rij\> maandag 1 mei 2006 1U BI Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Intens verdrietig moeten wij toch nog onverwachts afscheid nemen van onze allerliefste en onvergete lijke zoon en broer, zwager en vriend Johannes Robbert van Belzen Ramon in de jonge leeftijd van 20 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Amemuiden: Kees en Nel van Belzen loan en José Melissa Schotland: Karin 28 april 2006 Klaproosstraat 3 4341 JW Amemuiden Ramon is thuis opgebaard. Alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is dinsdag 2 mei van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op woensdag 3 mei om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Amemuiden. Deze dienst zal geleid worden door de Weleerwaarde heer ds. A. Goedvree. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die Ramon verzorgd hebben. Indien wij iemand vergeten zijn een rouwkaart te stu ren gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Nu moeten we verder, zonder jou. Je stem zullen we nooit meer horen. Nooit meer je arm om ons heen, wij voelen ons hopeloos alleen. De mooiste'herinnering zal zijn. ons leven met jou, dat was heel fijn. Lieve, lieve Mompie We zullen je zo ontzettend missen. We houden van je en zullen je nooit vergeten. Je hebt een speciaal plekje in ons hart. "MATTIES FOREVER" Joan en José Melissa Ramon LOVE YOU FOREVER Gelijk het gras is ons kortstondig leven, gelijk een bloem, die op het veld verheven, wel sierlijk pronkt, maar kracht'Ioos is en teer. Psalm 105:vers 8 berijmd. Na een ernstig ongeluk 2,5 jaar geléden en een lange tijd van veel zorgen en strijd, delen wij u mee dat door de Heere op Zijn tijd, van ons is weggenomen, onze innig geliefde kleinzoon en neef Ramon van Belzen 10-03-1986 28-04-2006 Jan van Belzen Mientje van Belzen-Grootjans Robbie van Belzen Geert van Belzen-van Dalen Jannie Meerman-van Belzen Jaap Meerman Mieneke van de Gruiter-van Belzen Ronald van de Gruiter Petra van den Engel-van Belzen Ralph van den Engel Dingenus van Belzen Jacqueline van Belzen-Siereveld Margriet Bloemendaal-van Belzen Eric Bloemendaal Dat de Heere, Kees en Nel. Joan en José, Melissa en Karin en ons allen mag troosten in dit verdriet en de kracht mag geven om dit grote verJies te kunnen dra- gen. Mogen wij Zijn roepstem hierin verstaan. Amemuiden, 28 april 2006 Gelijk het gras is ons kortstondig leven, Gelijk een bloem, die, op het veld verhei'en, Welsierlijk pronkt, maar kracht 'loos is en teer; Wanneer de wind zich over 't land laat hooren, Dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; Men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Intens verdrietig is toch nog geheel onverwachts overleden mijn innig geliefde kleinzoon en onze neef Ramon in de jonge leeftijd van 20 jaar Sterke de Heere ons in dit smartelijk verdriet in het bijzonder Kees en Nel, Joan, José. Melissa en Karin. 28 april 2006 Amemuiden G. Becks-van Belzen Jos, Jeanet en kinderen Joop en Cindy Diepbedroefd Intens verdrietig Blijven wij hier achter Zo vroeg en zo jong ben ie heengegaan En nu zullen wij zonder jou verder door het leven moeten gaan Maar jij hebt ons zoveel vreugde en mooie herinneringen gegeven Daarom blijf je altijd in onze harten verder leven Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve neef Ramon In de jonge leeftijd van 20 jaar We houden zoveel van jou Jos en Jeanet Nathalie en Juriun Gabrielle en Bart en Kimberly Nooit meer "Ha Pol" Ramon Rust zacht We zullen je nooit vergeten Joop en Cindy Zo dapper heb je gestreden, En zo moedig heb je het aanvaard Rust zacht lieve Mompie We zullen je heel erg gaan missen Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve neef "Vrienden voor het leven Juriun en Nathalie Bart en Gabrielle Kimberly Verdrietig zijn wij dat 2Zi jaar na zijn ernstig onge luk. toch nog plotseling is overleden, onze geliefde neef Ramon mompie Robbert-Jan en Samantha, Willeke en Klaas, Niels Corina, Kees en Celina, Jacomiena en Marco, Jarco Joanda en Daniel, Jacintha en Jos. Geraldine Jan-rico, Dimiene en Esmae Jasmijn. Justin en Nienke Jorian We zullen hem erg missen. Verdrietig zijn wij omdat onze grote "Mattie" Ramon er niet meer is. We hebben samen veel gelachen en we zullen je nooit vergeten. Je 2 allerkleinstje Mattietjes Jorian en Celina Ramon You will always be in our hearts A very special person, who brought so much happiness to our daughter. Alex, Diane en Callum Hunter Inverbervie, Scotland Onverwachts is overleden na een paar jaar van ziek zijn Onze Ramon van'Belzen op de jonge leeftijd van 20 jaar. Vlissingen: Oma Grootjans en kinderen 28 april 2006 Na een ernstig ongeluk 2,5 jaar geleden en een lange