De jeugd deed het perfect PZC Jarno Vermeulen rekent zich al rijk Chinese rensters rijden in Zeeland Uitreiking bekers bij Delta Sport Schouwse beloftes spelen tegen Flakkee Groot Avontuur lijdt nederlaag Snookerteam behaalt overwinning Waebeke terug naar Terneuzen Veersedam Racing wint race ZIKK ZK jeugdbadminton in Middelburg uitslagen Thriller voor Bruse Boys-coryfee Jacob Muller hoopt op titelfeest in Bruinisse Duivelandse voetbalclubs Pankow steelt show op ZK vrijdag 21 april 2006 s21 GOES - De driebanders van Groot Avontuur waren in ei gen huis niet opgewassen tegen DC Michielsen. De ploeg ging met 6-2 onderuit. Het peil was niet om over naar huis te schrijven. Vooral Nico de Leeuw en Piet Oosthoek maakten het met 82 beurten ont. Oosthoek smaakte nog wel het zoet der overwinning. Jan Brandenburg en Jan Eickenboom verloren eveneens. Het dient gezegd dat de partij van eerstgenoemde de toets der kritiek kon door staan. Zijn tegenstander was simpelweg te sterk. Eicken boom kreeg de lastige Rouwenhorst niet in zijn greep en verloor. Alleen Rinus Kramer kwam tot een overwinning. Hij finishte net op tijd om Diepstraten eronder te houden. Jan Eickenboom-Piet Rouwenhorst 26-30, 62; Jan Brandenburg - Ruud Oonincx 21-25, 44; Rinus Kramer - Wim Diepstraten 25-22, 61; Nico de Leeuw - Piet Oosthoek 18-20, 82. WARMOND - Het snookerteam van The Roadhouse uit Mid delburg behaalde in Warmond een overwinning op Jumbo 5. Alleen omdat Mark Appel zoekende is naar zijn topvorm kwa men de 5-4-cijfers op het bord. Hij verloor zijn partijen. Mar cel Mouwen won alledrie zijn partijen en Remko Appel twee van de drie. De Middelburgers plaatsten zich met nog twee wedstrijden te gaan voor de play-offs. TERNEUZEN - Jarno Waebeke keert terug op het oude nest. De spits van AZW kwam gisteren met zondag-eer steklasser Terneuzen tot overeenstemming. Waebeke, die opgroeide in de jeugd van Terneuzen en eind vorig sei zoen overschrijving aanvroeg naar de Axelse zaterdag club, had zijn vertrek bij de tweedeklasser eerder al aan gekondigd. MIDDELBURG - Veersedam Racing won de veertiende race van het Zeeuws Indoor Kampioenschap Karten (ZIKK). Daardoor nadert dat team Van Gilst/Hogeweg, dat eerste staat in het klassement, tot op twee punten. De race werd in tegenstelde richting verreden. Na een gunstige loting (tweede positie) pakte Veersedam al snel de koppositie en sloeg een enorm gat met de rest. De tweede rijder presteerde echter minder, waardoor Sig naal Racing de leiding overnam. Van Gilst klom naar plek drie. Tijdens de beurt van de laatste rijders trok Veer sedam alsnog de overwinning naar zich toe, voor Signaal, Van Gilst en Cafétaria 't Frietuus. Van dat laatste team reed Leon de Visser de snelste ronde: 45.66. MIDDELBURG - Tijdens de nationale sportweek worden in twee Middelburgse sporthallen de Zeeuwse jeugdkamp pioenschappen badminton plaats. Ruim 140 badminton ners in de leeftijd van 8 tot en met 19 jaar strijden morgen om de titel. Vanwege het grote aantal deelnemers wordt in de ochtenduren een aantal wedstrijden gespeeld in sporthal de Nassaulaan. Alle overige wedstrijden vinden plaats van 9.00 tot 17.30 uur in sporthal de Voorburch aan de Breeweg in Middelburg. De organisatie is in han den van badmintonvereniging Sinar'75. ZIERIKZEE - De ontknoping in l,et zaterdagvoetbal krijgt dit «eekeinde zijn beslag. In de der de klasse A hebben Bruse Boys, SKNWK én Duiveland nog be langen. Een klasse lager zijn die er alleen voor Brouwershaven. De Brouwse ploeg moet