Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 14 UV april ^uuö Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de-krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Verjaardag 1906 2006 Op zondag 50 april D.V. wordt onze pa en opa Dhr. D. Haak 100 jaar Indien U hem hiermee wilt feliciteren, dan bent u die dag van harte welkom op de receptie in de "Mauritshof", Mauritsweg 5, te IJzendijke. Receptie van 15.00 tot 17.00 uur. Namens de familie. Broer Haak Tannie Boogerd-Haak April 2006 Bemhardstraat 9 4542 AXC Hoek Jubileum /4o y auv Dienstverlening Onderwijs Afscheid Jaap Melse Bijna 27 jaar werkte Jaap Melse bij Dyade Dienstverlening Onderwijs en haar rechtsvoorgangers. Hij is onlangs benoemd tot wethouder van de Gemeente Veere en nu zwaait hij af. Velen kennen Jaap als enthousiast medewerker van de afdeling Personeels- en Salarisadministratie en de laatste jaren als gedreven manager van Dyade Financieel en Personeel te Middelburg. Wij geven Jaap de gelegenheid afscheid te nemen van allen met wie hij in de achterliggende jaren contacten heeft opgebouwd en onderhouden. U wordt van harte uitgenodigd voo.r een afscheidsbijeenkomst op woensdag 26 april 2006 van 15.30 uur tot ongeveer 18.30 uur in Hotel Arneville Buitenruststraat 22 4337 EH Middelburg Op 26 april is het 50 jaar geleden dat onze ouders en grootouders M.J. de Putter en C.N. de Putter-Wieles in het huwelijk zijn getreden. We zijn de Here God dankbaar dat Hij hen al die tijd aan elkaar en ons heeft gegeven en dat Hij hen nabij is geweest in tij den van voor-en tegenspoed. U wordt van harte uitgenodigd om onze ouders te fe liciteren met hun 50-jarig huwelijksjubileum op 26 april, van 15.50 tot 17.00 uur in het vergaderlokaal achter de Gereformeerde kerk, Terneuzensestraat 52 te Zaamslag. Hun kinderen en kleinkinderen: Jan en Marlies Arjan Chantal, Sander en Danielle, Jeroen Marije, Floris Lydia Geleijn en Els, Martijn, Marco. Ilona Wim Judith, Imke Elmer, Nathalie Ann Kees Marc en Ellen Arjen, Yvonne, Nadine, Christoph Hun adres is: Zaagstraat 1 4545 BL Zaamslag Overleden Verdrietig zijn we dat na een zwangerschap van 26 weken in de moederschoot is overleden ons dochter tje en zusje Lieke Tonnie en Marjolein Poppe Lenn Marit Celine 18 april 2006 Zandweg 41 4589 TG Ritthem Wij hebben Lieke in besloten kring begraven. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Mijn lieve meisje en mijn super coole mama is gestorven. Waarom zo vroeg? Maar toch zijn wij heel erg dankbaar, voor wat zij voor ons was en zal blijven Chantal Besse-de Fouw Danny en Jessy Zij is moor 3 3 |aar geworden Vlissingen, 21 april 2006 Giessenburg 4 4385 EM Vlissingen Chantal is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 24 april van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 2T.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 26 april om 13.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk te condoleren in club gebouw "de Klip" van V.V.W. "bchelde", Prins Hendrik- weg 4 (t.o. Hogeschool Zeeland) te Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nog nauwelijks beseffend wat ons is overkomen, geven wij kennis van het volkomen onverwacht heengaan van onze lieve schoten kanjer Chantal Besse-de Fouw nog maar 33 jaar oud dochter van: Leen en Jenny de Fouw schoondochter van Rob en Ans Besse Vlissingen, 21 april 2006 Chantal, Ineens ben je weg... Danny en Jessy, we zullen er altijd voor jullie zijn. Liefs Erik en Tineke Woorden schieten tekort. onze kleindochter Chantal opa en oma Besse Lieve