t A»L.S» te lijf» 1 Giro 100 000 MIX maandag 24 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Blij en gelukkig zijn wij Met de geboorte van onze dochter Rosalie 21 april 2006 John Mol Petra Sonke ]an Steenstraat 6 4462 SV GOES Overleden Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Chantal Wij wensen Danny, Jessy en familie veel sterkte met dit verlies. "de buurtjes" Adri en Inge Cor en Petra Frank en Monique Lieve Chantal Het is moeilijk te begrijpen Waarom jij? Peter en Sylvia Chantal de mama van ons voetbalmaatje is ploseling overleden, dat vinden wij allemaal heel erg. wij wensen aanny en jesse en de verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. pupillen en jeugd afdeling v.c.vlissingen Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij. in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, en nog niet beseffend wat ons is overko men, delen wij u mede dat, na een noodlottig onge val, uit ons midden werd weggenomen mijn lieve zorgzame papa, onze lieve zoon, broer, schoonbroer, kleinzoon, oom en neef Jeffrey Kwisthout *06-09-1969 122-04-2006 Rotterdam Assenede (B) Zelzate (B): Jennifer Kwisthout Zelzate (B): Marijke en Luc De Vos- Kwisthout Sas van Gent: Wendy en Peter de Buck-Kwisthout Renske Niels Familie Kwisthout Familie De Vos Sas van Gent, 22 april 2006. Corr.adres: Fam. de Buck- Kwisthout Zuidstraat 12.4551 BL Sas van Gent. De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 28 april om 11.00 uur in het crematorium van Temeuzen aan de Bellamy- straat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condo leren. Samenkomst in het crematorium. Jeffrey ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar u donderdag 27 april om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Diep getroffen geven wij er u kennis van dal, na een noodlottig ongeval, van ons is heengegaan Jeffrey Kwisthout Zijn lichaam werd ons ontnomen, niet wie hij was en ook niet wat hij zei. Wij zullen hem ons blijven herinneren. Oma Kwisthout en Leo Vonk Johan en Ella Kwisthout- Smout Arnold en Lieneke Kwisthout- van Oosten Adrie en Ginette Kwisthout- Plasschaert Ida en Piet Schuitvlot- Kwisthout Anita Kwisthout Wij zijn erg verdrietig door het plotseling overlijden van onze lieve neef Jeffrey Kwisthout Wij zullen hem erg missen. Hans en Mariska, Karin en Serge. Kelly en Pascal, Mike en Angela, Niki en Inge, Robbert, Timmy, Joanne Michael, Katy, Rick, Ferry, Keoni, Brilt, Nina Heel dankbaar zijn wij dat we zo'n fijne zoon, broer, zwager, oom, neef en vriend in ons midden mochten hebben. Hij was mens onder de mensen. Niet minder is het grote verdriet om het verlies van onze Rudolf Rudolf Buise 13 april 1968 22 april 2006 Lewedorp: Jan en Klazien Buise Heinkenszand: Frank-Jan en Simone Maartje, Annemieke, Bas, Thijs Lewedorp: Guido Ash win Ovezande: Charlotte en Tom Joep, Brechtje, Puck Ovezande: Rogier Lewedorp: Tante Corrie Buise Lewedorp: Nelleke Nieuwenhuyzen Melanie, Kimberley, Bianca, Cynthia Correspondentieadres: Banjaardstraat 86,4456 BR Lewedorp Op woensdag 26 april is er van19.00-21.00 uur gelegenheid om afscheid van Rudolf te nemen in zijn eigen Winkel, Sloestraat 31 te Lewedorp en tevens gelegenheid de familie te condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden donder dag 27 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw, Zand- kreekstraat 33 te Lewedorp. Geen bezoek aan huis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kan deze advertentie als zodanig beschouwen. "One day I'll flyaway" Veel te vroeg is overleden Rudolf Wij wensen tante Klazien, Oom Jan, broers en zussen veel sterkte toe. Jaap en Marjet en kinderen Jacques en Joyce Ronald en Clarinda en kinderen Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze hartelijke, integere en ondernemende neef Rudolf Buise We wensen Jan, Klazien en de familie veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Ooms en tantes de Jonge Neven en nichten Je bent nu van ons weggegaan. Jouw tijd is nu al gekomen. Een eind aan jouw bestaan. Een lege plaats in onze vriendengroep.... Rudolf Wij zijn heel verdrietig omdat jij niet meer bij ons bent. Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Jack en Annemarie Johan en Lilian Wilfried en Marjo Carolien Edwin en Monique Richard en Trudy en kinderen Onrechtvaardig, onbegrijpelijk, maar onomkeerbaar Vaakzijn sommige dingen niette bevatten Wij nemen afscheid van onze vriend Rudolf Buise Wij wensen de familie Buise veel sterkte in deze moeilijke tijd. Antoine, Bert, Ronald, Sjaak Een leven veel te kort op deze aarde, maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve en onvergetelijke papa Cornelis Volk Kees Dorst, 20 december 1960 t Middelburg, 22 april 2006 Gilberte Volk-Stroo Marijn Coen Oosterscheldestraat 163 4335 PD Middelburg Kees is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Bui- tenhovelaan 1 U kunt daar van hem afscheid nemen op woensdag 26 april a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 27 april om 13.30 uur in kerkcentrum "De Mor genster", Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Deze dienst zal worden geleid door ds. J. Nauta. