t Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V. PZC GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN dinsdag 18 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberlchten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Geschokt, ongeloof en verdriet t Roy en Thijs Minderhoud Wij wensen Silvia en Wim veel sterkte met dit verlies. Pieter Barbara Esmee Lana We zijn heel verdrietig wegens het overlijden van Roy en Thijs de twee zoons van onze collega Wim. Hubo Westkapelle Roel Barbara Peter Marijn Saïd Paulien Adrie Leo Marten Sien Arianne Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Jobse echtgenoot van ons medekerkenraadslid Elien We hopen en bidden dat Elien, Rico en Danique de kracht mogen ontvangen om samen verder te gaan. Namens de kerkenraad van de Protestantse Kerk Koudekerke, Ds. M. Knevel, praeses A. Maalderink-Bonder, scriba "Soms is er zo veel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Wij leven mee met ons klasgenootje Danique om dat ze haar vader Jan Jobse nu al zo vroeg moet missen. Denise Floortje Lynrd Monique Rosa Dewi Jordy Marieke Raymon Sander C. Enzio Kevin Marley Richard Sander L. Floor Loriana Marija Robin meester Ab Geschrokken en verdrietig zijn wij door het over lijden van Ad van der Rijsen Ad we zullen je missen op en rond het voetbalveld. Rene, Marco en de jongens van RCS D3 Lieve Bert Het telefoontje van Youri, het bericht van je overlijden bij aankomst in het ziekenhuis. Ik zal de dagelijkse telefoontjes missen! Nooit meer te noren "ha sis hoe is het?" Somewhere on a distant shore we will meet again once more. Rust zacht Dianne Lieve Bert Verlost van je pijn, dit had niet zo mogen zijn! Rust zacht Jack, Rico en Tim Terneuzen 15-04-06 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze biljartvriend Bert Timmer We wensen Honny, Youri, Simone heel veel sterk te toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens biljartvereniging 't Keldertje Nooit meer je rugje krabben. Rust zacht. Lief Bertje Ria en Ellis Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bert Timmer Hij was jaren onze Voorzitter van de BFTS zijn kracht en optimisme zullen ons altijd bijblijven Wij wensen Honny, Youri, Simone en familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote ver lies- Namens Bestuur en leden Biljart Federatie Terneuzen Stad De herinnering blijft aan die clown met zijn lach. Bert Nog steeds kunnen wij het niet geloven. Honny, Youri, Simone en alle familie heel veel sterkte met het verlies. Wim, Anja en de kinderen Bert Een vriend, een levensgenieter, is niet meer. Ineke Luci - Adri Isolde - Victor Op le Paasdag hebben wij, op 6l-jarige leeftijd, afscheid moeten nemen van Rigobert Faustinus Leander Hilatio Narcissus Antheunis Interieurarchitect BNI Axel: Frank Antheunis Lucienne Antheunis-Cortvriendt Mario en Litha en kinderen Manon en André en kinderen Koewacht: Amar Antheunis Trudie Antheunis-Verweij Pepijn Marjolijn Roosendaal: Lydie Sinack-Antheunis in herinnering Tom Sinack in herinnering Joep en Cinda en kinderen Axel: Waudru Antheunis Annie Antheunis-Obrie Sigrid en Roald en kinderen Nadia en Sicco en kinderen Breskens: Marianne van Wensen-Antheunis Koen van Wensen Kim Onno en Jacqueline Axel, 16 april 2006 Correspondentieadres: Fam. Van Wensen-Antheunis p.a. Kerkstraat 12 4571 BC Axel De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrij dag 21 april 2006, om 14.00 uur in de Parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna Rigobert wordt begraven op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis. Rigobert Jij noemde mij je allergrootste fan lk was er voor jou en jij voor mij Axel: Anita Agterhuis-van Geersdaele Rigobert, ons beste maatje is niet meer.. Vaarwel en veel liefs, Sander en Bettina Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je wee t zij redt het niet. Je streelt haar wang, je zie t haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, zorgzaamheid en liefde, is op eerste paasdag zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en onvergetelijke oma Cornelia A driana Hoebeke - van Sc ha ik Cora 29 september 1943 1 16 april 2006 in de leeftijd van 62 jaar Kapelle: Ko Hoebeke Kapel Ie: Eddy Hoebeke Anette Hoebeke-Verhaar Tim Anna Terneuzen: Martin Hoebeke Judith Hoebeke-de Putter Fréderique Karmijnstraat 15,4421LC Kapelle Wij danken dr. de Jong en alle andere betrokkenen voor de bijzondere zorg en steun die ze haar gegeven hebben in deze moeilijke tijd. Er is gelegenheid van Cora afscheid te nemen op woensdag 19 april van 19.00 tot 20.