Revanche vormt de drijfveer Terneuzense Boys heeft toekomst Chinese rensters rijden in Zeeland Noad'67 vreest nacompetitie Schweertman pakt titel met Belgische club Pankow steelt show op ZK Elenbaas wint koers in België Zeeland Sport kan zondag kampioen worden Groot Avontuur lijdt nederlaag Snookerteam behaalt overwinning Waebeke terug naar Terneuzen Veersedam Racing wint race ZIKK ZK jeugdbadminton in Middelburg uitslagen keu vrijdag 21 april 2006 wbZi Hnnr Ron de Waal SINT-PHILIPSLAND - Om het spelen van een promotie/-degra- Jatie wedstrijd te ontlopen, lijkt winst in de slotwedstrijd tegen jpS morgenmiddag geboden voor Noad'67. Maar juist het on voorwaardelijke geloof in een roede afloop lijkt niet meer vol- aanwezig bij de derdeklas- winst op JPS is er volgens spits Lars Steijn niks aan de hand, maar de negentienjarige speler klinkt verre van overtui gend als het cruciale treffen aan de orde komt. „Dat komt, om dat we de laatste tijd niet echt j0ed bezig zijn. Verdedigend staat het niet lekker, op het mid denveld loopt het ook niet super en voorin scoren we te weinig. Het zit dus niet echt mee." De constateringen van Steijn voorspellen weinig goeds voor de ontmoeting met JPS, dat mo menteel op de derde plaats staat. „Het is nu ook weer niet zo dat de ploeg helemaal aan de q-ond zit, maar overlopen van vertrouwen doen we momenteel zeker niet", voegt hij er snel aan Kansen De hand in eigen boezem steken is de jonge spits, voor het twee de seizoen in de hoofdmacht, echter niet vreemd. „Ik heb er dan wel dertien gemaakt, maar dat hadden er beduidend meer moeten zijn. Er is een fors aan talkansen dat ik om zeep heb ge holpen." Een belangrijke oorzaak van de huidige tiende plaats, moet vol gens Steijn gezocht worden in de samenstelling van de spelers- i, „We beschikken over een en vrij onervaren team. Voetballend zijn we vaak niet de mindere, maar op belangrij ke momenten komen we soms net iets tekort." Naast de broodnodige drie pun- zal ook naaste concurrent DVO'60, dat één punt meer heeft dan Noad'67, punten moe ten laten liggen bij Kogelvan gers. „Ik ga maar uit van dat scena rio. Niemand wil tenslotte de na- competitie in bij ons", besluit Lars Steijn. GOES - Squasher Piëdro Sch weertman uit Koudckerke is gis teren met zijn team Impuls Maaseik kampioen van België geworden. In de finale van de -offs werd Brussel met 3-1 verslagen. Schweertman zelf won zijn en kelpartij heel gemakkelijk. Hij was in 20 minuten klaar: 9-1, 9-1,9-6. Door dit resultaat mag Schweertman met Impuls Maas eik naar het EK voor club teams. Die titelstrijd wordt in augustus het Zweedse Malmö gehou den, Schweertman komt ook nog uit in de play-offs van cle Nederlandse eredivisie. Met HS- strijdt hij op 26 en 27 mei om het landskampioenschap. KWADENDAMME - Kimmo Pankow was gisteravond de ge vierde man tijdens de eerste ron de van het Zeeuws kampioen schap driebanden in Kwaden- damme. Hij versloeg in twee sets Martin Steketee van de Herberg met ket fraaie moyenne van 1.410. Pankow plaatste zich bij de bes te zestien. Dat lukte ook Pieter van de Parel van de Sportvisser, die verrassend Arjo Hollestelle 'oeg. Eddie van Goethem won van Sam de Kok. GOES - Voor wielrenner dn-Jan Elenbaas is het dit sei zoen al vroeg prijs. Hij schreef een koers in het Belgische Merel- beke op zijn naam. Peter Mol uit Kapelle eindigde °P de vierde plaats. Een twaalf de plaats was er voor Kees de Wijze uit Kapelle. Wim de Waal tjit Axel werd in zijn categorie derde. In Meer werd