Rodts moet nu egoïstisch zijn PZC Schaaktitel alsnog naar Landau Records sneuvelen in Antwerpen AZVV treft Capelle in de nacompetitie Oud-atleet stopt met zijn loopgroep Hage na zware crash uit roulatie Bankdruktitel Dirven in België Brons De Punder in Zwitserland Van der Linden de sterkste De Stormvogel terechte winnaar uitslagen Beschadiging aan enkel Maduro agenda dinsdag 25 april 2006 wb I door Eugène de Kok VLISSINGEN - Hij had het al besloten, maar deze winter werd het Gerard Rodts duide lijk dat zijn beslissing de juiste was. Na veertig jaar stopt hij met zijn trimgroep De Trodts van de Rodts. „Ik moet mijn her sens gebruiken en nu egoïstisch zijn", zegt de 75-jarige Vlissin- ger, die revalideert van een zwaar hartinfarct. „Het was niet gemakkelijk om het los te laten", mijmert Ge rard Rodts in de woonkamer van zijn huis in Vlissingen. „Het zijn veertig prachtige jaren ge weest. Ik ben nu weer wat aan het fietsen. Ik kom wel eens langs de duinen en als ik dan mensen zie hardlopen, zou ik nog maar wat graag mee willen doen. Maar het kan niet meer. Ik moet aan mezelf denken. Ik leef de komende jaren liever nog in goede gezondheid, dan dat ik me alleen maar afbeul tijdens een training." Vorig jaar december zakte Rodts op straat in Vlissingen in elkaar. Het lukte de voormalige topatleet om op te staan en zelf naar zijn huisarts in Middel burg te rijden. „Ik was niet erg helder meer", herinnert hij zich lachend. „Ik parkeerde mijn au to midden op de stoep." De huis arts ondernam direct actie. Nog geen uur later lag Rodts in het Vlissingse ziekenhuis. De artsen probeerden hem te stabiliseren, maar besloten dat hij naar een gespecialiseerd ziekenhuis in Antwerpen moest. Met 170 kilometer per uur werd de Vlissinger naar België ge bracht. In het Antwerpse hospi taal werd hij met spoed geope reerd. „Dat was een flinke in greep. Er zat al jaren een - zoals ik het noem - onruststoker bij mijn hart. Die verstoorde mijn ritme en moest toen worden weg gebrand. Ik werd niet verdoofd. Ik moest blijven praten van de artsen. Zij bleven dat ook tegen mij doen. Geloof me, ik heb heel wat gevloekt tijdens die opera tie." Rodts herstelde snel van de in greep, maar kreeg in januari een terugval. Ook daar kwam hij bo venop. Nu is hij al maanden rus tig aan het revalideren. De hart infarct kwam niet onverwacht. „Ik heb al twintig jaar een pace maker. Dus nee, het was geen verrassing", zegt hij. De infarct betekende het einde van zijn bemoeienis met zijn trimgroep De Trodts van de Rodts. „Ik had het vorig jaar ja nuari al gezegd dat ik zou stop pen. Toch dachten veel mensen dat ik nog doorging. Maar nee, ik laat me niet meer overhalen." De loopgroep ontstond veertig jaar geleden min of meer bij toe val. Na zijn actieve carrière als atleet - hij haalde als afstandslo per de nationale militaire ploeg en was reserve van het Neder lands team - ging Rodts zich be zighouden met het geven van training bij verschillende vereni gingen in Zeeland. Voor zichzelf trainde hij op het strand bij Westduin. „Ik kleedde me altijd om in het café van de familie Huvers. In dat café zat op zondagochtend altijd het bestuur van