in de zomer met badmode van lamara Totaal Verzorging Harry Smaardijk nieuw gezicht bij Techno Janssen Aojorisin: voor pasklaar Polderdijk Gevelverfraaiing en uridisch advies en begeleiding Alulight onder één paraplu hames Travel al 10 jaar dé Groot-Brittannië specialist Steakhouse De Tamboer helemaal in het nieuw Werken aan je lijf? Fitness Fitaal is er voor jou! Beter beter met Service Apotheek De Singel eautysalon Romy: mooi de beste 29 Wilt u adverteren op deze pagina? 0113-315520 donderdag 20 april 2006 Advertorial jutelande/Vlissingen - Tamara jlaal Verzorging breidt uit: in ili opent de tweede salon van bekende Walcherse beauty- «cialiste. De locatie, op de julevard van Vlissingen, is Effect. En wil je deze zomer de show stelen op het strand, dan heeft Tamara Totaal Verzorging daarvoor de mooiste outfits. Net als in Zoutelande biedt Tamara Totaal Verzorging in Vlissingen een uitgebalanceerd en zeer compleet assortiment behandelingen. De nieuwste salon van Tamara Totaal Verzorging bevindt zich straks in het souterrain van Studio Lifestyle, op een steenworp afstand van het Vlissingse strand. Komt dat even goed uit als de zomer losbrandt! Studio Lifestyle presenteert in samenwerking met Tamara Totaal Verzorging name lijk weer volop supervrolijke bad mode, uit landen waar ze wel raad weten met zomers genie ten. Neem de bikini's van het Italiaanse Pin-up Stars, het Dolce Gabbana onder de badmode. De fleurige stofjes zijn super- zacht. Maar het blijft niet bij biki ni's. Pin-up Stars ontwierp een kledinglijn voor elk moment van een dagje aan het strand, met mooie schoentjes met sleehak en ragfijne jurkjes voor over de bad mode. Dat ook Brazilië een top per is in strandkleding blijkt wel uit de collectie van Sol Energia. Deze werd speciaal voor Tamara Totaal Verzorging uitgevoerd in Europese maten en is, net als de badmode van met Pin-up Stars, verkrijgbaar in de salon in Zoutelande. Supervrouwelijke badmode en andere zomerse kleding vraagt om een verzorgde, gladdehuid. Een aantal behandelingen met de DPL xenon flitstherapie zorgt voor een definitieve ontharing. Tamara Totaal Verzorging infor meert u graag over de mogelijk heden. Tamara Totaal Verzorging, Ooststraat 19, Zoutelande T: 0118 563630; I: www.tamaratotaal- verzorging.nl Vlissingen - Een nieuw en tege- wijk en was Edo Janssen zijn lijkertijd voor vele Vlissingers rechterhand. Nu zijn de rollen bekend gezicht: Harry omgedraaid en is Harry Edo's Smaardijk maakt sinds een half compagnon, jaar deel uit van het team van Techno Janssen. Tot 2001 trok Techno Janssen voorziet in wit- hij als melkboer van wijk naar en bruingoed van de betere fabrikanten. "Ons favoriete merk in bijvoorbeeld wasmachi nes, wasdrogers en vaatwassers is Siemens," vertelt Edo Janssen. "Op audio- en videogebied staan Loewe, Philips en Thomson bij ons aan de top. Uiteraard leveren wij ook flatscreen tv's, waarbij Loewe met kop en schouders boven de andere merken uit steekt. Met een door ons ont wikkeld handigheidje werken we de kabels van deze tv's onzichtbaar weg." De kersverse compagnon van Edo, Harry Smaardijk, demonstreert het slimme idee met zichtbaar genoegen. Sinds november vorig jaar staat hij in de zaak, maar hij en Edo kennen elkaar al jaren. Edo: "Als tiener werkte ik regelmatig bij Harry, die toen melkboer was. Later werd hij beheerder van een tankstation. Vorig jaar hield die functie op te bestaan. Harry zocht een nieu we baan en ik een compagnon. De puzzelstukjes vielen in elkaar en we besloten met elkaar in zee te gaan, tot genoegen van ons allebei." Harry maakte zich in hoog tempo de nodige product kennis eigen. Bovendien weten nu ook veel mensen die hij in zijn vorige functies bediende Techno Janssen te vinden. Edo: "Harry kent heel Vlissingen en heeft een geweldige levens ervaring. Bovendien hebben we aan een half woord van elkaar genoeg. Dat werkt heel ont spannen." Techno Janssen is op koopavond gesloten, maar staat in plaats daarvan op afspraak elke avond (behalve op woens dag) tot uw dienst. Techno Janssen, Scheldestraat 82, Vlissingen T: 0118 415737; I: www.technojanssen.nl Jost-Souburg - Breekt het Een juridisch probleem gaat vaak rechtskundige zaken, zoals