Saamhorigheid sleutel tot succes Zierikzee speelt zich veilig PZC SKNWK moet minder aardig zijn in het veld Barry Steenpoorte bevrijdt Duiveland Eenheid van jeugd en ervaring bezorgt Bruse Boys titel in derde klasse A 321 Zenuwen hebben de overhand in kampioensduel Arnemuiden weer tweedeklasser Crisissfeer bij Zierikzee 2 Zonnemaire heeft nieuwe trainer Terneuzen doet tot het einde mee maandag 24 april 2006 door Bas Abresch BRUINISSE - Het was al ruim een uur na de wedstrijd, maar niemand van de Bruse spelers dacht nog aan douchen. Bladen bier werden af- en aangesleept en hoe later het werd, hoe har der de kampioensliederen van uit de kleedkamer over het iportpark galmden. Het typeert de eenheid die Bruse Boys dit seizoen is geworden. De saamho righeid bleek de sleutel tot suc- Pas in de beslotenheid van het kleedlokaal gingen de spelers echt los. Ook op het veld werd er uiteraard gejuicht en gezon gen, maar minder uitbundig dan 364 dagen eerder. Ergens was dat ook wel logisch. Vorig jaar werd de titel in de vierde klasse BRUINISSE - Bruse Boys maak te het zichzelf nog knap lastig in de kampioenswedstrijd tegen ZSC'62. De ploeg leek verstijfd van de zenuwen en speelde erg onrustig. Pas na het openings doelpunt van George Geluk gin gen de paars-witten iets vrijer voetballen. Toen volgden de goals van Gerard Vogel (2x) en Olaf Willemse. Eindstand: 4-0. Bruse Boys-ZSC,62 4-0 (1-0). 45. George Geluk 1-0, 66. Gerard Vo gel 2-0, 79. Gerard Vogel 3-0, 90. Olaf Willemse 4-0. Scheidsrechter: H.C. Filius (Goes). Aantal toe schouwers: 200. Bruse Boys: Mark GiljamRudo van den Berge (56. Jan-Peter Dek ker), Olaf Willemse, Alex Ande- toeg, Eric Giljam; George Geluk, Marco Ketting, Thomas Groene veld (72. Ralph van den Ouden), Mats Willemse; Peter Willemse, Ge rard Vogel. ZSC'62: Leon Weeda; Rini Hart, Barry Dorreman, Werner Klaassen (53. Taco Post), Thomas Petiet; Michiel Hoek, Sebastiaan Vaane, Joost Weeda (62. Jean Paul van der Weele), Gerard VerhoekEd gar Louwerse, René Coomans. op 23 april binnengesleept in een rechtstreeks duel met num mer twee FSV. Afgelopen zater dag (22 april) was het al gedegra deerde ZSC'62 een minder aan trekkelijke sparringpartner voor het Bruse feestje (4-0-ze- ge), waarop twee weken geleden in Oosterland al een voorschot was genomen. Voorzitter Henk Groeneveld was trots dat hij dit jaar op nieuw een kampioensspeech mocht houden. „Wat jullie dit seizoen gepresteerd hebben, is zeker geen sinecure", sprak hij met een knipoog naar de spe lers. Een speciaal bedankje was er voor de vertrekkende trainer Nico Schoute, die samen met zijn aanvoerder Peter Willemse de kampioensschaal in ont vangst nam, maar in tegenstel ling tot vorig jaar niet op de schouders ging. „Nico heeft zich hiermee in een illuster rijtje van Bruse toptrai- ners geschaard", vond Groene veld, die verder de wens uit sprak dat zijn club volgend sei zoen in de Zeeuwse tweede klas se komt te spelen. Schoute, de eerste trainer in Bruinisse die twee keer op rij kampioen is geworden, had zich geen mooier afscheid kunnen wensen. „Op deze manier heb ik het inderdaad heel goed afgeslo ten. De club verdient dit. Het is een goede en gezellige club, waarbij ik in vier jaar nooit moeilijkheden heb gehad." Schoute roemde de onderlinge samenhang van de spelers. „Toen ik hier vier jaar geleden kwam, was de sfeer nul-kom- ma-nul. Nu is die zó veel beter. De kracht van de ploeg ligt in de breedte van de selectie. De wisselspelers hebben de rest scherp gehouden." Peter Willemse (33) deelde een grote pluim uit aan iedereen. „Dit