PZC
in. ter riet te n beUen. tv kijken <g>kpn stuitje aan
Amateurvoetbal
Betaald voetbal
dinsdag 18 april 2006
I' ii II I i II I li I
Hoofdklasse A: Hoek-Noordwijk 7-2,
Ajax-Quick Boys 0-1, Doto-Ter Leede
2-2, ARC-Scheveningen 1-1, Capel-
le-Ajax afgelast, Scheveningen-Noord-
wijk 4-0.
Rijnsb. Boys 23 12 7 4 43 38- 21
Lisse 23 13 4 6 43 49 - 33
Doto 23 13 3 7 42 43 - 32
Katwijk 23 10 7 6 37 41- 31
Quick Boys 23 10 5 8 35- 36- 29
Ter Leede 23 9 7 7 34 30- 30
Capelle 22 9 5 8 32 35- 29
Noordwijk 23 8 8 7 32 38 - 39
Excelsior M 23 8 5 10 29 37- 42
Kloetinge 23 8 5 10 29 28- 39
Ajax 22 6 8 8 25 23- 28
Hoek 23 5 7 11 22 37 - 47
ARC 23 3 8 12 17 31- 45
Scheveningen 23 3 7 13 16 21- 42
Eerste klasse: Dinteloord-Achilles
Veen 0-2. Arnemuiden-LRC 2-0,
WGZ-Nieuw Lekkerland 1-1,
SSV'65-Rijsoord 1-1, Achilles Veen-LRC
5-2.
SSV'65 21 14 4 3 46 51- 27
WGZ 21 13 6 2 45 51- 25
RodaBoys 21 11 6 4 39 50- 25
Nw.L'land 21 11 4 6 37 42- 28
Rijsoord 21 11 3 7 36 37- 26
LRC 21 10 5 6 34 44- 31
Ach. Veen 21 8 7 6 31 40- 27
Oostkapelle 21 6 5 10 23 26- 36
GJS 21 6 5 10 22 36- 41
Gr.Lindt 21 5 2 14 17 27- 49
Amemuiden 21 2 8 11 14 21- 38
Dinteloord 21 1 1 19 4 16- 88
Tweede klasse E: Rillandia-Tholense
Boys 0-4, Kapelle-GPC 2-0,
WC'68-Wieldrecht 0-2. WC degra
deert.
Tern. Boys 21 14 3 4 45 48- 16
NSW 21 13 4 4 43 48 - 20
AZVV 21 11 5 5 38 40 - 23
Wieldrecht 21 11 4 6 37 29- 19
Rillandia 21 10 5 6 35 29- 41
Zaamslag 21 8 4 9 28 28- 35
GPC 21 7 4 10 25 35- 40
Thol. Boys 21 7 2 12 23 34- 40
Kapelle 21 6 5 10 23 33- 39
De Meeuwen 21 6 3 12 21 27- 44
Hardinxveld 21 5 4 12 19 33- 40
WC'68 21 4 5 12 17 31- 58
Derde klasse A: 's-Heer Arendsker-
ke-Veere 0-4, Duiveland-Heinkenszand
1-1.
Br. Boys 21 14 4 3 46 50- 25
Serooskerke 21 14 2 5 44 51 - 18
Veere 21 12 4 5 40 51- 30
SKNWK 21 11 7 3 40 39- 25
Heinkenszand 21 10 8 3 38 35- 22
WHS 21 8 4 9 28 55- 44
Dauwendaele 21 8 4 9 28 45- 40
Nieuwdorp 21 7 6 8 27 31- 31
Duiveland 21 6 4 11 22 46- 56
Spui 21 6 2 13 20 34- 57
's-Heer Arend. 21 5 2 14 17 27- 60
ZSC 21 0 3 18 3 13- 69
Derde klasse B: Rust Roest-Olympia
2-2, Kogelvangers-JPS 2-2.
Zwaluwe 21 16 3 2 51 51 - 15
Klundert 21 14 1 6 43 48- 23
JPS 21 12 5 4 41 60- 29
Seolto 21 12 2 7 38 52- 38
Olympia'60 21 11 2 8 35 63- 44
Kogelvangers 21 10 3 8 33 51 - 31
Rust Roest 21 10 3 8 33 50- 43
Gunners 21 8 1 12 25 36- 47
DVO'60 21 6 3 12 21 41 - 57
Noad'67 21 5 5 11 20 34- 48
Baronie 21 4 1 16 13 29- 94
TSC 21 3 1 17 10 24- 70
Vierde klasse A: VCK-Bevelanders
0-0, Wolfaartsdijk-Apollo 3-0.
VCK 21 - 50 MZVC 21 - 28
Beveland. 21 - 43 Cadzand 21 -26
Wolf'dijk 21-41 Apollo 21-23
Col. Boys 21- 37 Borssele 21-19
Nieuwland 21-35 SVD 21-12
DFS 21 - 34 Hoed'kerke 21 - 8
Vierde klasse B: Stavenisse-Vrederust
3-0.
Krab'dijke 21-46 Kruining. 21-30
Yerseke 21 - 45 Smerdiek 21 -29
Wemeldinge 21 - 44 B'haven 21 -26
ZPR 21 - 38 WIK 21-13
Mevo 21-34 Stavenisse 21-13
SPS 21 - 33 Vrederust 21 - 6
IIIIIIII11 ill I 11
Hoofdklasse: Nv Sparta 2-Hoek 2 0-3,
WGZ 2-Gr. Lindt 2 3-2, Arnemuiden
2-Heerjansdam 2 5-0, Sliedrecht 2-Arne-
muiden 2 1-1, ASWH 2-Hoek 2 2-4.
ASWH2 20 - 42 Gr. Lindt 2 19-23
A'muiden2 19-33 Kloetinge 2 19-21
Sliedrecht 2 19-32 Hoek 2 19-21
WGZ 2 19 - 28 Wilhelm. 2 19-20
H'dam 2 19-25 Nv Sparta 2 19-17
Rijsoord 2 19-24
Eerste klasse: Heerjansdam 3-Oranje
Wit 2 2-2, Oostkapelle 2-SSV65 2 0-0,
Zaamslag 2-ASWH 3 1-0, ASWH 3-Ko-
zakken Boys 2 0-2, ASWH 3-GPC 2 2-0.
Koz. Boys 2 21 - 55 ASWH 3 21-26
H'dam 3 21 - 39 0'kapelle2 21-25
AZW2 21 - 34 SSV'652 21 -23
Wieldrecht 2 21 - 32 Meeuwen 2 21-22
GPC 2 21 - 29 Br. Boys 2 21-20
Or. Wit 2 21 - 29 Zaamslag 2 21-15
Tweede klasse A: Kapelle 2-SKNWK 2
1-0, 's-Heer Arendskerke 2-Dauwendae-
le 2 1-3, SKNWK 2-Arendskerke 2 1-1.