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te ontmoeten en te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ga spierziekte t.n.v. A.l.S. Centrum-Amsterdam Joh. 11:25 Lieve Kees echtgenoot van Gilberte Volk-Stroo en papa van Marijn en Coen Dorst, t Middelburg, 20 december 1960 22 april 2006 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen. Je bent in je strijd tot het uiterste gegaan. Niemand kan begrijpen wat jij hebt doorstaan. Veel Fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. We zullen je heel erg missen. Je Vader en Moeder Peter en Jolanda Wanda, Bas John Middelburg, 22 april 2006 In de kracht van zijn leven nam de Heere van ons weg onze lieve schoonzoon Kees Volk echtgenoot van Gilberte Volk-Stroo en papa van Marijn en Coen Sterke de Heere Gilberte, Marijn en Coen en verdere familie in dit verdriet. Middelburg: M. Stroo P.C. Stroo-Mallekoote Middelburg, 22 april 2006 Kees Volk Kees, je bent veel te vroeg gegaan. Gil, Marijn en Coen, weet dat we altijd voor jullie klaarstaan. Jack en Liset Peter en Tamara Frans en Hester Frangois en Ilona Marcel en Ine Eddy en Anita Jurgen en Diana Rene en Sonja Frans en Janneke Ad en Ineke William en Annemiek Ben en Angelique en de kinderen Lieve Kees... Onze vriendschap. Stopt niet na het afscheid Het gaat gewoon door. In ons hart Aarnout-Jan en Joke Carla Joosse Eindelijk verlost van de pijn, maar wat had ik nog graag langer bevriend met je willen zijn. Maar zoveel jaren van vriendschap gaan nooit ver loren, bedankt Beste Wieb, Ruud, Edwin en Marieke en familie, heel veel sterkte Zorgzaam, Sportief, Ad rem, Lief, Mooi, Slim, Inzichzelf Direct, Genieten, Verdraagzaam, Eenvoud, Gezellig. Kortom Vadertje Sjaak Mijn lieve man, papa, schoonzoon en schoonvader is op 22 april plotseling overleden. Sjaak Provoost 11 oktober 1956 22 april 2006 Tjitsche Provoost-Krokké Lizzy Leon Marioes Sjoekje Peet Correspondentieadres: Walenstraat 22,4503 AD Groede Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van "Antonius" ziekenhuis te Oostburg op 26 april 2006 van 19:00 uur tot 19:30 uur. De crematie zal plaatsvinden in crematorium Ter- neuzen, Bellamystraat 28c te Temeuzen op 27 april 2006 om 14:00 uur. Na afloop bent u in de gelegenheid om te condoleren in de aula van het crematorium. Bezoek aan huis wordt op prijs gesteld. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ont vangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt, ongeloof en verdriet wegens het plotseling overlijden van onze broer en schoonbroer Sjaak Johan en Ria Gerard en Anneke Theo en Vicky Lenie en Adrie Levien en Mirjam Georges en Jenny Vol verdriet nemen wij afscheid van Oom Sjaak Ronnie en Liezet Wesly, Richard, Dendylon Nathalie en Marco Justin, Brandon Inge en Reggie Anna, Lieke Chantal en Robby Sven Claudia en Mark Cindy en Daan Melanie en Martijn Tom Benedicte Plotseling hebben we afscheid moeten nemen van onze maat Sjaak Bedankt voor alle mooie herinneringen Rini Monique en Patrick Henk, Janien en Imre Oscar, Alexandra en Jasper Martin, Wanda en Bas Rinck, Adinda, Wouter, Marioes en Robin Jenny Wij wensen Tjitsche. Lizzy, Marioes, Leon en familie heel veel liefde en steun toe in deze moeilijke tijd Sjaak, Vriend Geschokt en verslagen stonden we erbij, op de tennis baan. Midden in je geliefde tennisspel verliet je ons. Alles wat in onze macht lag. om je te redden, hebben we geprobeerd. Niets mocht nog baten. Te vroeg, veel te vroeg, hebben we afscheid van je moeten nemen. We zullen je nooit vergeten. 35+ heren team, Con Forza Pies, Jan, Rinck, Peter, Waldy Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd lid Sjaak Provoost Met veel waardering denken wij terug aan zijn grote inzet voor het verenigingsleven. Wij wensen Tjitsche, Lizzy en Leon, Marioes en familie veel sterkte toe. Het bestuur van L.T.V. Con Forza Leden van tennisvereniging Con Forza Leden van de Petanque Con Forza Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons lid Sjaak Provoost Zijn verlies heeft ons diep geraakt. Wij verliezen in hem een gewaardeerd lid en zijn dankbaar voor hetgeen hij voor onze vereniging heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Wij wensen hun veel kracht toe bij het vei-werken van dit grote verlies. Leden, bestuur en supporters voetbalvereniging Groede Als je in je levensstrijd, warmte om je heen verspreidt, Als je iemand die daar treurt, hebt getroost en opgebeurd, Als je hielp waar je kon, aan wat licht en aan wat zon Als je een goed voorbeeld geeft, heb je niet voor niets geleefd. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging rustig is ingeslapen Louisa Wilhelmina van Grol echtgenote van Charel Petrus Ras in de leeftijd van 65 jaar. Breskens: Ch.P. Ras Breskens: Peter en Mariëlle Jasper Breskens: Sonja en Willy Johnny Dennis Vlissingen: Anita en Buddy Kevin en Laïla Kelly Vlaardingen: Eric en Marianne Anne-Fleur Vlissingen: Willy en Jolijn 4511 XK Breskens, 22-04-2006 Evertsenlaan 27 De afscheidsdienst. waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 april om 14.00 uur in de H. Barbarakerk te Breskens, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" aan de Dorpsstraat te Breskens. Mijn vrouw en onze moeder is thuis. Zij hield van witte bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Vol bewondering Zo moedig - zo dapper - zo hoopvol Louisa Ras-van Grol Zo zullen wij aan haar blijven denken. Breskens: J. van Grol t A. van Grol-Verherbrugge Oostburg: L. van Grol t J. van Grol-La Gasse Hellevoetsluis: W. van Grol A. Vredenbregt Kinderen en kleinkinderen Bedroefd om haar heengaan, maar met respect voor de wijze waarop ze haar ziekte heeft gedragen, nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Louisa Ras-van Grol Voor altijd in onze herinnering. Hoek: Jozina de Groote-van Grol Wim de Groote Leiden: Ronald de Groote Delft: Colinda de Groote Tim Heemstede: Edwin de Groote Gaby de Groote-Momm Temeuzen: Wendy Roelse-de Groote Chris Roelse Eva, Julia Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14 Gonna make a sentimental journey Why did i decide to roam? Gonna make a sentimental journey Sentimental journey home. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, en dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hi ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van hei plotselinge heengaan van onze lieve vader en opa ErikFaber Rotterdam, 's-Heer Abtskerke, 16-5-1939 21 -4-2006 Edith en Bert felle, Daniël, Evelien Lars enTanja Tobias Sjoerd Olivier en Thuy Correspondentieadres: van Pabstlaan 38 2274 KG Voorburg Hij is overgebracht naar rouwcentrum "De Beve- landen", Geldeloozepad 20 te Gdes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium "Ockenburgh", Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwacht is overleden onze vriend Erik Faber geboren 16 mei 1939 - overleden 21 april 2006 Erik was secretaris van het Humanistisch Verbond, afdeling De Bevelanden en Schouwen-Duiveland. Wij verliezen in hem een groot humanist. Namens het bestuur van het Humanistisch Verbond, afdeling de Bevelanden/Schouwen-Duiveland: ludy Hooymeyer, voorzitter Lonny Kwakernaak, Els de Visser en Lieven de Leeuw Op vrijdag 21 april is onze collega en zakelijk partnet ons plotseling ontvallen. ErikFaber Dank goede vriend, voor al het mooie dat wij samenj beleefd hebben. 41, Namens SIBDv.o.f. Simon van Kralingen Willem Koppejan Hanxun Su Ari Murk Services For International Business Development Hoofdweg 60 4411 NA Rilland Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, moor ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een H kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve| man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Arthurjohan Bommelé 14 juli 1938 t 23 opril 2006 Rotterdam Annie Bommelé-Schoa Arthur en Wil Bommele Arthur, Louise Miranda en Hans Hols Romano, Cindy, Ricardo Monique en Theo Schenkhuizen Monou Henri Dunantstraat5, 4388 NH Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 apri van 11.15 tot 12.15 uur in het uitvaartcentruij AyAonuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlisl singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 1 3.00 ui® plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijk! Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren iq eerdergenoemd uitvaartcentrum. Bedroefd hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Arthur Bommelé Koen Ria Tonnieen Rina Simon en Thea Wolf en Mattie neven en nichten Naar de wens van Papa kunnen wij u nu pas vertellen dat op 20 april onze lieve, zorgzame (O)papa is over leden Jan Tuinstra weduwnaar van Katy Pontier Den Haag, t Middelburg, 29 augustus 1924 20 april 2006 j Het afscheid is voor ons sneller dan verwacht g< men. Wij zijn dankbaar dat hij ondanks zijn ziekte niet heeft hoeven lijden. Jan en Suus Machteld en Edward Rinske en Ludie Tjeerd en Connie Nynke en Jan Gyelt en Andrea Jelger en Petra en alle kleinkinderen Korendijk 4 4331 HP Middelburg In besloten kring hebben wij op 22 april 2006 afscheid van hem genomen. Opa We zullen niet wenen om wat niet meer is maar gelukkig zijn om wat is geweest. Tobias Miriam, Jetske Freek, llka Maarten. Joanike Michel, Rinske, Jorrit. Silvester, Jolente Nicky, Jelmer, Lenneke, Femke, Wijbren. Robert, Jurjen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38