Cl GEBR. DOMINICUS BV (Tlensen .nl PZC >10 Plaats uw familie berichten in de PZC *1. Plaats uw familie berichten in de PZC maandag 24 april 2006 Sluitingstijden familieberichten; Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Blij en gelukkig zijn wij Met de geboorte van onze dochter Rosalie 21 april 2006 John Mol Petra Sonke Jan Steenstraat 6 4462 SV GOES Overleden Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Chantal Wij wensen Danny, Jessy en familie veel sterkte met dit verlies. "de buurtjes" Adri en Inge Cor en Petra Frank en Monique Lieve Chantal Het is moeilijk te begrijpen. Waorom jij? Peter en Sylvia Chantal de mama van ons voetbalmaatje is ploseling overleden, dat vinden wii allemaal heel erg. wij wensen danny en jesse en de verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies, pupillen en jeugd afdeling v.c.vlissingen Heel dankbaar zijn wij dat we zo'n fijne zoon, broer, zwager, oom, neef en vriend in ons midden mochten hebben. Hij was mens onder de mensen. Niet minder is het grote verdriet om het verlies van onze Rudolf Rudolf Buise 13 april 1968 Lewedorp: Heinkenszand: Lewedorp: Ovezande: Ovezande: Lewedorp: Lewedorp: 22 april 2006 Jan en Klazien Buise Frank-Jan en Simone Maartje, Annemieke, Bas, Thijs Guido Ash win Charlotte en Tom Joep, Brechtje, Puck Rogier Tante Corrie Buise Nelleke Nieuwenhuyzen Melanie, Kimberley, Bianca, Cynthia Correspondentieadres: Banjaardstraat 86,4456 BR Lewedorp Op woensdag 26 april is er van19.00-21.00 uur gelegenheid om afscheid van Rudolf te nemen in zijn eigen Winkel, Sloestraat 31 te Lewedorp en tevens gelegenheid de familie te condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden donder dag 27 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligiuste Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw, Zand- kreekstraat33te Lewedorp. Geen bezoek aan huis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kan deze advertentie als zodanig beschouwen. "One day I'll flyaway" Veel te vroeg is overleden Rudolf Wij wensen tante Klazien, Oom Jan, broers en zussen veel sterkte toe. Jaap en Marjet en kinderen Jacques en Joyce Ronald en Clarinda en kinderen Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze hartelijke, integere en ondernemende neef Rudolf Buise We wensen Jan, Klazien en de familie veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Ooms en tantes de Jonge Neven en nichten Onrechtvaardig, onbegrijpelijk, maar onomkeerbaar Vaak zijn sommige dingen niet te bevatten Wij nemen afscheid van onze vriend Rudolf Buise Wij wensen de familie Buise veel sterkte in deze moeilijke tijd. Antoine, Bert, Ronald, Sjaak Je bent nu van ons weggegaan. Jouw tijd is nu al gekomen. Een eind aan jouw bestaan. Een lege plaats in onze vriendengroep.... Rudolf Wij zijn heel verdrietig omdat jij niet meer bij ons bent. Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Jack en Annemarie Johan en Lilian Wilfried en Marjo Carolien Edwin en Monique Richard en Trudy en kinderen Dorst, 20 december 1960 Een leven veel te kort op deze aarde maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve en onvergetelijke papa Cornelis Volk Kees t Middelburg, 22 april 2006 Gilberte Volk-Stroo Ma rijn Coen Oosterscheldestraat 163 4335 PD Middelburg Kees is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Bui- tenhovelaan 1. U kunt daar van hem afscheid nemen op woensdag 26 april a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 27 april om 13.30 uur in kerkcentrum "De Mor genster". Adriaen Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Deze dienst zal worden geleid door ds. J. Nauta. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te ontmoeten en te condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. joh. 11:25 Lieve Kees echtgenoot van Gilberte Volk-Stroo en papa van Marijn en Coen Dorst, t Middelburg, 20 december 1960 22 april 2006 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen. Je bent in je strijd tot het uiterste gegaan, Niemand kan begrijpen wat jij hebt doorstaan. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart, Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. We zullen je heel erg missen. Je Vader en Moeder Peter en Jolanda Wanda, Bas John Middelburg, 22 april 2006 In de kracht van zijn leven nam de Heere van ons weg onze lieve schoonzoon Kees Volk echtgenoot van Gilberte Volk-Stroo en papa van Marijn en Coen Sterke de Heere Gilberte. Marijn en Coen en verdere familie in dit verdriet. Middelburg: M. Stroo P.C. Stroo-Mallekoote Middelburg, 22 april 2006 Kees Volk Kees, je bent veel te vroeg gegaan. Gil, Marijn en Coen. weet dat we altijd voor jullie klaarstaan. Jack en Liset Peter en Tamara Frans en Hester Frangoisen Ilona Marcel en Ine Eddy en Anita Jurgen en Diana Rene en Sonja Frans en Janneke Ad en Ineke William en Annemiek Ben en Angelique en de kinderen Lieve Kees... Onze vriendschap... Stopt niet na het afscheid Het gaat gewoon door. In ons hart Aarnout-Jan en Joke Carla Joosse Eindelijk verlost van de pijn, maar wat had ik nog graag langer bevriend met je willen zijn. Maar zoveel jaren van vriendschap gaan nooit ver loren, bedankt Beste Wieb, Ruud. Edwin en Marieke en familie, heel veel sterkte Als je in je levensstrijd, warmte om je heen verspreidt, Als je iemand die daar treurt, hebt getroost en opgebeurd, Als je hielp waar je kon, aan wat licht en aan wat zon Als je een goed voorbeeld geeft, heb je niet voorniets geleefd. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging rustig is ingeslapen Louisa Wilhelmina van Grol echtgenote van Charel Petrus Ras in de leeftijd van 65 jaar. Breskens: Ch.P. Ras Breskens: Peteren Mariëlle Jasper Breskens: Sonja en Willy Johnny Dennis Vlissingen: Anita en Buddy Kevin en Laïla Kelly Vlaardingen: Eric en Marianne Anne-Fleur Vlissingen: Willy en Jolijn 4511 XK Breskens, 22-04-2006 Evertsenlaan 27 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 april om 14.00 uur in de H. Barbarakerk te Breskens, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" aan de Dorpsstraat te Breskens. Mijn vrouw en onze moeder is thuis. Zij hield van witte bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Gonna make a sentimental journey Why did i decide to roam? Gonna make a sentimental journey Sentimental journey home. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, en dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van onze lieve vader en opa ErikFaber Rotterdam, 16-5-1939 's-Heer Abtskerke, 21-4-2006 Edith en Bert felle, Daniël, Evelien Lars enTanja Tobias Sjoerd Olivier en Thuy Correspondentieadres: van Pabstlaan 38 2274 KG Voorburg Hij is overgebracht naar rouwcentrum "De Beve- landen", Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium "Ockenburgh". Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwacht is overleden onze vriend Erik Faber geboren 16 mei 1939 - overleden 21 april 2006 Erik was secretaris van het Humanistisch Verbond, afdeling De Bevelanden en Schouwen-Duiveland. Wij verliezen in hem een groot humanist. Namens het bestuur van het Humanistisch Verbond, afdeling de Bevelanden/Schouwen-Duiveland: Judy Hooymeyer, voorzitter Lonny Kwakernaak, Els de Visser en Lieven de Leeuw Op vrijdag 21 april is onze collega en zakelijk partner ons plotseling ontvallen. ErikFaber Dank goede vriend, voor al het mooie dat wij samen beleefd hebben. Namens SIBD v.o.f. Simon van Kralingen Willem Koppejan Hanxun Su Ari Murk Services For International Business Development Hoofdweg 60 4411 NA Rilland Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Hoe ik was, toen ik alles nog kon.. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvacfer en opa Arthurjohan Bommelé 14 juli 1938 |23 april 2006 Delft Rotterdam Anme Bommelé-Schoa Arthur en Wil Bommele ArthurLouise Miranda en Hans Hols Romano, Cindy, Ricardo Monique en Theo Schenkhuizen Ma nou Henri Dunantstraat 5, 4388 NH Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 28 april van 11.15 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 1 3.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum Bedroefd hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Arthur Bommelé Koen Ria Tonnieen Rina Simon en Theo Wolf en Mattie neven en nichten Naar de wens van Papa kunnen wij u nu pas vertellen dat op 20 april onze lieve, zorgzame (O)papa is over leden Jan Tuinstra weduwnaar van Katy Pontier Den Haag, t Middelburg, 29 augustus 1924 20 april 2006 Het afscheid is voor ons sneller dan verwacht geko men. Wij zijn dankbaar dat hij ondanks zijn ziekte niet heeft hoeven lijden. Jan en Suus Machteld en Edward Rinske en Ludie Tjeerd en Connie Nynke en Jan Gyelt en Andrea Jelger en Petra en alle kleinkinderen Korendijk 4 4331 HP Middelburg In besloten kring hebben wij op 22 april 2006 afscheid van hem genomen. Opa We zullen niet wenen om wat niet meer is maar gelukkig zijn om wat is geweest. Tobias Miriam. Jetske Freek, Ilka Maarten, Joanike Michel, Rinske, Jorrit, Silvester, Jolente Nicky, Jelmer, Lenneke, Femke, Wijbren, Robert. Jurjen De wielewaal werpt keer op keer gepolitoerde lasso 's uit. Zo glad, zo helderen zo luid hij fluit zoals een jongen fluit en ik kijk op, daar gaat hij weer! Het lijkt wel of ik nog zo pas een vangbaar meisje was. M. Vasalis In alle rust is heengegaan onze lieve Ans van Herwaarde weduwe van Joop Dam Haarlem, 's-Heer Arendskerke, 26-5-1920 21-4-2006 Namens defamilie, Elly Groen Gré en Jan van Westen Wies de Bles en Martin Mc Namara Correspondentieadres: E.M. Groen, M. Smallegangesbuurt 46,4461 AT Goes We nemen afscheid van Ans op donderdag 27 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (vertrek om 13.15 uur vanaf rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder). Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Zijn klok stond plotseling stil. om nooit weer te gaan... Adriaan Jan Blok Azn. - Adri - Kloetinge, 20 oktober 1916 - Goes, 21 april 2006 Mr. E.C.J, van Dissel executeur Goes, Zorgcentrum 'Randhof' Correspondentieadres: Kleine Kade 47. 4461 AS Goes. Dinsdag 25 april zal er om 15.15 uur een afscheids dienst worden gehouden in de 'Geerteskerk' te Kloe- tinge, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in het 'Geerteshuis', Jachthuis straat 13 te Kloetinge, gelegenheid elkaar te ontmoe ten. Geen bloemen. Met droefheid delen wij u mede, dat onze geliefde huisvriend is overleden. Adriaan Jan Blok (oom Adri) Wij zullen hem missen. Kloetinge: M.Weststrate Ede: A.M.Weststrate Barneveld: fam. I.A.Weststrate Wolphaartsdijk: fam. A.M.Weststrate Krabbendijke: fam. M.J.Weststrate 21 april 2006 Wij hebben een goede vriend verloren. Adriaan Blok van Kloetinge Rinus Antonisse en Wim Klaassen Kees en Nelleke van Dissel Gerard en Joos Heerebout Jaap en Jannie Koppejan René Luijk Leen Moerland Laban van Oeveren Sjoerd en Greet Tamminga Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze erevoorzitter A.J.Blok Wij gedenken hem dankbaar voor het vele werk dat hij ruim 22 jaar lang als voorzitter in het belang van onze vereniging heeft verricht. Bestuur en leden Brassband Excelsior Kloetinge "Rust mijn ziel, uw God is koning" Na een rijk en voltooid leven is overleden onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader David Remijnse sedert 5 december 2002 weduwnaar van Catharina Janna Remijnse-van Wuijckhuijse Kolonel b.d. der Militaire Administratie Ridder in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden Wolphaartsdijk Tholen 13 september 1914 22 april 2006 La Tzoumaz: C.J. Remijnse Zwitserland A.A. Remijrise-Zwollo Halsteren: J.D. Remijnsfc J.P. Remijnsë-Timmerman Castricum: S.H. Geerke-Remijnse H.P. Geerke Arnemuiden: J.C. Bouwmeesfer-Remijnse A.G. Bouwmeester Voorburg: J.G. Remijnse M. Remijnse-Lawa Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J.D. Remijnse Klaverblokken 18 4661 H Halsteren De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden in Wolphaartsdijk. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze oudste broer en zwager David Remijnse weduwnaar van Catharina Janna van Wuijckhuijse Wolphaartsdijk. Tholen, 13 september 1914 22 april 2006 Het musiceren samen met hem is voorgoed voorbij. Den Haag: J. Remijnse C.M.P. Remijnse-Schuman Amsterdam: A. Remijnse T.G. Remijnse-Oosterhuis Neven en nichten In Memoriam In memoriam Lieve Jonnie, Het lijkt als de dag van gisteren. Maar toch is er één jaar voorbij. Waarin wij jouw vrolijkheid, aandacht en liefde moeten missen. Het valt ons zwaar maar we helpen elkaar erdoorheen zoals jij dat zou willen. We missen je. Lia, Saskia, Luc, 'Owen', Monique, Kees, Kim en Michael Streep zijn naam niet door, al is hij bij ons weggegaan. Streep zijn naam niet door, alsof hij nooit heeft bestaan. Plet liefste wat ik heb bezeten, het toekomstbeeld van mijn bestaan. Vraag mij niet dat te vergeten en gewoon weer door te gaan. Want ik wil wel verder leven, maar ik weet niet hoe dat moet. Ik hoor bij lien die achterbleven overleven vergt veel moed. Streep daarom zijn naam niet door, noem zijn naam en laat mij weten dat ook jij hem niet zult vergeten. Zo alleen kan ik verdergaan. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Mensenlinq.nl; dé site met overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overiijdensadyeitens en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief Ü.kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten waarin u uw medeleven betuigt Bovendien kunt u via öe site direct deelnemingskaart ol rouwboeket versturen Een kleine moeite en toch i<& een grote troost Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct, bt indirect'ie irate" hebben met overfijden Alle adressen op het gebied van uitvaart eh a'se^a worden óp de site vermeld. Een initialiet van Provinciale Zeeuwse Cowan!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26