Johnny van der Klooster uit Lewedorp vierde, Peter Mol vijfde, Rein-Jan Elen baas elfde, Dennis Mesu uit Mid delburg twaalfde, Kees de Wijze veertiende en Wilbert Kruijt uit Kapelle vijftiende. In de C-cate- °°he was er een vierde plaats Joor Jack van der Horst uit Oost-Souburg en een negende voor Gerrie de Wael uit Nisse. door Ron de Waal VLISSINGEN - Bij vijfdeklas- ser Zeeland Sport kan bij winst op Kwadendamme zondagmid dag op de voorlaatste speeldag van de voetbalcompetitie de kampioensvlag gehesen worden. Aanvoerder Dennis Bootsgezel denkt niet dat zijn ploeg het op de laatste speelronde laat aanko men. „Want wij hebben tegen Kwadendamme nog iets goed te maken." Het leek allemaal niet op te kun nen bij Zeeland Sport in de eer ste seizoenshelft. Vrijwel iedere tegenstander werd aan de zege kar gebonden, totdat de ploeg te maken kreeg met een gevaarlijk fenomeen. „Langzaam maar ze ker sloop de gemakzucht in de ploeg", vertelt de 27-jarige Den nis Bootsgezel. „Het ging alle maal zo eenvoudig, waardoor we onbewust gingen verslap pen. Tegen de winterstop werd het minder en kregen we het moeilijker tegen ploegen die al leen maar naar ons leken te ko men om niet te verliezen. Daar begon bij wijze van spreken het tijclrekken al in de eerste vijf mi nuten. Toen bleek dat wij niet in staat waren ons daar tegen te wapenen." Het wachten was op de eerste ne derlaag voor Zeeland Sport, en juist de ploeg die zondagmiddag op bezoek komt in Vlissingen, diende die toe. Bootsgezel: „Dus wij hebben iets goed te maken tegen Kwadendamme, ook al omdat we toen een dramatische wedstrijd speelden. Aan de ande re kant heeft Kwadendamme ons enkele weken geleden wél een uitstekende dienst bewezen door Rimboe op een verschrikke lijke nederlaag van 7-2 de tracte- ren. De week daarvoor hadden wij in eigen huis van Rimboe verloren, dus dat kwam heel goed uit. Anders was Rimboe met ons op gelijke hoogte geko men." Verslapping Niet alleen voor de stand op de ranglijst, maar ook op een ander vlak had de verslapping van Zee land Sport vérstrekkende gevol gen. Vier duels voor het einde van de competitie trok trainer Willem Alewijnse zijn conclu sies en stapte op bij de zondag ploeg. Lion van Luijk moet het seizoen tot een goed einde zien te brengen. „Ik betreur de gang van zaken wel een beetje, want er is volgens mij niets mooier dan het kampioenschap te pak ken met de trainer met wie we begonnen zijn", stelt Bootsge zel. „Natuurlijk ligt het voor een groot deel aan de spelers zelf. Bij sommige jeugdspelers komt het voetbal zeker niet op de eer ste plaats en dat is wel eens te merken. Op de trainingen stond er soms maar een man of vijf, en ook in de voorbereiding naai' de wedstrijden werd niet alles even serieus benaderd, Maar ja, we praten natuurlijk ook maar over de vijfde klasse", zegt hij. Ander gezicht Toch miste de wisseling van de trainerswacht zijn uitwerking niet bij Zeeland Sport. „Lion is een ander gezicht met andere ideëen. Plotseling zag je weer een bijna volledige ploeg op de training, want iedereen wilde zich bewijzen", verklaart Boots gezel. Dus lijkt het toch 'eind goed al goed' te worden voor Zeeland Sport. „We hebben een heel goed voetballende ploeg. Als we zondag ons eigen spelle tje spelen, is er tegen Kwaden damme niets aan de hand, en pakken we de titel. Ik denk ook dat we in de vierde klasse met Abdoe Ben Khedda als trainer mee moeten kunnen." Bootsgezel ziet de druk overi gens wel toenemen bij zijn ploeg. „Dat is logisch met een