is grote klasse. We hebben het fantastisch gedaan. Al heb ben we ook misstappen ge maakt. Maar de concurrenten - hebben daar niet van geprofi teerd, dus zijn wij de terechte kampioen." Nadat de paars-witte brigade vlak voor de winterstop op kop door Ko de Ridder MIDDELBURG - Door een 5-2-zege op Dauwendaele heeft SKNWK zaterdag toch weer gezorgd voor een toetje van de competitie. Dat is niet de eerste keer in de afgelopen seizoenen, alleen wordt het nu tijd om een keer door te pakken. Alles zal nu in het werk gesteld worden om de ploeg niet als net-niet-ploeg de geschiedenis in te laten gaan. SKNWK-trainer Adriaan Nieuwenhuijse was zaterdag duidelijk in zijn analyse over het afgelopen seizoen. Nieu wenhuijse: „Laat duidelijk zijn dat de titel en directe pro motie onze doelstelling was. Kwalitatief zijn we daar ook toe in staat. Maar nu mogen we nog blij zijn met de bonus van een periodetitel. We heb ben te wisselvallig geacteerd om de titel te halen." „Voetbaltechnisch en -tac tisch staat de fundering. Waar het echter aan ont breekt is, dat dit een groep is die buiten het veld alles tegen elkaar zegt en dolt, maar bin nen de witte lijnen zijn ze te aardig voor elkaar. Dat moet er nog worden uitgehaald. Meer onderlinge kritiek, af en toe eens tegen elkaar blaffen moet. Dat zou al een hoop uit de lucht halen." Tegen Dauwendaele speelde SKNWK zich vrij eenvoudig naar de periodetitel. Al in de zevende minuut werd de 0-1 aangetekend door Leon Goe- degebure na een fraaie bewe ging In de twaalfde minuut bediende Gert-Jan Tierie van af de rechterkant Wouter de Jong en die maakte 0-2. Dauwendaele had tot dat mo ment nog niet veel gebracht. Matthias Hoekman en Jordy van Bunderen deden wel een incidentele poging. In de 24e minuut leed SKNWK onno dig balverlies en gaf Jordy van Bunderen de thuisclub weer hoop. En in de 34e mi nuut gaf van Van Bunderen een assist op maat in het hart van de SKNWK-defensie en Matthias Hoekman zorgde voor 2-2. Lang kon Dauwendaele hier echter niet van genieten. In de volgende minuut kwam Gert-Jan Tierie in balbezit en scoorde 2-3. SKNWK ging weer vrijuit spelen en ging op jacht naar een vierde treffer. En die kwam ook nog in de eerste helft. Ruim vier minu ten in blessuretijd was er een fraaie voorzet van aanvoer der Martij n Neele en- Gert-Jan Tierie toonde waar om hij bij de kandidaten voor het Zeeuws elftal zit: 4-2. Op slot De wedstrijd zat na die 4-2 op slot. De tweede helft had evengoed schriftelijk afge daan kunnen wordeb. SKNWK was tevreden, Dau wendaele kon niet meer bren gen. Gelukkig was er toch nog één moment dat de aan dacht vroeg. In de 75e minuut werd Gert-Jan Tierie in de rug geduwd binnen het zes tienmetergebied. De goed lei dende scheidsrechter IJpe- laar, die de kaarten op zak hield, kon niet anders dan strafschop toekennen aan SKNWK. Maarten Padmos zorgde daaruit voor de eind stand: 2-5. SKNWK opent de nacompeti- tie op zaterdag 6 mei met een uitwedstrijd tegen Klundert. Een week later volgt de re turn in Nieuwerkerk. De win naar van deze tweekamp treft de winnaar van het duel tus sen Veere en JPS. Dauwendaele-SKNWK 2-5 (2-4). 7. Leon Goedegebure 0-1, 12. Wouter de Jonge 0-2, 24. Jor dy van Bunderen 1-2, 34. Mat thias Hoekman 2-2, 35. Gert-Jan Tierie 2-3. 