Tern. Boys 2 19-44 SKNWK 2 19-22
A'muiden3 19 -39 Kapelle 2 19-21
Seroosk. 2 19 - 36 Yerseke 2 19-13
Dauwend. 2 19-34 Duiveland 2 18-10
H'zand 2 19-33 's-HeerA. 2 19- 8
Kloetinge 3 19-24
Tweede klasse B: WGZ 3-Kapelle 3
3-2, SSC 2-WHS 2 5-1, SPS 2-Klundert 2
4-2, Gunners 2-Dïnteloord 2 4-3, Kloetin
ge 4-Zwaluwe 2 3-1, Kloetinge 4-Gun-
ners 2 2-1. WGZ 3 kampioen.
WGZ 3 20 - 48 WHS 2 21-24
Kloetinge 4 21 - 42 SPS 2 21-23
SSC'55 2 21 - 41 Klundert 2 19-20
Kapelle 3 20 - 38 NEO'25 2 21 -18
Gunners 2 20 - 31 Dinteloord 2 21-17
Zwaluwe 2 20- 27 Seolto 2 21-17
Derde klasse A: DFS 2-Serooskerke 3
1-1, Veere 2-Terneuzense Boys 3 7-0,
DFS 2-De Meeuwen 3 2-1. Veere 2 kam
pioen.
Veere 2 19-44 Meeuwen 3 19-20
Zeel. Midd. 6 19-40 Bevelanders 2 19-19
0'kapelle3 19-32 Tern. Boys 3 19-19
Seroosk. 3 19-31 DFS 2 19-14
GPC 3 20 - 28 Mevo 2 19-11
VCK2 19-25
Derde klasse B: Spui 2-SSV65 3 1-3,
Zaamslag 3-Yerseke 2 0-6, Wolfaarts-
dijk 2-Hoek 3 1-1, Spui 2-Wolfaartsdijk 2
6-3, SSV'65 3-Zaamslag 3 6-1
Hoek 3 21 - 55 Wolf'dijk 2 21-25
Wemeld. 2 21 - 50 Nieuwdorp 2 21-22
SSV'65 3 21 - 42 Yerseke 3 21 -22
Krab'dijke 2 21 - 37 Tern. Boys 4 21-22
Apollo 2 21-31 Smerdiek 2 21-18
Spui 2 21 - 31 Zaamslag 3 21 - 5
Derde klasse C: Good Luck 2-Rood
Wit 7 1-3, WC 2-FSV 2 4-3, DVO 2-lnter-
nos 15 1-3, Klundert 3-Tholense Boys 2
3-5, Tholense Boys 2-Good Luck 2 2-4,
Gunners 3-FSV 2 2-4.
Kogelv. 2 19-45 Gd Luck 2 20 -26
Thol. Boys 2 19-37DVO'602 19 -20
FSV 2 19- 37 Rood Wit 7 18-14
Internos 15 19-33 DSE 2 19-12
Klundert 3 19-33 Gunners 3 18- 6
WC'68 2 19 - 28
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: TEC-Blauw Geel'38
0-5, Rood Wit-lnternos 2-3.
OSS'20 20 11 6 3 39 38- 24
Blauw Geel'38 20 11
OJC Rosmalen 20 11
Desk 20 9
20 8
Rood Wit V
WSC
Terneuzen
RKDVC
Internos
Unitas 20
TEC
DFC
20 7
20 8
20
20 4
40- 20
4 5 37 53- 16
7 4 34 38- 26
7 5 31 28- 23
8 5 29 30- 20
5 7 29 29- 29
6 8 24 24- 32
5 9 23 27- 34
6 11 15 28- 39
3 13 15 31- 57
2 14 14 29- 75
RCS
Oisterwijk
Mad. Boys
Dongen
SC 't Zand
Oosterhout 20
Zierikzee 20
Halsteren
Vlijm. Boys
Dosko
Voab
Walcheren
Val Aan
Divo 20
Luctor'88 20
Grenswachters 20
Odio 20
FC Bergen 20
WVV'67
7 5
Biervliet
IJzendijke
Sluiskil
Corn Boys
Philippine
Schoondijke
8 - 44 Graauw
8 - 43 Groede
9 - 35 Oostburg
33 Sluis
8 - 25 SDO'63
8- 23
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse: Wartb. 2-RCL 2-0, Mui-
den-Pancrat. 2-2, Oostkapelle-Rijsoord
2-2, CSW-Reiger B. 1-0, Oostkapel-
le-Muiden 2-1, Rijsoord-CSW 2-1, Rijn-
vogels-RCLO-2, Pancrat. -Wartb. 2 1-3.
RCL 19 -48 O'kapelle 19-21
Ter Leede 2 19-37 CSW 19-19
19 - 36 Smerdiek 19 -19
19-27 Rijsoord 19-20
20 - 27 Pancratius 19 - 8
AMSTERDAM - Amsterdam Admirals-aanvaller Tory Humphrey (links) probeert te ontkomen aan een aanval van Rhein Fire-verdediger
Siddeeq Shabazz. Zaterdag werd de American Football-wedstrijd Amsterdam Admirals en het Duitse Rhein Fire in de Amsterdam ArenA
gespeeld. De Amsterdamse American Footballers wonnen met 35-31. foto Mar4cel Antonisse/ANP
Tweede klasse E: Voab-Halsteren 0-2.
Unitas'30 20 13 3 4 42 39- 26
20 12 4 4 40 48- 29
20 9 7 4 34 32- 23
20 8 6 6 30 31- 26
20 8 4 8 28 27- 31
20 7 6 7 27 35- 29
7 25 32- 30
8 24 27- 48
20 6 3 11 21 28- 27
20 5 6 9 21 30- 42
20 5 5 10 20 23- 32
20 5 3 12 18 31- 40
Derde klasse A: Moerse Boys-Dom
burg 4-0, HSC'28-Steen 0-3.
BSC 20 13 5 2 44 48- 17
Moerse Boys 20 13 4 3 43 46- 13
Vlissingen 20 12 3 5 39 51- 21
SC Gastel 20 10 5 5 35 44- 33
Zeel. Midd. 20 10 3 7 33 45- 27
MOC'17 20 10 3 7 33 49- 33
Goes 20 11 0 9 33 45- 39
Steen 20 8 2 10 26 38- 41
HSC'28 20 6 2 12 20 20- 38
Domburg 20 3 5 12 14 11- 53
Breskens 20 3 2 15 11 22-57
Patrijzen 20 3 2 15 11 13- 60
Vierde klasse B: Divo-WVV'67 2-1, FC
Bergen-Wernhout 2-1, Grenswach-
ters-Hansweertse Boys 1-0.