kampioenswedstrijd. Er komt meer publiek op af en de E-pu- pillen spelen een voorwedstrijd. Allemaal net wat extra's." De aanvoerder hoopt alleen dat zijn ploeg puur met de wedstrijd be zig zal zijn. „En niet met het eventuele kampioensfeestje daarna. Dat is al eens eerder voorgekomen, toen we voor de wedstrijd tegen Kaaise Boys al over het bezoekje aan de Raay- berg spraken. Prompt leden we toen onnodig puntverlies. Als ie dereen zijn hoofd erbij houdt en de nervositeit niet de overhand krijgt, gaat het zondag absoluut lukken." Dennis Bootsgezel: „We hebben een heel goed voetballende ploeg." foto Lex de Meester Zaterdagclub hunkert na een sterk seizoen naar kampioenschap en promotie door Frits Bakker TERNEUZEN - De bekroning van een prachtig jaar laat nog even op zich wach ten. Terneuzense Boys moet na twee mis stappen nog vol aan de bak om de titel binnen te halen. „We zijn rijp voor een stap hoger", klinkt het aan de vooravond van de laatste competitiedag in de twee de klasse van het zaterdagvoetbal. Drie bussen supporters reizen het elftal mor gen achterna naar Tholense Boys. De spanning is al weken voelbaar. Voor al ook binnen cle stichting die ervoor ij vert om de club op te stuwen naar een ho ger niveau. Want wat er zaterdag ook ge beurt: Terneuzense Boys steekt zijn ambi ties niet meer weg. „Het zou een enorme tegenvaller zijn als we het kampioen schap nog verspelen." De toekomst van de club ziet er zonnig uit. „We zullen in het geval van een kam pioenschap geen gekke dingen doen, want de cultuur van de club is dat we om hoog willen met zo veel mogelijk spelers uit de eigen kweek", betoogt Acl Oostdijk van de sponsorstichting. En als achter eenvolgens Eric de Kindt, Frans Scheele en Bram Rijnberg aanschuiven, wordt er vooral instemmend geknikt. Bram Rijnberg, die er zelf zijn voetbalja ren heeft doorgebracht, stelt voorop: „Terneuzense Boys is heel lang een club geweest met een gemoedelijk karakter." Ad Oostdijk: „Toen ik hier tien jaar gele den kwam, stonden er vijf reclamebor den op hel veld, waarvan er vier versle ten waren." Met de komst van het nieu we sportpark is de organisatorische struc tuur verbeterd en is de sportieve lat ho ger gelegd. „We willen geen tweede Hoek worden, wel een club die net onder de top een eigen gezicht heeft." „Het grote voordeel is, dat wij een selec tie hebben met voornamelijk eigen kweek", rekent Frans Scheele voor. „Ik tel in de spelersgroep van 22 rnan hoog uit vier spelers die niet bij ons zijn opge groeid." Eric de Kindt verzekert: „Dat willen we ook zo houden als we hoger gaan spelen. Hooguit wordt er uitgeke ken naar twee, drie spelers die een meer waarde voor het elftal hebben.'" De stuwende krachten achter de zater dagclub zijn het erover eens: het kam pioenschap van 1998 heeft de kentering ingeluid. Bijna acht jaar en twee periode- titels verder hunkert Terneuzense Boys naar nieuwe successen. Ad Oostdijk nog wel het meest, omdat hij als de grondleg ger van de sponsorstichting de hele ont wikkeling heeft meegemaakt. „We zijn - ook weer tien jaar geleden - eerst gaan werken met een premiesysteem. De spe lers kregen 25 gulden per punt. Dat was al heel wat binnen de club die nogal als conservatief bekend stond." Trouw Daarna is alles in een snel tempo meege groeid. Jaap Goossen was de eerste trai ner met vooruitstrevende ideeën. En er diende zich met Casteleijn's Ijzerhandel een hoofdsponsor aan, die de club tot op heden trouw is gebleven. Frans Scheele: „Zo langzamerhand groeide het