Ba n e n ruggenbouwen... PZC JobTrack.n Kijk ook op ra Inkoopmanager Energie ontwerpers van huisvesting "Heeft u klanttevredenheid ook hoog in het vaandel staan?" Filiaalmanagers (m/v> Assistent filiaalmanagers <m/vi Filiaalmedewerkers im/vj Vakantiekrachten <m/vi a^evo O Verzorgenden (niv 3) m/v Medewerker(s) huishouding Operator/electricien Engineer 22 APRIL 2006- n Bouwen aan de toekomst is essentieel voor elk bedrijf. Een brug slaan naar het succes, dat wenst u toch ook voor uw organisatie? Nieuwsgierig naar 'de Ondernemer'? We zijn dé business-to-business krant voor Zuidwest-Nederland en we verschijnen de eerste woensdag van de maand in een oplage van 209.000 exemplaren. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De afdeling Productmanagement is onderdeel van de divisie Comfort en verantwoordelijk voor het managen van de producten elektriciteit (grijs en groen), gas, water, kabel, intenet, digitale telefonie en verwarmingsapparatuur voor de consumenten- en kleinzakelijke markt. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de ontwikkeling, implementatie en coördinatie van productplannen én actieplannen. Binnen de afdeling Productmanagement van de divisie Comfort, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime inkoopmanager energie. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Opstellen van risicoanalyses (in samenwerking met de afdeling Control) voor de inkoop van elektriciteit en gas door DELTA Comfort en het doen van voorstellen voor het inkoopbeleid. - Vaststellen van de (inkoop)volumes van DELTA Comfort op basis van historische data en rapportages. - Onderhouden van contacten met de divisie Energy (afdeling Trade). - Optimaliseren van het pricingmodel (in samenwerking met de tarievenspecialist binnen de afdeling). Fungeren als back-up voor de tarievenspecialist. Je rapporteert aan de manager Productmanagement. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur bedrijfskundige/ bedrijfseconomische richting. - Tenminste drie jaar relevante werkervaring in een commerciële omgeving. - Goede analytische en communicatieve vaardigheden, kunnen denken vanuit de klant. - Bedreven in Excel. - Resultaatgerichtheid, klantgerichtheid en initiërend vermogen. - Kennis van en ervaring met de energiesector is eeri pre. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Bert van Houten, manager Productmanagement, telefoon (oil8) 88 29 IA- Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. ip' DELTA N.V. Postbus 50^8 A330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Van Damms Bouuicidvies: UJij zoeken op korte termijn: bouwkundig Cad-tekenaars MBO- of HBO opleiding Ook schoolverlaters zijn cuelkom Representatief, accuraat en klantvriendelijk Ulu schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan: Van Damme BouiiiacJvies, t.a.v. de directie Postbus 62, 4400 BB Verseke B01/WADVIES Van Damme BöüuJadvles- is een ontwerp- en ingenieursbureau welke kan bogen op ruime ervaring met de planvorming, bouwvoorbereiding en bouw- begeleiding van zeer uiteenlo pende projecten in de woning-, utiliteits- en industriële bouw. 8ij ons bureau zijn momenteel 9 personen werkzaam. VAN DAMME V€RS€K€ (0113) 57 17 58 ONTWERPERSyl NGENIEURS POORTVLIET (0166) 61 74 61 Lidl Nederland maakt deel uit van één van de grootste supermarktketens in Europa. Middels onze succesvolle discountformule hebben wij vanaf 1997 meer dan 240 filialen geopend in Nederland. Voor onze vestiging in de regio Zeeland zijn wij op zoek naar: De filiaalmanager en assistent filiaalmanager: Hebben de verzorging van de winkel hoog in hef vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 12 winkelmedewerkers Voeren samen met het team alle voorkomende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- ïnzefplanning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van het filiaal Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Klantgerichtheid Enthousiaste en representatieve uitstraling De capaciteiten om mensen te motiveren Leidinggevende en organisatorische capaciteiten Flexibele instelling Ervaring in de branche is een pré Opleiding: Filiaalmanager: HBO-niveau Assistent filiaalmanager: MBO/HBO-niveau Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland De filiaalmedewerker en vakantiekracht: Zijn verantwoordelijk voor het helpen van onze klanten op een vriendelijke en correcte Maken onderdeel uit van een klein team Verrichten alle voorkomende winkelwerk zaamheden, zoals. -hel bedienen van de kassa tdoor middel van scannen) -zorgen dat de winkelpresenlalie optimaal is -zorgen dol de winkel opgeruimd en schoon blijft Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Correcte en klantvriendelijke houding Enthousiaste uitstraling Praktische en zelfstandige persoonlijkheid Flexibele instelling Opleiding op minimaal LBO-niveau Uw sollicitatie: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeld in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie waar uw voorkeur naar uitgaat. U kunt ook telefonisch een sollicitatieformulier opvragen: tel. 076-5080500, op werkdagen van 9,00 - 17.00 uur Lidl Nederland GmbH Afd. Personeelszaken O.v.v. 060422 provCR 01 Postbus 180 4870 AD Etten-leur E-mail: vacature@lidl.