Steenbergen 20 16 3 1 51 52- 16
Meto 20 16 2 2 50 64- 19
Wernhout 20 11 4 5 37 33- 33
20 8
20 8
7 29 46- 30
8 28 30- 31
8 26 26- 41
9 25 34- 34
7 23 27- 36
9 21 31- 32
9 21 34- 41
14 16 25- 55
Hansw. Boys 20 1 4 15 7 16- 50
Vijfde klasse A: Corn Boys-Philippine
1-0, Sluiskil-Oostburg 1-3.
18-18
18-17
18 -16
18-15
18- 9
RESERVES ZONDAG
Hoofdklasse: EBOH 2-Nuenen 2 3-0.
UNA 2 20 - 51 Best Vooruit 2 20 -25
Rosmalen 2 20- 40 EBOH 2 20 -23
Nuenen 2 20 - 31 WSC 2 20 -23
Baronie 2 20 - 30 Zierikzee 2 20 -20
Desk 2 20 - 29 BW/Cater. 2 20 -20
Dongen 2 20- 26 ReuseISp, 2 20 -14
Eerste klasse: Dubbeldam 2-HVV24 2
2-1, RCD 2-HVV24 2 1-6, Dubbeldam
2-Moerse Boys 2 4-2.
Halsteren 3 20 - 46 Unitas'30 2 20 -26
Sarto 2 20 - 41 Papend. 2 19-24
Mad. Boys 2 20 - 41 RCD 2 20-24
HW'242 19 - 37 Dubbeldam 2 20 -14
Internos 2 20- 31 SC Gastel 2 20-11
Moerse B. 2 20 - 27 Dosko 2 20-10
Derde klasse 301: HVV'24 4-IJzendij-
ke 2 4-3, Clinge 2-Breskens 3 3-1.
Zeel. Midd. 3 20 - 50 RCS 3 20 -26
Clinge 2 20 - 42 Noorman, 2 20 -24
HW'244 20 - 34 IJzendijke 2 20 -21
Domburg 2 20 - 33 Vogelw. 2 20 -16
Walcheren 2 20 - 33 Breskens 3 20 -14
Hontenisse 2 20 - 30 Steen 3 20 -11
Derde klasse 302: Baronie 3-Rood
Wit 3 2-7, Luctor'88 2-Rood Wit 3 4-1.
MOC'17 2 20 - 55 Alliance 3 20 -26
Rood Wit 3 20 - 49 Advendo 2 20 -23
WR 2 20 - 38 Luctor'88 2 20-21
Roosendaal 3 20 - 34 Baronie 3 20 -17
Moerse B. 3 20 - 31 Dosko 3 20 -14
Meto 2 20 - 27 SC Gastel 3 20 -5
Reiger B.
Rijnvogels
Muiden
Wartburg. 2 19-22
American Football
NFL. A'dam Admirals - Dussel. RF 35 -
31, Hamburg SD - Frankf. G 13 -17, Ber
lin Th. - Koln Cent. 24-13.
Utrecht. Marathon. Resultaten
Zeeuwen. Vrouwen D35: 1. Ingrid
Ysebaert (RKHAV) 3.13. D40: 3. Petra
Rasenberg (Scheldesport) 3.14. Suzan
ne Geschierre (Dynamica) 3.54.15.
D55: 2. Huquette Declercq (Dynamica)
3.52. D50: Lenie van Kleven (Veteranen
Nederland) 3.53.26. Mannen: 34. Perry
Vermeulen (AV'56) 2.47.26, 35. Franky
Beljaars (Dynamica) 2.47.26, Alwin Ver
meulen (AV'56) 2.47.26, 40. Jan de Wil
de (AV'56) 2.48.45, 76. Sjaak Brouwer
(Dynamica) 3.01.40, 77. Marco Geldof
(Dynamica) 3.02.08,103. Erik Poppe (Dy
namica) 3.12.10, Rene Vader (Lewe-
dorp) 3.32, Henk Lous (Vlissingen)
3,34.40. Hugo Poortvliet (Dynamica)
3.50.23, Peter Verhage (Meliskerke)
3.57.16.
Roosendaal. Grontmijzwemloop. 1
km zwemmen, 10 km lopen. Man
nen: 1. Remy Vasseur (Vlissingen)
46.43, 2. Gerbert van den Biggelaar
(Oud Gastel) 47.34, 3. Kevin de Pagter
(Westkapelle) 48.18, 4. Pieter van Hal
(Bergen op Zoom) 51.04, 5. Mare Rie-
mens (Middelburg) 51.21. Vrouwen: 1.
Marleen Vos (Lelystad) 53.37, 2. Mar
griet Uil (Schiedam) 1.02.34, 3. Maaike
Krimpenfort (Bergen op Zoom) 1.04.01.
Duo's: 1. Nederlof Vaardegem 54.33,
2. Van Dijk/Van Dijk 56.12, 3.
Stoffelen/Mechelen 56.56. 500 m
zwemmen, 5 km lopen. Mannen: 1.
Cesar Beilo (Vlissingen) 25.19, 2. Kees
Akershoek (Ouddorp) 26.34, 3. Maarten
de Vught (Oud Gastel) 27.39, 4. Mike
Mosselaar (Waspik) 28.13, 5. Marcel Ver
burg (Schiedam) 28.19. Vrouwen: 1.
Anne Kwist (Tholen) 27.12, 2. Dominika
Vanakova (Goes) 29.58, 3. Heieen van
Eekelen (Roosendaal) 32.02. Duo's: 1.
Winnemuller/Kamarat 25.19, 2.
Antheunisse/Antheunisse 32.53. 250 m
zwemmen, 2.5 km lopen. Jongens:
1. Marco Akershoek (Ouddorp) 14.00, 2.
Tim Wesdorp (Bergen op Zoom) 14.40,
3. Siegert van Dieren (Biezelinge) 16.09.
Meisjes: 1Annelotte van Dieren (Bieze
linge) 16.52, 2. Mirte van Hal (Bergen
op Zoom) 17.58, 3. Deanne Janssen
(Souburg) 18.18.
Eindstand Grontmij zwemloopcir-
cuit. Mannen: 1Remy Vaseur 2400, 2.
Kevin de Pagter 2351, 3. Pieter van Hal
2301, 4. Mare Riemens 2272, 5. Cesar
Beilo 2258, 6. Jan van Vaardegem 2247.
Vrouwen: 1. Marleen Vos 2400, 2. An
ne Kwist 2342, 3. Marielle Sprangers
2266, 4. Annelotte van Dieren 2240, 5.
Anouk Rockx 2230.
Heinkenszand. Paasrit. A-Klasse. 1.
