oppe T PZC 12 f0é 40 jaar kunst antiekbeurs woensdag 19 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Tiro Hendrik de Groot geboren te Vlissingen, 17 april 2006 Wil je z'n vingertjes en teentjes komen tellen, moet je wel van te voren even bellen. Als mama en ik tussendoor moeten slapen, kun je je ondertussen aan mijn website vergapen. Ellen, Alexander en Tiro Torentrans 26 4336 JR Middelburg 06-25171998 Tiro's website: www.tirolantijntjes.nl Tiro's weblog: www.tirolantijntjes.nl/weblog.htm Bezoek 's middags tussen 15.15 en 17.45 uur en 's avonds tussen 19.30 en 22.00 uur. Met dankbaarheid en blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons kleinkind en ons eerste neefje Tiro Hendrik de Groot geboren te Vlissingen op 17 april 2006 Hij heeft de allerbeste en liefste mensen als ouders ge kregen; Alexander de Groot en Ellen Kortenbout Yvon de Kam en Jo Dekker Veerseweg 36 4332 BG Middelburg Angela de Groot, Lex van Dijken Jesse-James Kanariesprenk 145 4386 DJ Vlissingen Overleden Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons oud-bestuurslid Bert Timmer We wensen de familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden Supportersvereniging T.S.V. Rigobert Je creëerde voor ons een fantastische tijd... BEDANKT DAARVOOR. JE VRIENDEN..., Freek, Fina, Eddy, Gre, Dien, Jan Peter Rigobert, Een speciaal mens We zullen je missen. René Marlies Wout Nell Rigobert Antheunls Een bijzonder mens een fijne buurman we zullen hem erg missen Dorien en Hans van Haastrecht Mar)' en Akuen Liu Joke en Jan Rutten "Er is ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst" Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het veel te vroeg overlijden van mijn innig geliefde man, maatje, onze vader, opa en mijn schoonzoon Johannes Gerrit van der Lijke Hans Koewacht 21 november 1944 Schagen 17 april 2006 Schagen: Ria van der Lijke - Loete Schagen. Saskia Streefkerk - van der Lijke Gerrit Streefkerk Marijn, Femke Fijnaart: Natascha van Driel - van der Lijke Hugo van Driel Oostburg: Martin Jonckheere Inge Poelmans Kiki, Lars, Yara Sharon, Jorian Alphen a/d Rijn: Mariska Dierikx - Jonckheere Mare Dierikx Joshua, Sarah Sluis: M. Loete - Coppens 1742 KR Schagen, Houtduif 20 Hans is thuis, alwaar geen bezoek. Donderdag 20 april is van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het uitvaartcentrum, Menisweg 2 te Schagen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 21 april om 11.30 uur in het crematorium, Berk- houterweg 26 te Hoorn. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren. Jouw stoel is leeg Jouw stem is stil Wij zeggen niets Het is Gods wil. Uit ons midden is weggenomen onze lieve broer, schoonbroer en oom Hans van der Lijke Piet (in herinnering) Maddy en Adrie (in herinnering) Jan en Emmie Corrie en Jaap Izaak en Marijke (in herinnering) Joke en Adrie Aagje en Arjaan Neven en Nichten Dat Ria en de kinderen kracht mogen krijgen om dit zware verlies te verwerken. Breskens, 18 april 2006 Geschokt zijn wij door het overlijden van Cora Hoebeke jarenlang vrijwilliger bij het Nederlandse Rode Kruis afdeling Kapelle Wij wensen de familie veel sterkte toe in de komen de tijd. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het on verwachte overlijden van onze lieve vriendin MARINA DE BRUINE We wensen de familie Gods nabijheid toe. Oost-Souburg: Willy jacobse-v.d. Plasse Goes: Tannie Kleppe-de Waal Kootwijkerbroek: Tannie Methorst-Boot Barendrecht: Corrie de Vries-Koole Wolphaartsdijk: Maaike Kramer-de Leeuw Bedroefd maar dankbaar voor zijn jarenlange vriend schap moesten wij afscheid nemen van Jan de Klerk Wij wensen Bep en de verdere familie heel veel sterkte toe. Kees en Sjaan van Moolenbroek Wannes Reijnoudt Piet en Jo Reijnoudt Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer J. de Klerk in de leeftijd van 71 jaar. De heer De Klerk is gedurende de periode van 25 maart 1969 tot 1 november 1989 werkzaam geweest bij de voormalige Gemeentelijke Brandweer. Vanaf 1 januari 1978 bekleedde hij de rang van comman dant. Zijn inzet, betrokkenheid en verdiensten voor de brandweer zullen in dankbare herinnering blijven. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familieleden veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. ].M. Schouwenaar, burgemeester, Drs. lng. A.A. Lijkenaar. gemeentesecretaris Wij ontvingen het droeve bericht dat op 71-jarige leeftijd is overleden de heer Jan de Klerk Hij was van 1978 tot 1989 commandant van de voor malige gemeentelijke Brandweer Middelburg thans Stadsgewestelijke Brandweer. Wij denken met veel waardering aan hem terug. Namens de Stadsgewestelijke brandweer Vlissingen- Middelburg wensen wij zijn vrouw en kinderen alle :r; sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Stadsgewestelijke brandweer Vlissingen-Middelbut g, ing. R. A. Maljaars, commandant ing. A.f. te Paske, wnd. commandant Niet een blad maar een boom is gevallen. Geveld door een felle storm. Bedroefd delen wij u mede. dat na een kortstondig ziekbed, op 76-jarige leeftijd is overleden Lau van den Dries weduwnaar van Mina Traas *22 februari 1950 f 17 april 2006 Familie van den Dries Familie Traas Neven en nichten Correspondentieadres: Prins Hendrikstraat 12,4453 CJ 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 21 april om 15.50 uur in de parochiekerk van de H. Wil- librordus te 's-Heerenhoek. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Bedroefd delen wij u mee dat na een kortstondige, ernstige ziekte door de Heere van ons is weggeno men onze zorgzame moeder en oma Marina de Groot-Roskam sinds 5 mei 1996 weduwe van Barend de Groot in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg: Barend en Tannie de Groot-Westerweele Barend Marcus en Aukje Scherpenisse: Annelien en Witte Andriesse-de Groot Lennard 18 april 2006 Koninginnelaan 13 4335 BA Middelburg Correspondentieadres: B. de Groot Amelaan 73 4335 TC Middelburg Zaterdag 22 april zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in •de ontvangstruimte van de begraafplaats. Liever geen bloemen. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, will u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Marina de Groot-Roskam weduwe van Barend de Groot Sterke de Heere Haar kinderen en kleinkinderen met dit verlies. Middelburg: M.C. Houmes-Roskam Middelburg: A. Roskam Aruba: C. Roskam Middelburg: W. Roskam A. Roskam-Dingemanse Middelburg: A. Roskam C. Roskam-Jobse Neven en nichten Middelburg, 18 april 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Rina de Groot-Roskam Amsterdam: A. Heijnsdijk-de Groot Middelburg: M. de Groot Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer C. Maas Wij zien terug op een periode van ruim 35 jaar waarin hij, laatstelijk als kapitein, bij de Provinciale Stoom bootdiensten in provinciale dienst werkzaam is ge weest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen drs. W.T. van Gelder voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit secretaris Middelburg. 18 april 2006 "De Heer is mijn herder. Psalm 23 Met verdriet, maar in de overtuiging dat zij werd ge steund door haar geloof, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje Boone-Cijsouw weduwe van Pieter Boone in de gezegende leeftijd van 82 jaar. Tiel: Leny t Henk Sas van Gent: Ina en Erik 's-Heer Hendrikskinderen: Henk en Alice Aagtekerke: Krijn en Joke Carol ien t Domburg: Karin en Krien Domburg: Peter en Marjo Kamperland: Rinco en Betty Kleinkinderen en Achterkleinkind Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in "Simnia Moeder heeft dit vele malen benadrukt. Domburg, 18 april 2006 Zorgcentrum "Simnia", kamer 107 Correspondentieadres: J.W. Schuurmanstraat 93 4357 EJ.Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen in Zorgcentrum "Simnia", kamer 107, op donderdag 20 april van 19.00 tot 20.30 uur. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 21 april om 11.15 uur in dorpshuis "Schuttershof", Kanonwei 30 te Domburg, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Schuttershof". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Boone, We zullen je missen, en nog vaak aan je denken, Roos en Mathieu Wij zijn bedroefd dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame Oma Boone Arjan en Anneke Lieve Oma Boone Bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend, veel liefs van Michael en Remon Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Ma Boone-Cijsouw weduwe van P. Boone in de leeftijd van 82 jaar. Domburg, 18 april 2006 Familie Boone rondom het afscheid... ons werk I: 0118 616012 fïrootlaun 53 - 4334 AT Middelburg Plaats uw familie berichten in de PZC Zij had het leven lief Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en de warmte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat is overleden onze lieve en betrokken moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Riek Bezemer-van der Starre sinds 15 april 2005 weduwe van Willem Bezemer 24 december 1921 f 17 april 2006 Maarssen: Willeke Bezemer Rob Emmelkamp Lelystad: Olga Akse-Bezemer Henk Akse Roel en folanda, Isa, Falco Eelco en Sabrina, Nana Middelburg: Mies Bezemer Ruud Warendorff Annemarie lelie Stijn Den Haag: Leon Bezemer Jenny Bezemer-Renema Kay Maikel Sacha Wij zijn dankbaar voor de Iiefde\>olle verzorging in ver pleeghuis 'l Gasthuis, afd. Watertoren, palliatieve zorg. Correspondentieadres: Nadorstweg 14 4333 AM Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 april a.s. om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg, waar na aansluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvin den. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren. Mama hield van kleurige bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik ben de opstanding en het leven; ivie in Mij gelooft, zal leven hebben, ook al is hij gestorven. joh. 11:25 Mijn eens zo markante man, onze zorgzame vader, leuke opa en grootopa is naar zijn Schepper terugge keerd op de leeftijd van 91 jaar. Harm Kars Veling echtgenoot van Janna Wilhelmina Geleijnse Terneuzen: J.W. Veling-Geleijnse Rotterdam: Peter en Janny Ruth en Erwin Mette, Pepijn, Tobias Thomas en Marieke Roos, Job Kars en Thelma Simon en Agnes Hoofddorp: Christine Bas Boris Joost Rotterdam: Bart en Marian Miranda f Manuela Lisette Pepijn Gouda: Kars Esther Joke Anne Bart 17 april 2006 Rodenbachstraat 77 4532 CX Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 april van 13.00 tot 13.20 uur in de Opstandi.ngskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Vervolgens begint om 13.30 uur de dienst van Woord en Gebed, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt op de Zuiderbegraafplaats, Bellamy straat 28b te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. In plaats van bloemen, gaarne een gift aan de Neder landse Hartstichting op rek.nr. 515151 o.v.v. dona tie Dhr. H.K. Veling. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 12 april jl. overleed in Goes onze geliefde zwager Lein Murre echtgenoot van Corrie van de Linde t Baarland t Goes 17 april 1909 12 april 2006 Kloetinge: J. van de Linde C. van de Linde-Minnaard neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Catharina Wilhelmina de Koster-Koets sinds 27 maart 2001 weduwe van Johannes Marcus de Koster in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Ter Weel" te Goes voor de liefdevolle verzorging. Grave: M.C. de Koster J.P. van der Venne Zijlaard: Jan de Koster Tini van Lieshout Nijmegen: Carina van Dongen-de Koster Tom van Dongen Vico Thomas Amsterdam: Lianne de Koster Erik Roosenboom Isabel 17 april 2006 Correspondentieadres: Oranjebastion 22 5361 EH Grave De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid lot condoleren in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbetuiging i Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstel, ling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijder. van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Frederika de Koning-Lieverst Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Fam. van Gilst-de Koning Fam. van Weele-de Koning Bruinisse, april 2006 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden ).C. Hoekman Géldeloozepad 20,4463 aj Goes (0113) 227525 m Vraag ons gratis informatiepakket aan |£c GEBR. BEIJE B.V. Voor uw vriendelijke woorden, bloemen en cadeaus in welke vorm dan ook, willen wij u hartelijk bedanken. De grote belangstelling op onze feestdag 7 april heeft ons heel erg goed gedaan. Rinus Dooge Janny Dooge - Kosten Jaco de Bruine Eline de Bruine - vd Have Mare Dooge Angela Ie Comte Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! Oe vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Nieuw: de kuurreizen naar .- .Duitsland, Oostenrijken Slowakije. Beste! de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T ozo 589 $4 85. of bekijk, hetvaknntlcaanbod op: Www.rcurriafonds.nl [fair den bosi 14-23 april 200Ï Brabanthallen 's-Hertogenboscli Steeds meer Nederlandse vogelsoorten worden bedreigd. Al 78 van de 180 soorten broedvogels staan op de Rode Lijst. Nog even en we kunnen ook de Grutto alleen nog ingelijst bewonderen. Daarom werkt Vogelbescherming Nederland aan meer natuur voor bedreigde vogels. Hel? mee, kijk wat u kunt doen op www.vogelbescherming.nl >2 Vogelbescherming RED DE VOGELS VAN DE RODE LIJST! De Nederlandse Hyperventilatie Stichting geeft vijf maal per jaar een tijdschrift over hyperventilatie en angst en paniek uit. Indien u donateur wordt van de stichting ontvangt u dit blad gratis. Bel of schrijf voor informatie naar de Nederlandse Hyperventilatie Stichting, tel. 020- 66 2 88 7( Postbus 74386,1070 BJ Amsterdam of bezoek onze homepa^ www.hyperventilatie.org e-mail nhs.hyperventilatie@w»J>l Nederlandse Hyperventilatie Stichting^ Steun de Nederlandse Hyperventilatie Stichting. Word donates Hou mevrouw Blom af en toe gezelschap. Ze heeft dementie en kan niet meer alleen zijn. Dan kan haar man Piet een avond klaverjassen. Kijk op www.handjehelpen.nl WWW. hand j ehelpennl HOREN, ZIEN EN HELPEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36