Marathon aan een grote tafel te - zoals ze het noemden - vergaderen. Een keer vroeg één van hen of ik de lopers wilde gaan trainen. In eer ste instantie zei ik: 'Dat doe ik niet, maar als er mensen met me mee willen lopen, vind ik het best.' Amper een jaar later had den we een groep van tachtig man." Contributie Rodts' trimgroep bleef jaren lang onder de vleugels van Mara thon, maar de samenwerking liep op een gegeven moment spaak. „Wij betaalden contribu tie, maar we kostten niets voor Marathon. Ik vond dat altijd best, maar had wel de afspraak gemaakt dat onze contributie naar de jeugd zou gaan. Tijdens een jaarvergadering zag ik dat dat niet in de boeken stond", herinnert de oud-penningmees- ter van het Middelburgse EMM zich. „Ik heb toen gezegd dat het dat jaar erop in orde moest zijn. Een jaar later stond het weer niet in het verslag. Een be stuurslid zei dat ons geld naar algemene middelen was gegaan. Ik ben opgestaan en vertrokken. De zondag erna kwam ik bij Westduin voor de training. Er waren allerlei mensen die vroe gen of ik met de groep doorging. Ik knikte ja. Toen zeiden ze: 'Dan zijn we vanaf nu lid van de Trodts van de Rodts'." Vier decennia lang leidde de Vlissinger zijn groep met straffe hand. „Ik weet niet hoe ik het ge daan heb. Heus, ik was niet al tijd een lieverdje. Ik eiste ge hoorzaamheid. Tijdens het spor ten was ik de baas! Ik hield van stevige trainingen. Als ik bij Dy namo (nu Dynamica) kwam, waar ik jarenlang training heb gegeven, zeiden ze: 'Daar heb je de beul'." Ondanks dat waren er elke woensdagavond en zondagoch tend gemiddeld zo'n zestig men sen aanwezig. „Ik liep voor de groep, ertussen en erachter. Ik had altijd een fluit bij me. Voor de woensdagavonden moest je wel wat in je mars hebben", denkt de voormalig winkelier aan de Walstraat terug aan de trainingen, die altijd begonnen bij de kanovijver in Vlissingen. „We liepen dan naar Zoutelan- de en terug. Tussendoor deden we nog kracht en lenigheidoefe ningen. Op zondag stond de ge zelligheid voorop. De groep be stond altijd uit mensen van ver schillende leeftijden. Als er een tje bijkwam, kreeg hij of zij zes weken respijt. Dan wachtte de hele groep op de langzaamste, GOES - Motorcrosser Stefan Hage is minimaal tj maanden uit de roulatie. De Goesenaar kwam in het Ft se Sangatte zwaar ten val tijdens een training, brak; linkeronderarm en liep zware kneuzingen op aan den terelleboog. Hage verloor bij hoge snelheid de conti over zijn motor en maakte een enorme smak. Hij wen Eeklo aan zijn verwondingen behandeld. Vader Peteri ge: „De rillingen lopen nog over mijn rug. Bijna alles; Stefan aan bescherming droeg, was kapot, tot aan helm toe. Ik besef dat hij er uiteindelijk nog redelijk; is afgekomen. Stefan Hage kan in ieder geval niet meedoen aan de« ste wedstrijd voor de Europese titel; op 7 mei in hetB; bantse Gemert. GOES - Richard Dirven heeft tijdens het open E kampioenschap powerliften het onderdeel bankdruki op zijn naam geschreven. De 35-jarige inwoner Grijpskerke toonde zich na een spannende strijd dani een goede tactiek de sterkste. Dirven wist 180 kilograr duwen en zette daarmee een persoonlijk record