R. v.d. Zande (Wissenkerke), 2. L.F. Wa
terman (Oost-Souburg), 3. N. de Kok(Kr
abbendijke), 4. A. Baars (Alblasser-
dam), 5. J. Brugman (Zwijndrecht).
B-Klasse. 1. M. Eversdijk(Kapelle), 2.
R. van Stee (Yerseke), 3. E. vd Maas ('s-
Gravenpolder), 4. L. Verhage (Koudeker-
ke), 5. A. Cevaal (Ritthem).
C-Klasse. 1. J. Sonke (Yerseke), 2. B.
van den Ent (Vlissingen), 3. F. Tilroe
(Vlissingen), 4. F. Sinke (Yerseke), 5. R.
Beerepoot (Kruiningen).
Vrouwen. Hoofdklasse: BC Vlissin-
gen-Quo Vadis 77-44, Barons 2-Pendra-
gon 74-53, Virtus-Black Eagles 54-45,
Yellow Sox-Den Dungk 83-59 Over
gangsklasse: Agathos-JRC Boxtel 2
66-29.
Mannen. Hoofdklasse: BC Eindho
ven-Pendragon 52-87. Overgangsklas
se: Virtus -Agathos 88-77- Eerste
klasse: BC Vlissingen 2-SVH 2 78-67.
Jongensjunioren. Hoofdklasse:
Black Eagles- Blauw Wit 122-78.
Porto. Wereldbeker driebanden.
Kwartfinales: Jaspers - De Bruijn 3-1
(15-0 4-15 15-8 15-4/moyenne
3,062-1,607), Tijssens - Aranha (Por) 3-0
(15-8 15-6 15-6/1,607-0,740), Sanchez
(Spa) - Knudsen (Den) 3-2 (15-7 15-9
9-15 7-15 15-1/2,033-1,620), Caudron
(Bel) - Tasdemir (Tur) 3-2 (7-15 4-15
15-2 15-10 15-4/2,074-1,769). Halve fi
nales: Jaspers - Caudron 3-1 (15-0
15-11 12-15 15-6/1,838-1,400), Sanchez-
Tijssens 15-3 14-15 15-8
15-13/1,204-0,812). Finale: Sanchez -
Jaspers 3-1 (5-15 15-7 15-11
15-11/1,111-1,000).
Cuiemborg. Nederlands kampioen
schap.Eindstand: 1. Thijssen 19; 2.
Heusdens 16; 3. Scholma 16; 4. Baljakin
16; 5. G.Jansen 15; 6. Van Berkel 13; 7.
Provoost 13; 8. Van Dusseldorp 12; 9.
Sekongo 11; 10. H.Jansen 11; 11. Van
den Akker 11; 12. Kloosterziel 11; 13.
Sterrenburg 10; 14. Hage 8.
's-Gravenpolder. Paastoernooi: 1.
Team Walraven (M. Walraven, J. Lou-
werse, I. Sterrenburg en J. Tilroe) 10; 2.
Team Van de Weterïngh 7; 3. Team Rijk
6; 4. Team Koppejan 4; 5. Team Rent
meester 3; 6. Team van de Schraaf 0.
Jeugd: 1. Andries Murre 21; 2. Sara
van de Schraaf 15; 3. Jeroen de Jonge
en Mariêlle de Visser 14.
Westkapelle. Races by the Sea. Su
permoto Inters. 1. Theodoor Bouchee
(Geldrop), 2. Rob den Haan (Schijndel),
3. Ivo Vink (Woudrichem), 6. Casper
Ovaa (Oost-Souburg), 7. Freddie Roe-
lofs (Meliskerke), 12. Dave de Jonge
(Heinkenszand). Supermoto Nation-
alen. 1. Nicolaas Stampers (Kruïshou-
tem, België), 2. Jan Heijkamp (Veenen-
daal), 3. Pieter Maes (Kortrijk, België).
Supermoto Senioren. 1. Sander Olie
(Voorburg), 2. Marco Overweel (Wilhel-
minadorp), 3. Mark Oldenhof (Otter-
sum), 5. Peter Maranus (Aagtekerke), 6.
Klaas Marijs (Arnemuiden). Quads. 1.
Joe Maessen (IJselstijn), 2. Joost Hof-
mans (Hedel), 3. Roel Lowenthal (Doet-
inchem). Blasters. 1. Rik Jansen (Nij
megen), 2. Roy van de Doelen (Vinkei),
3. Tom Houwen (Helmond). Pit-bikes.
1. Rob van der Klooster (Rockanje), 2.
Arjan Wilier (Brunsum), 3. Gino Nagel
(Nieuw en Sint Joostland).
Vlissingen. Tweede clubwedstrijd
MSV de Uitlaat. 50 cc: 1. Sil Bogers,
Goes, KTM, 100 punten; 5. Laurens de
Ridder, Kuitaart, KTM, 82; 6. Nancy van
de Ven, Vlissingen, KTM, 81. 65 cc klei
ne wielen: 2. Lars de Nood, Oost-Sou
burg, KTM, 90; 3. Jordan-Lee van
Maaren, Vlissingen, Suzuki, 88. 65 cc
grote wielen: 1. Percy Karelse, Wilhel-
minadorp, KTM, 100; 3. Davey de Fouw,
Colijnsplaat, KTM, 92; 5. Jeremy van de
Goor, Vlissingen, KTM, 81. 85 cc klei
ne wielen: 1. Gian Carlo Buijs,
Oost-Souburg, Suzuki, 97; 2. Jorony
Roose, Middelburg, Yamaha, 97; 3.
Björn Oreel, Oost-Souburg, Suzuki, 90.
85 cc grote wielen: 1. Johnny van
Eekelen, Goes, KTM, 100; 2. Kevin
Spruijt, Meliskerke, Suzuki, 94; 3. Luuk
Dybala, Ritthem, Suzuki, 90; 5. Ricky
Joosse, Nieuw en Sint Joosland, Su
zuki, 82. 125 cc junioren: 1. Mark
Boot, Burgh-Haamstede, Yamaha, 100;
2. Jeffrey van Kempen, Oost-Souburg,
Yamaha, 94; 3. Johnny Polderman, Ril
land, Suzuki, 88; 4. John Boot, Haamste
de, Honda, 86; 5. Leon de Looff,
West-Souburg, KTM, 79. 250/500 cc
junioren: 1. Detlev Oreel, Oost-Sou
burg, Kawasaki, 100; 2. Cor Blok, Rit
them, Yamaha, 94. 125 cc senioren:
1. Steven Ovaa, Oost-Souburg, Suzuki,
100; 2. Marlon Merison, Biggekerke,
Honda, 92; 3. Joeri van Stee, Yerseke,
Honda, 92. 250 cc senioren: 1. Rinus
van de Ven, Vlissingen, KTM, 100; 2.
