-2 gewonnen. - Het eerste mannenenkelsp ging tussen Dethlef Pieters véf"11 Sluiskil en Denny Cappendi;'os van Vogelvlucht. Pieters beslL^ te de strijd in zijn voord» door met 7-5 6-0 te winnen, j het dubbelspel moest Piete echter zijn meerdere erkenm/ J in Cappendijk. Samen met J^"V Matthijssen verspeelde hij et punt aan het duo Cappendij! Marcel Groffen (6-4 6-0). nat BERGEN OP ZOOM - RCval heeft nog een week om veel huihee werk te doen. Zondag beginnein de Souburgers met de nacompiggf titie, maar volgens traint Alexander van Keulen is d® ploeg er nog niet klaar voo»ee „Het is tijd dat iedereen gaat bige]. seffen waar het om gaat." „Sommige jongens willen nn^°C minimale inspanningen ht„ run Ze maximale bereiken",, legt Vaf*6 1 Keulen uit. „Ze moeten inzie dat dit kansen zijn voor een voelp, ball er. Daar moet je dan wat voor doen. Ik moet de jon^ gens nu op alle mogelijke manie ren scherp krijgen. Zowel dori middel van trainingen als infoi matie over de tegenstander jh RCS speelt tegen Theole en be. 1C gint met een uitwedstrijd. Gisteren won de ploeg doc> twee goals in de slótfase vajj^, Dennis de Nooijer. Tegenstar der Dosko moest winnen oij^ niet te degraderen en was op e^er( top gemotiveerd. De vier tegei doelpunten verontrustten Va, Keulen met het oog op de nacomj-je petitie' ver. Dosko-RCS 4-6 (2-1). 2. Rodi Ungeg ni 1-0, 17. Mustafa Ozen, 38. Anfgen oud Mol 2-1, 47. Rodi Urani 2-lW0( 50. Eigen doelpunt Dosko 2-3, 5L Martin Janse 2-4, 66. Remco waf f Haaren 3-4, 70. Arnoud Mol 4--Vu{ 89. Dennis de Nooijer 4-5, 90+|vra Dennis de Nooijer 4-6. Scheidiom rechter: P.M. Maes. Aantal £osp)e schouwers: 150. bal na een hakbal van Mark Boeckhout onhoudbaar binnen schoot: 2-2. In de jacht naar de winnende treffer vergaloppeer de Breskens zich echter in de blessuretijd. Remco den Brok kreeg alle vrijheid om de bal voor te geven op Joris Elshout, die van dichtbij voor 2-3 kon zorgen. „Je ziet het aankomen en toch krijg je een flinke tik", treurde Marco Groeneveld. „Jammer voor de trainer", zei Jack Kouw- ijzer nog. „Aan Marco heeft het niet gelegen. Die heeft altijd zijn stinkende best gedaan." Breskens-HSC'28 2-3 (0-0). 54. Lennaert Blom 0-1, 69. Remco den Brok 0-2, 83. Terence Zahn 1-2, 85. Gino Vink 2-2, 90. Joris Els- hout 2-3 Scheidsrechter: R. Ba- dal-Chawdhari (Eindhoven). Gele kaart: Serge Laprade (Breskens). Aantal toeschouwers: 150. Breskens: Roy Sallet; Jordy Vers prille (70. Jos Oosterlee), Serge Laprade, Alexander Oosterlee, Mi chel Cocquit; Idris YavuzMayckel Verschorre (55. Terence Zahn), Gi no Vink, Rens Gielliet (26. Niels Pielaat); Mark Boeckhout, Ilyaz Yavuz. door Peter Snelders TERNEUZEN - De vrouwen van Steen spelen ook volgend seizoen in de vierde klasse van het zondagvoetbal. Het won het slotduel tegen VVR met 4-1. Clinge sloot het seizoen knap af in de vijfde klasse. Het speelde 2-2 gelijk tegen DVO'60, de nummer drie van de ranglijst. Steen-WR 4-1: Steen liep nog voor de pauze uit naar een be slissende 3-0-voorsprong door doelpunten van Sabrina van de Ven, Ai'iël Stolk en Saskia Blom- maert. Ook na rust was Steen de gevaarlijkste ploeg. Tien minu ten voor het einde bepaalde Car men van Hauten de eindstand op 4-1. Clinge-DVO'60 2-2: Clinge ver diende meer dan een gelijkspel. Twintig