Z'N STEEN IS VAN MARMER, MAAR Z'N MONUMENTEN ZIJN VAN PAPIER. Sv, PZC Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Blij en dankbaar hebben wij van God ontvangen Wouter Eelke 24 april 2006 Peteren Marianne Zaadstra-Aamoutse Noordweg 570 4355 KJ Middelburg Welkom op ons kraamfeest: zaterdag 13 mei, 15.00-17.30 uur in de bijgebouwen van de Gereformeerde kerk Sint Laurens Noordweg 372, Middelburg Overleden Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van het zoontje van onze collega Inge Eggermont, Jules We wisten dat Jules ziek was, en konden vaak slechts stil luisteren naar de berichten die we over Jules hoorden. Ondanks zijn vrolijkheid en wils kracht heeft Jules de strijd uiteindelijk niet mo- ?en winnen. Wat is het toch oneerlijk om van zo'n lein kindje afscheid te moeten nemen. Onze gedachten zijn bij Inge en Peter, en wij wen sen hun heel veel sterkte en kracht toe om dit ver lies een plekje te kunnen geven. Directie en personeel Elopak b.v. Terneuzen Met droefheid hebben wij vernomen dat Rudolf Buise is overleden. Wij zullen een fijn mens missen waar we jaren met plezier mee hebben gewerkt en die altijd voor je klaarstond. Andre Verhoef en de medewerkers van Café Nationaal, El Toro en Bodega"de Kookclub Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Sjaak Provoost We konden altijd een beroep op hem doen. Alle geledingen van basisschool De Meerstromen, Groede Verslagen hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van Erik Faber Als mede-initiatiefnemer en vrijwilliger was hij vanaf het eerst uur nauw betrokken bij de Foyer de )eunesse in Vlissingen. Vaak was hij de stuwende kracht achter de activiteiten die de Foyer voor jongeren organiseer de. Namens Stichting AZZ en in het bijzonder de medewerkers en bewoners van de Foyer de Jeunesse. J.P. Goovers, Raad van Bestuur Wij vernamen dat op 71-jarige leeftijd is overleden onze gepensioneerde medewerker de heer P.M. van de Velde Wij wensen zijn familie de kracht toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Zeelandia H.J. Doelèman b.v. Zierikzee, 25 april 2006 Dankbaar voor zijn goedheid en liefde en de fijne jaren die wij met hem hebben gehad, delen wij u verdrietig mede dat geheel onverwacht op reis naar zijn vakantiebestemming, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adrianus Cornells Faes "Janus" in de leeftijd van 76 jaar. Nel Faes - Broeders Jan en Emmy Rob en Emmie Jacqueline Adrie en Anneke Ben en Monica René en Lucinda Frank en Karen Femke Tim 21 april 2006 Halleyweg 26 3318 CM Dordrecht Donderdag 27 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de Wilhelminazaal van Het Uitvaartcentrum, Nassau- weg 190 te Dordrecht. De crematieplechtigheid wordt op vrijdag 28 april om 14.00 uur gehouden in crematorium Essenhof, Nassau weg 200 te Dordrecht. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. woensdag 26 april 2006 Met groot verdriet geven wij u kennis dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Albert Blommaert 7 december 1919 f 24 april 2006 Zijn liefde en zorg zal in dankbare herinnering blijven. Zierikzee, M.C.C. Blommaert-van Wanrooij Middelburg, Tiny Blommaert Wint Hendrikse Robert en Debby Jarod, Cathelijne Mar ij e en Michel Nieuwegein, Gerrie Blommaert |oke Blommaert-van Eijkeren Christian en Hendrie Sanne Miriam en Fahrudin Susanne, Sander Rotterdam, Annie van den Dries-Blommaert Sjaak van den Dries Sebastiaan Annemiek en Mare Middelburg. Guus Blommaert Linda Blommaert-Traas Meike Lisanne Havenpark 45 4501 JH Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden vrijdag 28 april in de Parochiekerk van de St. Willi- brordus. Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, aanvang 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. - Liever geen bloemen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Albert Blommaert Burgh-Haamstede. P. Blommaert Blommaert-Dijkgraaf Middelburg, Zr. Celestine Blommaert Neven en nichten 24 april 2006 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze oom Albert Blommaert echtgenoot van M. Blommaert-van Wanrooij in de leeftijd van 86 jaar De neven en nichten van familie Van Wanrooij-Fierens Koui jzer-van Wanrooij Verkaart-van Wanrooij Van Aken-van Wanrooij Zierikzee, 24 april 2006 Bedroefd nemen wij afscheid van mijn zwager en onze oom Jan Lipowski Mevr. Steinhauer-de Ridder Ad en Wil Minderhout Ben en Marjan Talamini Achterneven en -nichten De Heer is mijn Heder, mij zal niets ontbreken. Gez. 184 Geheel onverwachts is overleden onze moeder en oma Wilhelmina Rouw-Flikweert sinds 1968 weduwe van Daniël Adriaan Rouw Nieuwerkerk, t Goes, 18 oktober 1917 23 april 2006 Assen: fopie en Siny Goes: Jaap en Anne-Marie Daniël Marcel en Liza Wissenkerke: Marianne en Jan Correspondentieadres: Voorstraat 26 4491 EW Wissenkerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 april van 12.50 tot 12.45 uur in "De Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes. Om 15.00 uur zal de uit vaartdienst plaatsvinden in voornoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren en te ontmoeten in de aula op de begraafplaats. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaar tv erzorginj de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Psalm 146:5 Verdrietig, maar dankbaar dat onze moeder, oma en oudoma zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dal is overleden Suzanna Vreeke-de Visser sinds 7 augustus 1977 weduwe van Gillis Vreeke Vrouwenpolder, t Marknesse, 3 november 1909 24 april 2006 Lelystad: Simon Vreeke Nelly Vreeke-Abrahamse Middelburg: Cathrien C. Vreeke Piet C. van Steenis t Marknesse: André Vreeke Bonni Vreejce-Alberts Heerenveen: Clara Vreeke Ab Schuurhuis Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de.Markehof voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Familie Vreeke Buitenplaats 171 8212 AG Lelystad De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 2$ april om 14.00 uur in de S.O.W. kerk aan de Sluis ia Marknesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op d; begraafplaats in Marknesse. Er is gelegenheid tot condoleren voor aanvang vat de dienst vanaf 13.30 uur in de kerk. Dankbetuiging Voor uw medeleven, betoond na het overlijden van mj geliefde zuster en onze lieve tante Geertruida Hendrika den Herder-Lokerse betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben» zeer op prijs gesteld. E.J. Onstenk-Lokerse en verdere familie Yerseke, april 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medelei te mogen ontvangen na het overlijden van onze Ie moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Nieuwenhuijse-Imanse Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkind» Krabbendijke, april 2006 0p het beroemdste kerkhof van Parijs, Père- Lachaise, ligt een van 's werelds beroemdste schrijvers. En daar staat dus ook z'n gedenk steen. Maar zijn echte monumenten liggen nog steeds in de boekwinkels. Van de eerste druk ken in antiquariaten tot de laatste drukken bij de kiosken. Dat is nou het mooie van papier. Je kunt er de mooiste gedachten op drukken, verspreiden en bewaren. En soms hoefje zo'n boek alleen maar weer even in je handen te houden om je weer alles te herinneren. Of weer even die onvergetelijke passage op te zoeken. ''en Steeds weer plezier van karton en papier. EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON. T (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFO.NL PARTICIPANTEN: STICHTING PAPIER RECYCLING NEDERLAND. VERENIGING VAN NEDERLANDSE PAPIER- EN KARTONFABRIEKEN. VERENIGING GOLFKARTON, KONINKLIJKE KVGO, NEDERLANDS UITGEVERSVERBOND I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30