45+4. Gert-Jan Tierie 2-4,75. Maarten Padmos 2-5 strafschop Scheidsrechter: J.M. IJpelaar (Kaatsheuvel). Aantal toeschou wers: 100. SKNWK: Leon Quik, Martin Huisman, Maarten Padmos, Marlijn Neele, Leon de Bruine, Leon Goedegebure, Emiel Kuij- ten, Ronald van Vossen, Gert-Jan Tierie (86. Leon Polle mans) Wouter de Jonge (75. Jur- gen Vermeer), Christiaan van Vossen. was gekomen, ging het minder lopen. Het sprankelende spel van de eerste seizoenshelft (met als hoogtepunt de 4-1-overwin- ning bij Veere) was verdwenen. Bruse Boys voetbalde steeds va ker tegen zichzelf maar de nodi ge strijdlust werd nooit uit het oog verloren. Verliespartijen te gen WHS en Veere en een gelijk spel bij 's-Heer Arendskerke ble ven echter zonder gevolgen. Het herstel kwam in de laatste drie wedstrijden, die negen punten opleverden. Uiteindelijk eindig de de ploeg van Schoute zelfs nog als eerste in de derde perio de en groeide de voorsprong op nummer twee Serooskerke naar vijf punten. Clubtopscorer Willemse (der tien goals) prees de saamhorig heid. „We zijn een team, met veel jong talent en wat ouderen voor de routine." Het jonge ta lent zorgde dit seizoen nog wel eens voor onrust. Met teleurstel lingen of kritiek konden zij soms moeilijk omgaan. De 18-ja- rige Olaf Willemse onderkende dat. „Maar we zijn dit seizoen heel goed opgevangen in de groep", sprak hij ook voor zijn maatjes Thomas Groeneveld, Ru- do van den Berge en Mats Wil lemse. Verwacht De jongelingen vierden in de jeugd al menig kampioenschap, net als Gerard Vogel, die vorig jaar al meespeelde met het eer ste. Ze bleven dan ook koel on der het jongste succes. „Omdat we tegen ZSC'62 speelden, had ik het stiekem wel verwacht", zei Vogel, die met twaalf doel punten vice-topscorer werd. „Ik sluit me aan bij de woorden van Jacob Muller, die in een inter view zei dat we een goeie mix van allerlei soorten spelers heb ben. Ik zie de toekomst zonnig in. We kunnen nog jaren bou wen." Daarin schuilt inderdaad de gro te kracht van Bruse Boys. In de komende jaren lijkt het alleen nog maar beter te kunnen gaan met de paars-witten. Ook in het tweede efltal speelt een aantal talenten. En met het aantrekken van Emiel Dorst heeft de club een uitstekende zet gedaan op het gebied van ervaring. Dat vindt ook de nieuwe trainer Ger- jo Prins, die bij de kampioens wedstrijd aanwezig was. „Emiel kan een belangrijke rol gaan spe len als verlengstuk van mij. Ik heb na de winterstop veel wed strijden van Bru gezien, maar dit team kan beter voetballen. Ik moet Nico Schoute een com pliment geven voor zijn werk." Prins kijkt uit naar de tweede klasse. „Daarin heb je meer voet ballende ploegen dan in de der de klasse, dus dan kom je zelf ook meer aan voetballen toe. Ik zie genoeg uitdaging bij Bru. Mijn ideaal is om verzorgd voet bal van achteruit te spelen. We moeten zorgen dat we in de eer ste wedstrijden punten pakken. Ik ga niet zeggen dat we ons moeten handhaven, ik streef naar meer." De voetballers van Bruse Boys - plus aanhang - vieren het kampioenschap van de derde klasse. door Rudy Booqert OOST-SOUBURG - Alexander van Keulen noemde zichzelf een teleurgesteld man, Gaby Nie- inantsverdriet kwalificeerde zichzelf als een gelukkig man. Het verschil in beleving tussen de twee trainers zat 'm niet zo zeer in de uitslag van het onder linge treffen (RCS-Zierikzee werd gistermiddag 1-1), maar in de gevolgen ervan. RCS verspeelde zijn laatste hoop op het kampioenschap in de tweede klasse E van het zon dagvoetbal, Zierikzee ontdeed zich daarentegen van de laatste vrees op degradatie uit dezelfde klasse. Van Keulen: „De machte loosheid straalde er vandaag af bij ons." Niemantsverdriet: „We hadden hier gewoon kunnen winnen." Eerst over RCS. Het buitenge woon magere spel van gisteren had Van Keulen geraakt. Maar eigenlijk niet verrast. „Er wordt al weken niet vol getraind", be kende