in de vierde klasse B op bezoek bij Krabbendijke en uitgerekend die ploeg kan in eigen huis door een zege op het elftal van trai- Arie Janse kampioen wor- Wint Brouwershaven toch, is de ploeg afhankelijk van het residtaat van Wemeldinge- ZPR'84. Als Wemeldinge pun ten verspeelt, is Brouwershaven periodekampioen. Mevo sluit de competitie af met een uitduel met Vrederust en Peter Aertssen neemt thuis tegen Smerdiek af scheid als trainer van WIK'57. In de derde klasse A staat er in alles zes duels iets op het spel. Duiveland hoopt zich bij Nieuw- dorp te verzekeren van nog een seizoen derdeklasserschap. De Oosterlandse selectie is de afge lopen weken door enkele schor singen aardig uitgedund. Lukt het niet op eigen kracht, dan kan 's-Heer Arendskerke Duive land te hulp schieten door Spui van een zege af te houden. SKNWK gaat in Middelburg bij Dauwendaele proberen de na- competitie te halen. Een Nieu- iverkerkse zege is al toereikend. In de vijfde klasse B hoopt iDreischor zondag de derde 3 op de ranglijst te kunnen vasthouden. Die plek geeft, met Zeeland Sport en Rimboe als ieerdere periodekampioenen, ze ker recht op deelname aan de na- ;competitie. In de uitwedstrijd tegen Lewe- dorpse Boys, van wie thuis nog met. 2-0 werd gewonnen, kan Dreischor een stap in de goede 'richting zetten. Renesse zou nor maal gesproken in Ovezande te gen Volharding de zevende sei zoenszege moeten kunnen bin nenslepen. Ouwerkerk gaat op bezoek bij Rimboe in Wouwse De reserves van Zierikzee spe len in de hoofdklasse thuis te gen WSC 2 en Zonnemaire ont vangt RCS 5. door Klaas Verspoor BRUINISSE - Als jeugdvoorzit- ter, wedstrijdsecretaris, lid van de technische commissie en elf talleider van het eerste team is Jacob Muller nauw betrokken bij het wel en wee van Bruse Boys. Morgen kan 'zijn' Bru de kroon op een prachtig seizoen zetten: bij een zege op ZSC'62 is het kampioenschap een feit. Muller maakte zelf als doelman van Bruse Boys enkele hectische competitieontknopingen mee en weet als geen ander wat er op een slotdag allemaal kan gebeu ren. Bruse Boys speelt thuis te gen het gedegradeerde ZSC'62 en zal zich gesteund voelen door veel pubhek. „Alle ingrediënten zijn aanwezig om er een echt kampioensduel van te maken", zegt Muller. „Op papier is het makkelijker dan vorig jaar, toen speelden we tegen onze directe concurrent. Maar daar schuilt direct het gevaar. En om maar eens een cliché te gebruiken: het blijft voetbal", beseft Muller. Wie op de slotdag van het sei zoen 2004-2005 had geroepen dat vierdeklasser Bruse Boys een seizoen later op het randje van de tweede klasse zou staan, zou voor gek zijn verklaard. De realiteit is echter dat de club één zege verwijderd is van de ti tel. Ook Muller kan dat maar moeilijk beseffen. „Ik zag het in de voorbereiding niet zitten. Op het toernooi bij DFS voetbalden we hopeloos en ik zei toen tegen Cees Willemse: als we drie ploe gen onder ons houden, is het goed. Maar de jongens hebben het geweldig gedaan. Wat dat betreft, moet ik Adriaan Nieu- wenhuijse een compliment ge ven, hij noemde Bru vooraf al als kampioenskandidaat." De jonge selectie van Bruse Boys ontwikkelde zich dit sei zoen sterk. Natuurlijk werden goede duels met mindere afge wisseld. Inherent aan jeugd, die ook kritiek kreeg. „Daar moeten ze mee om leren gaan. Je moet in het veld wat tegen elkaar kun nen zeggen, keihard kunnen zijn. Daarna moet je er als spe ler je voordeel mee doen. Tegen Veere verloren we op inzet, maar toen was ik het niet eens met de