Martin Stroo, Oost-Souburg, Yamaha,
92; 3. Ronald Melse, Meliskerke, Honda,
86. Veteranen: 2. Ron Bos, Goes, Yam
aha, 94; 3. Rinus van Dommelen, Vlis
singen, Suzuki, 90.
Göteborg. Wereldbeker vierspan
nen, finale. 1. Chardon (Ned) 215,84
seconden, 2. Freund (Dui) 220,41, 3. Ul-
rich (Zwi) 245,71, 4. De Ronde (Ned)
121,50, 5. Lazar (Hon) 123,41, 6. Pers-
són (Zwe) 136,59).
mi.i'.t.i'jn.mw
Lotto: 6, 9, 17, 21, 22, 30, bonusgetal
29, kleur geel.
Lucky Day: 3, 4, 9, 11, 12, 15, 19, 22,
27, 28, 30, 35, 36, 44, 47, 51, 60, 67, 72,
74.
Toto13, winnende rijtje: 2, 3, 2, 1, 2,
2,1,2, 3,1,3,1,2.
Plovdiv. Fed Cup, Europees-Afri
kaanse zone, groep 1. Poule A: Ne
derland - Finland 3-0' Tamaela - Tuohi-
maa 6-4 6-3, Krajicek - Laine 6-1 6-4,
Boonstra/Schultz-McCarthy - Suomalai-
nen Tuohimaa 6-1 6-1. Luxemburg -
Slowakije 0-3.
Vlissingen. Zeeuws Kampioen
schap. Instap niveau 7. 1. Wendy
Goedegebure (TSZ) 34.800. Instap ni
veau 9. 1. Kaylee Janse (TSZ) 34.700.
Instap niveau 10. 1. Lisa Waterman
(Forza) 33.350. Instap niveau 11. 1.
Sharina Obrie (EMM) 35.700. Instap ni
veau 12. 1. Jamila Mieras (Voor
waarts) 34.150. Pupil 1 niveau 6. 1.
Sandra v.d. Ven (TSZ/Astrow) 33.000.
Pupil 1 niveau 7. 1Charis van de Vel
de (MTV) 34.000. Pupil 1 niveau 9. 1.
Chayenne Bakker (Delta Sport) 35.500.
Pupil 1 niveau 10. 1. Paula Swart (At
las) 33.150. Pupil 1 niveau 11.1. Eve
lien Ruiter (EMM) 35.200. Pupil 2 ni
veau 7. 1. Bonnie du Pon (TSZ/VTV)
34.000. Pupil 2 niveau 8. 1. Marika
Padmos (Delta Sport) 36.000. Pupil 2
niveau 9. 1. Marjolein Mulder (Delta
Sport) 33.500. Pupil 2 niveau 10. 1.
Annabel Kuipers (VTV) 34.900. Jeugd
niveau 5. 1. Danique Thielen
(TSZ/VTV) 32.350. Jeugd niveau 6. 1.
Lisa Hendrikse (Hygiëa/TSZ) 33.350.
Jeugd niveau 7.1. Esther Loeve (Delta
Sport) 33.750. Jeugd niveau 8. 1. Dap
hne Andriessen (EMM) 34.850. Jeugd
niveau 9. 1. Dominique Verhelst (Voor
waarts) 33.700. Junior niveau 5.1Kel
ly du Pon (TSZ/VTV) 36.300. Junior ni
veau 6. 1. Audrey Mol (Delta Sport)
34.900. Junior niveau 7. 1. Sylvana
Meertens (Voorwaarts) 33.650. Junior
niveau 9. 1. Simone Dekker (MTV)
33.300. Senior niveau 4. 1. Milou Ver-
kerke (Delta Sport) 30.850. Senior ni
veau 5. 1. Sanne Tamerus (Delta
Sport) 32.800. Senior niveau 6. 1. Hil-
de Hamelink (Voorwarts) 35.100. Se
nior niveau 7. 1. Christianne Mooij
(MTV) 32.600.
Boedapest. EK. Nederland - Engeland
19-6, Rusland - Duitsland 12-10, Tsje
chië - Catalonië 10-9, België - Hongarije
24-8. Nederland - Duitsland 27-6.
Overgangsklasse B. Excelsior (D)-For-
tis 11-9, Wit-Blauw-Albatros 15-12,
Sparta-Vriendenschaar 6-15, TOP
(S)-Oranje Zwart 17-10. Stand: Vrien
denschaar (H) 11-16, TOP (S) 11-14, Ex
celsior 11-14, Albatros 11-14, Fortis
11-12, Wit-Blauw 11-7, Oranje Zwart (Z)
11-6, Sparta 11-5. Eerste klasse G. Kin-
derdijk-Swift 12-13, GKV/Nettorama-Tjo-
ba 14-17, Koag-Tempo 10-15, Maas-
sluis-ACKC 13-13. Stand:
GKV/Nettorama 11-19, Maassluis 11-16,
Swift 11 -14, Tempo 11 -11Tjoba 11 -11
Kinderdijk 11-8, Koag 11-6, ACKC 11-5.
Tweede klasse G. TOP-AII Ready 9-9,
RWA-Merwede 6-8, Sagitta-Bolnes
8-11. Stand: Merwede 11-20, RWA
11-14, All Ready 11-13, Bolnes 11-12, Sa-
gitta 11-10, Korbis 10-7, TOP 11-7, Olym-
pia 10-5. Derde klasse C. Togo-Oranje
Nassau 5-16, Ventura Sport-Blauw Wit
1 5-5, NIO-Korbatjo 7-6, DSO-Vrienden-
schaar (B) 12-11. Stand: Ventura Sport
11-17, Korbatjo 11-14, Oranje Nassau
11-13, Vriendenschaar (B) 11-12, DSO
11-12, NIO 11-12, Togo 11-5, Blauw Wit
11-3. Derde klasse D. DVS'69-Storm-
vogels 9-5, Ondo-Oranje Zwart 10-8,
Luctor-ADO 8-17, Good Luck-Vios 12-7.
Stand: ADO 11-19, Ondo 11-17, Good
Luck 11-15, DVS'69 11-11, Oranje Zwart
11-10, Stormvogels 10-6, Vios 11 -6, Luc-
tor 10-2. Vierde klasse C. Seolto-BKC
8-5, KVK-ZKV 13-10, Thor-Atlas 17-10, 't
Capproen-Zaamslag 13-5. Stand: 't
Capproen 10-20, Seolto 11-20, Thor
11-13, KVK 11-12, Zaamslag 11-11, At
las 11-5, ZKV 11-4, BKC10-1.
Vrouwen. Beker, halve finale. Cate
gorie A: Morres/Hulst-Benevia 3-0. Ca
tegorie B: Goirle-Mytilus 3-1. Promo
tieklasse B: Smash'75-Foranto 0-4.
