Teleurstelling na prima seizoen Spui komt klappen niet te boven Patrijzen zakt naar vierde klasse Gelijkspel Koewacht is voldoende voor ticket nacompetitie 19 Zondag-eersteklass er Terneuzen grijpt naast derde-periodetitel Collin, De Fouw en Van Hulle naar Terneuzen Rutger Kooman John Schot vertrekt bij NEC Al acht nieuwe spelers RIA W. Vliegende start voor Yerseke ZK futsal vanavond in Terneuzen Coach Charlton vertrekt maandag 1 mei 2006 door Barry van der Hooft ETTEN-LEUR - Binnen de se lectie van Terneuzen maakte te leurstelling gistermiddag vrij snel plaats voor trots. De spe lers baalden zichtbaar van de ne derlaag bij Internos (3-2), om dat daarmee de laatste kans op het winnen van de derde-perio detitel was verkeken. Maar na dat duidelijk werd dat Blauw-Geel'38 gewoon had ge wonnen, deed de uitslag er hele maal niet meer toe. De ploeg uit Veghel werd door de zege kampioen van de eerste klasse en gaf de laatste periode- titel over aan OSS'20, de num mer drie van de ranglijst. Ter neuzen bleef daardoor voor de tweede keer binnen vier dagen met lege handen achter. Nadat de Zeeuws-Vlamingen woens dag door Kozakken Boys uit het toernooi om de Gatorade Cup werden geknikkerd, voelde het verlies in Etten-Leur als een nieuwe tik. „In één week verspeel je eigen lijk alles", zei Roel Alberti met een na afloop. „Zo voelt dat ten minste op dit moment. Woens dag hadden we niet moeten ver liezen en vandaag ook niet. We maken alleen de kansen niet af, dat was het grote probleem." Nadat de verdediger de teleur stelling even had laten bezinken vatte hij de afgelopen negen maanden nog wel prima samen. „Het is een schitterend seizoen geweest, zeker als je ziet wat voor jonge ploeg wij hebben." Door de afwezigheid van de 34-jarige Mike But (vakantie) lag de gemiddelde leeftijd van het team nog lager dan normaal het geval was. De elf basisspe lers kwamen samen tot een ge middelde leeftijd van 22,18 jaar, wat vooral een gevolg is van de koers die de club enkele jaren te rug is ingeslagen. Omdat de fi nanciële middelen ontbraken, werd voor de jeugd gekozen en die keuze is niet verkeerd uitge vallen. Terneuzen heeft onmiskenbaar een team met toekomst, dat dit seizoen zelfs lang meestreed om TERNEUZEN - Zondag-eerste klasser Terneuzen heeft dit weekeinde drie spelers aan de se lectie voor komend seizoen toe gevoegd. Dwight van Hulle, Ma rio de Fouw en Hiram Collin ga ven hun jawoord aan de zon dag-eersteklasser. Collin maakt de overstap van Hoek. Bij de hoofdklasser maak te de aanvaller deel uit van de eerste selectie, maar kwam hij amper aan bod. Collin speelde voor zijn overgang naar Hoek al in de jeugd van Terneuzen. Dwight van Hulle en Mario de Fouw vragen beiden overschrij ving aan van Uno Animo. Het duo begon dit seizoen samen met Robbie van de Wijnckel bij de club uit Loon op Zand, maar om uiteenlopende redenen haak ten ze gedurende de jaargang al ledrie af. Temeüzenaar De Fouw speelde jarenlang bij Terneuzense Boys en stapte daarna over naar Bres- kens. Via Uno Animo keert hij nu terug in Zeeuws-Vlaanderen. Hetzelfde geldt voor Van Hulle, die via Aardenburg, Maldegem, Breskens en de Brabantse club nu bij Terneuzen is beland. De middenvelder, die evenals De Fouw ook in de belangstel ling stond van Terneuzense Boys en Zaamslag, ziet spelen voor Terneuzen als een nieuwe uitdaging. „Het is een jonge ploeg, die het dit seizoen heel goed heeft gedaan", zegt Van Hulle. „Het is een team met po tentie en daarom heb ik er nu al heel veel zin in." Eerder werd al bekend dat Jar- no Waebeke en Niels Gommers na één jaar AZW terugkeren bij Terneuzen. De club hoopt de eerste selectie zo snel mogelijk rond te