Banen f Q> JobTrack.nl www.pzc.nl/banen ->r randstac ING Locatiemanager (m/v) Alpha Kijk ook op ing.&&bank Senior Relatiemanager MKB - Goes Op zoek naar een nieuwe uitdaging mEE Zeeland Cliëntondersteuners Arbeid INVALLEERKRACHTEN jij zoekt iets dicht bij huis in de buurt kijk voor meer banen op www.randstad.nl Je krijgt eerder reuma dan rimpels. !sReumafonds (0 jvoogdj© 22 APRIL 2006-W ING ïs een internationaal opererende financiële instelling. Wereldwijd zijn zo'n 115000 medewerkers actief op het gebied van bankieren, verzekeren en vermogensbeheer. 33.000 van hen werken in Nederland bij bekende merken als Nationale-Nederlanden, de Postbank, ING Bank en RVS. De veelzijdigheid van ING staat garant voor een grote diversiteit aan mensen, functies en loopbaanmogelijkheden. Maar hoe veelzijdig ING ook is, alle medewerkers hebben wel een aantal eigenschappen gemeen: ze zijn proactief, klantgericht, oprecht en open. Spreekt dit jou aan? Ontdek dan je mogelijkheden bij ING. De functie Ondernemers uit het MKB kunnen bij jou terecht voor al hun bankzaken en een persoonlijk advies. Je regelt het allemaal perfect. Of het nu om hun zakelijke aangelegenheden gaat of om hun privé- financiën. Omdat je je klanten door en door kent, lever je altijd maatwerk. Als senior relatiemanager heb je een zeer commerciële functie. Je formuleert en realiseert de commerciële doelstellingen, stelt het jaarplan MKB vast en maakt commerciële plannen. Acquisitie is uiteraard ook een belangrijk onderdeel van je takenpakket. Ter ondersteuning van je activiteiten op dat gebied ben je actief in locale netwerken en organiseer je informatiedagen en themabijeenkomsten. Maar bovenal ben je natuurlijk relatiemanager voor namelijk voor de zwaardere MKB-relaties die een groot commercieel belang voor de bank vertegenwoordigen. Natuurlijk zorg je voor een optimaal beheer van je portefeuille, bewaak je het rendement ervan en ben e altijd alert op mogelijkheden voor cross-selling. De eisen Je bent klantgericht, overtuigend en flexibel. Deze senior-functie vraagt verder om initiatief, inzicht, zelfstandigheid en informeel leiderschap. Je hebt een opleiding op hbo-niveau aangevuld met relevante NIBE-modules. Je hebt circa vier jaar commerciële en advieservaring. Ook beschik je over de nodige juridische en fiscale kennis en kennis van een of meer specifieke branches. Waar ga je werken? ING Bank staat bekend als een ondernemende bank met een informele en open cultuur. De organisatie is afgestemd op de zes marktsegmenten die ING Bank bedient: Corporate Clients, Bedrijven Instellingen, Midden- en Kleinbedrijf, Private Banking, Particulieren en Betalen. In Nederland beschikt ING Bank over een netwerk van ruim 250 kantoren. De afdeling MKB bestaat uit drie teams. We zijn dynamisch, sterk groeiend en er is een open sfeer. De standplaats voor deze functie is Goes. Wat bieden wij? Het betreft een fulltime functie van 36 uur per week. Je kunt hierbij rekenen op de volgende arbeidsvoor waarden: een prima salaris; een 36-urige werkweek (die je in overleg met je leidinggevende zelf kunt invullen); een dertiende maand; winstdeling; korting op financiële producten. Belangstelling? Wil je meer informatie over de functie? Bel Chris Cornet, directeur Rayonkantoor, telefoon (0113) 24 16 01. Heb je vragen over de sollicitatieprocedure of wil je direct solliciteren? Neem dan contact op met Stephan van der Sluijs, recruiter, telefoon 06 - 23 61 71 24 of mail: stephan.van.der.sluijs@mail.ing.nl. Acquisitie naar aanleiding van.deze vacature wordt met op prijs gesteld. k. Dyade is één van de grootste dienstverleners in het onderwijs. Wij ondersteunen onderwijs- instellingen bij hun administratie, bedrijfsvoering en bestuur. Dat doen wij met meer dan 400 medewerkers v.anuit acht vestigingen: Aalsmeer, Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Ede. Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam. In onderwijsland verandert veel. Nieuwe ontwikkelingen volgen elkaar snel op. Achteroverleunen is er niet bij, want wij willen dat onze dienstverlening optimaal afgestemd blijft op de behoeften van onze relaties. Dyade heeft een eigen CAO met goede arbeidsvoorwaarden en is aangesloten bij het Algeme Burgerlijk Pensioenfonds. n\ r-1 o y au" Dienstverlening Onderwijs Klaar voor de toekomst Voor de vestiging Middelburg zijn wij op zoek naar een Taak en inhoud van de functie: De locatiemanager is verantwoordelijk voor de aansturing van de vestiging. Je bent gericht op het realiseren van de doelen van de vestiging: optimale dienstverlening aan bestaande klanten, werving van nieuwe klanten, het goed laten functioneren en verder ontwikkelen van medewerkers. Dit alles binnen een positief financieel resultaat. Er wordt van je verwacht dat je volwaardig en inspirerend gespreks partner bent voor onze klanten en oog hebt voor de ontwikkeling van de medewerkers. Het leveren van service en kwaliteit staat bij ons voorop; daarvoor ben je als locatiemanager verantwoordelijk. Je maakt onderdeel uit van het managementteam van de hoofd vestiging. Aan wie denken wij: Wij denken vooral aan een inspirerend