kritiek. Het was meer de teleurstelling dat we verloren. De jeugd heeft het gewoon per fect gedaan. Vlak voor de win terstop zijn we op kop gekomen. Iedereen zegt wel dat we na de winter minder zijn, maar we staan in de derde periode ge woon tweede. We speelden niet altijd goed, maar er is wel altijd strijd geleverd." Winnaars Strijd en Bruse Boys gingen al tijd al samen en dit seizoen was dat volgens Muller van essen tieel belang. Als hij naar de voor naamste kracht wordt ge vraagd, somt het bestuurslid bijna alle spelers op. „Het be langrijkste is dat we heel veel winnaars in het team hebben. Als je tegen een verdediger als Eric Giljam speelt, heb je een waardeloze middag. Hij haalt ie der seizoen ook nog eens zes of zeven ballen van de lijn. Wilko Hanzen is in het veld een rotzak in de goede zin van het woord. Marco Ketting draaide als verde digende middenvelder een ge weldig seizoen. Hij was mis schien wel de meest constante speler. George Geluk maakte vo rig seizoen 28 goals en dit sei zoen maar één, maar met zijn snelheid is hij levensgevaarlijk en hij heeft zich ieder duel ka pot gewerkt. Vorig seizoen zag ik hem geen sprints van dertig meter maken. Zo leverde iedere speler zijn bijdrage." „SKNWK speelt misschien het betere voetbal, Serooskerke was de tweede helft tegen ons heel sterk en Heinkenszand heeft het ook goed gedaan. Maar wij heb ben een brede selectie en maken uit het niets een goal. Wij heb ben als team van alles wat: bre kers, keiharde werkers, routine en briljante spelers. Misschien maakte dat wel het verschil." Muller trad dit seizoen aan als jeugdvoorzitter. Eind vorig sei zoen besloot de technische com missie van Bruse Boys talentvol le A-junioren door te schuiven naar de senioren, zodat de eer ste en tweede selectie een kwali teitsimpuls kregen. „Die beslis sing heeft geweldig uitgepakt. Ik vind het alleen jammer dat het tweede waarschijnlijk degra deert. Ik had misschien nog wel liever gehad dat zij erin waren gebleven. Stel dat we kampioen worden en in de tweede klasse gaan spelen, dan is het gat tus sen het eerste en tweede groot. Maar volgend seizoen wordt Toi- ne Tiggelman trainer van het tweede, dus dat komt dan vast weer wel goed." Over Nico Schoute, de trainer van het eerste die aan het eind van het seizoen moet vertrekken bij Bruse Boys, heeft Muller niks dan lof. „Ik vind het prach tig voor Nico. Als je twee jaar achter elkaar kampioen wordt, heb je het geweldig gedaan. Het was wel een teleurstelling voor hem dat we niet met hem verder gaan, maar hij heeft het daarna goed opgepakt. Hij is nu voor het vierde jaar trainer bij Bru en zo'n besluit nemen was niet makkelijk. Het is nu eenmaal de filosofie van de club. Maar de chemie tussen spelers en trainer is nog steeds niet uitgewerkt." Te vroeg Volgens Muller is de huidige se lectie niet minder dan de andere selecties waarmee Bruse Boys (als de titel wordt gepakt) in de tweede klasse speelde. De even tuele promotie komt volgens hem ook niet te vroeg. „Maar we moeten eerst van ZSC winnen. Wij stonden in het verleden ook wel eens twee punten achter op de laatste speeldag." Jacob Muller van Bruse Boys: te dat wel het verschil." ,Wij hebben als team van alles wat: brekers, keiharde werkers, routine en briljante spelers. Misschien maak- foto Marijke Folkertsma ZIERIKZEE - De prestatiebeker van gymnastiek- en turnvereni ging Delta Sport is tijdens de ledenvergadering uitgereikt aan de turnster Chayenne Bakker uit Renesse (rechts). De verdienstenbe ker ging naar