maken en hoopt daarbij dat het twijfelende spelers (Erik-Jan Naudts, Jan Bosman) alsnog langer aan zich kan bin den. ZIERIKZEE - Rutger Kooman heeft gisteravond zijn jawoord gegeven aan zondag-tweedeklas ser Zierikzee, deelde trainer Ga by Niemantsverdriet gister avond mee. Kooman verkaste vorig seizoen van Zierikzee naar hoofdklasser Kloetinge, maar speelde in de hoofdmacht alleen een halfuur mee in een bekerwedstrijd. Nu keert hij terug bij Zierikzee. een prijs. „Daarom mogen we te vreden en ook trots zijn op wat we hebben gepresteerd", vond Remco van Leeuwen. Ook hij moest weer even wennen aan een nederlaag, want Terneuzen verloor tegen Internos pas voor het eerst sinds 22 januari van dit jaar. Door de sterke reeks na de winterstop eindigde Terneu zen voor het derde achtereenvol gende jaar op de zevende plaats. Komend seizoen wil de ploeg voor een plaats bij de eerste zes gaan. „Nu zijn ze teleurgesteld omdat we hier verliezen", zei Alex De- hulsters. „Maar ze moeten juist blij zijn met het voetbal dat ze bijvoorbeeld vandaag in de twee de helft hebben laten zien." De- hulsters, lid van de technische commissie en trainer van de BI, nam de coaching voor zijn reke ning, omdat trainer Ardian Le- kaj zaterdag naar Tunesië was vertrokken voor een vakantie. De oefenmeester boekte de reis al maanden geleden en had niet verwacht dat er op de laatste speeldag nog iets op het spel zou staan. Dat was echter wel het geval, omdat Terneuzen in de stand van de derde periode op gelij ke hoogte stond met Blauw- Geel'38. De opdracht was daar door simpel: winnen in Et- ten-Leur en hopen op een mis stap van de koploper. Beide wen sen kwamen niet uit. Terneuzen kwam al snel met 1-0 achter, maakte via Tim Faassen gelijk, maar keek bij rust weer tegen een achterstand aan. Draaglijker Met Hans van Damme in de ploeg voor linksback Jules Ba- zelier ging Terneuzen op zoek naar de gelijkmaker. Kansen kreeg het voldoende, maar in het strafschopgebied miste het de overtuiging en ook het over zicht om terug in de wedstrijd te komen. Door de aanvallende speelwijze gaf Terneuzen achter in ook meer ruimte weg en dat leidde in de 83e minuut tot de 3-1 van Sjors Spanbroek. Rama- zan Kesikbas, die zijn acties soms te ver doorvoert maar ook zomaar drie, vier tegenstanders op het verkeerde been kan zet ten, zorgde vlak voor tijd nog voor de 3-2. Het maakte de ne derlaag iets draaglijker voor de ploeg die met een teleurgesteld gevoel terugkeek op een prima seizoen. Internos-Terneuzen 3-2 (2-1). 7. Sjors Spanbroek 1-017. Tim Faas sen 1-1, 25. Rob de Waal 2-1, 83. Sjors Spanbroek 3-1, 86. Ramazan Kesikbas 3-2. Scheidsrechter: J.J.P. de Kroon (Eindhoven). Gele kaart: Jules Bazelier (Terneuzen). Aantal toeschouwers: 250. Terneuzen: Dennis Wondergem; Roel Alberti (70. Sinan Coban), Erik-Jan Naudts, Dennis de Kra ker, Jules Bazelier (46. Hans van Damme); Remco van Leeuwen, Mailc de Wolf, Tim Faassen, Jan Bosman; Ramazan Kesikbas en Da- ryl Rawidjan. Ard Eversdijk (links), verdediger van 's-Heer Arendskerke, vecht een duel uit met Spui-middenvelder Martin Kalisvaart. door Barry van der Hooft NIEUWDORP - Als twee ploe gen in een beslissingsduel strij den tegen degradatie kunnen de taferelen na afloop al voor de wedstrijd worden ingevuld. Aan de ene kant een team dat dol wordt van vreugde, aan de ande re kant een selectie die uitgeteld op het veld ligt. Zo was het za terdag ook in Nieuwdorp, waar 's-Heer Arendskerke feestvierde nadat het Spui weer terug naar de vierde klasse had gestuurd. De Bevelandse formatie had evenals een week eerder in de re guliere competitie aan één tref fer voldoende om Spui van zich af te houden. Toen maakte 's-Heer Arendskerke één mi nuut voor tijd het enige en win nende doelpunt, waardoor de ploeg op de laatste speeldag als nog samen met Spui op de tien de plaats eindigde. Een beslis singsduel moest daarom de ploeg aanwijzen die samen met ZSC'62 naar de vierde klasse zou degraderen. 