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrij dag 21 april om 13.15 uur in de Hervormde kerk. Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler. nijntje was toch zo verdrietig nijntje had een dikke traan weet ie waarom ni intje huilde? oma pluis was dood gegaan Dick Bruna Dag lieve oma Tim Anna Fréderique Voor altijd in ons hart Met bewondering voor haar doorzettingsvermogen delen wij u mede dat onze geliefde dochter, zus, schoonzus en tante is ingeslapen. Cornelia Adri ana Hoebeke - van Scha ik Cora Kapelle: J.K. van Schaik C. van Schaik-Meulpolder (in herinnering) Kapelle: Sjaan en Piet Remijnse-van Schaik Kapelle: Johan en Ineke van Schaik-van Dijke Bergen op Zoom: Piet en Yvonne van Schaik-Bouterse Oost-Souburg: Adrie en Conny van Schaik- van Hooydonk Kattendijke: Ina van Schaik en Kees de Poorter Kapelle: Kees en Coby van Schaik-Dekker Goes: Theo en Anja van Schaik-van de Vrede Neven en nichten Achterneefjes en achternichtjes Kapelle, 16 april 2006 Lieve Rig, Voor eeuwig blijf je in onze harten! Veel liefs Kim, Onno, Jacqueline Mindy 9 Punt 5 Plaats uw familie berichten in de PZC Verdrietig zijn wij door het overlijden op eerste paasdag van onze geliefde schoonzus en tante Cora Hoebeke - van Schaik echtgenote van Ko Hoebeke Heinkenszand: Riki en Adri de Kok-Hoebeke Wilhelminadorp: Gerard en Jannie Hoebeke-de Vos Kloetinge: Kees en Anja Hoebeke-Hannewi j k Nichten en neven Kapelle, 16 april 2006 Wij zijn stil en verdrietig omdat Cora overleden is. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Jannie en Ko Allemekinders Janny en Henk Dommisse Middelburg, 15 oktober 1934 A De sleeptros is gebroken, een sleep die te veel woog. Dit keer heeft hij verloren, nu was de zee te hoog. Na een moedig gedragen onverwachte en korte ziek te hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Jan de Klerk Benidorm (Spanje), 13 april 2006 Middelburg: Bep de Klerk-Sinke Dordrecht: Joke en Sim Coenradi-de Klerk Mark en Rianne Jeroen en Edith Oost-Souburg: Els en Peter van der Maas-de Klerk Mathijs en Cherylin Evelien Madeion Oost-Souburg: Kees en Piroschka de Klerk-den Outer Nouri en Sander An jo Janinka Bram*;'. Oosterscheldeslraat 16 4335 PH Middelburg Jan is in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele), alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 21 april om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom. Jan de Klerk Jan t en Inge Sinke-Naarding Hanny en Jaap Looise-Sinke Neven en Nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt. Hij was een onvergetelijke man, vaderen opa. Na een geduldig gedragen lijden is tot onze droef heid, toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Franciscus Jacobus Danckaert Frans echtgenoot van Andrea Zoë Robesin in de leeftijd van 80 jaar. Heille: A.Z. Danckaert-Robesin Biervliet: Carla en Angelo Nick, Maikel Heille: Luc en Bianca Martin, Eline Heille, 16 april 2006 Zuiderbruggeweg 13 4524 KH Sluis-Heille Frans is opgebaard in het mortuarium van het Anto- nius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 19 april van 1.9.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op donderdag 20 april om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heel onverwacht is vandaag overleden mijn lieve man. onze vader, schoonvader en opa Jan Albertus Eilard van der Feen Den Haag, 's-Heer Arendskerke. 