Eerste klasse D: Benevia 2-VVS'92
1-3. Derde klasse G: AVC'87 2-Schel-
desport 0-4.
Mannen. Beker, halve finale. Cate
gorie B: Mevo'80-Berkel 3-2. Promo
tieklasse A: Vollido-Sliedrecht Sport 3
4-0. Promotieklasse B: Rowi-Spivo 2
3-1, Benevia-Rowi 3-1, Gepidae-Mikro
Electro/Roosendaal 2 2-3. Eerste klas
se D: AVC'87-De Zebra's 2 3-2. Twee
de klasse G: AVC'87 2-Kwiek 2 3-1.
Derde klasse G: AVC'87 3-De Sterre
2-2, AVC'87 4-Savok 1-3.
ProTour. Amstel Gold Race. 1.
Schleck (Lux) 253,1 km in 6.25.39, 2. We-
semann (Zwi) 0.22, 3. Boogerd (Ned)
0.46, 4. Kroon (Ned) 0.48, 5. Sinkewitz
(Dui), 6. Rebellin (Ita), 7. Martin Perdi-
guero (Spa), 8. Bettini (Ita) 0.53, 9. Schu
macher (Dui) 0.57, 10. Ivanov (Rus)
1.07, 11. Ballan (Ita) 1.12, 12. Moos
(Zwi), 13. Wegmann (Dui), 14. David
Etxebarria (Spa), 15. Samuel Sanchez
(Spa) 1.20,16. Moletta (Ita) 1.22,17. Frei-
re (Spa) 1.25, 18. Moreni (Ita), 19. Tho
mas Dekker (Ned), 20. Horner (VSt)
I.30, 32. Moerenhout 2.54, 39. Den Bak
ker, 42. Ten Dam, 47. Tjalingii, 56. Tan
kink, 67. Vierhouten 5.47, 79. Weening,
90. Langeveld 6.31, 102. Engels 18.11.
Opgave o.a. De Groot, Erik Dekker.
Goes. ZLM Tour: 1. Klaas van Hage
4.03,46 uur; 2. Joost van Leijen; 3. Ste
fan Huizinga, 4. Jos Harms; 5. Robin Da
ling 0.14; 6. Thomas Berkhout; 7. Eddy
van IJzendoorn; 8. Wim Botman; 9.
Egon van Kessel; 10. Dirk Bellemakers;
II. Mare Reef; 12. Dirk van Dam; 13. Jas
per van Heeswijk; 14. Ronnie Timmer
mans; 15. Jeroen Kregel; 16. Martin
Slim; 17. Marcel Lamberts; 18. Thijs van
Amerongen; 19. Willem-Sytse Sipkema;
20. Maarten Mandemakers; 29. Lauran
de Winter 3.52.
Bordeaux. WK baanwielrennen.
Mannen, sprint. Finale: Bos (Ned) -
MacLean (GBr) 2-0. Om 3e plaats: Nim-
ke (Dui) - Bourgain (Fra) 2-0. 11. Mul
der, 16. Veldt. Scratch: 1. Neuville
(Fra), 2. Colla (Arg), 3. Tamouridis (Gri),
4. Stroetinga. Ploegachtervolging. Fi
nale: Australië 4.01,491 wint van
Groot-Brittannië 4.01,527. Om 3e
plaats: Oekraïne 4.04,695 w.v. Neder
land (Mouris, Schep, Terpstra, Hei
mans) 4.05,305. Koppelkoers: 1. Span
je 16 punten, 2. Oekraïne 11,3. Argenti
nië 9, op 1 ronde 7. Nederland
(Slippens/Stam) 6.-
Den Helder. Landelijke mountainbi
kewedstrijd. Cat. 1:1. Giovanni Bur
ton (WV Zeeuws Vlaanderen), 4. Lindy
van Anrooy (X-Treme), 5. Franklin van
Anrooy (X-Treme). Cat. 2: 3. Jasper de
Visser (X-Treme), 4. Erik Boer (X-Tre-
me). Cat. 3: 2. Niels van den Boom
gaard (X-Treme), 16. Michelle Nouwen
(X-Treme). Cat. 5: 2. Erwin de Visser
(X-Treme), 8. Thomas Oosterhuis
(X-Treme). Cat. 6: 17 Eunice Paardeko-
per (X-Treme). Cat. 7: 7 Johan Ooster
huis (X-Treme).
ADO Den Haag - Sparta 0-2 (0-0). 62. Van
den Bergh 0-1, 66. Cvetkov 0-2. Scheidsrech
ter: Vink. Gele kaart: Bodde (ADO Den Haag),
Van den Bergh (Sparta). Aantal toeschouwers:
10.015.
ADO Den Haag: Drobny' Rankovic, Gibbs,
Saavedra en El-Akchaoui' De Graaf (72.
Roiha), Jungschlager, Bodde (66. Rzasa) en
Kolkka' Stroeve en Mols (76. Elia).
Sparta: Ponk' De Fauw, Olfers, Schenkel en
Gudelj (52. Polak)' Obodai, Van den Bergh (85.
Van Bueren) en Mich els' Oost, Cvetkov (67.
Bouaouzan) en Rose.
SC Heerenveen - AZ 2-4 (0-2). 9. Koever
mans 0-1, 42. Huysegems 0-2, 49. Huysegems
0-3,62. De Vries 1-3, 72. Pranjic 2-3.86. Koever-
mans 2-4. Scheidsrechter: Bossen. Aantal toe
schouwers: 20.800.
SC Heerenveen: Vandenbussche' Poulsen,
Hansson, Henrico Drost en Derveld (84. Ghoo-
channejhad)' Bosvelt, Prager en Bradley' Brug-
gink (75. Larsen), De Vries en Pranjic.
AZ: Timmer' Steinsson, Mathijsen, Opdam,
De Cler (69. Reini)' De Zeeuw, Medunjanin en
Schaars' Ikedia (75. Meerdink), Koevermans
en Huysegems..
Roda JC - Heracles 2-1 (2-0). 27. Cissè 1-0,
38. Cziommer 2-0 (strafschop), 76. Tanghe2-1.
Scheidsrechter: Haverkort. Geel: Leemans (Ro
da JC), Reekers en Looms (Heracles). Aantal
toeschouwers: 15.500.
Roda JC: Kujovic' Senden, Saeijs, Kah en
Lachambre' Cziommer, Leemans en Bodor'
Cristiano, Cissé (79. Sonko) en Sergio
Heracles: Pieckenhagen' Reekers, Klavan,
Maas en Looms' De Vries (46. Smit), Tanghe
en Quansah' Sluijter (72. Hellings), Tamerus
en Höcher (46. Hirayama).