's-Heer Arends kerke wilde echter niet zo lang op een beslissing wachten, als zeven dagen eerder het geval was geweest. De ploeg van trainer André van de Broeke maakte de bedoelin gen vanaf de eerste minuut dui delijk. Het blufte Spui af in de duels, ontving twee gele kaarten voor keiharde overtredingen en verzilverde vervolgens de eerste echte kans. Jeroen Bottinga bracht redding op een inzet van Robin Loopik, maar bij de re bound was de doelman kans loos: 1-0. Spui had het daarna vooral aan Bottinga te danken dat het niet tegen een grotere achterstand aankeek. De Zeeuws-Vlamingen probeer den wel terug in de wedstrijd te komen, maar het spel was lange tijd te onrustig om er lijn in te krijgen. Over de flanken kon Spui niet gevaarlijk worden en mede daardoor stonden de spit sen Remco Hamelink en Alex Meijer op een eiland. Pas na rust, met middenvelder Patrick van de Boogaart voor verdedi ger Mark Spaans, kon het de druk opvoeren en moest 's-Heer Arendskerke zich tot counters beperken. Vrijwel iedere kans werd door Bottinga onschade lijk gemaakt, waardoor Spui kon blijven hopen op een goed resultaat. Doelsaldo Een gelijkspel zou voldoende zijn voor de ploeg, ook na een verlenging. Dan zou namelijk het doelsaldo uit de competitie beslissend zijn en daarbij had Spui de beste papieren. Bij het jagen op dat ene, verlossende doelpunt werd vooral naar Alex Meijer gezocht, maar de topsco rer had het geluk niet aan zijn zijde. Eerst kopte hij na een ver re inworp van dichtbij over, om vijf minuten later vanaf slechts enkele meters weer koppend de paal te raken. Het was meteen de laatste kans voor Spui, dat na het laatste fluitsignaal teleur gesteld afdroop. Terwijl de fanfare in het cen trum van Nieuwdorp de Konin ginnedagfestiviteiten opfleurde, likten de spelers enkele honder den meters verderop hun Won den. „De klap was vorige week al groot", erkende speler/ trai ner Hugo Meeusen even later. „Toch hebben we de groep er af gelopen week op gewezen dat we echt niet minder waren. We moesten vandaag proberen voet ballend het verschil te maken, maar dat is er niet uitgekomen." De degradatie van Spui was vooral een gevolg van de zwak ke tweede seizoenshelft. In tien competitiewedstrijden kwam de ploeg tot slechts twee overwin ningen. En dat ene benodigde puntje om 's-Heer Arendskerke in de stand achter zich te hou den, wist Spui in de slotfase van de competitie maar niet in de wacht te slepen. „Je ziet het va ker bij een ploeg die onderaan staat", zei Meeusen. „Dan krijg je klap op klap en dat gaat mee spelen in het hoofd." 's-Heer Arendskerke kan volgen de week definitief lijfsbehoud zeker stellen, als het Noad'67 treft, de nummer tien van de der de klasse B. De verliezer van dat duel moet nog in de slag moet foto Willem Mieras met drie periodekampioenen uit de vierde klasse. „Volgende week moet het te doen zijn voor ons", zei matchwinnaar Robin Loopik vol zelfvertrouwen. „We gaan met de week beter spelen en op Marco Goedegebure na is iedereen fit. Als we er dan ook voor blijven werken, geef ik ons een goede kans tegen Noad'67." 's-Heer Arendskerke-Spui 1-0 (1-0). 20. Robin Loopik 1-0. Scheidsrechter: A.C. Deurloo (Tho- len). Gele kaart: Vincent Nagelker- ke, Stefan van Sabben, Dennis op 't Hof (allen 's-Heer Arendskerke) en Patrick van de Boogaart (Spui). Aantal toeschouwers: 350. 