manager die moet beschikken over de volgende kwali teiten: - Communicatief sterk - Klantgericht - Resultaatgericht - Goed kunnen organiseren en plannen - Gericht op het bieden van kwaliteit - Overtuigingskracht - Het uitdragen van visie - Een HBO-opleiding gericht op één van de taakgebieden (het voeren van financiële en personele administratie) en tenminste affiniteit met het totale dienstverleningsproces en onze klantenkring. Overige informatie: Voor de functie geldt in principe een betrekkingsomvang van 1 fte (36,5 uur per week). Het salaris bedraagt maximaal 60.890,- (schaal 12 Dyade CAO). Een assessment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op 18 en 19 mei a.s. Voor de functie is nadere informatie te verkrijgen bij de huidige directeur van de vestiging, de heer C. de Smit, (telefoon (0118) 611159. Denk jij onze nieuwe locatiemanager te zijn? Dan nodigen wij je uit te solliciteren. Schrijf een brief vóór 10 mei a.s. (met curriculum vitae) aan Dyade Dienstverlening Onderwijs, Dam 10, 4331 GJ Middelburg t.a.v. de heer C. de Smit of email naar cees.de.smit@dyade.nl. Ondersteuning bij leven mei een beperking Wij zijn voor onze organisatie op zoek naar: - 16 uur per week - Kijk voor meer informatie over MEE en over deze functie op onze website, www.meezeeland.nl De Alpha Scholengroep is op zoek naar: SCHOLENGROEP Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND De Alpha Scholengroep omvat de volgende scholen: De Wiekslag. Rilland Het Kompas. Yerseke De Welle. Kruiningen De Zevensprong, Krabbendijke De Hoeksteen, Wemeldinge 0 't Honk, Kapclle De Linge, Biezelinge 't Noorderlicht, Goes Prinses Beatrixschool, Goes Prinses Ireneschool, Goes Ichthusschool, Wolphaartsdijk De Poeljeugd, 's-Heer Hendrikskinderen 1 De Rank, 's-Gravenpolder De Regenboog, Hoedekenskerke De Regenboog, Nieuwdorp De Wegwijzer, Heinkenszand ALPHA Scholengroep heeft een eigen invalpool voor vervanging van leer krachten op de hiernaast genoemde basisscholen. Je kunt je hiervoor aanmelden op onderstaand adres vergezeld van je CV. Na aanmelding ontvang je hiervoor nadere informatie van Jannie Leijs, Coördinator Invalpool. Door je in te schrijven in deze invalpool, kom je in aanmerking om in te vallen op ajje christelijke basisscholen van heel Zuid- Beveland. De kans om je talenten daadwerkelijk te tonen! Heb je interesse? Neem eens een virtueel kijkje op www.alDhascholenaroeD.nl de websites van de scholen of kom eens langs. Hartelijk welkoma.s. collega! Alpha Scholengroep Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke Tel: 0113 - 561777 info@alphascholengroep.nl hoogst persoonlijk wij zijn altijd logistiek autorijder m/v Wij zoeken volop oproepkrachten bij Cobelfret. Ben je minimaal 2 jaar in bezit van je rijbewijs B, Marcelle Pieters beheers je de Nederlandse taal en ben je daarnaast ook stress- (0118) 42 05 80 bestendig en flexibel? Dan biedt Randstad jou de mogelijkheid Badhuisstraat 50 om als autorijder aan de slag te gaan op de car-terminal van Vlissingen CdMR in Vlissingen-Oost. Werkzaamheden zijn het laden/lossen en verplaatsen van nieuwe auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en treinen. We zijn met name op zoek naar mensen die fulltime beschikbaar zijn en in ploegen willen werken! Interesse? Bel ons even! marcelle.pieters@nl.randstad.com Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl Voogd Voogd Verzekeringen is een snel groeiend volmachtbedrijf. Wij vertegenwoor digen ruim 18 grote verzekeringsmaatschappijen. Voor meer dan 800 onafhankelijke assurantietussenpersonen accepteren en administreren wij schadeverzekeringen en regelen de schade-afhandeling. In de verzekeringsbranche nemen wij een vooraanstaande positie in. Niet in de laatste plaats door de inzet en het enthousiasme van onze bijna 140 medewerkers - stuk voor stuk professionals op hun vakgebied. De functie: U behandelt particuliere verzekeringsaanvragen, -mutaties en -royementen en verwerkt overvoeren van portefeuilles van onze relaties. Tevens maakt u polissen op en onderhoudt u contacten met de verzeke ringsmaatschappijen. Uw profiel: MBO diploma; In bezit van of studerend voor het assurantie B-diploma; Uitstekende mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Kennis van Microsoft Office programma's; Ervaring in soortgelijke functie. Ons aanbod: Een uitdagende baan met perspectief bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholing- en carrièremogelijkheden; 0 Uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Bel of mail met Eveline Roos, teamleider Verzekeringen particulieren T 0187-488 467 Eeroos@voogd.com Of kijk op www.voogd.com daar vindt u meer informatie over deze vacature en ons bedrijf. Proef Max Hovelaar koffie met je ogen dicht en geniet. Open Je ogen yooc de wereld en je ziet een koffie die dc kleine koffieboer een menswaardig bestaan biedt. Pos dan kun je er maximaal van genieten. WWW.MAXeiNIETIN.NL Solliciteren? Stuur uw CV naar: Voogd Voogd Verzekeringen CV, Postbus 14, 3240 AA Middelharnis t.a.v. Lia Molendijk, manager P&O, E lmolendijk@voogd.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30