het weet u uit als u een officiële gepaard met flinke kopzorgen en indienen van klachten bij officiële lief ontvangt waar geen touw op het juiste moment de juiste instanties of het aanvragen van beslissingen nemen valt dan niet financiële ondersteuning bij de altijd mee. Wat u in zo'n geval overheid. Maar ook bij familieza- nodig heeft is een onafhankelijk ken is Mojorisin een steun in de expert, die zonder emotionele rug. Zonodig verwijst het bureau belemmeringen de benodigde u door naar een advocaat of volledig thuis is het donkere stappen weet te zetten. Mojorisin andere hulpverleners. Bij geschil- 55 van wettelijke bepalingen is zo'n expert, Dit juridisch len vervult Mojorisin de rol van reglementen op tal van adviesbureau geeft advies en mediator ofwel onafhankelijk Ebieden. begeleiding bij het regelen van vast te knopen is? En ilemaal als die brief ook nog santwoord moet worden? Dan juridisch adviesbureau lojorisin iets voor u. Mojorisin bemiddelaar. Ook voorziet het in een telefonisch spreekuur - op de maandag- en dinsdagavond van 19:00-20:90 u - voor gescheiden vaders die geconfronteerd wor den met problemen rond de omgangsregeling. De tarieven die adviseur Anne-Marie Blok hanteert zijn uitgesproken toe- Koudekerke - Sinds 1 januari j.l. plaatsen kunnen klanten op en Aluplast aluminium kozijnen gankelijk. "Mojorisin is er voor maakt Alulight in Goes deel uit zowel Walcheren als Noord- en en Velux zonwering en dakven- iedereen en dus ook voor cliën- van Polderdijk Gevelverfraaiing Zuid-Beveland altijd rekenen op sters. Ideaal zijn de in eigen ten met een wat smallere beurs", in Koudekerke. Dat biedt snelle service. Door de jaren werkplaats vervaardigde horren legt Anne-Marie Blok uit. "Het belangrijke voordelen voor heen bouwde Alulight een uit- voor ramen en (schuifdeuren met tal van topproducten in diverse prijsklassen. Zonwering voert er de boventoon. Merken van naam als Sun Master, Mado, Weinor, Luxaflex (Polderdijk en Alulight zijn voor dit merk Inspiration Dealer), B&C en Verosol bieden dé oplossing voor elk zonwering- vraagstuk. De doekencollectie is als vanouds zeer uitgebreid. Armaturen zijn verkrijgbaar in elke gewenste RAL-kleur. Bedienen kan handmatig, elek trisch en zelfs automatisch. Ook vindt u bij Polderdijk en Alulight rolluiken van Heroal en Roma, Belutec garagedeuren, Veka kunststof kozijnen, Alcoa valt voor veel mensen niet mee om staande te blijven in onze maatschappij, die steeds harder en individualistischer wordt. Mojorisin wil doelgerichte, wel gemeende hulp bieden en men zowel de consument als bedrijf. het stekende naam op in zonwering, rolluiken en garagedeuren. Polderdijk Gevelverfraaiing, Daarom blijft de naam Alulight, Vlissingsestraat 1, Koudekerke Met twee vestigingen bestrijkt ondanks de zakelijke versmei- T: 0118 552010; Polderdijk een aanzienlijk groter ting met Polderdijk, gewoon www.polderdijkzonweringen.nl gebied. De betere inkooppositie bestaan. Onlangs werd het Middelburg - De verbouwing was drastisch en zette de zaak van voor naar achter op zijn kop. Maar het resultaat mag er issingen - Na 10 jaar is prijzen bedingen. Zo is Thames opent - organiseert tevens Z'J?: De Ta-mboer - Middelburgs lames Travel still going Travel dé Nederlandse reisagent groepsreizen voor b.v. scholen, enige echte steakhouse- is vol- liong. Wat wil je ook: direc- voor Trans Europe Ferries, dat sportclubs en tuinenliefhebbers. 'e°'§ 'n "f* nieuw gestoken en glofiel Ollie pendelt tussen Oostende (lekker Echte toppers zijn de rondreizen kan weer jaren mee. errevoets weet als geen ander dichtbij!) en Ramsgate.Bij per auto, zoals die over de «weg in Groot-Brittannië. Van Thames Travel boekt u net zo Hebriden. Op de site van Eind december vorig jaar ging «organiseerde reizen tot zeer gemakkelijk een geheel verzorg- Thames Travel vindt u onder net inteneu^compleet °P JJ® irsoonlijk vormgegeven trips, de reis, als eentje met een zeer meer een zeer compleet, inter- lames Travel regelt het. Dus: persoonlijke invulling. En wilt u actief vakantiehuisjesprogram- vernieuwd, evenals de gas sen laten voelen dat ze er niet is gunstig voor de consument, bedrijfspand van Alulight geheel Alulight, alleen