's-Heer Arendskerke: Hans Traas; Walter de Kort, Vincent Nagelker- ke, Pieter Adema, Ard Eversdijk; Stefan van de Velde, Hubert van Sabben, Jan van de Klooster (79. Gerben Eversdijk), Stefan van Sab ben; Robin Loopik (87. Dennis op 't Hof) en Walter de Kok. Spui: Jeroen Bottinga; Michel Fie- ret (30. Arjan Kalisvaart/67. Ri chard de Vos), Hugo Meeusen, Mark Spaans (46. Patrick van de Boogaart), Danny van Waes; Mar tin Kalisvaart, Erik Loof, Ludioig Kalisvaart, Jelmer de Pooter; Rem co Hamelink en Alex Meijer. door Jos van Belzen VLISSINGEN - BSC heeft in de derde klasse van het zondagvoetbal geen fout gemaakt tegen Patrijzen. De koploper won gisteren met 5-1 en werd kampioen. Voor het elftal uit 's-Heerenhoek bete kende het verlies dat het degradeert naar de vierde klasse. Ook Breskens is niet lan ger derdeklasser na de nederlaag tegen HSC (2-3). Zeelandia Middelburg speelde tegen de nummer twee van de ranglijst Moerse Boys gelijk (2-2). Daarmee verzekerde het zich van deelname aan de nacompeti- tie. Vlissingen was al zeker van de nacompe- titie. Waarschijnlijk moet de ploeg daar aan beginnen zonder Mervin Niemants verdriet. Hij werd in de laatste wedstrijd tegen MOC'17 uit het veld geschopt. Domburg mag zich na een 4-2-zege op Steen opmaken voor minimaal twee extra duels met lijfsbehoud als inzet. Domburg-Steen 4-2: Al na drie minuten maakte Wilco van Eij- zeren, op aangeven van Chiel Maranus, de openingstreffer. Halverwege de eerste helft zorgden dezelfde hoofdrolspelers, met ditmaal Maranus als afmaker, voor de 2-0. Op slag van rust bracht Dennis Buijs, die eerder de paal had getroffen, de spanning terug. Twintig minuten voor tijd werd de wedstrijd definitief beslist door Micha Bernard die de 3-1 aanteken de. In de laatste minuten bepaalden San- der van Remortele en Chiel Maranus de eindstand op 4-2. Vlissingen-MOC'17 4-1: Na de snelle openingstreffer van Peter de Jong (12e minuut) verdubbelde Roepesh Bhagola de voorsprong op slag van rust. In de blessuretijd bracht Esmir Kustura de bezoekers terug in de wedstrijd. Met zijn tweede treffer bracht Peter de Jong in de 60e minuut de marge weer op twee. Iets later werd de doorgebroken Mervin Niemantsverdriet grof onderuit geschopt en werd hij, met waarschijnlijk een ge broken kuitbeen, naar het ziekenhuis ver voerd. Jacques Blijlevens schoot uit de toegekende strafschop de 4-1 binnen. SC Gastel-Goes 1-1: De ploegen, die allebei nog kans hadden op de nacompetitie, kwamen voor rust niet tot scoren. Kort na het begin van de tweede helft kwam de thuisclub via een rake kopbal van Richard Mol op voor sprong: 1-0. Een kwartier voor tijd kopte Marc van Hanegem weer in evenwicht. Door dit re- Chiel Maranus: twee goals. sultaat bleven beide ploegen met lege handen achter en was Zeelandia Middel burg de lachende derde. Patrijzen-BSC 1-5: Tijdens de eerste twintig minuten waren de beste kansen voor de thuisploeg tegen de nerveuze kampioenskandidaat. Zowel Edwin Capello als Mario Mulder ver zuimde de score te openen. Mohammed Azzoum deed dat in de 21e minuut aan de andere kant wel. Kort hierna werd het 0-2 via Achmed Didi. Na rust sloeg Didi nog twee keer toe en omdat ook zijn ploeggenoot Natallino Storelli en Patrij zen-speler Richard Hardebol éénmaal GOES - De wegen van NEC en John Schot scheideh al na één seizoen. De uit Tholen afkomstige middenvelder maakte bijna een jaar geleden de overstap van PSV, maar kwam in Nijmegen niet verder dan het belofte team. Schot, voormalig jeugdintemational, kwam wel enkele ke ren in actie voor het eerste team van de Nijmegenaren, maar enkel in oefenduels. TERNEUZEN - RIA W. heeft de selectie voor komend sei zoen opnieuw met een aantal spelers