Chantal Wij samen tegen de rest, zo was het, niks of niemand kon daar tussen komen. Ook dit niet, ie zal altijd bij me zijn en ik zal altijd van je blijven houden. Liefs Marlon Dennis Laat me maar drijven op hel water meteen droom mee ergens heen. Laat mij daar blijven, nu en later in een warme zee van licht alleen. Met pijn in ons hart nemen wij afscheid van onze allerlief ste kleindochter en nichtje Chantal Opa de Fouw (in herinnering) Oma Suus Rie en Leen Wisse Marleen, Everf-Jan, Mirjam "het allerallerallerlaatste keertje Heden is op veel te jonge leeftijd overleden mijn innig ge liefde kleindochter en ons nichtje Chantal Besse-de Fouw echtgenote en mama van Danny en Jessy Besse Middelburg: P.E. van den Boomgaard-Riemens M.J. van den Boomgaard (in herinnering) Vlissingen: Wilmo en Jan van Eek-van den Boomgaard Gwen en Ralf Dag Chantal, we zullen je verschrikkelijk missen!! Vlissingen, 21 april 2006 Lieve Chantal Bedankt dat ik je vriend heb mogen zi jn Ik zal jou nooit vergeten Little Wing Lieve Chantal Wij zullen je heel erg missen Wij wensen Danny, Jessy, ouders en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies Wim en Wilma, Jan en Nel, Ralph en Linda Waarom nou? Albert, Diana en Sander ledereen weet dat je dag voor dag moet leven, maar niemand beseft dot net ook echt zo is. Lieve Chantal, woorden kunnen niet uitdrukken hoeveel we je zullen missen Graag wensen wij Danny en Jessy en alle nabestaanden heel veel liefde en steun toe in deze moeilijke tijd. Patrick, Margreet Stuart, Marianne, Jacqueline, Adri Sonja, Arjen Patricia, Dave, Imogen, Jeroen Svenja, Bram, Nando Gamal, Marina, Laura, Mariska, Bert, Bart Mirjam, Frons Conny, Nathalie Jan, Harold, Piet &Joke, Fons, Han, Cees Jenny, Hans, Paul, Chris, Peter, Rick Sandra, Elisabeth Roddy, Ronald, Henk, Jaap, Viktor Lia, Jeroen Sylvia Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze medewerkster van de receptie Chantal Besse-de Fouw Wi| verliezen in haar een toegewijde, initiatiefrijke medewerkster en een geliefde collega. Wij wensen haar familieleden sterkte bij de verwerking van dit gevoelige verlies. Bestuur en management Ziekenhuis Walcheren De pretlichtjes in je ogen zullen voor ons nooit doven Vrijdag 21 april is plotseling overleden onze lieve collega Chantal Besse Wij wensen Danny en Jessy en verdere familie heel veel sterkte. Je collega's receptie Ziekenhuis Walcheren Marjan, Jolanda, Annemarieke, Margareth, Lea, Ingrid, Yvonne, Hans,Jolanda, Huib, Bo, Claudia, Aria, Mariëtte, Esther, Els, Nora Ons bereikte het droeve bericht van het plotselinge over lijden van Chantal Besse-de Fouw een zeer betrokken ouder en moeder van Jessy Besse, leerling van groep 3 van onze school. Wij wensen Jessy en Danny, vader van Jessy en oud-leer ling van onze school en familie heel veel sterkte en kracht om dit verlies te verwerken Archipelschool De Houtuyn, het schoolteam, MR en OR. Vlissingen, 21 april 2006 Groep 3 van Archipelschool De Houtuyn wil Jessy en familie laten weten dat we het heel erg vinden dat de mama van Jessy is overleden. Jessy, we zijn er voor jou. Erik Nadia Ivy Demi Mitchell Cormac Nathan Maarten Alicia Nadine Jenad Jaleesha Chayenna Jamila Daan jufCorry Rahim Noef Darryl juf Elvira Onze lieve, lieve Carla Maria Joosse is na een slopende ziekte, overleden in de leeftijd van Ons verdriet is groot. Moeder van: Edwin Brakman Marieke Hannewijk Ruud Brakman Josefien in herinnering Partner van: Wibrecht Brakman Dochter van: Leen en Anneke Joosse-de Bruin Zus van: Jolanda en Willem Hamersma-Joosse Linda, Pieter, Ilse en Judith Leo en Coby Joosse-Flipse Lisa, Sara en Iris Middelburg, 20 april 2006 Carla ligt opgebaard in haar woning Karei Doorman plein 26, alwaar bezoek op zaterdag 22 april en zon dag 23 april van 16.