besef dat we mee moesten doen met waar ande re clubs al mee bezig waren." Ad Oostdijk, toen nog samen met Toine Boonman, zorgde voor de financiële ba sis om aan een sterke ploeg te bouwen. Bram Rijnberg: „De voorzitter van toen, maar ook die daarna kwamen, hadden we al mee, de rest volgde vanzelf." Jaap Goossen vormde met de geroutineerde spelers Mare de Kunder en Jack Scheele in die tijd een technische commissie ach ter de schermen, die naar versterkingen uitkeek. „Zij vroegen en wij draaiden." Het resultaat van tien jaar sponsors wer ven en harde sportieve arbeid kan mor gen op het veld van Tholen naar een mooie apotheose groeien. Terneuzense Boys kampioen... Het zou voor Oostdijk en zijn commissie de ultieme bekroning zijn. „We zijn geen Hoek en dat worden we ook niet", beseft de kopman van de spon sorclub. „De cultuur is bij ons heel an ders, omdat de achterban veel groter is. Terneuzense Boys heeft tussen de vier honderd en vijfhonderd leden, met veel eigen jeugd. Dat zie je gelukkig ook te rug in het eerste elftal. Ze lopen wel eens weg, maar komen bijna allemaal weer te rug. Een teken dat we het niet zo slecht doen." Scouting Frans Scheele: „Als we een klasse hoger komen, moet er wel wat gebeuren op het technische vlak. We doen nog te weinig aan scouting, we weten nog te weinig wat er aan talent loopt op de velden. De trainer, Danny van de Velde, kijkt wel bij andere clubs en geeft aan waar hij ver sterking wil hebben. Maar eigenlijk moe ten we van de club mensen hebben die daar actiever in zijn." Het past in de ambitie van een bolwerk GOES - De driebanders van Groot Avontuur waren in ei gen huis niet opgewassen tegen DC Michielsen. De ploeg' ging met 6-2 onderuit. Het peil was niet om over naar. huis te schrijven. Vooral Nico de Leeuw en Piet Oosthoek maakten het met 82 beurten ont. Oosthoek smaakte nog wel het zoet der overwinning. Jan Brandenburg en Jan- Eickenboom verloren eveneens. Het dient gezegd dat de- partij van eerstgenoemde de toets der kritiek kon door staan. Zijn tegenstander was simpelweg te sterk. Eicken-: boom kreeg de lastige Rouwenhorst niet in zijn greep en" verloor. Alleen Rinus Kramer kwam tot een overwinning.. Hij finishte net op tijd om Diepstraten eronder te houden.: Jan Eickenboom-Piet Rouwenhorst 26-30, 62; Jan Brandenburg - Ruud Oonincx 21-25, 44; Rinus Kramer - Wim Diepstraten 25-22,. 61; Nico de Leeuw - Piet Oosthoek 18-20, 82. WARMOND - Het snookerteam van The Roadhouse uit Mid delburg behaalde in Warmond een overwinning op Jumbo 5. Alleen omdat Mark Appel zoekend? is naar zijn topvorm kwa men de 5-4-cijfers op het bord. Hij verloor zijn partijen. Mar-: cel Mouwen won alledrie zijn partijen en Remko Appel twee van de drie. De Middelburgers plaatsten zich met nog twee wedstrijden te gaan voor de play-offs. TERNEUZEN - Jarno Waebeke keert terug op het oude nest. De spits van AZW kwam gisteren met zondag-eer steklasser Terneuzen tot overeenstemming. Waebeke, die opgroeide in de jeugd van Terneuzen en eind vorig sei zoen overschrijving aanvroeg naar de Axelse zaterdag club, had zijn vertrek bij de tweedeklasser eerder al aan gekondigd. MIDDELBURG - Veersedam Racing won de veertiende race van het Zeeuws Indoor Kampioenschap Karten (ZIKK). Daardoor nadert dat team Van Gilst/Hogeweg, dat eei'ste staat in het klassement, tot op twee punten. De race werd in tegenstelde richting verreden. Na een gunstige loting (tweede positie) pakte Veersedam al snel de koppositie en sloeg een enorm gat met de