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De een zoekt naar een antwoord, de ander naar de juiste vragen. ledereen'kan ïn de problemen komen. Tijdelijk of voor langere tijd. Soms is de oplossing voor handen. Maar even zo vaak is een heel nieuwe benadering gewenst. Dat vraagt om vakman schap en intensieve samenwerking. En om mensen die zo'n aanpak vorm kunnen geven. Zoals een: verpleegkundige/begeleider niveau 4 of 5 m/v sociaal-psychiatrisch verpleegkundige m/v ambulant verpleegkundige m/v GZ- psycholoog m/v psychiater m/v arts/geriater m/v hoofd ambulante zorg Oosterscheldegebied m/v Op www.emergis.nl leest u meer over Emergis. Over de verschillende sectoren waarin we actief zijn, onze visie, de organisatie, het werk. de opleidingen, de stagemogelijkheden. En natuurlijk vindt u op www.emergis.nl nadere informatie over de bovenstaande vacatures, inclusief telefoonnummers en sollicitatieadressen. y Emergis 7 alles draait om jou en je vakmanschap Allévo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland. Noord- en Zuid-Beveland. St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket Een pakket waarin in- en extramurale veaoiging en verplegjng. huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieet- adviseiing, uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. Wij zoeken op korte termijn voor meerdere locaties te Bruinisse en Zierikzee, zowel vast, tijdelijk als op nulurenbasis. voor meer informatie verwijzen wij naar onze website: www.allevo.nl voor zorgcentrum Duinoord Allévo te Burgh-Haamstede in een dienstverband voor 16-36 uur per week (periode 1 mei tot 1 november 2006) Jouw plaats in de organisatie: Je bent werkzaam binnen een verzorgingsteam en ontvangt operationeel leiding van de teamleider. Wij verwachten - minimaal diploma verzorgende niveau 3, IG of gelijkwaardig voor de functie verzorgende; - bereidheid tot werken volgens rooster (als verzorgende in wisselende diensten); - dat je zowel zelfstandig als in teamverband goed kunt functioneren; - vindingrijkheid en creativiteit: - een flexibele en klantgerichte instelling; - bij voorkeur heb je al ervaring in het werken met oudere cliënten. Wij bieden: Een leuke afwisselende baan in een stimulerende werkomgeving waarin veel waarde wordt gehecht aan samenwerken Arbeidsvooi-waarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen; De functie van verzorgende niveau 3 is ingedeeld in FWG 35 (minimaal 1484.34, maximaal 2154.69 bij een fulltime dienstverband) De functie van medewerker huishouding is ingedeeld in FWG 15 (minimaal 1261.96, maximaal 1776.95 bij een fulltime dienstverband) Informatie sollicitatie: Voor meer informatie over deze vacatures kun je op werkdagen contact opnemen met Esmeralda Hoondert of Yvonne van den Berge (0113 - 249200). Heb je belangstelling voor deze vacature, richt dan je schriftelijke sollicitatie aan Allévo, afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook, ons adres is PenO@allevo.nl. www.allevo.n Hollandiaplein 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl Terneuzen Powder Technologies BV Terneuzen Powder Technologies BV is een bedrijf dat in opdracht van derden calciumzouten produceert en diverse logistieke diensten verricht. Wij zijn op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van: Tot zijn/haar taken behoren onder andere: procescontrole en optimalisatie eerste lijn elektrisch onderhoud laden en lossen bulkchemrcaliën Van de kandidaten verwachten wij: een opleiding TBI of vergelijkbaar niveau ervaring in de procesindustrie is een pre een flexibele opstelling kunnen functioneren binnen een klein dynamisch team. Kandidaten met ervaring genieten de voorkeur, het werk is hoofdzakelijk in dagdiensturen. Reacties s.v.p. schriftelijk voor 29-04-06 richten aan: Terneuzen Powder Technologies BV t.a.v. Paul van Belle Finlandweg 21, 4538 BL Terneuzen Tel.: 01 15-649841 Email: pvanbelle@zeelandnet.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding deze advertentie wordt nie prijsgesteld. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen deze divisie heeft de Meterdienst als kerntaak het beheersen van het meetproces voor metingen van elektriciteit, gas en water. Wij vervullen de rol van meetbedrijf en hebben een uitvoerende rol voor DELTA Netwerkbedrijf. Daarnaast zijn wij actief in het netwerkgebied voor meteropname, ijking, controle en aanleg en onderhoud van met name telemetrische meetinstallaties. Wij zoeken voor deze afdeling met als standplaats Middelburg een fulltime engineer. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Zelfstandig of in teamverband engineren, voorbereiden en laten uitvoeren van onderhouds- en complexe projecten op het gebied van meetinrichtingen. - Uitvoeren van haalbaarheidsstudies en indienen van verbetervoorstellen. - Opstellen van bestekken en specificaties. - Analyseren en rapporteren van storingen en onderhoud. - Het maken en beoordelen van offertes. - Het plannen van werkzaamheden voor zowel engineering als uitvoering. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding, afstudeerrichting energietechniek. - Aanvullende kennis op het gebied van Meet en Regeltechniek en Hoogspanningstechniek. - Ruimschoots ervaring met projectmatig werken. - Goed kunnen samenwerken en een servicegerichte instelling. - Sterk ontwikkeld analytisch vermogen. - Ruime ervaring op het gebied van AutoCad, SAP-PS en SAP-PM. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.326,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marco Kwaak, manager Meettechniek, telefoonnummer (0118) 88 2A 83 of Ab Kats, manager Meterdienst, telefoonnummer (0118) 88 2215. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het back-office van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10