0 $9 PZC ©Iflensen HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. dinsdag 25 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Chantal Ik heb je nooit kunnen bedanken dus bij deze Bedankt Ji j weet wel waarvoor Liefs Dennis Marlon We zagen elkaar op het schoolplein soms 3x per dag en heel af en toe gewoon op straat, een zwaai met een glim lach en nu las ik het schokkende bericht in de krant dat jij er niet meer bent. Chantal Ik wil de familie van Chantal hierbij heel veel sterkte wen sen 'met dit grote verlies. Joke Van Leersum (moeder van Mitchell uit groep 3 van basisschool De Houtuyn) Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van hef overlijden van Chantal Besse-de Fouw Dochter van onze oud-collega Jenny de Fouw Wij wensen haar man en zoon, ouders en schoonouders en verdere familie veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. College van burgemeester en wethouders en personeel van de gemeente Noord-Beveland. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Chantal Wij wensen onze collega Danny en Jessy en familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Bemanning Ham-601 Rudolf Buise Wegens de te verwachten grote belangstelling voor de begrafenis van Rudolf Buise zal naast de katholieke kerk ook de protestantse kerk geopend zijn. Hierzal de dienst door middel van een scherm te volgen zijn. Familie Buise Diep getroffen zijn wij door het toch nog plotse- j ling overlijden van Rudolf Buise Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit grote j verlies. PietenTruida Arjen en Lydia Jos en Monique Agaath en William en kinderen Rudolf Je was de beste op aarde. Wij zullen je missen. We wensen de familie Buise veel sterkte toe. Jan Vasse Bozena, Aneta en Marcel Het is zo stil in mij Ik heb nergens woorden voor Je was er altijd voor iedereen Nog zoveel te doen en zoveel te geven, was jij nog niet klaar met dit leven Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten ne men van onze werkgever en goede vriend Rudolf Anja, Peter, Lucinda, Veronique Christiane, Geert, Anne, Bart, Sylke Pim Abbink Dolf en Corrie Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze collega-ondernemer Rudolf Buise De leden van de voormalige Ondernemersvereniging Lewedorp: De Baar Mechanisatie Café Pension De Goede Verwachting Slagerij De Baar OK Benzinestation Raas Minicamping Veldzicht Aannemingsbedrijf Fraanje BV Aannemings- Sloopbedrijf De Baar Kapsalon Henny Gilan Dive Equipment Attent Hoek Alulight Goes Brood- en Banketbakkerij Jan Vasse Groente Fruit De Gosvazze Amperse Accountants BV Autobedrijf Bram van Gurp Johnny v.d. Klooster Installatietech niek Raas Schilderwerken Overlasko Konstruktie BV Woninginrichting De Kooning Van den Bos Letselschaderegeling Rudolf we konden altijd op je rekenen! Wij wensen de familie veel stérke om dit verlies te verwerken. Jeugdvoetbal w Lewedorpse Boys/sv Nieuwdorp Met grote verslagenheid vernamen wij dat na een langdurig ziekbed op 22 april 2006 op de leeftijd van 45 jaar is overleden onze dierbare collega de heer Kees Volk Kees is ruim 27 jaar bij ons bedrijf werkzaam geweest en heeft met grote inzet en toewijding zijn beste krachten aan onze onderneming gegeven. Daarvoor zijn wij hem zeer erkentelijk. Zijn heengaan betekent voor ons allen een groot verlies. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en andere dierbaren. Wij wensen hun veel sterkte toe. Rotterdam, 25 april 2006 Directie en medewerkers Imtech Marine Offshore B.V. Bedroefd zijn we vanwege het overlijden van Kees Volk vader van onze leerlingen Coen en Marijn. Wij wensen hun, Gilberte en allen die Kees liefheb ben, sterkte toe om dit verlies te dragen. Team en MR van de Cbs. Cederhof Lieve Coen en Marijn, Wij zijn erg verdrietig, omdat jullie, je papa moeten missen. Wij zijn er voor jullie. om te helpen, om te troosten, om verder te gaan. Alle klasgenoten uit groep 5 4 a en 6 7 a van de Cbs. Cederhof Na meer dan 2o jaar vriendschap neem ik vandaag afscheid van Carla Ik zal je nooit vergeten. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Carla Maria Joosse partner van onze medewerker Wibrecht Brakman Wij wensen Wibrecht, Edwin Marieke, Ruud, familie en vrienden veel sterkte toe met het ver werken van dit verlies. Directie EPZ Zorgzaam, Sportief Acl rem. Lief, Mooi., Slim, Inzichzelf Direct, Genieten, Verdraagzaam, Eenvoud, Gezellig. Kortom Vacjertje Sjaalc Mijn lieve man, papa, schoonzoon en schoonvader is op 22 april plotseling overleden. Sjaak Provoost 11 oktober 1956 22 april 2006 Tjitsche Provoost-Krokké Lizzy Leon Marloes Sjoekje Peet Correspondentieadres: Walenstraat 22,4505 AD Groede Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van "Antonius" ziekenhuis te Oostburg op 26 april 2006 van 19:00 uur tot 19:30 uur. De crematie zal plaatsvinden in crematorium Ter- neuzen, Bellamystraat 2Sc te Terneuzen op 27 april 2006 om 14:00 uur. Na afloop bent u in de gelegenheid om te condoleren in de aula van het crematorium. Bezoek aan huis wordt op prijs gesteld. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ont vangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn zeer getroffen door het plotselinge verlies van onze gewaardeerde collega Sjaak Provoost Wij verliezen in Sjaak een fijne en sociaal betrokken collega die altijd met veel inzet zijn werkzaamheden in verschillende afdelingen binnen ons bedrijf heeft uitgevoerd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, collega's en medewerkers van Schelde Marinebouw B.V. Vlissingen, 24 april 2006 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega Sjaak Provoost Wij zullen ons Sjaak blijven herinneren als een enthousiaste en gewaardeerde collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn gezin en familie en wij wensen hun sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers van de afdeling Bedrijfs bureau Schelde Marinebouw, Vlissingen Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Hans Oole Wij herinneren ons hem als een zeer toegewijd en bescheiden collega. Wij wensen de ouders en overige familieleden sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Delta Elektronika BV Zierikzee Vol ongeloof hebben we kennisgenomen van het plot seling overlijden van onze oud-collega Erik Faber Ruim tien jaar lang heeft Erik zich met veel enthou siasme en overgave ingezet voor de belangen van Zeeuwse ondernemers bij internationale handel. We herinneren ons hem als een ondernemend per soon vol energie en levensvreugde. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Collega's en directie Kamer van Koophandel voor Zeeland Geschokt hebben we vernomen dat onze oprichter Erik Faber plotseling is overleden. We zullen zijn aanwezigheid en enthousiaste inbreng ontzettend missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Leden lm- en Exportclub Zeeland Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van ons badmintonlid Erik Faber Vanaf het eerste uur was Erik lid van onze vereniging. Zijn enthousiasme zullen we zeker missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. alle leden en oud-leden van badmintonvereniging DLS Oudelande Geheel onverwacht is overleden Erik Faber Erik was een zeer gewaardeerd vrijwilliger bij Stich ting DOOR. Wij zullen hem erg missen. Bewoners en medewerkers Stichting DOOR We zijn bedroefd omdat we hem hebben verloren en dankbaar dat we hem in ons leven hebben gehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Adrianus Brakkee Adri in de leeftijd van 71 jaar. M. S. Brakkee-van Kuilenburg Marianne en Edwin Sergio, Donya Erik Middelburg, 19 april 2006 Zwanenhof 22 4332 Dl Middelburg Overeenkomstig zijn wens heeft de crematieplech tigheid in besloten kring plaatsgevonden. Als leven lijden wordt, is rusten goed Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft ge daan èn betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en (over groot) opa fan Koole in de leeftijd van 80 jaar. Ovezande: Corry Koole-Zuidhof Rosmalen: Paula en Ben Hesteren Mathijs, Rose Bernd 's Heer Hendrikskinderen: Marian en Ad Amanda Nick Heinkenszand: Els en Jos Ovezande, 23 april 2006 Correspondentieadres: Hoofdstraat 96,4441 AE Ovezande Onze speciale dank gaat uit naar de hulpverleners van Allevo en Priva Zorg, zonder welke het niet mogelijk was geweest om pa naar huis te halen en voor de be handelend artsen en assistenten van het Oosterscliel- deziekenhuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 27 april van 19.00 tol 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 28 april om 14.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen, Opa je was zo moe, maar zondag ging je eindelijk rusten dag lieve opa, bedankt voor alles en welterusten Hester en Mathijs, Rose Bernd Amanda, Nick Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraal 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een man met twee vaderlanden Geboren in Polen Geleefd in Nederland Gestorven in Polen Zijn geest wilde verder leven, maar zijn lichaam heeft het opgegeven. Hij heeft op zijn sterfbed altijd geloofd terug te keren naar Nederland, maar zijn ziekte was sterker. Met diep leedwezen delen wij u mede, dat op 19 april 2006 overleden is in Polen, mijn geliefde man, vader schoonvader, opa en overgrootvader Jan Lipowski Józefkowo t Bydgoszcz 22-01-1919 19-04-2006 T. Lipowski-de Ridder Karol en Wanda Wczniak-Lipowski Doenja en Dennis Zef Harrv en Sylvia Lipowski-Koch Rolf Wenka en Joshua Kees en Loes Bakker-Lipowski Tamara en Marco Dominique Marilla en Kris Correspondentieadres: J.Iyï. Kemperstraat 9 4384 G| Vlissingen jan is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckslraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 27 april om 15.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op het r.-k. gedeelte van de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er in genoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Heden is overleden in zijn geliefde geboorteland Polen waar hij zoveel voor heeft gedaan J. Lipowski Wij wensen zijn vrouw en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens de gehele Polen groep Zierikzee Ken Hem in al uw wegen. Dankbaar voor het goede dat zij ons heeft gegeven, berichten wij dat, na een vol leven van 87 jaar, is overleden Helena Elisabeth (Leny) Vader-Lagaaij weduwe van Antonius Christianus (Anton) Vader Huub en Sary Rob en Margriet Tom en Trudi Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 24 april 2006 Correspondentieadres: T. Vader. Chromietdijk 55,4706 ES Roosendaal De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou- I den op vrijdag 28 april om 10.00 uur in de Sint Ia- cobskerk aan de Grote Markt te Vlissingen. Er is daar voorafgaand aan de dienst gelegenheid tot afscheid nemen van 09.15 tot 09.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben om 11.15 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "Arion", Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. Hand in hand zijn we gegaan tot aan de drempel moegestreden, maar omringd door ons allen j ben je moedig en rustig heengegaan Met droefheid geven wij u kennis dat onze Pa en 0| na een lange strijd vredig is heengegaan Désiré Petrus van Cleemputte sinds 26 oktober 1998 weduwnaar van Maria Amelia Petronella Asselman in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Lillian en Mike Son ja en Henk fejtoen Marlijn Annemieke en Nillón Corresponden t iead res Hulkwerf 26 2725 DS Zoetermeer De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden da derdag 27 april om 12.00 uur in het cremaloriuï Westelijke Oude Havendijk"3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid i.s er gelegenheid ij condoleren in de koffiekamer van het crematorium- Onze dank gaal uit naar het