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 25 april 2006 om 12.00 uur in de aula van de begraaf plaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vanaf 13.30 uur is er gelegenheid tot condoleren in kerkgebouw De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 (bij Winkelcentrum Dauwendaele) te Middelburg. Correspondentieadressen: Dhr. W.C. Brakman, Karei Doormanplein 26,4335 GD Middelburg Fam. L.J. Joosse, Europalaan 27,4334 EAMiddelburg Onze dank gaat uit naarAlies, Didi en Jannie van 'haar' thuiszorgteam en dokter M.A. de Vries, voor hun liefdevolle en zorgzame begeleiding. Wanneer wij vergeten zijn om u een rouwbrief te stu ren, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. Lieve, lieve, lieve Carla Wij waren zö verbonden met elkaar. Dat zal altijd zo blijven. Met veel liefde en warmte zullen we aan je blijven denken. Je was voor ons heel bijzonder. Alies, Didi, Janny Op jonge leeftijd overleed, na een ernstige ziekte, onze lieve nicht, Carla Maria Joosse Haar opgewektheid en spontaniteit blijven in onze herinnering. Wij wensen Leen Anneke, Wibrecht, Edwin Marieke en Ruud veel kracht en sterkte toe. Middelburg: M.P. de Bruin M.S. de Bruin-de Jonge Papendrecht: G.J. de Bruin-Timmermans Gouda: A.H.A. Ton-de Bruin G.H. Schmied Middelburg: C.A. de Bruin Tholen: J. de Bruin-Caljouw Middelburg: A. de Bruin-Vos Middelburg, 20 april 2006 Dag lieve Carla.. Wibrecht, Edwin, Ruud en familie, wij wensen jullie heel veel sterkte. Café Bommel Carla Joosse Een bijzonder mens. We zullen haar erg missen. Koen, Bram Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn. Carla Joosse Voor altijd in ons hart. Hetty, Cas, Marcel, Bauke en Irene Wij wensen Wieb, Edwin, Ruud en Marieke veel kracht en sterkte toe. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Carla Joosse Carla was vanaf juni 1994 een zeer gewaardeerd medewerkster van Zorgstroom. Wij wensen allen die Carla Hef hadden veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van bestuur, leidinggevenden en medewerkers Zorgstroom. Carla Veel te vroeg hebben wij van jou afscheid moeten nemen. Als collega zullen wij jouw enorme betrokkenheid en inzet voor het werk missen. Wij wensen iedereen die Carla lief heeft veel sterkte toe. Namens alle collega's teams verzorging Stromenwijk Diep getroffen Vol bewondering Maja Schout-Geelhoed Ruud en Patricia, heel veel sterkte. Jörgen Timmerman Na lange strijd overleed de echtgenote van onze collega Maja Schout - Geelhoed Met bewondering voor haar getoonde wilskracht gaat onze oprechte deelneming uit naar Ruud en zijn doch ter Patricia, ouders en schoonouder. Wij wensen hen veel sterkte. Middelburg, Directie en personeel Scheldebouw b.v. Elke dag een stukje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, vanwaar lang geleden ook de weg begon. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Jan Vader /an A loif si us A iphonse Middelburg, t Vlissingen, 25 december 1951 20 april 2006 Wies Vader-Schrooten Ferdinand Jeroen- moeder, schoonouders, broers, schoonzuster, zwagers, neven en nichten Willem Alexanderstraat 50 4388 JC Oost-Souburg Jan is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Bui- tenhovelaan 1. U kunt daar afscheid van hem nemen op woensdag 26 april a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen in de kantine. Rust zacht. Jan A.D.l. van Dierendonck Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker, de heer J.A.A. Vader Gedurende vele jaren heeft Jan een belangrijke bijdra ge geleverd aan het ADZ. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Medewerkers en directie ADZ B.V. Openbaring! 1. Bedroefd om haar heengaan, maar met respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Johanna Maatje Moens Ankie in de leeftijd van 55 jaar. Hoek: Magda en Frans Stoffijn-Moens Mattanja en Dick Cindy en Marcel Nancy Franken Angelique Valentijn Terneuzen: Ina en Jan van de Wege-Moens Jan-Maarten Ellen en Erwin Terneuzen, 20 april 2006 Willem Kloosstraat 23 Corr.adres: Fam. van de Wege-Moens Schubertstraat 11 4556 AR Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 april van 10.00 tot 10.20 uur in de Opslandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Vervolgens begint om 10.30 uur de rouwdienst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster Ankie Moens Ankie was sinds 1970 in verschillende functies in dienst bij de gemeente Terneuzen. De laatste jaren was zij werkzaam bij de afdeling Communicatie, Hoewel zij al enige jaren ernstig ziek was, komt het overlijden toch nog onverwacht. Haar overlijden raakt ons diep. Onze gedachten gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Terneuzen, 21 april 2006. Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink We zullen je herinneren, niet je laatste sombere dagen maar als de stralende zon, j herinneren hoe je was toen je alles nog kon! Je hebt je strijd moedig gestreden, rust nu maar uit lieve Ankie Je collega's van de afdeling Communicatie Bernadette. Dirk, Sylvia, Vera, Yvonne en jeannette Wilskracht Twee woorden Wil en kracht Aan het einde restte nog slechts de wil Weg was de kracht Rust in Zijn hand Jouw taak is volbracht Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man. onze vader, schoonvader en onvergetelijke opa Edie Folkersma echtgenoot van Ria Oostdijk in de leeftijd van 66 jaar. Ria Folkersma-Oosldijk )an en Anja Folkersma-Elve Steven Jochem Jack en Ina Folkersma-van Langevelde Tim Erika en Donald I-Iarding-Folkersma 20 april 2006 Wagnerhof 58 4536 BS Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 25 april om 14.00 uur in de Opslandingskerk, Bellamy straat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren. Wie moet er nou mee naar het eiland van Meijer, op het boemeltje, konijntjes zoeken in het bos, op vakantie naar Arcen, Wie vertelt ons nou over de natuur en de vogels? Daag opa Steven, Jochem en Tim Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom Edie Folkersma Wij wensen Ria, de kinderen en kleinkinderen vee! sterkte in deze moeilijke tijd. Roelf en Pleun Folkersma-Dieleman Jaap en Saar Oostdijk-de Kraker Gerard en Hanny Oostdijk-Fremouw Piet en Janny Oostdijk-van Schaik Wim en Marie-Louise Oostdijk-Devos Neven en nichten Achterneven en achternichten Wij hebben heden vernomen dat medeoprichter en erelid van onze biljartvereniging Piet Brouwer is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Leden van Vios '64 Op 20 april is overleden Pieter Jan de Muijnck Piet echtgenoot van Anke van Beers Hij was een goed mens Vlissingen, 27 april 1925 Vlissingen, 20 april 2006 I.P. de Muijnck-van Beers ÜfYentl Gerbrandy straat 57 4384 NC Vlissingen Piet is overgebracht naar Uitvaartcentrum Overtoom- Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 25 april om 13.00 uur in crematorium Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62