hij. „De spelers willen met minimale inspanningen maximaal presteren. Dat pro beer je te voorkomen, maar - dat kan ik mezelf verwijten - ik heb ze niet scherp gekregen." Met name in de eerste helft was het spel van RCS slaapverwek kend. Zierikzee trok zich mas saal terug op eigen helft en gok te op de bevliegingen van Mat hijs Hage en Thomas Vos. RCS probeerde de Zierikzeese muur op wandeltempo te slechten. Dat leverde oersaaie 45 minuten op, die het predikaat voetbal nauwelijks verdienden. Pijp is leeg „Tot vandaag hebben we op ei gen veld 27 van de mogelijke 30 punten gepakt", rekende Van Keulen voor. „En verschillende keren met voetbal om je vingers bij af te likken. Maar het pijpje is blijkbaar leeg. In de rust kon ik niet eens aanknopingspunten vinden voor de tweede helft. Het was doodstil. Het leek wel of we met 5-0 achter stonden." Terwijl het halverwege 0-0 was. Bij Zierikzee waren ze daar dol gelukkig mee. De ploeg was voor een punt naar Oost-Sou burg gekomen en lag op koers. Zeker toen Martijn van Gruns- ven na een kwartier in de twee de helft ook nog 'ns de 0-1 maak te. Hij rondde een steekpass van Thomas Vos met een harde schuiver in de verre hoek af. RCS zocht in het tweede part iets fanatieker de aanval dan in de eerste helft. Serge Berrevoets moest een Souburgse inzet van de lijn koppen en Dennis- de Nooijer miste een rebound na een vrije trap van Alwin van Ham. Een kwartier voor tijd viel de gelijkmaker. De Zierik- zee-defensie maaide over een la ge voorzet heen, waarna Joey van de Zweep 1-1 maakte. Slager „Toen was Zierikzee voor mijn gevoel rijp voor de slacht", meende Van Keulen. Maar een slager had RCS niet in de ploeg. Ook topscorer Dennis de Nooijer was dat niet. Hij had de hele wedstrijd twee of drie Zie- rikzee-spelers op zijn nek en bleef bovendien last houden van een botsing, vroeg in de wed strijd, tussen zijn hoofd en dat van Mariko Rouw. De grootste kansen waren daar door voor Zierikzee. Zowel Ha- ge als Vos mocht alleen op RCS-doelman Arvid Pieterse af gaan, maar beiden misten jam merlijk. „Vooraf had ik gete kend voor een punt", zei Zierik- zees doelpuntenmaker Martijn van Grunsven. „Achteraf ook wel, maar ik hou in het achter hoofd dat er meer in zat." Het ene punt was echter ook vol doende voor lijfsbehoud, toen bleek dat de directe concurren ten Voab en Vlijmense Boys ver loren hadden. „Maar we hadden twee weken geleden al niet meer naar bene den moeten hoeven kijken", ARNEMUIDEN - Na een verblijf van één seizoen in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal keert Arnemuiden weer terug naar de tweede klasse. De ploeg van trainer Jan Poortvliet won zaterdag weliswaar zijn laatste duel met 3-0 van Dinteloord, maar doordat concurrent Groote Lindt een punt pakte tegen Achilles Veen (1-1), degradeer de Amemuiden toch. Halverwege de eerste helft had Mari- nus Baas het verschil al gemaakt met twee doelpunten. De derde goal kwam van invaller Roland van Belzen. Arnemuiden-Dinteloord 3-0 (2-0). 14. Marinus Baas 1-0, 24. Mari nus Baas 2-0, 73. Roland van Belzen 3-0. Scheidsrechter: M. de Haan (Drongelen). Gele kaart: Jurgen Traets (Dinteloord). Aantal toeschouwers: 250. foto Dirk-Jan Gjeltema vond trainer Niemantsverdriet. „Dat is het enige waarover ik dit seizoen niet tevreden ben." RCS-Zierikzee 1-1 (0-0). 