trainer en voorzitter van de wedstrijdcommissie Jutta Padmos uit Brouwershaven (links). Bakker werd in 2005 Nederlands kampioen meerkamp en voegde daar in 2006 al een regio- en Zeeuws kampioenschap aan toe. De talentvolle turnster is ook nu weer een belangrijke kandidaat voor de nationale titel. Jutta Padmos heeft zich de afgelopen jaar vooral verdienstelijk gemaakt in verschillende trainingsgroepen van Delta Sport. Als voorzitter van de wedstrijdcommissie moest ze een belangrijke vuurproef doorstaan. Onlangs organiseerde Delta Sport de toe- stellenfinale van het district en die verliep vlekkeloos, met veel complimenten van diverse trainers en landelijke bestuursleden. Tijdens dé algemene ledenvergadering trad Corien van Rijn uit Scharendijke als nieuw bestuurslid toe. Voorzitter Kees Verker- ke en penningmeester Krijn Saman werden \veer voor een ter mijn van drie jaar herkozen. Delta Sport is nog steeds groeiende, met 240 leden, 25 trainers en de vereniging kent opmerkelijk ge noeg geen enkel kaderprobleem. foto Marijke Folkertsma door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Twee ronden van het einde van het voetbalseizoen is Zierikzee in de tweede klasse E nog niet zeker van lijfsbe houd. Met de confrontaties te- geu de koploper en de nummer twee van de ranglijst nog voor de boeg, staat speler Jarno Ver meulen met Zierikzee voor een loodzware opgave. Zondag wacht allereerst RCS uit. Jarno Vermeulen (29) maakt al sinds jaar en dag deel uit van de eerste selectie van Zierikzee. Hij zag vorig weekeinde de concur rentie wéér dichterbij komen. Op tweede paasdag eindigde het iuel Voab-Halsteren in een U-zege voor Halsteren. Zowel Vlijmense Boys als Halsteren Maat nu op drie punten van Zie- nkzee. Is Zierikzee volgend sei- imi nog wel tweedeklasser? lamo Vermeulen: „Ik ga daar wel vanuit. Ik denk dat we nog éenpunt nodig hebben, want de concurrentie zal ook nog punten -sten liggen. Het zal moeilijk worden, maar ik heb er wel ver trouwen in dat we het redden." Zierikzee verloor vorige week in Wr vriendschappelijke wed strijd met 2-0 van vierdeklasser Steenbergen. Hoe zit het eigen- ik met het zelfvertrouwen? rNatuurlijk is het beter voor het zelfvertrouwen dat je zulke wels wint. Ik begrijp de trainer *el dat hij zo'n wedstrijd wil spelen, maar het is bijna het he- KWADENDAMME - Kimmo Pankow was gisteravond de ge arde man tijdens-de eerste ron de van het Zeeuws kampioen- schap driebanden in Kwaden- darame. Hij versloeg in twee sets Martin Steketee van de Herberg met ■td fraaie moyenne van 1.410. Pankow plaatste zich bij de bes- zestien. Hat lukte ook Pieter van de Pa ral van de Sportvisser, die ver rassend Arjo HollesteLle ver leg. Eddie van Goethem won van Sam de Kok. Ie jaar al zo met oefenduels: ik geloof niet dat we er één hebben gewonnen. Je gaat er vaak niet met een complete selectie heen. Ik merk het ook aan mezelf: je hebt de beste voornemens, maar- vriendschappelijk is heel anders dan competitie." Sinds 22 januari 2006, toen jul lie. uit bij Dongen met 1-0 won nen, hebben jullie niet meer ge- ivonnen. Er werd verloren van Oisterwijk, Halsteren en SC 't Zand en gelijkgespeeld tegen Vlijmense Boys en Oosterhout. Al weken hikken jullie tegen de zevende en bevrijdende zege aan. Vreet dat aan de selectie? „We roepen het ook al een tijd je: tegen Vlijmense Boys en Oos terhout hadden we eigenlijk ge woon moeten winnen. In ieder geval tegen Vlijmen, toen heb ben we genoeg kansen gehad. Te gen Oosterhout kostte één fout ons twee