t Ti PZC Van der Hooft "Lepra, nog steeds een probleem!" mijn oma helpen?? ARENSMAN Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve allerbeste pa en opa Charles van de Velde echtgenoot van Eliza Maria Louisa Sijnesael in de leeftijd van 61 jaar. Breskens: Lizet van de Velde-Sijnesael Breskens: Bianca Rudy Groede: Martin en Silvia Quinten 4511 HE Breskens, 19 april 2006 Ringlaan 57 De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op maandag 24 april om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen" Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Res taurant 't Vissershuis Scheldekade 25 te Breskens. Liever geen bezoek aan huis. Overleden Wij waren een heel sterk gezin, alles konden we aan, maar dit was voor ons te sterk. Ze was een zeer goede echtgenote, niets was te veel, alles kon. Ze was een zeer goede moeder, maar te kort. Ze genoot van iedere dag, maar wilde nog zo veel doen. Ze stond altijd voor ons klaar, elke dag, elke minuut, elke dag, 24 uur. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop ze haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden mijn vrouw en mijn moeder Maja Schout-Geelhoed 1 juni 1959 t 19 april 2006 Ruud Schout Patricia J.H. Huyssenstraat 17 4336 AH Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Een bijzonder mens Een echte vriend We zullen hem erg missen Bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend. Liefs Benny en Nelly de Poorter Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze onvergetelijke buurman Charles van de Velde Zijn vriendschap en behulpzaamheid zullen we al tijd blijven missen. Gideon en Rina Dreve Jan en Anja van Loon Marijn en Annabel Roel en Annelies Dreve Boris Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze oom Willem Vader echtgenoot van H.C. Vader-Gilde Piet en Toos Maljaars Anneke en André Wattel Corrie en Rinus Maljaars Willie en Arie Driessen Wim en Corrie Maljaars Vol bewondering: zo moedig- zo dapper- zo hoopvol Maja Geelhoed 01-06-1959 19-04-2006 Echtgenote van Ruud Schout Moeder van Patricia Onze lieve dochter, zus en tante heeft deze strijd niet kunnen winnen. Hoogerheide K. Geelhoed A.M. Geelhoed - Vos Heinkenszand Ad en Nel Geelhoed Amanda, Jan-Willem en Marwin Viona en Ronald Kristan Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij ons geleerd heeft, delen wij u mede dat is overleden de heer W. Vader medeoprichter van onze bedrijven Dit verlies valt niet te becijferen. Wij wensen mevr. Vader, Kees en Erna en de andere kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Medewerkers: Golff Koudekerke Golff Vlissingen Mijn schoondochter en onze schoonzus Maja is overleden. We wensen Ruud en Patricia veel sterkte toe. Mam Schout, Hans, Miep, Dominic Schmitz, Jan, Yvonne Davidse "De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons bete kend heeft, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Willem van Hekken In de leeftijd van 81 jaar. Oostkapelle: J. van Hekken-Meijers Dussen: Wim van Hekken Daphne van Hekken-van't Hag Lewedorp: Henk van Hekken Jet Lautenslager Jade Dijone Middelburg: Peter van Hekken Ineke Hoogerheide Rhoon: Wibo van Hekken Annemarie van Hekken-Kok Pim felle Etten-Leur: Dimitri van Hekken Miranda Lazeroms Julie Vlissingen, 20 april 2006 Orionstraat 8 4356 BR Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 april a.s. van 12.30 tot 12.55 uur in de Dorpskerk aan de Waterstraat 2 te Oostkapelle, waarna aldaar om 13.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Hotel 'de Moerbei', aan de Dorpsstraat 52. Wie geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Zo sterk geen kracht meer Zo'n Wil geen macht meer" Intens verdrietig zijn wij, omdat we nu al afscheid moeten nemen van onze vriendin (nicht) Maja Schout Chris Hani ta Chris Mariella Esmiralda Henny Wij wensen Ruud en Patricia heel veel kracht en sterkte. Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Helena Geertruij Kaijser Leneke echtgenote van Pieter Cornelis Dieleman in de leeftijd van 59 jaar. Piet Dieleman Jenny en Matthijs Youri, Yannick Rick en Karin Danitsja, Diémo 19 april 2006 Churchilllaan 954 4532 JG Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 april van 15.00 tot 13.20 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Vervolgens begint om 13.30 uur de rouwdienst, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u door omstandigheden geen kennis geving heeft ontvangen, deze aankondiging als zo danig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve en gewaardeerde zwager en oom Willem van Hekken echtgenoot van Jacoba Meijers Wij blijven ons hem herinneren als een wanne per soonlijkheid met grote belangstelling voor al wat leeft en wat in de wereld omgaat. Wij wensen Co en de familie heel veel sterkte voor de toekomst. Axel: fam. P.G. van den Bosse-Meijers Middelburg: fam. J. Stins-van den Bosse Serooskerke: fam. H.L. Meijers-Christiaanse Serooskerke, 20 april 2006 r i uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36. 4332 BG Middelburg I internet: www.degrootdekam.nl Voor een persoonlijke jj begeleiding bij uitvaart öenomstraat 3. 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl vrijdag 21 april 2006 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat, in de leeftijd van 83 jaar, door de Heere na een kort stondige ziekte van ons is weggenomen onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Dina Jannetje Pieternella Koeman-van Zweden sinds 21 februari 2000 weduwe van Marcelus Koeman Emblem (B): J. Koeman R. Pluym Waarde: J. Boogerd-Koeman H. Boogerd Oostdijk: F. Harlhoom-Koeman C. Harthoorn Kleverskerke: H. Koeman Waarde: A. Oostdijk-Koeman A. Oostdijk Waarde: C.M. Koeman Klein- en achterkleinkinderen Goes, 19 april 2006 Correspondentieadres: A. Oostdijk-Koeman Havenstraat 56 4414 AZ Waarde Onze moeder, oma en overoma is overgebracht naar haar eigen woning. Parkzicht 6 te Waarde, waar gele genheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. zaterdag 22 april van 16.00 tot 17.50 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. maandag 24 april om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 5 te Waarde. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze gelief de, altijd meelevende oma Dina Jannetje Pieternella Koeman Waarde: André Harthoorn en Jolanda Harthoorn-Koster Marisca, Rosalien, Coen, Tim, Rens Serooskerke (W): Marcel Harthoorn en Mar ja Harthoom-v/d Bosse Tamara, Larissa, Jordie Martin (in liefdevolle herinnering) Goes: Joop Harthoorn en Chantal Harthoorn-Davids Jurian Oostdijk: Erwin Harthoorn en Johanna Harthoorn-Zandee Olivia Waarde: Lydia Paauwe-Harthoorn en Leo Paauwe Anne, Marith Gawege: Marjolein van Iwaarden-Harthoorn en Martin van Iwaarden Oostdijk: Annemarie Harthoorn Gert-Jan Harthoorn Waarde, 19 april 2006 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Dien van Zweden weduwe van Celus Koeman Goes: Chr. v. Zweden J. v. Zweden-v.d. Hart Terneuzen: M. v. Zweden C. v. Zweden-Heijnsdijk neven en nichten Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot 't laatst gezocht. Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en oude opa Bram Rouw echtgenoot van Jozina von Hout Biervliet, 29 mei 1920 t Terneuzen, 19 april 2006 Sas van Gent: Jozina Rouw-von Hout Zelzate: Ina en Kamiel Braeckman-Rouw Karina en Freddy, Sven, Arno, Niels Rapenburg 19, 4551 TR Sas van Gent De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 22 april om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan de buur\>rouw, mevr. Marie-José Rommers, voor de goede zorgen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Anton de Koster echtgenoot van Dien Dieleman Zevenhuizen, Goes, 17 oktober 1918 19 april 2006 Vlaardingen: Jan en Maja Alphen aan den Rijn: Patty en John Kapelle: Margreet en Frans Heinkenszand: Peter 's-Heer Arendskerke: Ton en Angelique Klein- en achterkleinkinderen Magnoliastraat 176 4431 EK 's-Gravenpolder Maandag 24 april is er van 12.30-13.