62. Mar tijn van Grunsven 0-1, 76. Joey van de Zweep 1-1. Scheidsrechter P.A. Maas (Gorinchem). Gele kaart: John Bentschap Knook, Joey van de Zweep, Steven Visser (RCS). Aantal toeschoztwers: 200. RCS: Arvid Pieterse; Aschraf Ehl- rouz, Alfaro Pentury, John Bent schap Knook, Steven Visser; Besar Xhoxhaj (66. Remco Felius), Rud- ley St. Jago, Alwin van Ham; Joey van de Zweep. Dennis de Nooijer, Dangelo Martien. Zierikzee: René Brussé; Barry Ha- ge, Jamo Vermeulen, Mariko Rouw, Serge Berrevoets; Freek To- rensma (76. Vincent Bakker), Mar tijn van Grunsven (90. Patrick Rog geband), Kasimier Snoek, Wesley Goud (72. Rick de Vos); Mathijs Hage, Thomas Vos. ZIERIKZEE - De voetballers van Zierikzee 2 moeten nu echt vrezen voor degradatie. De ploeg van trainer Walter de Jonge verloor gisteren met 0^5 van concurrent WSC. De rood-zwarten moeten volgende week zelf winnen van Best Vooruit en hopen dat EBOH, dat drie punten voor staat, verliest van Baronie. In dat geval volgt een beslis singswedstrijd, omdat het doelsaldo niet telt bij een gelijk aantal punten. De nederlaag tegen WSC was geflatteerd, maar wel terecht volgens De Jonge, die na dit seizoen moet vertrekken bij Zierikzee. ,,De spelers hebben in een crisisberaad besloten dat ze geen vertrouwen meer in me hebben. Ik schrok daarvan, had het totaal niet aan zien komen. De spelers en ik zitten niet op dezelfde lijn. Ik zie het tweede als een opleidingselftal, zij blijkbaar niet." ZONNEMAIRE - Het voetbalteam van Zonnemaire krab belt langzaam op. Op de winst tegen Domburg 3 van twee weken geleden, volgde gisteren een 4-2-overwinning op RCS 5. De ploeg kwam met 0-2 achter, maar kort voor rust zorgde Maurice Hart voor de aansluiting. Kort na de thee verrichtte Erwin van der Wekken een cruciale red ding waarmee hij de 1-3 voorkwam. Niet veel later maak te Yama Rashid gelijk. Leonardo Geelhoed en Peter Stou ten maakten daarna het verschil: 4-2. Volgende week speelt Zonnemaire de laatste wedstrijd uit tegen Zeeland Sport. Speler en tevens nieuwe trainer Richard de Bilde toonde zich niet tevreden over dit seizoen en zette meteen hoog in voor de volgende jaargang. „Mijn doelstelling is kampioen worden. TERNEUZEN - De voetballers van Terneuzen vierden gis teren op het Vliegende Hollandercomplex de vierde over winning op rij op een ingetogen wijze. Het onderaan staande TEC was in de laatste thuiswedstrijd van het sei zoen met 2-0 verslagen. Door de overwinning strijden de Zeeuws-Vlamingen tot de laatste competitiedag mee om de derde periodetitel. Blauw Geel'38, de concurrent van Terneuzen, behaalde een dubbelslag. De ploeg uit Veghel heeft de koppositie overgenomen van Oss'20 en doet nog mee om de periodetitel. Terneuzen speelt nog uit bij Inter nos, terwijl Blauw Geel op bezoek gaat bij Rood Wit V. Terneuzen-TEC 2-0 (1-0). 19. Daryl Rawidjan 1-0, 88. Jacco Meurs 2-0 (eigen doelpunt). Scheidsrechter G. van Rooden (Papend- recht). Gele kaart: Frederick Vereecken (Terneuzen), Willie Stei- gerwald, Gino Berhiti (TEC). Aantal toeschouwers: 200. Zierikzees doelpuntenmaker Martijn van Grunsven tackelt RCS-speler Alwin van Ham. foto Lex de Meester door Klaas Verspoor NIEUWDORP - Duiveland komt óók volgend seizoen uit in de derde klasse. Uitgerekend Barry Steenpoorte loodste zijn Duiveland in de laatste wed strijd tegen Nieuwdorp richting veilige haven. Hij legde met zijn honderdste competitietreffer in het eerste van Duiveland de ba sis voor de 2-0-uitzege. Sinds 11 februari 2006 hikte Barry Steenpoorte tegen het ma ken van zijn honderdste doel punt aan. Zeven wedstrijden op rij stond hij droog, maar in de 47e minuut viel de jubileumtref fer zaterdag dan toch. Het was uiteraard een zeer belangrijke treffer en het leek alsof Steen poorte hem juist bewaard had voor dit moment. Zelf was de blonde Oosterlander