rest. De tweede rijder presteerde echter minder, waardoor Sig naal Racing de leiding overnam. Van Gilst klom naar plek drie. Tijdens de beurt van de laatste rijders trok Veer sedam alsnog de overwinning naar zich toe, voor Signaal, Van Gilst en Cafétaria 't Frietuus. Van dat laatste team reed Leon de Visser de snelste ronde: 45.66. MIDDELBURG - Tijdens de nationale sportweek worden- in twee Middelburgse sporthallen de Zeeuwse jeugdkam pioenschappen badminton plaats. Ruim 140 badminton ners in de leeftijd van 8 tot en met 19 jaar strijden morgen om de titel. Vanwege het grote aantal deelnemers wordt in de ochtenduren een aantal wedstrijden gespeeld in sporthal de Nassaulaan. Alle overige wedstrijden vinden plaats van 9.00 tot 17.30 uur in sporthal de Voorburch aan de Breeweg in Middelburg. De organisatie is in han den van badmintonvereniging Sinar'75. Kwadendamme. ZK driebanden. Eer ste ronde: Kimmo Pankow-Martin Ste ketee 2-0 (moyennes: 1.41-0.88); Joop van den Oudenhoven-Eddy Hoondert 2-0 (0.69-0.56); Arjo Hollestelle-Pieter van de Parel 0-2 (0.57-0.67); Tonny van Iwaarden-Arie Vink 2-0 (0.923-0.520). met toekomst. Want ook met een topclub als Hoek in de regio, wil Terneuzense Boys maar wat graag aan de weg timme ren. „We zijn al behoorlijk gegroeid met toeschouwers", geeft Eric de Kindt aan. „Er zijn tijden geweest dat er vijftig man langs de lijn stonden, nu zitten we een eind boven de driehonderd gemiddeld." „Je merkt het wel als Hoek thuis speelt, want daar zie je toch nog het iets betere voetbal", geeft Oostdijk toe. Bram Rijn berg: „Voor eigen publiek hebben we dit jaar nog te weinig aan klantenbinding ge daan, ook al staan we aan kop. Tegen NS- W thuis was een prachtige wedstrijd, voor de rest speelden we uit beter dan thuis." Toch zou het kampioenschap meer dan verdiend zijn. „De club is er rijp voor", verzekert Ad Oostdijk. „We zijn er met zijn allen naartoe gegroeid en ik weet ze ker dat we het een klasse hoger ook kun nen redden. Het gaat wat sneller aan de bal, maar het voetbal is niet zo veel be ter. De selectie die we nu hebben, met veel spelers van net in de twintig, is klaar voor de overstap. Alleen moeten we nog even winnen in Tholen. Dat zijn we aan onze stand verplicht." Shanghai. BMW Asian Open, Euro pese Tour. Stand na 1e ronde: 1. Stenson (Zwe) 67 slagen (-5), 2. Van de Velde (Fra), Gallacher (Sch) 68, 4. Mino- za (Fil), Fraser (Aus), Björn (Den), Mont- gomerie (Sch), Wi (ZKo), Lawrie (Ier) 69,91. Derksen (75 (+3). Middelburg. Veertiende race ZIKK: 1. Veersedam Racing, 2. Signaal Ra cing, 3. Van Gilst/Hogeweg, 4. Cafétaria 't Frietuus, 5. Move.on Racing, 6. Auto team Racing, 7. Maximaal TV. Stand: 1. Van Gilst/Hogeweg 110 punten, 2. Veersedam Racing 108, 3. Cafétaria 't Frietuus 77, 4. Auto Sturm 45, 5. Mo ve.on Racing 35, 6. Signaal Racing 32, 7. Klasse Noten 19,8. Autoteam Racing. Amsterdam. Jumping Amsterdam. Dressuur. FEI wereldbeker. Grand Prix, eerste onderdeel: 1. Van Gruns- ven (Ned) Keltec Salinero 78,250, 2. Brink (Zwe) Briar 75,417, 3. Werth (Dui) Warum Nicht 75,208, 4. Schelle- kens-Bartels (Ned) 72,792, 5. Van Lieren (Ned) 72,417,6. Gal (Ned) 71,917. Kwadendamme. Wip 1: 1e hoofdvo gel: P. Repkes (Victoria), 2e hoofdvogel: R. Klippel (Doel naar Hoger),1e zijvogel: J. Verbart (Willem Teil), 2e zijvogel: J. Rentmeester (Willem Teil), 3e zijvogel: K. Hamelink (Soranus), 4e zijvogel: M. de Jonge (Soranus),1e kal: H. Franse (Willem Teil), 2e kal: V. Goedegebuure (Jac.v.Beieren), 3e kal: J. Vermeule (Wil lem Teil). Wip 2: 1e hoofdvogel: J. Ver meule (Willem Teil), 2e hoofdvogel: H. van Hekken (Victoria), 1e zijvogel: E. Maat (Zorgvlied), 2e zijvogel: W. Voet (Gilze), 3e zijvogel: H. Groos (Diana), 4e zijvogel: R. Klippel, Ie kal: C. Jeremias- se (Zorgvlied), 2e kal: M. de Jonge (So ranus), 3e kal: J. Oosthoek (Vrije Schut ters). Lucky Day: 1-3-6-8-9-14-19-24-26-34- 38-43-49-59-66-69-70-71-73-76 Onder voorbehoud Monte Carlo. Masters Series, man nen. Derde ronde: Robredo (Spa/15)- Nalbandian (Arg/3) 5-7 6-1 7-5, Ljubïcic (Kro/4)-Simon (Fra) 6-3 6-2, Ferrer (Spa/8)-Ferrero (Spa/11) 6-1 6-7 (5) 6-3, Federer (Zwi/1)-Balleret (Mon) 6-3 6-2, Nadal (Spa/2)-Vliegen (Bel) 6-3 6-3, Gau- dio (Arg/7)-Di Mauro (Ita) 6-2 6-4, Coria (Arg/6)-Kiefer (Dui/9) 6-7 (5) 6-4 6-3. Ronde van Georgia (VSt). Tweede etappe, Fayetteville-Rome: 1. Popo- vitsj (Oek) 186,9 km in 4.47.39, 2. Haedo (Arg) 0.06, 3. Rodriquez (VSt). Klasse ment: 1. Popovitsj 9.33.15, 2. Rodriqu ez 0.04,3. Haedo 0.07, 4. Manion 0.12. Tione di Trento. Ronde van Trenti- no. Derde etappe, Romeno-Tione di Trento: 1. Munoz (Spa) 168 km in 4.01.42, 2. Koetsjinski (Rus), 3. Pidgorni (Oek), 4. Codol (Ita). Klassement: 1. Cu- nego (Ita) 12.39.40, 2. Mazzanti (Ita) 0.04, 3. Ratti (Ita) 0.08,4. Tonti (Ita) 0.10. Biickeburg. Ronde van Nedersak- sen. Tweede etappe, Nienburg- Bückeburg: 1. Petacchi (Ita) 174 km in 4.11.26, 2. Brown (Aus), 3. Wrolich (Oos), 4. Hondo (Dui), 15. Cohnen, 19. Tjallingii, 23. Eltink, 28. Giling, 31. De Maar, 38. Langeveld, 59. Rooijakkers 1.13, 61. Van Hummel, 72. Scheune- man. Klassement: 1. Petacchi 8.27.45, 2. Brown 0.10, 3. Hondo 0.14, 4. Wrolich 0.16, 10. Cohnen 0.20, 18. Eltink, 19. Gi ling, 22. Tjallingii, 26. De Maar, 37. Lan geveld, 41. Van Hummel, 43. Rooijak kers, 57. Scheuneman 1.33. De sponsorstichting van Terneuzense Boys hunkert naar de titel. Vlnr: Eric de Kindt, Bram Rijnberg, Frans Scheele en Ad Oost dijk. foto Wim Kooyman door Koen de Vries KOUDEKERKE - De organisa tie van De Ster Zeeuwsche Ei landen, een driedaagse wieler wedstrijd voor vrouwen, heeft zijn zaakjes een heel eind voor elkaar. Op 15, 16 en 17 juni ko men toprensters uit binnen- en buitenland naar Zeeland. Blik vanger is een ploeg uit China. De Ster Zeeuwsche Eilanden is dit jaar opgewaardeerd tot inter nationale wedstrijd. Het evene ment telt mee voor de internatio nale topcompetitie, waarin pun ten voor wereldranglijst zijn te verdienen. Alle Nederlandse en Belgische topteams zijn verte genwoordigd. Daarnaast komen onder meer de nationale teams van Zwitserland, Duitsland en België. Ook een Chinese ploeg komt aan de start, om ervaring op te doen voor de Olympische Spe len van 2008 in Peking. Dat de Aziaten aardig kunnen fietsen, bleek enkele weken geleden in de Ronde van Gelderland, die net als De Ster Zeeuwsche Eilan den meetelt voor de internatio nale topcompetitie. Twee Chine zen eindigden bij de eerste tien. Door de opwaardering van De Ster, moest het budget flink wor den verhoogd: van 35.000 naar 50.000 euro. Dat is dankzij extra sponsors en bijdragen van verschillende overheden gelukt. De eerste etappe wordt op don- dei'dag 15 juni gehouden. Het is een px'oloog die start en finisht in de buurt van het Vlissingse stadhuis. De tweede etappe gaat een dag later van Middelbui'g' via Zuid- en Noox'd-Beveleland naar Vlissingen. De slotetappe begint in Wissenkei'ke en ein digt na een rondje over Schou- wen-Duiveland in Renesse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21