punten. Als we er één hadden gewonnen, waren we nu al veilig. Ik heb gerekend en als we één punt halen, zou dat net genoeg kunnen zijn." Zondag staat de zware uitwed strijd tegen RCS op het program ma. Thuis was het een bijzonder duel. Toen was je toeschouwer en wat staat je het meeste bij van die wedstrijd? „Ik deed niet mee omdat ik aan mijn heup geblesseerd was. De affaire met de keeper (Peter Brussé stond een tijd groggy op doel en dat kostte Zierikzee en kele tegengoals) was bijzonder. Maar RCS was beter. Met het Schouws elftal heb ik tegen hun spitsen Dennis de Nooijer en Martin Janse gespeeld. Het zijn goede voetballers." Ben je niet bang dat Zierikzee in de overwegend Brabantse tweede klasse het kind van de re kening wordt. In het verleden waren er nogal eens Brabantse onderonsjes met bijzondere uit slagen. Het zit er in ieder geval niet in dat de twee Zeeuwse ploegen elkaar kunnen helpen. „Ik heb naar het programma ge keken en geloof niet in onderons jes. Voab schrijf ik al af. Dosko heeft Oosterhout en RCS nog. En Vlijmen moet nog tegen Uni- tas en Oisterwijk, dat nog mee doet voor de laatste periode. Ik denk dat Halsteren ons nog voor bij kan komen, maar dat wij zelf achtste of negende worden." van onze sportredactie GOES - Bruse Boys en Zierik zee zijn beide met vier spelers vertegenwoordigd in de voetbal selectie van Schouwen-Duive- land onder 23 jaar. Daarmee zijn de clubs hofleverancier voor het duel met de leeftijdge noten van Flakkee, dat volgende week woensdag in Bruinisse wordt gespeeld. Bruse Boys, dat zaterdag kam pioen kan worden in de derde klasse, vaardigt het kwartet Tho mas Groeneveld, Marco Ket ting, Gerard Vogel en Olaf Wil lemse af. Zierikzee, dat zondag de derby tegen RCS speelt, le vert Vincent Bakker, Wesley Goud, Martijn van Grunsven en Freek Torensma. Van Duive land en Renesse zijn drie spelers opgeroepen. Selectie Schouwen-Duiveland on der 23 jaar: Frank Kristelijn (Brou- ivershaven), Thomas Groeneveld, Marco Ketting, Gerard Vogel, Olaf Willemse Bruse Bóys), Martijn Boot, Stefan Smalheer (DFS), Johnny Bolle, Dennie le Comte, Leen IJzelenberg (Duiveland), Ric ky Janse (Mevo), Frank Boere (SKNWK), Vincent Goedegebuure, Maarten van Kempen, Frenk van Hengel (Renesse), Vincent Bakker, Wesley Goud, Martijn van Gruns ven, Freek Torensma (Zierikzee), Gerard Verhoek (ZSC'62). Trainer: Rini Verwest. Biljarten Kwadendamme. ZK driebanden. Eerste ronde: Kimmo Pankow-Martin Steketee 2-0 (moyennes: 1.41-0.88); Joop van den Oudenhoven-Eddy Hoon den 2-0 (0.69-0.56); Arjo Hollestelle-Pie- ter van de Parel 0-2 (0.57-0.67); Tonny van Iwaarden-Arie Vink 2-0 (0.923-0.520). Shanghai. BMW Asian Open, Europese Tour. Stand na 1e ronde: 1. Stenson (Zwe) 67 slagen (-5), 2. Van de Velde (Fra), Gal- lacher (Sch) 68, 4. Minoza (Fil), Fraser (Aus), Björn (Den), Montgomerie (Sch), Wi (ZKo), Lawrie (Ier) 69, 91. Derksen (75 (+3). Katten Middelburg. Veertiende race ZIKK: I. Veersedam Racing, 2. Signaal Ra cing, 3. Van Gilst/Hogeweg, 4. Cafétaria 't Frietuus, 5. Move.on Racing, 6. Auto team Racing, 7. Maximaal TV, 8. Sport- punt Café, 9. Klasse Noten. De tussenstand: 1. Van Gilst/Hogeweg 110 punten, 2. Veerse dam Racing 108, 3. Cafétaria 't Frietuus 77, 4. Auto Sturm 45, 5. Move.on Ra cing 35, 6. Signaal Racing 32, 7. Klasse Noten 19, 8. Autoteam Racing 17, 9. Maximaal TV 13, 10. Midlife Racing 11, II. Sportpunt Café 9. Paardensport Amsterdam. Jumping Amsterdam. Dressuur. FEI wereldbeker. Grand Prix, eerste onderdeel: 1. Van Gruns ven (Ned) Keltec Salinero 78,250, 2. Brink (Zwe) Briar 75,417, 3. Werth (Dui) Warum Nicht 75,208, 4. Schelle- kens-Bartels (Ned) 72,792, 5. Van Lieren (Ned) 72,417, 6. Gal (Ned) 71,917. liBBIilBHiiW Lucky Day: 1-3-6-8-9-14-19-24-26-34- 38-43-49-59-66-69-70-71 -73-76 Onder voorbehoud door Koen de Vries KOUDEKERKE - De organisa tie van De Ster Zeeuwsche Ei landen, een driedaagse wieler wedstrijd voor vrouwen, heeft zijn zaakjes een heel eind voor elkaar. Op 15, 16 en 17 juni ko men toprensters uit binnen- en buitenland naar Zeeland. Blik vanger is een ploeg uit China. De Ster Zeeuwsche Eilanden is dit jaar opgewaardeerd tot inter nationale wedstrijd. Het evene ment telt mee voor de internatio nale topcompetitie, waarin pun ten voor wereldranglijst zijn te verdienen. Alle Nederlandse en Belgische topteams zijn verte genwoordigd. Daarnaast komen onder meer de nationale teams van Zwitserland, Duitsland en België. Ook een Chinese ploeg komt aan de start, om ervaring op te [Ténnis Monte Carlo. Masters Series, mannen. Derde ronde: Robredo (Spa/15)- Nal- bandian (Arg/3) 5-7 6-1 7-5, Ljubicic (Kro/4)-Simon (Fra) 6-3 6-2, Ferrer (Spa/8)-Ferrero (Spa/11) 6-1 6-7 (5) 6-3, Federer (Zwi/1)-Balleret (Mon) 6-3 6-2, Nadal (Spa/2)-Vliegen (Bel) 6-3 6-3, Gau- dio (Arg/7)—Di Mauro (Ita) 6-2 6-4, Coria (Arg/6)-Kiefer (Dui/9) 6-7 (5) 6-4 6-3, Gonzalez (Chl/12)—Soderling (Zwe) 6-2 3-2 opgave. Wielrennen Ronde van Georgia (VSt). Tweede etappe, Fayetteville-Rome: 1. Popovitsj (Oek) 186,9 km in 4.47.39, 2. Haedo (Arg) 0.06, 3. Rodriquez (VSt), 4. Menzies (VSt), 5. Manion (Aus). Algemeen klassement: 1. Popovitsj 9.33.15, 2. Rodriquez 0.04, 3. Haedo 0.07, 4. Manion 0.12, 5. Michaelsen (Den) 0.14. Tione di Trento. Ronde van Trentï- no. Derde etappe, Romeno-Tione di Trento: 1. Munoz (Spa) 168 km in 4.01.42, 2. Koetsjinski (Rus), 3. Pidgorni (Oek), 4. Codol (Ita), 5. Sioetsou (WRu), 6. Belohvosciks (Let). Algemeen klassement: 1. Cunego (Ita) 12.39.40, 2. Mazzanti (Ita) 0.04, 3. Ratti (Ita) 0.08, 4. Tonti (Ita) 0.10, 5. Sel la (Ita) 0.14, 6. Szmyd (Pol) 0.22. Bückeburg. Ronde van Nedersak- sen. Tweede etappe, Nienburg - Bücke burg: 1. Petacchi (Ita) 174 km in 4.11.26, 2. Brown (Aus), 3. Wrolich (Oos), 4. Hondo (Dui), 5. Radochla (Dui), 6. Velo (Ita), 15. Cohnen, 19. Tjallingii, 23. Eltink, 28. Giling, 31. De Maar, 38. Langeveld, 59. Rooijakkers 1.13, 61. Van Hummel, 72. Scheuneman. Algemeen klassement: 1. Petacchi 8.27.45, 2. Brown 0.10, 3. Hondo 0.14, 4. Wrolich 0.16, 5. Kopp (Dui), 6. Pollack (Dui) 0.20, 10. Cohnen 0.20, 18. Eltink, 19. Giling, 22. Tjallingii, 26. De Maar, 37. Langeveld, 41. Van Hummel, 43. Rooijakkers, 57. Scheuneman 1.33. doen voor de Olympische Spe len van 2008 in Peking. Dat de Aziaten aardig kunnen fietsen, bleek enkele weken geleden in de Ronde van Gelderland, die net als De Ster Zeeuwsche Eilan den meetelt voor de internatio nale topcompetitie. Twee Chine zen eindigden bij de eerste tien. Door de opwaardering van De Ster, moest het budget flink wor den verhoogd: van 35.000 naar 50.000 euro. Dat is dankzij extra sponsors en bijdragen van verschillende overheden gelukt. De eerste etappe wordt op don derdag 15 juni gehouden. Het is een proloog die start en finisht in de buurt van het Vlissingse stadhuis. De tweede etappe gaat een dag later van Middelburg via Zuid- en Noord-Beveleland naar Vlissingen. De slotetappe begint in Wissenkerke en ein digt na een rondje over Schou wen-Duiveland in Renesse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 37