FC Twente - FC Groningen 1-1 (0-0). 78.
Come lisse 0-1,88. Afonso 1-1. Scheidsrechter:
Wegereef. Gele kaart: Zomer, Sibum, Brama
(FC Twente), Silva (FC Groningen). Aantal toe
schouwers: 13.000.
FC Twente: Boschker' Wellenberg (80.
Bouchiba), Zomer, Niemeyer en Heubach' Ba-
kircioglü, Brama en El Ahmadi (56. Sibum)'
Gerritsen, N'Kufo en Tourna (82. Afonso),
FC Groningen: Roorda' Silva, Luirink, San-
koh en Van der Linden (80. Kruiswijk)' Buijs,
Matthijs, Seedorf (73. Floren) en Lindgren'
Van de Laak (24. Fledderus) en Cornelisse.
FC Utrecht - Willem II 1-4 (1-1). 7. Caluwé
1-0, 17. Redan 1-1, 49. Kerekes 1-2, 54. Redan
1-3, 84. Reuser 1-4. Scheidsrechter: Van Eg-
mond. Gele kaart: De Jong (Utrecht), Keenan
(Willem II). Aantal toeschouwers: 22.500.
Utrecht: Terol' Tiendalli (67. Rossini), Keller
(62. Van Buuren), Van Steensel en Braafheid'
De Jong, Caluwé en Somers' Ramzi (63. Doug
las), Nelisse en Van den Bergh.
Willem II: Peersman' Wau, Victoria (46. Van
Nieuwstadt), Van Mosselveld en Valencia'
Agustien (78. Smit), Assou-Ekotto, Reuser en
Keenan' Redan en Dembele (46. Kerekes).
Feyenoord- RBC Roosendaal 2-0 (0-0). 77.
Kuijt 1-0 (strafschop), 83. Van Hooijdonk 2-0.
Scheidsrechter: Blom. Rode kaart: 68. Fortes
Rodriguez (RBC Roosendaal). Gele kaart: Hofs
(Feyenoord), Acuna (RBC Roosendaal). Aantal
toeschouwers: 42.000.
Feyenoord: Lodewijks' Collen (27. De Guz-
man), Bahia, VIaar en Bosschaart' Hofs,
Greene en Paauwe (62. Van Hooijdonk)' Caste-
len, Kuyt en Kalou (77. Pardo). Huntelaar
RBC Roosendaal: Friebel' Loran, Fortes Ro- Arveladze
driguez, Roumani en Fleur' De Lange (79. Kuijt
Basoski), Acuna en Smolders' Daelemans (71. Farfan
Paap), Vos (67. Kpaka) en Sillah. Kalou
NAC Breda - PSV 2-6 (0-2). 4. Vennegoor of Koné
Hesselink 0-1,21. Farfan 0-2,48. Vennegoor of N'Kufo
Hesselink 0-3, 50. Farfan 0-4, 55. Vonlanthen Hoogendorp
1-4, 62. Vayrynen 1-5, 69. Derijck 2-5, 90. Cocu Rosenberg
2-6. Scheidsrechter: Braamhaar. Gele kaart: Vennegoor
1:
NAC Breda: Schollen' Elshot,
Zwaanswijk en Stam' Sno, Van Gessel.i-
Mendes da Silva' Rigters (30. Diba53'fe
en Leonardo (42. Vonlanthen).
PSV: Gomes (46. Zoetebier)' Lucius,
Simons en Lamey (65. Aissati)' Cufaji
Ooijer), Vayrynen,en Cocu' Farfan, Ver,^
of Hesselink en Beasley.
RKC Waalwijk - Ajax 2-4 (1-2). jjj,
7-0, 25 Heitinga 1-1, 44. Huntelaar
schop), 50. Boukhart 1-3.88 Hunlelaaru
Peters 2-4. Scheidsrechter: Van Hulls- u
kaart: 43. Keiler (RKC)2x geel) Ge.'fq
Boakye, Vermaelen (Ajax). Aantal
wers: 7400. i
RKC Waalwijk: Van Dijk' Mulder (Jj
Bakens, Keller en Van Haaren' Van Da
Mathijssen, Van Dijk (72. Peters) en l
loon' Lurling (61. Barto) en Van deHay
Ajax: Stekelenburg (46. Vonk)' Boakye,b
ga. Vermaelen en Emanuelson 173. Pt
MaduroRosenberg (12. Boukhari) e/iG-J
Rosales, Huntelaar en Babel
Vitesse - NEC 1-1 (0-1). 42. TimnhotHi
schop), 89. Van der Schaaf 1-1. Schs{=
ter: Temmink (46. Wiedemeijer). Aar'.'
schouwers: 21.250.
Vitesse: Wapenaar' Verhaegh, Knol, j(
Schaaf en Swerts' Knopper, Janssen 111
(68. Benson)' Hersi (80. Ro/er), Junkers:,!
kei (60. De Mul).
NEC: Babos' Wielaert, Wisgerhof,
Leiwakabessy' Barreto, Pothuizen (36.,ht p,
toglu), Boutahar (72. Jones) en Tininhi'
neboom en Worm (64. Grot).
uiJM-wjJi.:
PSV 34 26 6 2 84 7|.
AZ 34 23 5 6 74 Ti-
Feyenoord 34 21 8 5 71 Ti- d(
Ajax 34 18 6 10 60 fr
Groningen 34 16 8 10 56 u
FC Utrecht 34 16 7 11 55 fi
Heerenveen 34 14 8 12 50 63-
RodaJC 34 15 5 14 50 51-
FC Twente 34 13 8 13 47 d
NEC 34 13 8 13 47 4).
Vitesse 34 13 5 16 44 5)
RKC 34 11 6 17 39 <j
Heracles 34 11 6 1 7 39 35
Sparta 34 10 7 17 37 3:
ADO Den Haag 34 10 5 19 35 35-
NAC 34 8 9 17 33 ij
Willem II 34 7 7 20 5
RBC 34 1 6 27 9 Ti-
Programma play-offs. 20 april: FCGi Oi
gen - AZ (20.00 uur), Ajax - Feyenoord! kj
uur)' 23 april: AZ - FC Groningen (14.33a
Feyenoord - Ajax (12.30 uur). Tbh
play-offs (nummers 6 t/m 9 om ticket!
fa-beker). 22 april: FC Twente - FCüs ij
(19.00 uur), Roda JC - SC Heerenveen!
uur)' 26 april: FC Utrecht - FC Twente!
uur), SC Heerenveen - Roda JC (20.0)s H
Derde play-offs (nummers 10 t/m 13i
ticket Intertoto). 19 april: HeraclesA'-* w
NEC (20.00 uur), RKC Waalwijk - Vitesse!
uur)' 23 april: NEC - Heracles Almelo'II ei
uur), Vitesse - RKC Waalwijk (14.30 uurl
Ajax
AZ
Feyenoord
PSV
Feyenoord
PSV
FC Twente
RKC Waalwijk
Ajax
PSV
BUITENLANDS VOETBAL
BELGIE
Gent - Charleroi 2 - 2, Moeskroen - Roeselare 0
- 1, RC Genk - Lierse 1 - 0, Germinal B - Sint
Truiden 4 - 0, Cercle Brugge - Beveren 1 -1, La-
Louviere - Brugge 0-1, Standard Luik - FC
Brussels 1 - 0, Z-Waregem - Lokeren 1-1.