verzorgend personeel! vrijwilligers van Zorgcentrum De Kraayert' voori goede en liejdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stures gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Middelburg, 15 februari 1917 Na een werkzaam leven is nog onverwacht overleden mijn zorgzame man. onze vaderen (over)grootvader Anthoni Antheunisse Toon Middelburg, 24 april 2006 Middelburg: IJ. Antheunisse-Catsman 's-Heer Abtskerke: Ton en Janneke Miriam en Ralph Maud en Fenne Marlijn en Toos Middelburg: )ohan en Yvonne Lisetteen Milou Middelburg: (an-Willem en Ingrid Lot en Koen Middelburg: Nel en Wint Esther en Paskal Marije en Sebastian Middelburg: Henk en Marja Baarsjesstraat 18 4555 HK Middelburg Toon is thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 26 april van 19.00 tot 20.50 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 27 april om 16.00 uur op de begraafplaats aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A.J. Blok oud-medewerker van de voormalige gemeente Kloe- tinge en de gemeente Goes. De heer Blok is ruim 40 jaar verbonden geweest aan beide gemeenten en was bij de gemeente Goes in het bijzonder belast met culturele aangelegenheden. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag - Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere,d een liefdevolle verzorging in zorgcentrui "Rehoboth", afdeling "De Zwaluw", uil ons midda is weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Magrieta Vleugel-Kole sinds 29 mei 1990 weduwe van Jacobus Cornells Vleugel in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Oudelande: A. Vleugel A.MJ. Vleugel-Jobse Zierikzee: B.W. Schot-Vleugel L. Schol Klein- en achterkleinkinderen Goes, 24 april 2006 Correspondentieadres: Tolhoekweg 5.4436 RL Oudelande De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, n worden gehouden D.V. vrijdag 28 april om 10.15 uur in de zaal van zorgcentrum "Rehoboth", Berg weg l te Goes. Deze dienst zal worden geleid doa ds. J. Schipper. Aansluitend zal om pirn. I 1.50 uur de begrafene plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud? lande. Na de begrafenis is er gelegenheid lot condoleren in de zaal van bovengenoemd gebouw. Dankbetuiging Op 27 april zijn onze ouders en grootouders Lou Roelse en Jo Roelse-Minderhoud 50 jaar getrouwd. Zij willen dit vieren op zaterdag 6 mei. Gelegenheid tot feliciteren van 14.30 tot 16.00 uui "Westkapelle Herrijst". Markt. Kinderen en kleinkinda 4561 CA Westkapelle 't Hout 15 Uw medeleven en deelneming, ontvangen na het o\: lijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Tannetje Hoebeke-Vleugel heeft ons goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Familie Vjj Yerseke. april 2006. Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio Zoek, vind en reageer! Compleet .Op :Me,psenlinq,nl,vindt u een caniplsetPverzieht van alle üveflljdörisbeficfój ;'üit .uw:rëgib,'Op: 0anvp,udige>wijze vindtu de gezochte■uyefll|döiisadvertfl eri .kiinl u'd.ezsb'dkllken;. Ér-vaar iieVlevonsvprlriaiVafiide bvededene. Interactief U kunt óp- de site ttot condoleance, bericht lezen en een.bericht achtdats waarirr u u\v medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site due: deelnerningsKaari ot römvbpekei versturen. Een kleine jrioéne en tccü een grote troost Informatief Op Ménsantinq n; vindt u veel onderwerpen die direct 'of indirect Ie r hebben mei overlijden. Alle adressen op het gebied van-uitvaart en aiscf* v/ordeh:pp:dé.slle vermeid: Een. initiatief van Provinciale Zeeuwse Courak Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel071-5769476ofwww.amref.nl Hou mevrouw Blom af en toe gezelschap. Ze heeft dementie en kan niet meer alleen zijn. Dan kan haar man Piet een avond klaverjassen. Kijk op www.handjehelpen nl Al^REF FLYING DOCTORS \"t selfsupporting Africa www. hand. j ehelpennl HOREN, ZIEN EN HEUPEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12