uitgebreid. Hasan Kesikbas maakt de overstap van Terneuzen, waar hij dit seizoen vooral in het tweede elftal speelde. Daarvoor kwam de middenvelder uit voor AZW en Sluiskil. Drie spelers van Corn Boys hebben eveneens overschrijving aangevraagd naar de club uit Westdorpe: doelman Tim van Waes, Mehdi Chaabnia en Tom van den Bossche. Eer der zegden Menno den Dekker (Zaamslag), Timon van der Hooft (Terneuzense Boys), Kim van Bremen (Axel) en Ste fan Burbach (Corn Boys) hun komst al toe. GOES - Yerseke is de nacompetitie in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal goed begonnen. In Bergen op Zoom wonnen de rood-zwarten met 1-4 van ZPR'84. Bin nen een half uur was het al 0-3 door doelpunten van Ur- vin van Hekelen, Adriaan van de Plassche en Raymond Roovers. Een kwartier na rust werd het door een kopbal van Patrick Francken 1-3, maar opnieuw Roovers teken de direct daarna voor 1-4. De resterende tijd kwamen de bezoekers niet in de problemen. Volgende week spelen Wemeldinge en ZPR'84 de tweede wedstrijd in deze drie kamp. Op zaterdag 13 mei treffen Yerseke en Wemeldinge elkaar. De winnaar van deze nacompetitie speelt met de verliezer van het beslissingsduel Noad'67-'s-Heer Arends kerke en de periodekampioenen van de vierde klasse A en C voor twee plaatsen in de derde klasse. GOES - Het Zeeuwse futsalkampioenschap wordt van avond betwist in sportcentrum Vliegende Vaart in Terneu zen. Er wordt gestreden om de Zeeuwse titel voor compe titiewinnaars en voor bekerwinaars. De ploegen komen uit vier Zeeuwse futsalregio's. In de strijd voor competitiewinnaars komen aan de af trap: Alfonds Zuidwest Negen (Walcheren), Tence/Za- man Sport (Zeeuws-Vlaanderen), Van Oeveren/WIK (Schouwen-Duiveland) en Messina/C1000 (De Bevelan- den). De strijd voor bekerwinnaars gaat tussen Murre/De Visser (Walcheren), Café De Pupe (Zeeuws-Vlaanderen), Balkan Express (Schouwen-Duiveland) en Decokay/De Verfbron (De Bevelanden). De eerste duels worden vanaf 19.00 uur gespeeld, de laatste om 21.30 uur. LONDEN - Coach Alan Curbishley vertrekt na dit sei zoen bij Charlton Athletic. Curbishley wordt gezien als een belangrijke kandidaat om Sven-Goran Eriksson na het WK als bondscoach van Engeland op te volgen. ANP/RTR doel troffen, eindigde de wedstrijd in 1-5. Moerse Boys-Zeelandia Middelburg 2-2: Voor rust had de thuisploeg de wedstrijd stevig in handen. Na een kwartier lever de dat de openingstreffer van Niek Voer- mans op. Kort voor de thee kregen beide ploegen een makkelijk gegeven straf schop. Freerk Koelma en Reg van Tichelt schoten de stand naar 2-1. De eerste goe de kans in de tweede helft was voor de thuisploeg, maar daarna namen de Mid delburgers het heft in handen. Kort voor tijd leidde dit tot de gelijkmaker van Al- per Koe. Uit een vrije trap maakte hij de 2-2. Breskens-HSC'27 2-3: Na 45 minuten was de stand nog dubbel- blank, maar niet lang na de hervatting opende Lennaert Blom de score. Het doek leek voor Breskens definitief te val len toen Remco den Brok er 0-2 van maakte, maar zo gemakkelijk wensten de Zeeuws-Vlamingen zich toch niet bij een nederlaag neer te leggen. Door doelpun ten van Terence Zahn en Gino Vink werd het in de slotfase ook nog 2-2, maar dat bleek niet voldoende om het dreigende onheil af te wenden. Joris Elshout maakte in de blessuretijd 2-3. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Kampioen HW'24 is de competitie in de vierde klasse A van het zonda- voetbal geëindigd zoals het be gon: met een nederlaag, ditmaal tegen RIA W. (2-3). Koewacht speelde 1-1 gelijk tegen Honte- nisse, maar pakte toch de derde periode omdat Aardenburg ver loor van Axel (0-2). Onderaan de ranglijst besliste Hulsterloo het treffen met Hoofdplaat in zijn voordeel (3-1), waardoor de ploeg ook vol gend jaar vierdeklasser zal zijn. Voor Hoofdplaat resteert de na competitie. Jong Ambon degra deerde door een 4-1-nederlaag. Aardenburg-Axel 0-2: Beide ploegen waren al verzekerd van deelname aan de nacompetitie, iets dat op het veld terug was te zien. De boel heel houden 'en geen kaarten oplopen leek het motto. Axel was feller in de duels en won door goals van Per cy Verlinden en doelman Tonnie van der Veen (strafschop). Hulsterloo-Hoofdplaat 3-1: De thuisploeg had een overwicht maar onder meer omdat kort voor rust een treffer van Daan van Damme werd afgekeurd, le verde de eerste helft geen doel punten op. Pas een kwartier voor tijd was het Kenneth Mang- nus die de score opende (1-0), kort hierna gevolgd door een treffer van Daan van Damme: 2-0. In de laatste minuut scoor de Eric de Rechter tegen, maar in blessuretijd bracht Michiel de Burghraeve de marge weer op twee treffers: 3-1. Koewacht-Hontenisse 1-1: Na dat Jeroen Verschuren al na vijf minuten de score had geopend (0-1), had Hontenisse even later pech toen een inzet van Alain Joos tegen de paal eindigde. In de 35e minuut was het de lat die de gelijkmaker van Lorenzo d'Hondt voorkwam; 0-1 bij rust. Een halfuur voor het einde te kende Lorenzo d'Hondt de ge lijkmaker aan: 1-1. Vogelwaarde-Clinge 2-3: Hek kensluiter Vogelwaarde nam via Arno Wauters (1-0) en Rick Moens (2-1) tot tweemaal toe een voorsprong. Thomas Leegh- water en Peter Drumont teken den telkens de gelijkmaker aan, waarna de bezoekers via een treffer van Davy van Puijvelde kort voor tijd een wat gelukkige overwinning pakten: 2-3. De Noormannen-Jong Ambon 4-1: Binnen een kwartier leidde de thuisploeg met 2-0 door doel punten van Mark en Jacky Min- derhoud. Toen Mark Minder- houd er in de 35e minuut 3-0 van maakte en kort hierna Zico Tuhuleruw bij de bezoekers rood kreeg, was de wedstrijd nog voor de rust beslist. In de tweede helft maakte ook Jacky Minderhoud zijn tweede treffer (4-0), waarna David Houterman de eindstand op 4-1 bepaalde. HW'24-RIA W 2-3: De kam pioen keek bij rust tegen een 2-0-achterstand aan door tref fers van Steve Kesteleyn en Gert-Jan Vael. Jari Vyane bracht de spanning terug, maar direct hierna gaf Pascal Wedage zijn laatste wedstrijd in de hoofdmacht extra glans mee door 1-3 aan te tekenen. Bert Le- cluse maakte nog 2-3. Odio-Hansweertse Boys 3-2: Een slap gestarte thuisploeg werd al na tien minuten op ach terstand gezet door Tim Jacobus- se (0-1). Ronald Kraan maakte nog voor rust 1-1. In de tweede helft was Odio heer en meeste ren liep via Arjan Clarijs en Lu- do Bolders uit naar 3-1. In de laatste minuut scoorde Rinze Back vanaf de strafschopstip. Divo-Luctor'88 5-0: Doordat vijf spelers op vakantie waren, moest er bij Luctor geïmprovi seerd worden. Dit leidde er zelfs toe dat aanvaller Eric de Groe ne tussen de palen plaatsnam. Hoewel deze zijn nieuwe rol niet onverdienstelijk vervulde, kon hij niet voorkomen dat Joost de Schutter al na veertig seconden de score opende: 1-0. David van de Kolk, Marcel van Zunderen en invaller Bastiaan Boogers (2x) zagen eveneens kans De Groene te passeren. Steenbergen-Walcheren 6-1: De Vlissingers speelden met name in het eerste halfuur met veel in zet tegen een nerveuze tegen stander, wat leidde tot de ver diende openingstreffer van Mi chel van Dalen: 0-1. Mede onder aanvoering van het massaal op gekomen publiek herpakte de thuisploeg zich al snel. Via 4-1 bij rust eindigde de wedstiijd in de tweede achtereenvolgende 6-1-nederlaag voor Walcheren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19