26 mei 1924 15 april 2006 's-Heer Arendskerke: L.E. van der Feen-Wery Wassenaar: Maas en Jeannie Cathelijne en Bas Aline en Paul Laura en Jan Willem Renske en Mannus Haren (Gr.): Robert-Jan en Corinne Diederik Fleur Leiden: Bart en Nicole Mariken Pieter Leiden: Dorien Hellevoetsluis: Thijs en Letty Cynthia Larissa Mariska Correspondentieadres: Wissekerkseweg 1B, 4458 BE 's-Heer Arendskerke We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst die zal zijn op donderdag 20 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend, vanaf 15.00 uur, bent u welkom in 'Hotel Goes', Anthony Fokkerstraat 100 te Goes om de familie te condoleren. Op Paaszaterdag is, gesterkt door de zegening dei- Zieken, zacht en kalm overleden Robert Charles Louis Claeyssens weduwnaar van Elsa Elodie Hollevoet *08-12-1919 Sas van Gent t15-04-2006 Terneuzen Neven en nichten Familie Claeyssens Familie Verhoosel Sas van Gent, 15 april 2006. Correspondentieadres: C.M.R. Verhelst, Europalaan 1, 4551 VA Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op donderdag 20 april om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent, alwaar u voorafgaand aan de dienst het condoleanceregister kunt tekenen. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bella- mystraat 28c. Vrijdag 21 april zal er om 18.30 uur, tijdens de we kelijkse dienst in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent, voor Robert het gevraagd worden. Enige en algemene kennisgeving Na een langdurig ziekbed is op 92-jarige leeftijd overleden Cornelia Verburg sedert 19 november 1988 weduwe van Leijn Bakker Met dank aan de medewerkers van het Gasthuis en Ter Valcke te Goes voor de liefdevolle verzorging. De Executeur Mr. J. van Schaik Goes, 14 april 2006 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. "ieder die in Mij gelooft, zal Leven, ook al is hij gestorven Johannes 1125b In vertrouwen op deze belofte is van ons heengegaan onze lieve, altijd meelevende tante en oudtante Maria de Smit in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Nuenen: Bob en Fannie Veldhoven: Ina en Wim Veldhoven: Cobi (in herinnering Wim en Willy Breskens: Koos en Jos (in herinnering) 's-Heer Hendriks kinderen: Gerard Lewedorp: Bob en Nel la j Amemuiden: Wim en Addi 's-Gravenpolder: Bram en Jozien Achternichten en -neven Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum De Kraayert voorde liefdevolle verzorging". 15 april 2006, zorgcentrum "De Kraayert", Deltastraat 2 Lewedorp Correspondentieadres: Haringvlietstraat 25 4456 BT Lewedorp Onze tante is opgebaard in haar kamer nr. 243, waar gelegenheid is tot afscheid nemen dinsdag 18 april van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uilgenodigd, zal gehouden worden woensdag 19 april om 12.00 uur in de Protestantse Kerk van Lewedorp. Zandkreek- straat 31 Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de kerkelijke begraafplaats te Nieuwdorp, Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Op 14 april jl. is overleden in Gouda onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jo Hol-Versluis Fam. Versluis Kamperland In Memoriam In liefdevolle herinnering 18-04-05 18-04-06 Jo Bongers Gemis is een gevoel dat niet is te omschrijven, Niemand die de juiste woorden kent, Het is onlosmakelijk met het leven verbonden, omdat jij een deel van ons leven bent, Je bent niet tastbaar aanwezig, maar wel voelbaar, in hoe je was en watf je zei. Soms lijkt het net als de dag van gisteren, En toch.... is er al weer 1 jaar voorbij. Voor altijd in ons hart. Vlissingen: Nel Bongers-v.d. Made Ryehard Bianca Erik, Wilma, Nynke en Marlijn uitvaartverzorging de Groot-de Kam infonnatiecen trum begrafenissen en crematies dag.en.nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl IrgBHSseaKiy- iznerwtiem ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP HulstTel.: 0114-312906 Word computer maatje van Els. Ze zit in een rolstoel en computert graag. Goed verzorgd door haar digibete man zoekt ze iemand om tips en trucs mee uit te wisselen. Iets voor jou? Kijk op www.handjehelpen.nl. N, ZIEN EN HELPEN Plaats uw familieberichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34