voor staan." Mojorisin, Nagelenburgsingel 95, Oost-Souburg T: 0118 476 384; I: www.mojorisin.nl want deze resulteert in nog gemoderniseerd. De winkels in Wijngaardstraat 14, Goes scherpere prijzen. En met twee Goes en Koudekerke voeren T: 0113 220173; servicepunten op strategische hetzelfde brede assortiment, I: www.alulight.nl schop, de betimmering werd ritain, here we come! Groot-Brittannië op de bonne- fooi ontdekken of gaat u op «eBerrevoets startte in 1996 zakenreis, dan boekt u toch Thames Travel, ft Thames Travel, een inter- a||een een overtocht? Thames Cirkel 73, Vlissingen reisbureau dat zich uitslui- -j-rave| da.t binnenkort ook ves- T: 0118 474477; °P Groot-Brittannië richt, tigingen in Engeland en België I: www.britainacross.com Groot-Brittannië is een fantas- cii vakantieland. En wat is er lelijker dan je reis boeken de digitale snelweg? Het ote voordeel van internet is Me lijnen superkort zijn. Dat •teelt tijd en geld. Bovendien corzie je de klant in een mum tijd van de meest actuele formatie. Groot-Brittannië «ft altijd al een speciale plek mijn hart gehad, vandaar de fcialisatie van Thames Travel. -'tuur, geschiedenis, bruisende foen, overweldigend natuur- foon: Groot-Brittannië heeft rt allemaal!Thames Travel =fkt al jaren samen met een Mal veerbootondernemingen fop Groot-Brittannië varen en fo zodoende absolute bodem- Vlissingen - Fitness Fitaal steps, Pilates, streetdance, bouwde in een half jaar tijd een Cycling en Les Mills workout- indrukwekkende klantenkring programma's: het is er allemaal, op. Het bewijst weer eens, dat Groepstrainingen vinden altijd mensen houden van oprechte plaats in vaste samenstellingen, persoonlijke aandacht. Want voor een optimale sociale bin- massaproductie, daar houden ding. In de ochtenduren is er ze zich bij Fitness Fitaal verre kinderopvang. Er zijn diverse van. abonnementen,die je maximale vrijheid geven. Leden kunnen Fitness is enorm populair. Maar onbeperkt gebruik maken van ermee beginnen is nog heel wat de (voor dames en heren aparte) anders dan het ook volhouden, sauna's. De zonnebank is En dan wordt duidelijk hoe beschikbaar voor een heel pret- belangrijk persoonlijke aandacht tige prijs. Voor leden zijn er gra- van de trainer is. Want voel je je tis inloopspreekuren bij orthope- gesteund door een professional disch manueel therapeut Muriël die oog heeft voor wat je wer- Krijger. Voedingsdeskundige kelijk nodig hebt, dan is werken Tineke Boogaard houdt even- aan je lijf niet alleen leuker, maar eens praktijk bij Fitness Fitaal. ook veel makkelijker vol te hou- Belangrijke data: den. En dat is precies waar medio april: start 13-weekse Fitness Fitaal voor staat, lifestylecursus Eigenaren Tanja van den Berg en 22 april: infostand, demon- Joke Smit, hun adviseur Walter straties en workouts in het cen- Houtzager en de overige team- trum van Vlissingen leden zijn wars van massapro- 13 mei: presentatie Sport, ductie. leder mens is immers goed voor hart en bloedvaten uniek? Hun motto: 'Samen spor ten, meer plezier'. Het aanbod van Fitness Fitaal is zeer veelzij dig. Fitness (individueel of in groepsverband), aerobics BBB, Fitness Fitaal, Dynamoweg 10, Vlissingen T: 0118 474466; I: www.fitnessfitaal.nl water- en elektriciteitsleidingen. De serre had voorheen een ver hoging. Nu deze is verwijderd en de raampartijen lager zijn geplaatst, heeft met o.a. verse tonijn en red De Tamboer een veel opener snapper. Heel populair is het 3- Steakhouse De Tamboer, inkijk. De Tamboer is een fami- gangen keuzemenu en iedere Plein 1940, Middelburg lierestaurant-steakhouse dat week is er een nieuwe week- T: 0118 612117; voor gasten van elke leeftijd een schotel. Ook het winkeliers- I: www.detamboer.info aantal heerlijke gerechten op menu - slechts 8,50 en uitslui- het menu heeft staan. Spareribs tend geserveerd op koopavond - staan met ster op nummer 1. vindt gretig aftrek. Nieuw is de Deze worden eerst gekookt in gezellige bar, middenin de zaak. een geurige bouillon en vervol- Voor de jongste gasten is er nu gens gemarineerd in verse krui- 0ok een kinderhoek, met een den. Pas na een dag zijn de rib- televisie, stripboeken en een betjes klaar voor op de grill. Ribs