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid worden gehouden in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wij willen hel personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle ver zorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Ook wij zijn verdrietig dat onze lieve opa is overle den. Opa, we zullen je missen. Vlaardingen: Mark en Mariska Vlaardingen: Edwin en Josanne Melle Schiedam: Jurgen en Patricia Maddox Vlaardingen: Richard en Shauna Alphen aan den Wouter Rijn: Alphen aan den Linda en Daan Rijn: Kapelle: Stephan en Mirian Goes: Rutger Wegens familieomstandigheden is Autobedrijf Kaelen te 's-Heer Arendskerke maandag 24 april de gehele dag gesloten Ubi Caritas etAmor, Deus ibi est Waar liefde is en vriendschap, daar is God Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Janna Geijs-Franse Sinds 27 mei 1986 weduwe van Bart Geijs 's-Heer Arendskerke, Lewedorp, 21 mei 1916 20 april 2006 's-Heerenhoek: Ko Geijs Tiny Geijs-Peperzak (in herinnering) Zonnemaire: Mientje Stoel-Geijs Cor Stoel 's-Eleerenhoek: Ria Hoogesteger-Geijs Wim Hoogesteger Ovezande: Wim Geijs Corrie Geijs-Brusket Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Stoofweg23A, 4453 CT 's-Heerenhoek Moeder ligt opgebaard in haar kamer in Zorgcen trum 'De Kraayert' te Lewedorp. Zondag 23 april zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de kapel van Zorgcentrum 'De Kraayert', waarna er gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 24 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Willibrordus te 's-Heerenhoek waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' aldaar ge legenheid tot condoleren. Veel dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum 'De Kraayert". Met liefde en zorg hebben zij onze moeder omringd en haar het gevoel van geborgenheid gegeven. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve oma en overoma Geijs. Voor altijd in onze herinnering. Wilbert en Jeanette Bart en Lilian Marieke, Twan Marjo en Wilfried Lisan, Q? Carlo en Sandra Evy Annemarie en Edward Niek, Thomas, Bart, Sieske Saskia en Pascal Mart, Stan Heden overleed mijn enige, lieve zus Janna Geijs-Franse Voor altijd in mijn gedachten. 's-Heerenhoek, Jan Franse Uiv Vertromven Waard, Begrafenisonderneming C, de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Een markante persoonlijkheid is ons ontvallen. Harm Kars Veling Wij wensen fanneke en de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe in de komende tijd. Zeldenrust-Steelant Senioren Club Terneuzen, 20 april 2006 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van de heer Harm Kars Veling De heer Veling is van 1971 tot en met 1984 verbot den geweest aan onze school als penningmeesteri-r het bestuur. De heer Veling staat in ons geheugen gegrift als een markante persoonlijkheid en een gekwalificeerd bestuurder. We wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen verdere familie Gods kracht toe met het dragen vr dit verlies. Leerlingen, ouders, medewerken, schoolleiding en bestuur van hei Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen, 20 april 2006 Dankbetuiging Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken voor alle zorg, liefdes steun die wij hebben mogen ontvangen bij het ziek zijne overlijden van mijn zorgzame man, pa en opa Ber Kint Een speciaal woord van dank aan het verplegend pers;, neel van afd. Polderhof, pastor K. van Geloof, verpks arts M. Heyens van verpleeghuis "De Blaauwe Hoeve'. De overweldigende belangstelling bij zijn afscheid U ons ontroerd en laten beseffen hoe geliefd hij bij iedere? was. Emma Kint-Warrens kinderen en kleinkindera Kloosterzande, 21 april 2006 Jawel. Lepra is een ziekte die onherstelba': zenuwbeschadigingen kan veroorzaken waardw men levenslang risico loopt op ernstige verminlè gen. Met medicijnen kan de bacterie uitgeschakel: worden, maar eenmaal aangetaste zenuwen ge nezen niet meer. Patiënten moeten vaak vercte zonder tenen, vingers of gezichtsvermogen. Som! moet een onderbeen worden geamputeerd, Een beenprothese kost circa 50 euro inclusiel LEPRA fysiotherapie. Wilt u het hele verhaal! Kijk dan op www.leprastichting.nl Postbus 95005, 1090 HA Amsterdam stichting Tel. 020 - 59 50 500 Giro 50 500 Hoe kon een 'zomerzegel ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M.G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40