neer. SANKT GALLEN - Boy de Punder heeft afgelopen we einde brons weten te bemachtigen tijdens een interna' naai judotoernooi in Zwitserland. De zestienjarige Vlis ger, die lid is van Judo Ryu Van Schaik, wist bij de jui ren (tot twintig jaar) vier van de vijf wedstrijden winns af te sluiten. In deze klasse, tot 66 kilogram, ging; goud naar Nederlands kampioen Bram Crans. GEERTRUIDENBERG - Judoka Crum van der Line (21) van sportschool Geelhoed was de sterkste tijdens 28e editie van het Nintai Lentetoernooi in Geertruidi berg. Hij was heer en meester in de klasse tot 73 la gram. De Vlissinger versloeg in de finale Bas van Gils. Ramon van de Grift (Judo Ryu van Schaik) moest in< tweede partij opgeven omdat hij zijn rug verdraaide Vlissinger werd weer opgelapt en kwam sterk terug a ippon-zeges in de klasse tot 66 kilo. Hierdoor werdi toch nog tweede. Bij de aspiranten (tot 17 jaar) worn de Middelburgers Robbin van de Bor (tot 60 kilo) enB rend Schot (tot 81 kilo) goud voor Geelhoed. Nikkii Meel (Capital Sports) verloor de finale in de klasse tol kilo. Brons was er in deze leeftijdscategorie voor Rut Boutens (Judo Ryu van Schaik) uit Middelburg in de k!i se tot 50 kilo. Na zijn hartinfarct is de 75-jarige Gerard Rodts weer voorzichtig aan het fietsen. foto Ruben Oreel Kimmo Pankow verdedigt titel bijna altijd de nieuweling. Daar na moest je meekunnen. Je wilt toch op een bepaald niveau trai nen. De nieuwelingen moesten daar naartoe groeien, anders was het 'jammer dan'."! Rodts liep altijd mee met de groep, tot een jaar of vijf gele den, toen hij een knieoperatie moest ondergaan. „Toen wilde ik eigenlijk al stoppen, maar dat pikten ze niet. Ik ben toen mee gaan fietsen, dwars door de dui nen. Ik heb wel heel wat lekke banden gehad. Ik kwam eens bij de fietsenmaker. Hij zei dat mijn buitenbanden vol zaten met doorns. Hij heeft er toen spe ciale banden opgelegd, die niet lek konden gaan. Op woensdag reed ik dwars door de stad. Dat ik nooit eens wat heb gebroken, is een wonder." Gerard Rodts neemt 28 april, tij dens een voor hem georgani seerd feest, officieel afscheid van zijn trimgroep. 's-HEERENHOEK - Het driebandentoernooi Walk I dat vandaag in 's-Heerenhoek van start gaat, beleeft i zestiende editie. Het evenement begon ooit als krachte i ting tussen de cafébezoekers, maar heeft zijn aantrij kingskracht inmiddels uitgebreid over heel Zuid-Bi land. Op de deelnemerslijst voor dit jaar kregen 34 i schrijvers een plek. Vanaf vandaag tot en met donderc wordt telkens vanaf 19.30 uur de eerste ronde gespee Kimmo Pankow is de titelverdediger. door Rudy Booqert GOES - AZW opent de nacom petitie voor een plaats in de eer ste klasse van het zaterdagvoet bal met een dubbele confronta tie tegen sv Capelle. Op 6 mei speelt de formatie van trainer Kurt Migom eerst uit, een week later wordt in Axel de return ge speeld. Het Brabantse sv Capelle was twee jaar geleden ook al de te genstander van een Zeeuwse club in de eerste ronde van de nacompetitie. Arnemuiden won toen op eigen veld met 2-0 en hield in Spi'ang-Capelle stand: 1-1. Dit seizoen eindigde sv Ca pelle als tweede in de tweede klasse F, achter