Alles gewild Alles gedaan 1 PZC Van der Hooft Gebeurtenissen deel je op www. mensenli (flensen ,nl Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman ARENSMAN vrijdag 28 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. I Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren in Spanje op 25 april 2006 Gabriël Zoon van Ilja Egter van Wissekerke en Elena Miro Soriano Broertje van Norah Restaurant George Passeig del Carmen 46, local 08800 Vüanova i la Geltru Spanje Overleden Bedroefd en verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden na een tragisch onge val van onze lieve buurvrouw en vriendin Lydia Scheilz-Haers Wij wensen haar man Chris, de kinderen en klein dochter heel veel sterkte met dit enorme verlies. Hetty de Rijk-van de Hemel Henri en Ilse Moget en Martijn Lucia Wijne en Rob Huybrechtse Sjaak de Groote Henny Smallenbroelc - Raats 24-01-1948 26-04-2006 Alfred Smallenbroelc Bas Smallenbroelc Annemielc van Bussel Afscheidsbij eenlcomst Schouwburg Odeon, Blijmarlct Zwolle Zondag 30-04-2006 14.30 -16.30 uur De crematie vindt in besloten lering plaats Correspondentieadres Papendwarsstraat 10, 8011 PM Zwolle 038 - 42 27 607, bas.smallenbroelc@planet.nl Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering is. Verdrietig maar vol bewondering voor haar wilskracht en moed hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare dochter, zus, schoonzus en tante Henny Smallenbroek-Raats Vlissingen: Riet Raats-Raas Borssele: Peter Raats Marcel, Sjoerd en Renske Vlissingen: Addy en Hans van Gilst Correspondentieadres: Rembrandtlaan 7, 4382 RL Vlissingen --'-U Uw -v.:;; Vertrouwen k Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft -; C. W. de Kok Prunusstraal 25,4431 DC 's-Gravenpoldér Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Van het concert des levens krijgt niemand een program Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben we toch nog onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adriaan Marinus Witte echtgenoot van Adriana Helena de Jonge 2-9-1934 f 27-4-2006 Axel: A.H. Witte-de Jonge Goes: Ina en Jos van 't Westeinde-Witte Joyce en Dennie Tanja Yannick Hulst: Janny en Carlo Schuerman-Witte Jeffrey Jennifer en Ben Terneuzen: Maarten en Franny Witte-de Ritter Wesley Shelley Zuiddorpe: Ankie en Vincent de Munter-Witte Robin Noa Buitenweg 26 4571 ER Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 1 mei om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Zondag 30 april is er van 17.00 - 17.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Niet treuren om wat voorbij is Verheug je over het goede wat is geweest Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer en schoonbroer Adriaan Marinus Witte We wensen laantje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Jan f en Truus David en Jo Kees en Marijke Rinus en Lambert Leun en Robbie t Met verdriet nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Johanna Vinke-Burgs op de leeftijd van 77 jaar. Familie van den Broek-Burgs Familie Timmer-Burgs Neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van-het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Maria Johanna Vinke-Burgs in de leeftijd van 77 jaar'. "r Australië Creswick C.J. van Leest M. van Leest-Vinke Geldrop: A.C. Vinke in herinnering N. Vinke-v.d.Steen in herinnering Middelburg: C. Vinke M.J. Vinke-van Menen Middelburg: M.Vinke M.Vinke-Willemse neven en nichten 26 april 2006 Moeder zijn is alles geven zorgen lijden, liefdeen leven. Moeder zijn is alles derven alles... en tevreden sterven. Ontroerd geven wij u kennis dat gesterkt door haar geloof, onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Gijsbertha Allemekinders-Landman Corrie weduwe van Jan Alleinekinders eerder weduwe van Siem Keijzer Zeist, 9 fébruari 1926 t Baam, 27 april 2006 Nu kan zij rusten bij allen die haar zijn voorgegaan. Jan van Lambalgen Marianne van Lambalgen-Brandsma Tim en Chantal Rich ard en Yvonne Michelle van Lambalgen f Ruben en Jetske Gabri en Barbara en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J. van Lambalgen Merel hof 11 3743 EK Baam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 1 mei van 1^.00-19.30 uur in uitvaartcen trum "De Ark", Reigerstraat 17 te Baam. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 2 mei om 13.00 uur in het crematorium "Den en Rust", Frans Halslaan 27 te Bilthoven. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: vvyvw.degrootdekam.nl Algemene kennisgeving Bezige handennu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wal is geweest Sterk en arbeidzaam nooit klagend, nooit vragend Altijd je lasten in stilte dragend, zo ging je van ons heen Levinus Abraham Luteijn gehuwd geweest met Sara Maatje Schijve f 20 juni 2000 Zuidzande, 19 januari 1926 Brugge, 25 april 2006 Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verpleging die vader van de doktoren en verplegend personeel van het A.Z. St. Jans Hospitaal te Brugge mocht ontvangen, in het bijzonder twaalf jaar bij de nierdialyse. Nieuwvliet: Zijn dochter: Ria Focquaert-Luteijn Schoonzoon: Martin Focquaert Zijn kleinkinderen: Sandra Dieleman-Focquaerl Frans Dieleman Mark Focquaert Achterkleiti-' kinderen: Mariëtte, Sabine en Jacco Dieleman 4504 SC Nieuwvliet Ter Moere 12 Wij zijn met opa meegegaan tót het eind, Nu zullen we zonder hem verder moeten gaan. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condolatie. Geen bezoek aan huis.r Met veel verdriet, omdat we hem irioeten missen, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft bete kend, hebben we in alle rust afscheid genomen van onze lieve vader en opa Willem Fran§ois Dekker sinds 25 april 2005 weduwnaar van Anny van Riet Terneuzen, Goes, 21 januari 1923 26 april 2006 's-Heer Arendskerke: Henriëtte de Vos-Dekker Harm de Vos An ja Frank en Nadine Rozendaal: Karin Spillenaar Bilgen-Dekker Emst Jan Spillenaar Bilgen Reinier Oscar Correspondentieadres: Vermetstraat 25 4458 BA 's-Heer Arendskerke Zijn afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 1 mei om 13.30 uur in de aula van Monuta. op de algemene begraafplaats Geldeloozepad 30 te Goes, waarna we hem aanslui tend zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Wilt u, als u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. 'Noodlot Ga nooit wegfeonder te groeten. Ga nooit heen zonder een zoen. Wié het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten dat doet soms een hart zo 'n pijn watje 's morgens hebt verlaten Y kan er 's tfvonds niet meer zijn. Tot ons grote verdriet is onverwachts van ons heen gegaan onze moeder Grietje Hendrikse weduwe van Roeland Kommer in de leeftijd van 83 jaar. Aardenburg: Addie en Eddie Musson-Kommer 25 april 2006. Brouwerijstraat 18, 4527 BW Aarden burg De rouwdienst, waarbij wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 28 april 2006 om 14.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Er is gelegenheid de familie te condoleren vanaf 13.30 uur in de kerk. Samenkomst voor de familie in de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met dankbaarheid omdat wij haar zolang in ons mid den mochten hebben, maar bedroefd om haar heen gaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Adriana van der Maas-Pannekoek Sinds 21 oktober 1976 weduwe van Iman van der Maas 4 januari 1923 126 april 2006 Ouwerkerk: Hans van der Maas- Yvonne van der Maas-Ronge in liefdevolle herinneringen Truus Dieleman Erwin en Cindy Stefan en Wendy Carlo Goes: Matty van der Maas Els van Boven Ouwerkerk Correspondentieadres: H. van der Maas, Ring 26,4305 AG Ouwerkerk Een korte overdenking zal worden gehouden maan dag 1 mei om 13.15 uur in het dorpshuis te Ouwer kerk, Ring 42, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van Ouwerkerk. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in boven genoemd dorpshuis. Nog onverwachts overleden onze lieve zus, schoon zus en tante Adrie van der Maas-Pannekoek in de leeftijd van 83 jaar. A.Pannekoek S. Pannekoek-Buyze G.Pannekoek f D. Pannekoek-Harthoorn Neven en nichten 's-Gravenpolder, 26 april 2006 Bedroefd zijn wij om het overlijden van ons lid Mevrouw A. van der Maas-Pannekoek Helpsters en leden van de Soos Ouwerkerk, 26 april 2006 Na 70 jaar verbonden te zijn met Oranjehof is op 90- jarige leeftijd overleden onze trouwe vriend en hulp Abraham Wondergem We zullen hem missen. M.J. Maljaars A. Langebeeke Bedroefd nemen wij afscheid van onze oud-buurman en vriend Bram Wondergem Johan en Adrie Vos kinderen en kleinkinderen Oostkapelle O lezus, hoe vertrouwd en goed klinkt mij uw naam in 't oor als ik van alles scheiden moet gaat nog die naam mij voor. Gezang 446:6 Door God is thuisgehaald, na een lang en rijk leven, liefdevol verzorgd in "Rozenoord", onze lieve moe der en schoonmoeder Johanna Marie Basting sinds 23 november 1998 weduwe van Izaak Cappon Retranchement, 25 december 1913 t Sluis, 26 april 2006 Lelystad: )an Cappon Gré Cappon-van der Molen Zuidzande: Jo Cappon Leentje Cappon-Schippers Correspondentieadres: Molenweg 20 4505 PN Zuidzande De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 1 mei om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Nieuwvliet. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed ge houden om 14.00 uur in de Vrije Evangelische Kerk aan de Provincialeweg 2 te Nieuwvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis "De Heerlijckheyt" te Nieuwvliet. Geleidelijk begint het tot ons door te dringen. Frans Stuijts docent lichamelijke opvoeding, collega en brugklasmentor aan onze school is overleden. Ons verdriet hierover is groot. Ruim vijfendertig jaar lang altijd present zijn en dan plotseling ongeneeslijk ziek worden: dat klinkt onwaarschijnlijk; je begrijpt niet hoe dat kan. Optimistisch grapjes maken; nuchter en kalm terug voor de klas; de collega's toespreken en vertellen, dat je wilt genieten van de kinderen, van de school en van de lïjne dingen in 't leven; dat was Frans. Ie tijd nemen om gelukkig te zijn; en elke dag zien als een nieuwe gave; dat doorgeven aan de kinderen; hun leren hoe je kunt genieten; het hoe en waarom uitleggen; dat was Frans. Wij kunnen zijn voorbeeld volgen door ons leven niet donker maar licht te maken. Voor Ann en de kinderen kan deze gedachte enige troost geven. Namens,het bestuur, alle medewerkers en alle leerlingen van RSG ,,'t Rijks", drs. L.C.M. de Rond MA, rector Op 25 april is Frans Stuijts, onze sectiegenoot, overleden. Frans was een fijne, betrouwbare collega. Hij deed op zijn eigen, rustige en betrokken manier zijn werk. Wij zullen Frans enorm missen. Onze sectie zal niet meer hetzelfde zijn. Wij wensen Ann. Myra en Jan, Jibbe en Sanne sterkte in de komende tijd. De sectie en de oud-sectiegenoten L.O., RSG ,,'t Rijks" Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Informatie, advies en ondersteuning m.b.t. gezondheidszorg, gehandicap tenvoorzieningen, jeugdzorg en pro- ZokoF n i o vi. vit; n' blemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00-13.00 uur Dankbetuiging Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zo veel blijken van medelevf y te hebben ontvangen na het overlijden van onze liet moeder en oma Marguerite Dhondt - De Taeye Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkindert Terneuzen, april 2006 Zoveel mensen zoveel intens meelevende woordei zoveel bloemen zoveel licht zoveel warmte Door de overweldigende belangstelling rond het ove d lijden en de uitvaart van Kees Jeremiasse is het ons niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken Daarom langs deze weg: Heei veel dank voor alle warn blijken van meeleven die wij mochten ontvangen. Cobie Jeremiasse Kinderen en klèinkinderei Goes, april 2006 Dankbetuiging Een hand, een kaart, een gebaar soms zonder woordei het doet zo goed. Als je iemand die je lief is verliezen moet. 't ls een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren bij hi overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader trotse opa Werner Krüper Hiervoor onze hartelijke dank. Elfie Krüper-Schlömer Thomas en Ka tja Anja en Jordy - Dylan Heike en Patrick - Sander Philippine, april 2006 In liefdevolle en dankbare herinnering aan Maartje Vethaak-Koelewijn - Marijke Een mens die je liefhebt verliezen, dat is zwaar. Het is echter troostvol te ervaren dat zovelen haar warm hart hebben toegedragen en vriendschap met ha; hebben gedeeld. Wij zijn u dankbaar dat u zich met ons verbonden voelt en dit op een geheel eigen manier tot uitdrukking bracht, Karei Vethaak Kinderen Kleinkinderen In Memoriam 28-04-1997 f Chantal Michelle Dortwegt Er is een lief klein engeltje, Hoog boven ons hoofd. Wij zullen haar nooit vergeten, Dat hebben wij haar beloofd! Liefs pappa, mamma, en Stephan w*//l Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site ,sf. met alle: overlijdens- 'k4 berichten uit, üw regiö. Zoek.ivjnd en reageer. OÓsiN RACfii BÉR0KBAAR Off (0113)311444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) w.'": - uitvaartzorgcentrüm Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder »ji»aLl'W www.uitvaartzorgcentrum.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14