tijd van veel zorgen en strijd, is onze altijd optimisti sche en opgewekte collega van ons weggenomen Ramon van Belzen 10-03-1986 28-04-2006 Directie en personeel van Van de Gruiter Zeevis Middelburg Wij missen hem al op de zaak, maar nu zullen wij hem alleen nog in onze gedachten mogen herinneren. Wij vragen aan God om kracht en sterkte in de ko mende dagen. En de tijd daarna voor Kees en Nel, Joan, José, Melissa en Karin. In de bloei van zijn leven 2 Vi jaar na zijn ongeval is op 20-jarige leeftijd nog onverwachts overleden onze lieve neef en achterneef Ramon wij hopen dat God jullie allen de kracht geeft om dit te dragen Ome Karei en tante Marie Ben en Sil, Mariëlle Nick en Corina. Jordy Frits en Sil, Robin Tante Stien Kees en Irene Ramon droevig hebben wij vernomen dat is overleden Ramon van Belzen wij wensen Melissa enfamlie veel sterkte toe Peter Frank Ruben Geschokt zijn wij door het overlijden van onze spon tane buurjongen Ramon van Belzen Ondersteune de Heere Kees en Nel, Joan en José, Melissa. Karin en verdere familie in dit zware verlies. Johan en Ineke Jordi en Klazien Gerine en Daniel William Myrthe Diepbedroefd zijn wij om het overlijden van Ramon Broer van onze vriendin Melissa Mellanie Angela Elmi Eline Vallery Wij wensen Melissa en familie veel sterkte toe. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ramon van Belzen broer van onze schoonzoon en zwager Wij wensen Kees, Nel. Joan, José en Melissa heel veel sterkte met dit grote verlies. Lieven en Stien Corné en Rianne Willeke en Michel Je was altijd vrolijk in voor- en tegenspoed, het vechten is voorbij vriend, we zullen je missen Mon Na een lange periode van onzekerheid is overleden onze vriend Ramon van Belzen "Mompie Wij wensen de familie en bekenden van Ramon veel sterkte toe met dit zware verlies. Je vrienden en matlies: André Maureen Martin Simone Erwin Wiena Jacco Marina Perry Jolanda Kees Nicole Marinus Mariska Michel Pieter t (in herinnering) Gerrit Ferdi Marvin Arend-Jan Angelo Alma Kees Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ramon van Belzen Ramon was een goede vriend van onze kinderen. Wij wensen Kees, Nel en familie heel veel sterkte met dit enorme verlies. Jaap en Ina van Belzen Rob en Conny Fongers Kees en Astrid de Nooijer Ad en Gerda de Ridder Aart en Mattie de Meulmeester Jan en Ina Sturm Henk en Trudi van Waarde Met droefheid hebben wij vernomen dat onze buur jongen Ramon is overleden. Wij wensen familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe met dit grote verlies. Piet en Erica Gonda Aart en Wilma en kinderen Verdrietig vernamen wij het plotseling overlijden van Ramon Maurice Gerbert en Mirjam Kristian Jurian Coen We wensen de familie veel sterkte. Bedroefd zijn wij om het overlijden van Ramon van Belzen Wij wensen Kees, Nel, Joan, José, Melissa en de ove rige familie veel sterkte'toe. Michel en Willeke Corné en Rianne Nieken Dianne Bart-Jan en Jacqueline Julian en Christianne Wilco en Nathalie Dennis Heden bereikte ons het droevige bericht dat de zoon van onze gewaardeerde collega is overleden Ramon van Belzen We wensen Kees. Nel, Joan, José en Melissa en ver dere familie veel sterkte toe. De bemanning van de ARM-44 Weg uit ons leven Maar voor altijd in onze gedachten Onze ploeggenoot en maat Ramon Mompie Spelers, begeleidingen sponsor 4e elftal v.v. Amemuiden Amemuiden, 28 april 2006 Wij zijn stil en verdrietig omdat Ramon overleden is. wij wensen de familie veel sterkte toe. Piet en Jannie Grootjans Frank en Jenny Poortvliet Jordan en Kima Grootjans Piet en Gerda Meulmeester Leo en Ria Wielemaker Jos en Ina Schroevers Gerben en Jocella Marteijn Jeannol Juan Amemuiden Wij voelen ons verslagen door het plotselinge overlijden van mijn lieve dochter, onze zuster Margreet van Rooijen 5 juni 1959 - 25 april 2006 Lenie van den Driest Ruud van Rooijen Kees van Rooijen Alphen aan den Rijn Herenhof 25 correspondentieadres: Margrietenlaan 54 4382 TH Vlissingen De afscheidsbijeenkomst heeft plaats op dinsdag 2 mei, aanvang 15.00 uur, in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is gelegenheid tot condoleren. Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega Margreet van Rooijen Zij is slechts 46 jaar geworden. Margreet heeft bijna 25 jaar gewerkt bij de Belasting dienst/Douane. Wij herinneren ons haar als een collega die zowel zakelijk als persoonlijk zeer betrokken was bij het wel en wee van haar collega's. Wij zullen haar missen. Haar collega's Belastingdienst/Douane West kantoor Schiphol Wij kunnen het nog steeds niet geloven. Diep geschokt zijn wij door het bericht van het plot seling overlijden van onze collega Margreet van Rooijen Margreet haar inzet, haar persoonlijkheid en haar collegialiteit laten een blijvende herinnering achter. Wij zullen haar enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en vrienden. Het managementteam Belastingdienst/Douane West Enige en algemene kennisgeving Na een ernstige ziekte is overleden Henk La Grand Hoedekenskerke, 12-01-1950 Goes, 24-04-2006 Familie en vrienden Correspondentieadres: Sluisplateau 26,4424 BK Wemeldinge De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Karei Frederik van der Bel Karei echtgenoot van Lottie Wiggelaar a Rotterdam, f 's-Heer Abtskerke, 8 december 1945 30 april 2006 's-Heer Abtskerke: Lottie van der Bel-Wiggelaar Heinkenszand: Diane en Michel Kaylee, Rachelle Goes: Roger en Debby Dusten, Youri, Donna Correspondentieadres: Polderweg 17 4444 AA 's-Heer Abtskerke De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 4 mei om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condole ren. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis 'Afd. Den Stichting thuiszorg Nederland voor de goede en liefdei'olle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geert Rust zacht. Teuni en Jeanine veel sterkte. Huib, Connie en kinderen 'K zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten! Psalm 73 Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Josina Dina Karstanje weduwe van Frans Jan van der Maas 1 januari 1932 t 28 april 2006 Wissekerke: Nico en Willy Karstanje Mieke en André Stephanie Rachelle Jan en Sherita Correspondentieadres: Sportlaan 29 4491 GJ Wissenkerke Onze zus is opgebaard in het "Monuta" stiltecentrum voor "Noord-Beveland" aan Dr. Maasstraat 4a te Co- lijnsplaat, waar u afscheid van haar kunt nemen op maandag 1 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 2 mei om 13.00 uur in de "Opstandingskerk" aan de Voorstraat 20 te Wissen kerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Onder de Toren" aan de Voorstraat te Wissenkerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Wij zijn heel erg verdrietig door het plotselinge over lijden van onze tante Jo Goes: Mieke en André Stéphanie Rachelle Den Haag: Jan en Sherita Heden overleed onze zorgzame nicht Jo Karstanje op de leeftijd van 74 jaar Colijnsplaat: A.A. Stokman-van den Band Goes: Johan Stokman Joke Stokman-Krijger Stefan Middelburg: Kees Stokman Colijnsplaat, 28 april 2006 Onverwachts is van ons heengegaan ons trouw koor lid Jo van der Maas-Karstanje Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en dirigent Kerkkoor Wissenkerke-Geersdijk. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet: Je streelt haar hand, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet haar leven, maar haar lijden overnam. Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat haat- lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoe der en onze oma Jeannette Schuurmans-Kosten Jenny 19 oktober 1-931 t 25 april 2006 Vlissingen: P.J. Schuurmans AxelIneke en Pieter Goosen Axel: Jeannette en Dion Axel: Don Spuistraat 92 4381 HT Vlissingen Ingevolge haar wens heeft de crematieplechtigheid in stilte plaatsgevonden. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder Voor meer familieberich ten zie pagina 12 Wij kregen het droevige bericht dat onze lieve zus, schoonzus en tante Jannie Homerson-Bras Wemeldinge, t Zuid-Afrika, 25-1-1931 29-4-2006 Namens de familie Bras Al jaren leed zij aan het leven, nu is zij toch nog on verwacht overleden, dit maakt ons intens verdrietig maar ook zijn wij blij dat aan haar lijden een eind is gekomen. Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama en oma Tine Tapking weduwe van Peter Michel Pateer Eindhoven: Erik Joseph Pateer Hilvarenbeek: Ronald Sibren Pateer Ingrid van Zuijdam Merl Finke Correspondentieadres: Gildelaan 109 5081 PS Hilvarenbeek Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 2 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Zuidvlietstraal 37 te Goes. De uitvaart dienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 3 mei om 13.30 uur in de Paro chiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend is de crematieplechtigheid in crema torium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbutg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Algemene kennisgeving Hutton (Engeland), April 2006 Op 19 april 2006 is op 84-jarige leeftijd overleden William H. Williamson (Bill) Echtgenoot van Magdalena A. Williamson-Jongman (Lena) vader van Peter t De crematie heeft plaatsgevonden op 26 april 2006 te Preston (Engeland). Correspondentieadres: 176a Liverpoolroad Flutton Preston PR4 5SL Engeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34