kampioen Schel- luinen. Als AZW de eerste ronde over leeft, treft het in de tweede ron de de winnaar van het tweeluik tussen NSW en Oranje Wit. Ook die tweestrijd wordt over twee duels beslist. De winnaar van dat duel treft in de finale GOES - De laatste waterpolo- duels van dit seizoen brachten voor De Stormvogel twee zeges. De eerste mannenploeg won met 7-5, het tweede team met 11-2. De Stormvogel-DBD 7-5: In de eerste periode nam De Stormvo gel een 3-0-voorsprong. Mede dankzij een arbitrale misser kwam DBD terug: 4-2. Maar De Stormvogel, dat de competitie als zevende afsloot, was duide lijk beter en won terecht. Scores: Gabrijel Gavranovic 2, Gerco Koks, Martijn Mechielsen, Pim Bekkers, Ad van 't Westende, Danijel Gavranovic. De Stormvogel 2-SBC2000 2 11-2: De Stormvogel 2 leidde halverwege al met 5-0. Daarna werd de marge rap uitgebouwd. Elet team eindigde op de derde plaats. Scores: Pim Bekkers 4, Gep Na- vest 3, Kees Leijnse 2, Jeroen van de Broeke, Sjoerd Leijnse. TRB/RES-De Ganze 8-5: De mannen van De Ganze lieten het in de slotfase afweten. De nummer vier van de ranglijst speelde vooral erg slordig. Scores: Guido Vermeulen, Maar ten Buijs 2, Jos Schrijver. (over één duel) de winnaar van het duel tussen Groote Lindt en Wieldrecht of Meerkerk. In de nacompetitie van de derde klasse staan zaterdag 6 mei de duels Serooskerke-Rust Roest, Klundert-SKNWK en Veere- JPS op de rol. Een week latei- worden de returns gespeeld. In de tweede ronde stroomt Tholen- se Boys in als nummer tien uit de tweede klasse. In de vierde klasse A en B wor den eerst de traditionele drie- kampen gespeeld om één klasse periodekampioen aan te wijzen. In de vierde klasse A gaat dat tussen Bevelanders, Nieuwland en Colijnsplaatse Boys. In de vierde klasse B tussen ZPR'84, Yerseke en Wemeldinge. Die strijd begint komende zaterdag- al met de duels Bevelanders- Nieuwland en ZPR'84-Yerseke. De uiteindelijke winnaars van deze driekampen komen in een poule van vier ploegen samen: de klasseperiodekampioen van de vierde klasse A, B en C (FSV, Dongen of Beek Vooruit) plus de verliezer van het duel tussen de nummers 10 van de derde klasse A en B. In de derde klasse B is de nummer 10 bekend: Noad'67; in de derde klasse A wordt dat 's-Heer Arendskerke of Spui. Die twee ploegen tref fen elkaar zaterdag in een beslis singsduel. Uit de poule van vier, die een halve competitie afwer ken, spelen uiteindelijk de eer ste twee teams volgend seizoen in de derde klasse. AMSTERDAM - Ajacied Hedwi- ges Maduro mist de twee wed strijden tegen FC Groningen in de finale van de play-offs om deelname aan de voorronde van de Champions League. De jeugdige middenvelder raak te zondag in de uitwedstrijd te gen Feyenoord (2-4) gebles seerd. Maduro liep een beschadi ging aan zijn rechterenkelband op. De verwachting is dat het herstel twee tot vier weken zal duren. Maduro maakt deel uit van de voorlopige WK-selectie van Oranje. Ajax speelt morgen thuis tegenFC Groningen. De re turn is volgende week woens dag. ANP door Roeland Alders SLUISKIL - De schakers van schaakvereniging Landau uit Axel zijn verrassend kampioen geworden van de Zeeuwse