Sfeer en Stijl Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? WOON PLAZA MIDDELBURG ir randstac ÜBIGEBR. DOMINICUS BV SPORTIEVE VRIJETIJDSKLEDING PZC Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. Vrijdag 5 mei 2006 jij zoekt meer uitdaging wij zoeken mensen met ambitie kijk voor meer banen op www.randstad.nl maandag 1 mei 2006 Yi Familieberichten vervolg van pagina 10 "Degenen die ik liefheb heb ik verlaten om degenen die ik liefhad terug te zien". Verdrietig maar dankbaar dat verder lijden haar be spaard is gebleven, is omringd door degenen die haar lief waren, rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Maria Sara Rijnberg weduwe van Cornelis Vermeulen *5 juni 1922 f29 april 2006 Oost-Souburg: Wim en Henny Kenny en Nanda Oudeschild: Dick en Diana Breda: Angelique en Roelof Correspondentieadres: Hudsondwarsstraat 16 4388 EV Oost-Souburg Gelegenheid om afscheid van haar te nemen op don derdag 4 mei van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaart centrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematie plaatsvin den in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familje te condoleren in genoemd rouwcentrum. Onze dank gaat uit naar dr. Bergen en dr. Wouters en alle medewerkers van Zorgstroom voor de fantas tische begeleiding, liefdevolle verzorging en steun. Mede door jullie is het mogelijk geweest dat ze thuis kon sterven. Met droefheid berichten wij het overlijden van onze lieve dappere zus en tante Maria Sara Vermeulen-Rijnberg St. Maartensdijk: J. Riedijk-Rijnberg Warrington (Eng.): S.k Barton-Rijnberg Kruininge: F.H. Duinkerke-Rijnberg Nichten en neven Evenals men na een welbestede dag blij ter ruste gaat, zo sterft men na een welbesteed leven. (Leonardo da Vinei) Na een gezond en actief leven is onverwachts vredig ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoe der Adriana Janneke van den Heuvel Jaantje) weduwe van Joseph Marie Paul Müller eerder weduwe van Abraham Cruson Bres kens, 26 december 1920 t Hulst, 26 april 2006 Anne en Frank Ella en Mick Jeroen en Brenda Veerle, Sterre Nieuweweg 25, Hulst Correspondentieadres: Vuurtoren 13,1186 ZP Amstelveen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woens dag 3 mei om 11.00 uur in de aula van het Dela Uit vaartcentrum, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf- Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen. Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader, opa en opa "Pollie" Willem van Sluys echtgenoot van Maatje Hendrika Westerweele in de leeftijd van 85 jaar. Colijnsplaat: M.H. van Sluys-Westerweele Kortgene: Lien Hengsdijk-van Sluys Leo Hengsdijk Janine Sylvia en Raymond Rowin en Dewy Leon en Ineke in herinnering: Christa de Smit-van Sluys Wolphaartsdijk: Marina Meijaard-van Sluys Kees Meijaard Naomi Wilco Marjolein Goes: Wilma Rooze-van Sluys John Rooze Björn Werkendam: Hans en Teunie de Smit Pascal 29 April 2006 Dr. Maasstraat 4/226 4486 BW Colijnsplaat Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 3 mei van 19.30 tot 20.00 uur in het "Monuta stiltecentrum voor Noord-Beveland" aan de Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 4 mei om 14.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 5. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemd stilte centrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een intens en goed leven is plotseling overleden onze lieve en zorgzame moeder en schoonmoeder Hillegonda Naerebout-Kok weduwe van G. J. Frans Naerebout 10 januari 1917 129 april 2006 Heelsum: Frans Naerebout Mansje Naerebout-Mijsberg Brielle: Dee Naerebout Vlissingen: Hein Naerebout Patricia Naerebout-de Meijer Correspondentieadres: Boulevard Bankert 152 4382 AC Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op donderdag 4 mei om 'i 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke t aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant "De Leugenaar", Boulevard Bankert 132 te Vlissingen. Aanvang ±14.15 uur. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ma hield veel van bloemen. Dag lieve Ma Elsbeth ff Enige en algemene kennisgeving Speel nu maar de sterren van de hemel! Op 90-jarige leeftijd is overleden mijn zorgzame en zachtmoedige vader Leendert Lutherus Zietse Velen heeft hij verblijd met zijn pianospel. Papa, bedankt voor alles en tot ziens. Clara Zietse Overige familieleden Vrienden en kennissen Corr.adres: Sint Kruislaan 71 4383 AJ Vlissingen Op uitdrukkelijke wens is zijn lichaam ter be schikking gesteld van de wetenschap. "wie in Mij gelooft, zal leven Door haar Here Thuis gehaald onze lieve moeder, oma en "ouwe" oma Catharina Hamelink sinds 20-11-1993 weduwe van Adriaan Hamelink in de leeftijd van 91 jaar. Temeuzen: Janke en Adrie van Langevelde-Hamelink Frans en Betty Daniëlle, Alwin, Anouk Ad en Franny Diana en Niek, Sander, Leon Erna en Jan Marjolein, Andrea, johan Zaamslag: Frans en Lien Hamelink-de Jonge Caroline en Jan Ard, Annick, Milou, Robin Ard-jan en Miranda - Tim, Sven Lindi en Klaas - Lillian, Tom, Mart René en Lieneke - Roel Koen en Evy Frangois Middelburg: Hannie en SjaakTange-Hamelink Leendert en Agnes Arjen en Atje - Iris, Stijn Rian en Mamix Martijn en Martine Evelien Middelburg: Krijn en Jannie Hamelink-van Arenthals Mirjam en Johan Marisanne, Annely Irene en Onno - Noah Edwin en Alice Ilse Leiderdorp: Ineke Hamelink Jeroen en Els Jamo en Martine Martijn, Christian Wilmar en Francisca Joost en Jolanda Ariene Temeuzen, 30 april 2006 Corr.adres: Amelaan 14,4535 CN Temeuzen De samenkomst van Woord en Gebed wordt ge houden D.V. donderdag 4 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg., Temeuzensestraat 32 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor haat liefde en voor wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moe der, schoonmoeder, oma en oma-oma Elizabeth Cornelia Kok-Vriens in de leeftijd van 93 jaar. Arnhem: Henk Kok Adri Kok-Vink Marlies en Johan Britt en Stijn Pieter Burgh-Haamstede: Marian Hofland-Kok t Max Hofland Gouda: Robert-Frank en Judith Rozemarijn Nikki (Benin): Maarten en Heieen Kasper Middelburg, 30 april 2006 Correspondentieadres: H.C. Kok Sickeszlaan 18 6821 HW Arnhem De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 6 mei om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bloemen Onze lieve tante Zus die zo positief, vol belangstel ling en met veel humor heeft geleefd is afgelopen donderdag overleden. Wij gedenken haar met warmte en genegenheid. Ze heeft een blijvende plaats in ons hart Catharina Lena Drijgers Jo en Leon t Marleen Arjen en Carla Eva en Rosa Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo heel lang in een uitzonderlijke gezondheid in ons midden mocht zijn en vol goede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Stroo - Straasheijm sinds 9 januari 1967 weduwe van H. Stroo in de leeftijd van bijna 108 jaar. Vlissingen: H. Stroo C. Stroo-Lorier Lienden: Addy en Paul Jacco en Johanneke Arno Middelburg: Henk Bart en Natasja Marlien Onze dank gapt uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Scheldehof" en dokter W. van Ouwerkerk, die haar liefdevol hebben verzorgd. Vlissingen, 29 april 2006 Correspondentieadres: Willem Klooslaan 18 4383 AT Vlissingen De overledene is opgebaard in uitvaartcentrum Mo nuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op