minuten voor het einde scoorde DVO'60 2-2. Het profi teerde, toen een verdedigster van Clinge onwel werd en op de grond lag. Na de wedstrijd bleek het allemaal mee te val len. Door fraaie doelpunten van Katrien de Visser nam Clinge binnen het eerste half uur een voorsprong van 2-0. In de 32e minuut scoorde DVO'60 tegen door Fleur Vissers. Na rust ont liepen de teams elkaar weinig. Twintig minuten voor het einde HULST - De voetbalvereniging HVV'24 uit Hulst houdt 20 mei de districtsfinales voor A- tot en met D-junioren en de diverse fi nales meisjeselftallen en zeven tallen. Hoewel de deelnemers aan dit toernooi nog niet bekend zijn omdat de zogenaamde sectorfi nales op 6 mei gespeeld worden, staat nu al vast dat het geel en blauw van HW'24 zal ontbre ken. De teams van de organise rende vereniging werden, in te genstelling tot voorgaande ja ren, al tijdens regiofinales uitge schakeld. „Dat is jammer", zegt Jan Knibbeler van het jeugdbe- stuur van HW'24. „Het is an ders gelopen, jammer. Hun uit schakeling was echter geen re den om de organisatie dan maar terug te geven aan de KNVB." scoorde Sanne van Gullik eean{ geldig, maar gezien de situatiitoo voorafgaande aan de treffer, ore^ streden doelpunt 2-2. am Nieuw Borgvliet 2-HuIsterloi^ 2-3: Hulsterloo miste het groot ste deel van de verdediging injn clusief de keepster. Het gevolg daarvan was dat de thuisploeg, al na twee minuten de leiding nam door een aarzeling in de de-orK fensie. Shannon Kemper scoor-^( de. Daarna nam Hulsterloo he^en initiatief en boog de achter-g^ stand nog voor rust om in eei^e 2-1 voorsprong. Uit de rebornic^ van een inzet van Ellen van d£teri Perre scoorde Debbie Rob- brecht de gelijkmaker. Na twin-yQ- tig minuten werd Tamara Ver g braeken foutief afgestopt en ber^. nutte Ellen van de Perre de straf-vgg schop. Na rust werd het 2-?^ door Christel Wessels. Tien mi- nuten voor het einde scoordi^p Debbie Robbrecht met* eertel'i fraaie stiftbal het winnendfyai doelpunt. [gin .ma GSSMMHi Oostburg. Orevo. GAOS-Telepost.2-3 Security Nederland-la Porte d'Or 0-5 l'Equipe-Signtex/de Sulter 6-10, Potte-VI rie Sluis-Riemens 2-6, RVS/Engelaar-df Eenhoorn 5-4, Oranje Duivels-Polderfj] man 8-19, Expert Bakker/Diancy-Drie Ko ningen 1-6. Eindstand A-poule I.Signtex/de Sutter 20-35, 2.Oud SluisZE 20-30, 3.Blauwe Tulp 20-29, 4.Polder-„pi man 20-22, 5.1a Porte d'Or 20-18, 6.Seci>.J'. rity Nederland 20-18, 7.de EenhoorrtlU 20-18, 8.Meeuwsen 20-18, 9.de Oranjtbej Duivels 20-12, 10.RVS-Engelaar 20-11*:' II.1'Equipe 20-9. Eindstand B-poule: I.Telepost 18-34, 2.GAOS 18-24, 3.RieVei mens 18-24, 4.Drie Koningen 18-20. 5.Spitsbroek 18-20, 6.Avance 18-19r)p 7.0lympiakos 18-15, 8.Marco Polo 18-13, 9.Expert Bakker/Diancy 18-6,°P 10.Potterie Sluis 18-5. Ka lin He uit maandag Futsal ilat 1'kei Zeeuws kampioenschap. Competitie-^ winnaars: Alfonds Zuidwest Negen. Tence/Zaman Sport, Van Oeveren/WIK.pn en Messina/C1000. Bekerwinnaars-vai Murre/De Visser, Café De Pupe, Balkanj^ Express en Decokay/De Verfbron. Aan vang: 19.00 uur. Locatie: sporthal Vlie-Zel gende Vaart, Terneuzen. da Tennis Pa Open jeugdtoernooi en K5-jeugd- toernooi Zwaan Makelaars. Locatie: tennisvereniging De Stoof in Koudeker- ke. Aanvang: 9.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40