hoofdklasse. Zelf wonnen de Axelaren gemakkelijk, terwijl de belangrijkste titelkandidaat Vlissingen verrassend verloor van het Oostburgse SVWZV. Landau-De Zwarte Dame 2 6-2: De Axelaren deden wat ze moes ten doen om nog kampioen te worden: winnen. De Zwarte Da me 2 had niets in te brengen. Ro nald de Pooter, Patrick Moens, Martijn de Clerck en Dennis van Vliet zorgden voor de zege. Gedetailleerd: 1. D. van Vliet-H. Schoonakker 1-0, 2. M. de Cler- ck-E. Schild 1-0, 3. W. Sinke-R. de Hollander remise, 4. T. de Put- ter-J. Capello remise, 5. E. Bolle- man-B. Koeman remise, 6. P. Moens-F. Pruis 1-0, 7. B. Audenae- rt-W. van Gent remise, 8. R. de Pooter-R. Hoek van Dijke 1-0. SVWZV-Vlissingen 4,5-3,5: De Oostburgers deden hun sportie ve plicht door Vlissingen te ver slaan. Op papier was Vlissingen duidelijk beter, maar op de bor den niet. 1. S. Provoost-P. van Rooijen 0-1, 2. C. Lanckriet-H. Weiten 0-1, 3. B. de Vogelaere-H. Weiten 1-0, 4. J. de Meester-M. Wise 1-0,5. J. Da- men-E. van Driel 0-16. G. de Win- ter-W. Punt remise, 7. A. Oos- ters-E. Clarisse 1-0, 8. C. Groene- woud-G. de Pree 1-0. Goes-Souburg 2 5-3: Souburg, dat ondanks deze nederlaag der de werd, was niet opgewassen te gen Goes. 1. J. Grochal-M. de Bock 1-0, 2. R. Burgerhoff-R. Steijn 1-0, 3. L. Nieuivenhuijse-M. Koolhoven 1-0, 4. R. v/d Braak-M. Toetenel 1-0, 5. J. Pauptit-P. JJijtdewilligen 0-1, 6. M. Luitwieler-J.P. van Gemert 0-1, 7. E. Kloosterman-R. Schroe- vers 0-1, 8. J. van Ruler-P. Noor- lander 1-0. Middelburg 2-De Zwarte Dame 1 2-6: In een wedstrijd die er niet meer toe deed, kreeg Mid delburg nog even een flink pak slaag van het Rruiningse acht tal. Met een fantasieopstelling werden de reserves van Middel burg gemakkelijk opgerold. 1. W. van Wijnen-A. Quakkelaar 0-1, 2. A. Jonlcheer-W. Meulblok 0-1, 3. S. Cuperus-P. v/d Borgt 0-1, 4. H.J. Meijer-L. Zweedijk re mise, 5. R. Lauer-A. Hagenaars 1-0, 6. M. Janssen-R. Sorber 0-1, 7. D. Wolters-Ph. Meijaard remise, 8. S. Sanders-W. Bliek 0-1. Judith Stap was één van de smaakmakers in Antwerpen. foto Ruben Oreel door Jeroen Dellebeke ANTWERPEN - Tijdens de vijf tiende uitgave van de Internatio nale Youth Swimming Cup in het olympisch zwembad Wezen berg te Antwerpen hebben de zwemploegen van De Stormvo gel en Luctor et Emergo bijzon der goed gepresteerd. Samen met Simon Edenburg (13) van Onderdak werden acht Zeeuwse jaargangrecords, één Zeeuws estafetterecord en twaalf startbewijzen voor de di- verse NK's lange baan behaald. Edenburg en de even oude Ju dith Stap van de Stormvogel grossierden in records en limie ten. Stap vergaarde haar NK- tickets op de 100 meter rugslag, schoolslag, 50 meter vrije slag en 200 meter vrije slag. Ze be haalde een Zeeuws jaargangre cord op de 200 meter vrije slag in 2.16,56. Dat nam ze dertien jaar na dato over van Marlie Braber. Op de 50 meter vlinder slag zette ze met een tijd van 31,72 ook een dikke streep door het record van Sabine van Waes, dat sinds 1998 op 33,50 stond. Simon Edenburg kwam op de schoolslag tot vier nieuwe Zeeuwse recordtijden, op de 50 (35,23), de 100 (1.17,32) én de 200 meter (2.49,15). En passant was hij ook op de 50 meter