donder dag 4 mei van 13.45 tot 14.15 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl spierziekte A.I.S. te lijf. iSo 100 000 A.I.S. Centrum - Amsterdam king met het Prinses Beatrix Fonds K\ - r V Nfllu.iLetiA.Ct ÉL Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl EEN WERELD VOL WONEN dch?ft Boxsprmf |^^]IS33 Ambacht J] 'IRANIJÖ Buitenruststraat 20, 4337 EH Middelburg Tel: 0118-674010 Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden nahr school Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort HJ www.edukans.nl omdat onderwijs écht helpt edukans Postbus 1492 a 3800 BL Amersfoort Ifpiuut OOSTER SC HELDE ZIEKEN HUIZEN Ziekenhuis Walcheren zijn de poliklinieken, administratieve afdelingen, röntgenafdelingen en het laboratorium van Ziekenhuis Walcheren in Vlissingen en Medisch Centrum Middelburg en de Oosterscheldeziekenhuizen in Goes en Zierikzee gesloten. Er wordt gewerkt volgens zondagsdienst. Ook het kantoor van de Trombosedienst is gesloten, er zijn geen spreekuren en de Trombosedienst prikt op deze dag niet aan huis. Tevens is de röntgenafdeling van Medisch Centrum Middelburg vanaf 1 mei tot 30 mei 2006 gesloten in verband met een vernieuwing van de röntgenapparatuur. hoogst persoonlijk algemeen vakantiewerk Randstad heeft deze zomer weer volop vakantiewerk! Leuke bijbanen in allerlei richtingen. Van Remko Hoogendoorn horeca, administratie en verkoop tot productie, schoonmaak, (0118) 68 00 75 logistiek en havenwerk. Vanaf 18 jaar kan je voor alle vakan- Beenhouwerssingel 3 tiebaantjes in aanmerking komen, maar ook voor scholieren Middelburg vanaf 16 jaar zijn er mogelijkheden. Belangstelling? Inschrijven voor vakantiewerk kan, vanaf 1 mei, elke woensdagmiddag vanaf 14.00 uur. Woon je in de gemeente Vlissingen, loop dan binnen bij Randstad Vlissingen, vraag naar Harm-Jan Hoondert, Badhuisstraat 50. Woon je in Middelburg of elders op Walcheren; dan ben je welkom bij Randstad Middelburg, vraag naar Remko of Ernst, Beenhouwerssingel 3. Neem wel gelijk je legitimatiebewijs en cv mee als je komt. remko.hoogendoorn@nl.randstad.com medewerker waardeservicing m/v Voor een financiële instelling in Vlissingen zijn wij op zoek naar een medewerker waardeservicing. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de geldverwerkende zelfbedieningsapparatuur, het op niveau houden van de geldvoorraad en het oplossen van storingen. Daarnaast voer je ook facilitair werk uit. Het betreft een functie voor 36 uur die je per direct moet vervullen en duurt tot 1 juli. Heb je ervaring in de bovenstaande werkzaamheden en ben je per direct beschikbaar? Neem dan contact met ons op voor een uitgebreid functieprofiel. kitty.van.aken@nl.randstad com medewerker systeem- en netwerkbeheer m/v Voor een relatie in Vlissingen zoeken wij per direct een kandidaat voor een tijdelijke functie binnen de dienst informatievoor ziening en automatisering. Deze dienst verleent diensten aan gebruikers op het terrein van automatisering. De belangrijkste taken zijn beheer, onderhoud en ontwikkeling van services voor de gebruikers. Wij vragen kennis van Novell Netware (OS), Groupwïse en Netware clustering. Daarnaast extra kennis van Novell ZENWorks en Novell printen. Kennis van HP SAN is een pre. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is een must. Wij bieden een tijdelijke aanstelling voor de duur van minimaal 6 maanden. Een uitgebreid functieprofiel is opvraagbaar bij ons. allisia.lievense@nl.randstad.com administratief Kitty van Aken (0118) 68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg ICT Allisia Lievense-van Bel (0118)68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30