APK 44.oË> PZC 14 Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding www.letternet.nl keuring pers. auto Bosch Car Service Daar kom je graag terug Je krijgt eerder reuma dan rimpels. COLLECTANTEN Mv zaterdag 22 april 2006 Het vervolg van de familie berichten van pagina 12 Na een kort ziekbed is overleden mijn lieve, zorg zame moeder Adriana Toutenhoofd-Gabriëlse weduwe van Kornelis Toutenhoofd sinds 17 december 1999 Zij bereikte de leeftijd van 84 jaar. Zij was er altijd en laat een groot gat achter Westkapelle: André Toutenhoofd 4361 CH Westkapelle, 20 april 2006 Noord kerkepad 11 De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 25 april om 11.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek vanaf het (eugdgebouw aan de Markt om 11.00 uur, alwaar na afloop van de plechtigheid de familie gecondoleerd kan worden. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze buurvrouw Bure Toutenhoofd We wensen André veel sterkte toe. Leo en Heieen Wisse Bram en Marianne Verhulst en kinderen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Gabriëlse weduwe van Cornelis Toutenhoofd A. Gabriëlse M. Gabriëlse-Cijsouw M. Gabriëlse-Brand Neven en nichten Westkapelle, 20 april 2006 Enige en algemene kennisgeving Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij kennis dat wij toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze liefste tante Roos. Zij heeft nu ein delijk rust. Rosalia Maria van Ertvelde draagster van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Hansweert, 9-6-1919 Goes, 21 -4-2006 Onze dank gaat uit naar de fantastische verzorging van de verplegingvan zorggroep 'Ganzestad', locatie Gasthuis, speciaal in de laatste dagen van haar ziek zijn. Hansweert: Jeanneke en Kees Schore: Conny en Gabri Mark, Ellen Hansweert: lna en Wannes Kimberley, Demy Correspondentieadres: Dijkstraat 6,4417 BA Hansweert Als u nog even bij haar wilt zijn, kan dat op maandag 24 april tussen 15.00 en 15.30 uur op kamer 121 in het 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. De Heilige Mis zal zijn op woensdag 26 april om 13.45 uur in de parochiekerk van de H. Maria Mag- dalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend is er om 15.30 uur een korte afscheids bijeenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna bent u welkom in de ontvangstruimte van dit crematorium om de familie te condoleren. Met ontzag, diepe dankbaarheid en liefde gedenken wij Roosje de vrouw die met haar totale toewijding gedurende ongeveer 70 jaar in ons gezin een unieke, onvervang bare plaats ingenomen heeft. Onze dank gaat uit naar Magda, Ciska en de fantasti sche verzorging van de verpleging van de Zorggroep Ganzestad speciaal in de laatste dagen van haar ziek zijn. M.A.J. van der Have-de Groof 1.). van der Have E.J.P. Six-de Groof G.C. Six I.J.E. Bosman-de Groof C.H.R. Bosman Kinderen en kleinkinderen Dankbetuiging Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn trouwe lieve man, onze stiefvader en opa Abraham den Dekker Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wij ze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. Vooral dank aan het personeel van zorgcentrum "Rozenoord", voor de goede zorgen aan hem bewezen. Ook dank aan uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg voor de correcte begeleiding voor en tij dens de uitvaartplechtigheid. E. den Dekker-Temmerman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluis, april 2006 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van mijn lieve vrouw en maatje, onze lieve moeder en oma Ida Diephuis-Leutscher Hiervoor onze oprechte dank. H.E. Diephuis Kinderen Kleinkinderen Middelburg, april 2006 Groot was zijn liefde, groot het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die hij achterliet. Voor de grote belangstelling die wij mochten ontvangen, na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa fan Fraanje betuigen wij u onze hartelijke dank. In het bijzonder de verzorgers van Thuiszorg Allévo en dr. Peene. Adrie Fraanje-Flipse kinderen en kleinkinderen Borssele, april 2006 Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren Voor de vele blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder, Willemina Janssens-Pouwelse willen wij u hartelijk danken, het heeft ons allen goed Uit aller naam: H. Janssens Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Het deed ons goed dat u met zovelen bij het afscheid van onze vader, grootvader en overgrootvader Frans Marinus Koopman aanwezig wilde zijn. De vele brieven met alle herinneringen hebben ons veel goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2006 Ad Polderman Het verlies van onze lieve vaderen opa is een enorm gemis. Wij danken iedereen voor de vele reacties die wij van u mochten ontvangen. Dat alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Corrie Polderman-Suurmond Marga, lasper, Thomas en Arnold Velder Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Jacoba Riedijk-Spijk betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, april 2006 I.p.v. kaarten Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schrifte lijk, na het overlijden van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Lydia Salm zeggen wij u hartelijk dank. Familie Van Liere Kapelle, april 2006 In plaats van kaarten De warme steun, het medeleven, de vele kaarten en bloemen, de grote belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van Marijke Marianne Sicilia-de Klerk hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Wij danken iedereen langs deze weg, omdat het ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Familie Sicilia Vlissingen, april 2006 Wij zijn u dankbaar voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter van Sluijs Het heeft ons goed gedaan. Helaas is het niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken. F. van Sluijs-Dingemanse kinderen en kleinkinderen Zoutelande, april 2006 Dankbetuiging Voor de zeer vele blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Bert Valckx willen wij u oprecht bedanken. Frida Valckx -van den Bulck kinderen en kleinkinderen Ossenisse, april 2006 Een hand, een woord, een gebaar doet zo goed als je ie mand, die je liefhebt missen moet. De lege plek doet zo'n pijn, maar in gedachten zal jij altijd bij ons zijn. We zijn zeer getroffen door de vele blijken van belangstel ling en medeleven, die we van u mochten ontvangen, zo wel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van onze zeer geliefde zoon Henk Visser Wij zeggen u daarvoor hartelijk dank. Het was ons tot grote steun. Zijn ouders: J. Visser en M. Visser-Bilius Na het plotselinge overlijden van Dick Zweedijk op 11 januari 2006 mochten wij veel blijken van medele ven ontvangen. De warmte en steun die hiervan uitgaan hebben ons getroost en bemoedigd. Namens de familie zeggen wij u hartelijk dank voor uw bijdrage. L.C. Zweedijk en P.H. Zweedijk-Louwerse Dankbetuiging een hand, een kaart, een gebaar soms zonder woorden, het doet zo goed als je iemand die je lief is verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren bij het overlijden van onze pa en opa Emerie Petrus van Vooren Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen April 2006 May your soul rest, May your heart heal. May you feel freeat last. May love find you, In your new garden, Wherever that may be. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te hebben ontvangen na het plotselinge overlijden van onze lieve Cees Waterman D.C., opa Teddy weduwnaar van Christina Johanna Goetheer Onze oprechte dank voor uw kaarten en brieven, uw bloemen, uw aanwezigheid, uw hulp en troostende woor den. In onze harten en in dierbare herinneringen zal hij voortleven. Mariëlla en Ramon Lagrand-Waterman Yoshin en Yurian Berkel en Rodenrijs, april 2006 UiTvaagTveKzogging H. J(obse Uiv zong in onze banden voor geheel WalcbeRen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.n) Email: hjobse@hjobse-uitvaarl Tevens beschikken wij over Dag en nacht bereikbaar op: (0113) 311 444 Overal te ontbieden AlLE voorzieningen om thuis 0p te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 a) Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedriif: Langeweg 1 's-Gravenpolder IÏiuxé^ www.uitvaartzorgcentrum.nl Dag cn nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen 'V Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M. DE BRUIJNE J. c. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee i/v.uitvaartzorgcentrum.nl Dokter Schruer Huisarts De praktijk is gesloten van 5 t/m 12 mei Waarneming door: Dokter v/d Stoep Dokter Thijssen Dokter Gevaert Dokter Rijken Dokter Schmeitz Adressen en telefoonnummers kunt U vinden op pagina 283 van Uw telefoongids. Weekend-oma gezocht voor Kim (12) die een spierziekte heeft. Kunnen haar ouders eens rustig de zaterdagkrant lezen. Kijk op www.handjehelpen.nl HOREN, ZIEN EN HELPEN Steun ons en word nu donateur. Via giro 44 of ga naar www.greenpeace.nl SReeNTökw Begrafenisonderneming Schoonaard... Na 3 2 jaar uitvaarten te hebben verzorgd hebben wij, Hans en Martha Schoonaard besloten onze onderneming over le dragen aan: Uitvaartzorg de Vlieger te Oosterland. Bij de ovemarne zijn onze twee uitvaartleiders Dhr. J. Sijrier en Dhr. J. Steijn in dienst getreden, en zullen als vanouds naast Dhr. de Vlieger de uit\>aarten met de grootst mogelijke zorgvuldigheid verzorgen. Wij danken h allen hartelijk voor het vertrouwen wat wij van u mochten ontvangen, en hopen dat u datzelfde vertrouwen ook aan Uitvaartzorg de Vlieger zult schenken. Hans en Martha Schoonaard In aansluiting op het voorgaande willen wij ons voorstellen als: Uitvaartzorg de Vlieger, voorheen Schoonaard. Wij zijn trots het vertrouwen te hebben gekregen van Hans en Martha Schoonaard om hun begrafenis onderneming voort te zetten, en zullen u met de grootst mogelijke zorgvuldigheid bijstaan bij een verlies van een dierbare.Wij hopen van u hetzelfde vertrouwen te krijgen wat Hans en Martha Schoonaard al die jaren mochten ontvangen. Om de overname niet onopgemerkt te laten voorbijgaan nodigen wij u uit op een afscheids- en kennismakings middag op zaterdag mei van 14.00 tot 17.00 uur in ons bedrijf te Oosterland. uitvaartzorg de vlieger Hans en Maiiha Schoonaard Blindeweg 11 4315 CG Dreisclior Niemv telefoonnummer: 01II 401711 wilgenstraat 12 4307 da oosterland info@uttvaartdevi.ieger.nl www.uitvaartdf.vlieger.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR: T0111 402000 f 0111 401552 APK diesel 64,95 all-in AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 SSBOVAGcC^ i i Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. Reumafonds 0; www.reumafonds.nl -is.» Steeds meer Nederlandse vogelsoorten worden bedreigd. Al 78 van de 180 soorten broedvogels staan op de Rode Lijst Nog even en we kunnen ook de Velduil alleen nog ingelijst bewonderen. Daarom werkt Vogelbescherming Nederland aan meer natuur voor bedreigde vogels. Help mee, kijk wat u kunt doen op www.vogelbescherming.nl NIEUW, doneren per telefoon SMS 'Rood' naar 4999 1,5Qp.o.b.). Of bel 0900-7878000 1,30 per gesprek). M Vogelbescherming RED DE VOGELS VAN DE RODE LIJST! Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en C0PD (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld Lucht u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! Leven Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 70