vlin derslag (32,30) sneller dan San- der van Nieuwenhuyzen twee jaar geleden (32,44). Pedro Mol (De Stormvogel) kwam tot een Zeeuws record op de 50 meter vrije slag. In 34,09 was hij zestienhonderdste snel ler dan Michiel Wondergem bijna vijftien jaar geleden. Club genoot Sonny Corré verbeterde met 2.17,54 het record van Rode- riek van Doeselaar op de 200 me ter vrije slag (2.18,69). Strijen. Clubwedstrijd. Junioren: 2. Leon de Visser.Wlini-klasse: 6. Coen Koppejan. Vierhouten. Samengestelde men wedstrijd. Dubbelspan pony's, klas se 1:1. André Vink (Driewegen); 3. Jac- co van 't Westende (Kwadendamme). Enkelspan paarden, klasse 2: 5. Per ry Boogaard (Koudekerke). Winterswijk. Samengestelde men wedstrijd. Enkelspan paarden, klas se 2:3. Leo Paauwe (Nisse). Lucky Day 3992: 8-13-17-28-39-40-43- 50-52-54-58-59-60-61-63-66-70-72-77-78 (onder voorbehoud). Nijmegen. NK. Podiumplaatsen tae- kwondoka's Taekwondo Middel burg. Goud: Jeremy Dijkstra (A-klasse jeugd mannen -170 cm), Zenna van der Mei (A-klasse junioren vrouwen -53 kg), Hamed Jaffari (B-klasse senioren man nen -80 kg). Zilver: Sharona Thenu (A-klasse jeugd vrouwen -150 cm), Cait- lin van Assendelft (A-klasse jeugd vrou wen -160 cm). Brons: Steven van Iren (B-klasse jeugd mannen -160 cm). Landelijke competitie. Gemengd, zondag, derde klasse. MLTC-Gra- venzande 4-4. ME; T. Slagboom-J. Winters 1-6 1-6, S. Huis in 't Veld-M. Lo- man 6-1 6-2. VE; M. Ganseman-M. de Vries 6-2 3-6 4-6, J. van den Dries-E. Ver- berne 6-3 6-1. MD: T. Slagboom/S. Huis in 't Veld-M. Loman/J. Winters 1-6 5-7. VD: M. Ganseman/S. Oranje-E. Verber- ne/M. de Vries 6-3 6-0. GD: J. van den Drïes/T. Slagboom-M. de Vries/M. Lo- man 2-6 6-2 6-7, S. Oranje/S. Huis in 't Veld-E. Verberne/J. Winters 6-1 4-6 7-6. DOS-Leimonias 1-7. ME: B. Dijks- tra-Y. Ebbinghaus 0-6 1-6, G. Lau-M. van der Goes 4-6 6-4 4-6. VE: C. Schuite- ma-C. Cantarelli 3-6 1-6, K. Dijkstra-J. Grabe 6-3 6-1. MD: G. Lau/F. Sonne- mans-Y. Ebbinghaus/S. Kahn 3-6 6-4 5-7. VD: K. Dijkstra/N. Hillebrand-J. Grabe/K. Oldenkamp 6-2 2-6 5-7. GD: B. Dijkstra/N. Hillebrand-M. van der Goes/ C. Cantarelli 1-6 1-6, F. Sonnemans/C. Schuitema-S. Kahn/K. Oldenkamp 3-6 3-6. Zoetermeer 3-MLTC 2 5-3. ME: D. Pennings-D. van Hoof 5-7 1-6, D. van Luïjken-O. Molopodis 6-3 6-4. VE: N. Verheij-I. Weegels 3-6 2-6, S. van Dijk-L. Oranje 6-3 5-7 6-3. MD: D. van Luijken/L. van der Loo-D. van Hoof/R. Barten 3-6 1-6. VD: E. Breure/N. Verheij-J. Pater/I. Weegels 2-6 5-4 opg. MLTC. GD: E. Breure/L. van der Loo-L. Oranje/R. Bar ten 6-4 6-7 7-6, S. van Dijk/D. Pennings- J. Pater/O. Molopodis opg. MLTC. Vierde klasse. MLTC 3-Etten Leur 4-4. ME: T. van Uden-M. Mol 4-6 1-6, A. Jonkman-M. Smidtman 2-6 5-7. VE: M. Delfsma-L, Cleijs 6-1 6-2, D. Boude- wijns-T. Jans 6-1 6-2. MD: A. Jonkman/R. van Gilst-S. Dijkers/M. Mol 3-6 1-6. VD: M. Delfsma/A. Ketting-L. Cleijs/J. van Aert 7-6 6-4. GD: A. Ketting/R. van Gilst-J. van Aert/M. Smidtman 3-6 6-1 6-7, D. Boudewijns/T. van Uden-T. Jans/S. Dijkers 4-6 6-3 7-6. Tiola-Roosendaal 2-6, 't Halve Maantje- Hulster Ambacht 3-5, Philten-Smash Boz 4-4. Vijfde klasse: Souburg-De Schelde 3-5, MLTC 5-Domburg 