Stand aan kop: Standard Luik 31 - 64, Ander;
lecht 31 - 63, Brugge 31 - 57, Gent 31 - 54, RC
Genk 31-53.
DUITSLAND
Duisburg - HSV 0 - 2, Schalke 04 - FC Koln 1 -
1, Leverkusen - Borussia M 2 -1, Hertha BSC -
Dortmund 0 - 0, Frankfurt - Mainz 05 0 - 0,
Bayern M. - Bielefeld 2 - 0, Wolfsburg - Bre
men 1-1, Nurnberg - Kaiserslautern 3 - 2, Han
nover 96 - Stuttgart 3 - 3.
Stand: Bayern M. 30 - 69, HSV 30 - 65, Bre
men 30 - 60, Schalke 04 30 - 54, Leverkusen 30
- 44, Hertha BSC 30 - 44, Stuttgart 30 - 40, Dort
mund 30 - 38, Nurnberg 30 - 37, Borussia M 30
- 37, Bielefeld 30 - 37, Hannover 96 30 - 36,
Frankfurt 30-31, Mainz 05 30 - 30, Wolfsburg
30- 30, Kaiserslautern 30 - 27, FC Koln 30 - 24,
Duisburg 30 - 23.
ENGELAND
Bolton - Chelsea 0 - 2, Arsenal - West Brom 3 -
1, Everton - Tottenham 0-1, Fulham - Charl
ton 2 - 1, Newcastle - Wigan Athl 3-1,
Portsmouth - Middlesborough 1 - 0, West Ham
- Manchester City 1 - 0, Aston Villa - Birming
ham 3 -1, Blackburn - Liverpool 0 -1, Totten
ham - Manchester United 1 - 2, Charlton -
Portsmouth 2 -1Chelsea - Everton 3 - 0, Midd
lesborough - West Ham 2 - 0, Sunderland - Ne
wcastle 1 - 4, West Brom - Bolton 0 - 0.
Stand: Chelsea 35 - 88, Manchester United 35
- 79, Liverpool 35 - 73, Tottenham 35-61, Ar
senal 34 - 57, Blackburn 34 - 54, Newcastle 35 -
51, Bolton 34 - 49, West Ham 35 - 49, Wigan
Athl 34 - 48/Charlton 35 - 47, Everton 35 - 45,
Middlesb. 34 - 43, Man. City 34 - 40, Aston V.
34 - 39, Fulham 34 - 39, Portsmouth 35 - 32, Bir
mingham 34 - 29, West Brom 35 - 29, Sunder
land 34-12.
FRANKRIJK
Lille - Bordeaux 3 - 2, Le Mans - Monaco 0-0,
Marseille - Nancy 6 - 0, Nantes - Auxerre 3 - 2,
St. Etienne - Lens 2 - 0, Sochaux - Strasbourg
1 - 1,Troyes - Ajaccio3 -0, Nice - Rennes 2-1,
Paris SG-Lyon 0-1.
Stand aan kop: Lyon 34 - 78, Bordeaux 34 -
61, Lille 35-58
ITALIE
Reggina - Ascoli 2 - 0, Treviso - Fiorenta
3, Cagliari - Juventus 1 -1, Lazio - Llvom T
1, Chievo - Messina 2 - 0, Sampdoria
- 2, Palermo - Roma 3 - 3, Empoli - Siensi
Lecce-Udinese 1 -2.
Stand aan kop: Juventus 34 - 81, AG
34 - 76, Inter 34 - 71, Fiorentina 34 - 65,5
34-64.
PORTUGAL
Rio Ave - Academica 1 - 4, Naval Vitf'i
4, Guimaraes - Penafiel 3-1, Eslrebk
Sporting 0 - 0, Boavista - Benfica 0 - 2,V,
mo - Nacional 2-0.
Stand aan kop: Porto 31 - 72, Sporfc w
65, Benfica 31 - 63, 8raga 30 - 54,8oaWi fc;
SCHOTLAND
Falkirk - Dunfermline 0 - 0, Hearts - Kite
2 - 0, Livingston - Dundee Utd 3 1. M" f(
well - Inverness 0 -1, Rangers Aberte
1, Celtic - Hibernian 1-1.
Stand aan kop: Celtic 34 - 86, Hearts 3>
Rangers 34 - 63, Hibernian 34 - 53, Kite n
34-51.
'I
SPANJE
Mallorca - Alaves 0 - 0, Sociedad Saniw
- 0, Deportivo - Sevilla 0 - 0, Betis - CeSil
Valencia - Espanyol 4 - 0, Zaragoza-Cs V
2, Osasuna - Malaga 1 -1, Getafe - R.Mï
-1, At. Madrid - Bilbao 1 - 0.
Stand: Barcelona 33 - 73, Valencia 33 j
Madrid 33 - 60, Osasuna 33 - 59, Cellar) (e
Sevilla 33 - 53, Deportivo 33 - 51, Villam» v
49, Atletico Madrid 33 - 47, Getafe 33-47/ L
goza 33 - 42, Betis 33 - 37, Bilbao 33 -35.s
dad 33 - 35, Santander 33 - 34, Malted V;
34, Espanyol 33 - 34, Alaves 33 - 33, Cst!
31, Malaga 33-24.
TURKIJE
Malatya - Kayserisp. 2-1, Denizlisp -San 1
1 - 2, Trabzon - Diyarbakir 1 -OgestaaH*
saspor - Fenerbahce 5 - 3, Sivasspor-Ar"^
por 2 - 2, Erciyes - Genclerb. 2 - 0, Anb
- Konyaspor 3 - 0, Gaziantep. - 8esikte-
Galatasaray - Rizespor 4 - 2.
Stand aan kop: Galatasaray 30-74,Ft"
hce 30-71, Besiktas 30 - 48. Genclethï r
Kayserisp. 30 - 45.
Advertentie
Mensen bij elkaar brengen. Met techniek die voor iedereen werkt. Zo hebben we je altijd aangesloten en zo zullen we dat altijd blijven doen.
Niet alleen met de telefoon, maar juist ook met tv en internet. KPN sluit je aan.