er de laat ste weken niet zo mee bezig ge weest. Voor hem telde alleen dat Duiveland zichzelf handhaafde als derdeklasser. „Yes, nu staan we veilig", uitte hij na afloop zijn eerste gedach ten na het maken van zijn doel punt. Steenpoorte voelde feil loos aan dat de wedstrijd daar mee kantelde. „Het was een breekpunt in de wedstrijd. Daar na zat er bij Nieuwdorp weinig meer in en hadden wij zelf nog meer kunnen scoren. Dit seizoen was van onze kant niet goed. maar gelukkig is het nu voor- bij." In het duel tussen Nieuwdorp en Duiveland stond er voor de thuisploeg behalve de eer wei nig meer op het spel. Toch was het verbazingwekkend te zien hoe de wereld eigenlijk op zijn kop werd gezet. Duiveland, dat moest, begon niet goed aan het duel en Nieuwdorp maakte van meet af aan duidelijk dat de Oos- terlanders niks cadeau kregen. Doordat Duiveland zelf overal een stap te laat kwam, was het wachten eigenlijk op de ope ningsgoal van de thuisploeg. Niels Mulder, Ruud la Grand en vooral Gert-Jan Nieuwenhuijse kregen in het eerste halfuur gro te kansenmaar het drietal ver zuimde Duiveland op achter stand te zetten. In de rust greep Duiveland-trai- ner Jan Heikamp in. Hij bracht Erik Fierens voor de onzeker spelende Mark de Reus, en Wil- mar van der Sande (hij was we gens school pas later gearri veerd) kwam voor Marcel Zwa ger in de ploeg. De wissels maak ten Duiveland sterker, al was de eerste kans van de tweede helft in de openingsminuut nog wel voor Nieuwdorp-speler Robert Baas. Aan de andere kant was het een minuut later wel raak. Dingeman Voorbeijtel verricht te goed storend werk waardoor Barry Steenpoorte de bal tussen een aantal verdedigers kon be machtigen. Met een schuiver liet hij vervolgens doelman Peter de Winter kansloos: 0-1. Duiveland liet daarna zien dat het strijd kan leveren en Nieuwdorp leek van slag. In de 65e minuut scoorde Den- nie le Comte, maar zijn doel punt werd terecht afgekeurd we gens buitenspel van Dingeman Voorbeijtel. Twee minuten later scoorde Le Comte toch zijn 21e doelpunt van het seizoen. Uit een vrije trap schoot hij de bal in de touwen. Daarna was het een kwestie van uitspelen, al leek het wel of bij Heikamp de spanning alleen maar toenam. Driftig reagerend op verkeerde acties van zijn spelers trachtte hij zijn ploeg bij de les te hou den. Om acht minuten voor half vijf klonk eindelijk het verlos sende fluitsignaal: Duiveland veilig! Tot genoegen van trainer Jan Heikamp: „Wat een opluch ting." Heikamp, die naar Bevel anders vertrekt, was er tijdens de wedstrijd lange tijd niet ge rust op geweest. „We hebben va ker, deze competitie drie keer, met 2-0 voorgestaan en het nog weggegeven. Als de 2-1 valt, was het misschien nog wel moei lijk geworden." Maar door de overwinning van 's-Heer Arendskerke op Spui was zelfs een nederlaag nog vol doende zijn geweest om ook vol gend jaar, onder de nieuwe trai ner Leen Koster maar zo goed als zeker zonder Marnix van der Hulle (hij vertrekt naar 's-Heer Arendskerke), als derdeklasser te acteren. Nieuwdorp-Duiveland 0-2 (0-0). 47. Barry Steenpoorte 0-1, 67. Den- nie le Comte 0-2. Scheidsrechter: E. Golverdingen (Werkendam). Ge le kaart: Ruud la Grand (Nieuzo- dorp). Aantal toeschouwers: 100. Duiveland: Hans Capelle, Mark de Reus (46. Erik Fierens), Bart-Jan van Damme, Mark IJzelenberg en Mamix van der Hulle; Marcel de Bruine, Leendert-Jan IJzelenberg, Barry Steenpoorte en Marcel Zwa ger (46. Wilmar van der Sande); Dingeman Voorbeijtel en Dennie le Comte (84. Rudi, Koster).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 35