6-2, Boskreek-Lu- do et Emergo 2-6, Hulster Ambacht 2-Zierikzee 3-5, Halsteren 2-MLTC 4. Landelijke competitie. Mannen, zon dag, tweede klasse: Philten-Hartel 2 3-3, Strijdo-Boskreek 2-4. Tilburg 2-Ga- me'78 5-1. Enkel: M. Wienbelt-T. Huis 6-4 7-6, K. Berenschot-R. van Remortel 6-4 6-3, M. van Rijn-P. van Poecke 6-2 7-5, A. van der Haar-R. de Witte 6-4 6-1. Dubbelspel: A. van der Haar/F. Uges-T. Huis/R. de Witte 6-4 6-7 4-6, K. Berenschot/M. van Rijn-P. van Poecke/ R. van Remortel 7-6 6-2. Derde klasse: 't Halve Maantje 2 Quick 2-4, Barendrecht-Souburg 5-1. Vierde klasse: Duiveland-De Zoor 0-6, De Stoof-Wouw 3-3, Vierhot 2-Boskreek 2 0-6. Vijfde klasse: Passing Shot 3-S burg 2 3-3, Heynkensort-Axel 6-0, Ri Kapelle 4-2, De Bocht-De Bongerd! Steenbergen-'t Halve Maantje 41-5. Landelijke competitie. Vrou» zondag, eerste klasse: DOS-Di land 1-5. Tweede klasse: De Zoom 2-Zierit 6-0. Vrouwen. Derde klasse: GW; Wieldrecht 1-2, Ooskapelle 2-Pap? recht 2-0, Tricht-Meeuwen 3-0, Rijs® 2-Everstein 1-4, GJS-Kerkwijk Sleeuwijk-WIK 8-2. GW degrad Stand: Sleeuwijk 22-57, GJS Tri'cht 22-39, Everstein 22-38, Oos Ie 2 22-36, WIK 22-34, Papendia 22-32, Kerkwijk 22-27, Meeuwen 22 Wieldrecht 22-21, GVV'63 22-16.' oord 2 22-3. Vierde klasse: Dauwendaele-Gss 1-2, Patrijzen-Noormannen 1-1, Wer dinge-Nieuwland 3-0, Zierikzee-- Sport 3-0. Zierikzee kampioen, uit land degradeert. Stand: Zierie 20-42, Gastel 20-39, Nieuwdorp 15! Noormannen 20-31, Zeeland S?: 20-30, Wemeldinge 20-28, GPC 19T Dauwendaele 20-24, Aardenburg 25! Patrijzen 20-19, Nieuwland 20-16, Vijfde klasse: ZSC-Zaamslag 4-2,V/tf aartsdijk-Tholense Boys 0-1, Nia* dorp 2-SVD 2-1, Zeelandia-Kruininji 0-7, Walcheren-Veere 2-6. Stand: fót ningen 20-56, Smerdiek 2 20-48, Wï aartsdijk 20-41, Veere 19-40, Thofes Boys 20-35, ZSC 19-26, Zaamslag 15! SVD 20-16, Nieuwdorp 2 20-13, Wak»: ren 20-10, Zeelandia 19-5. Spijkenisse. Uitslagen jeugd ZRK Theo Middelkamp. Categorie 2:3 5 nise Gunst (Yerseke). Categorie 3:5.ü lan Vader (Middelburg), 10. Tim Jk sen (Borssele). Categorie 4: 6. IvarMs j liker (Kloetinge), 9. Davy Gunst (Yeis ke). Categorie 5: 11. Peter Blok (Yeis ke). Categorie 6: 10. George van K veringe (Kruiningen). I dinsdag Biljarten Driebanden groot. Vierde divl# poule 4: Groot Avontuur-Korenbeuis' Kaaitje. (Biljart Centrum Yip Plf Goes). Aanvang: 19.30. 't Bierwinkeltje-Welkom/Sijmens. Reseda, Sas van Gent). Aanvang: 20® Driebandentoernooi Walk Inn. ste ronde. (Café-Bar Walk Inn, 's Heet: hoek). Aanvang: 19.30. Gust Boonen drïebandentoernoo Kwartfinales, (café Juliana, Cotp plaat). Aanvang: 19.00. Tennis i: Districtscompetitie, vrouwe* Hoofdklasse: Boskreek-Souburg (5® Breskens), Bathse Kreek-Philten (9® Rilland), Sjef-Tebo (10.00, AardenbiKj! De Schelde-DOS (13.00, Vlissingenl. Districtscompetitie, vrouwendu' bel. Hoofdklasse: Hoek-SouM t (10.00, Hoek), BruTèn-Ruucstopp^ (13.00, Bruinisse), 't Halve Maantje-Kn» ningen (13.00, Goes), Westerschouv# j Golfbreker (14.00, Burgh-Haamstede.' Voetbal Vriendschappelijk. Selectie Bo elftal t/m 23 jaar-Borssele. Aanv 18.15 uur. Locatie: terrein vv Borsss aan deTroyeweg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18