schoolbord, on Wheels is de afhaalservice Vlissingen - Apotheek De Singel Apotheker bepaal ik zelf hoe ik leiding van mensen met een van De Tamboer. Al het vlees De Tamboer heeft 75 plaatsen is de enige zelfstandig gevestig- mijn cliënten de beste farmaceu- chronische aandoening. In over- dat wordt gebruikt is vers van en is 7 dagen per week geopend de apotheek in Vlissingen. tische zorg geef, voor een opti- leg met de behandelend arts het mes. Proportioneren doet de vanaf 16:30u. De keuken in Apotheker-eigenaar Wessel maal effect en met zo min verzorgt Service Apotheek De chef-kok zelf. De gast kan dus 0pen tot 21:30u. Reserveren is Liezenga en zijn team geven op mogelijk bijwerkingen. Ik ben Singel voor elke cliënt de beste zonder probleem vragen om bij- jn het weekend aan te bevelen voorbeeld een grotere biefstuk, eventueel via de site. Eenderde Ook staan er diverse tongstre- deel van het restaurant is rook- lende visgerechten op de kaart vrij. Amemuiden - Romy en Jan van van twee grote namen in Belzen verruilden ooit hun werk schoonheidsland, Sans Soucis en in de verzekeringswereld voor Selvert. dat van beautyspecialist en masseur. Met succes: Beauty- Hier volgt een korte opsomming van 1 mei is Beautysalon Romy salon Romy wordt al 13 jaar van wat Beautysalon Romy zoal gecertificeerd acnéspecialist. Dit drukbezocht door klanten uit de te bieden heeft: airbrush make- betekent dat de behandelingen wijde omtrek. Romy en Jan zijn up, royale bruidsarrangemen- vanaf die datum worden ver- dan ook van vele schoonheids- ten, definitieve ontharing met goed door de zorgverzekeraar, markten thuis. IPL, individuele afslankprogram- ma's, permanente make-up, Tevens heeft Romy elk seizoen Romy van Belzen is schoon- Thalassopakkingen, diverse een nieuwe collectie trendy sie- heidsspecialiste, haar echtenoot maskers, DNA antirimpelbehan- raden in huis, naast verrassende Jan is masseur en pedicure, delingen, pedicure (ook voor cadeauartikelen zoals spiegels, Samen geven zij leiding aan drie diabetespatiënten, vergoed door plexiglas snuisterijen voor in de allround schoonheidsspecialis- de zorgverzekeraar), sport- en badkamer en parfumverstuivers, tes. Hun beautycenter in hartje ontspanningsmassages, BioSkin- Arnemuiden biedt zowel man- Jetting voor effectieve huidver- Beautysalon Romy, nen als vrouwen een veelzijdig betering en tanningsprays voor Burgemeester Hackstraat 2, assortiment schoonheids- en een egale, zongebruinde look. Arnemuiden welzijnsbehandelingen. Per 1 april zijn de IPL flitslichtbe- T: 0118 603673; Er wordt gewerkt met producten handelingen sterk in prijs ver- I: www.beautysalonromy.nl dus niet met handen en voeten medicatie en geeft daarbij gebonden aan de strakke regel- advies en persoonlijke begelei- geving van een groot farmaceu- ding. Via nieuwsbrieven, patiën- tisch concern of een groothan- tenspreekuren en de Service del. Apotheek De Singel stelt Apotheek Gezondheidsdagen zich zo flexibel mogelijk op. Dit houdt De Singel zijn cliënten op is geen 9-tot-5 bedrijf." Service de hoogte van ontwikkelingen Service Apotheek, een op de Apotheken zijn er voor iedereen en verbeteringen op het vlak laagd, wegens het grote succes c|jënt gerichte franchiseformule. die medicatie nodig heeft, maar van medicatie, van deze ontharingsmethode. wessel Liezenga: "Als Service zijn gespecialiseerd in de bege- Ook is er goed nieuws voor wie worstelt met acné: met ingang geheel eigen wijze gestalte aan De Singel. De cliënt komt gega randeerd op de eerste plaats: "Dit is geen 9-tot-5 bedrijf". Apotheek De Singel is aangeslo ten bij de landelijke organisatie Nieuw bij De Singel is de Service Apotheek Risicotest: in de apo theek kunt u uw cholesterol, bloedsuiker en bloeddruk laten meten. Op basis van uw lengte, gewicht en leefgewoontes bere kent de computer vervolgens uw risico op een hart- of vaat- probleem. U krijgt daarna een persoonlijk advies voor een gezonde levensstijl, waarmee u uw risico kunt verlagen. Bent u geïnteresseerd in deze test, maak dan een telefonische afspraak. Service Apotheek De Singel, Singel 9, Vlissingen TV 0118 412730; I: www, serviceapotheek, nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 29