Arnemuiden stelt beslissing uit Vertrouwen terug bij TOP PZC Bevelanders in de wachtkamer Rinus van de Ven is grote uitblinker bij club wedstrijd Wilma Stouten wint in Heinkenszand Piet Koek hervindt vorm in cruciaal duel Walcherse ploeg boekt eerste thuiszege sinds een jaar: 2-0 tegen LRC uitslagen agenda dinsdag 18 april 2006 wb2§ door Herman Heuvink VLISSINGEN - Rinus van de Ven was de grote uitblinker bij de de tweede club wedstrijd van de MSV de Uitlaat op het Sloe- havencircuit in Vlissingen. De West-Souburgse motorcrosser zegevierde in de klasse 2500 cc senioren. De bijna achttienjarige Van de Ven had geen tegenstand van be tekenis. Drie kandidaten voor een topklassering. Dave de Jon ge, Gregory de Nooijer en Cas per Ovaa, namen deel aan de su- permotardwedstrijden in West kapelle. Nu bleef alleen Arno Ruttinger over om voor wat weerwerk te zorgen. Dat lukte maar gedeelte lijk, want al halverwege de eer ste manche liep de Kawasaki-rij- der uit 's-Heerenhoek een rib- blessure op. Hij beëindigde de manche nog wel, startte ook in de volgende heat, maar staakte de strijd hierna na enkele ron den. Van de Ven begon niet okselfris aan de strijd. „Afgelopen dins dag ging ik trainen op de baan in Loenhout en daarbij ver draaide ik mijn knie. Toch had ik er bij het rijden geen last van." Zijn zusje Nancy maakte haai- 'debuut bij het motorcros sen. In de klasse 50 cc werd zij zesde. Mark Boot uit Burgh-Haamstede was een klas se apart in de klasse 125cc junio ren. De veertienjarige Yam aha-coureur legde er meteen de zweep over. Hoewel hij aan de wedstrijd deelnam met zijn 85cc-machine was de rest niet in staat hem ook maar enigszins te volgen. Favorietenrol In de klasse 65 cc grote en klei ne wielen was Percy Karelse uit Wilhelminadorp de te kloppen man. Hij maakte zijn favorieten- rol waar. Hij schreef beide man ches'op zijn naam. Hij maakte het zich in de eerste manche nog wat moeilijk door een struikel partij na de start. De KTM-rij- der wist zich echter na vier ron den alweer aan de kop te mel den. Een echt duel met buurtge noot Davey de Fpuw uit Colijns- plaat werd het'niet, daarvoor reed hij te sterk. In de samengevoegde klasse ve teranen en 250cc junioren was een herstart nodig. De strijd werd in eerste ijistantie stilge legd, omdat Jan Bouten uit Serooskerke na een valpartij diz zy op de baan bleef liggen. Met behulp van de toegesnelde hulp- verleners krabbelde hij weer overeind en kon lopend terug naar het rennerskwartier. Tovaal verslaat Engelse ploeg GOES - De Zeeuwse rugby clubs kregen tijdens het paasweekeinde bezoek van Engelse teams. Op sport park Het Schenge had To vaal weinig moeite met Coventry Saracens: 50-10. Oemoemenoe verloor in Middelburg met 24-32 van Parkonians. Tovaal-Coventry Saracens 50-10: De thuisclub had veel meer snelheid in de j driekwarten en maakte daar handig gebruik van. Arko Hoondert, Ron Burgs, Jan Moelker, Thijs Heester mans, Bart Spaas, Alfred Verdonk en Peter van Slee tekenden voor de produc- i tie. Oemoemenoe-Parkonians 24-32: In de eerste helft nam de thuisclub een risico door een aantal junioren op te stellen en dat pakte verkeerd uit. De Engelse gasten liepen moeiteloos uit naar 0-32. In de tweede helft verscheen Oemoeme noe met wat meer senioren binnen de lijnen. Via Ken neth Kik, Bats de Leeuw, Jan Albregtse, Marcel Kok je en Rik Reekers werd het nog 24-32. door Rudy Booqert ARNEMUIDEN - Was het de laatste stuiptrekking van Arne muiden of de aanzet tot een won derbaarlijke ontsnapping? Door een 2-0-overwinning op LRC mag de Walcherse voetbalploeg nog altijd hoop koesteren op ver lenging van het eersteklasser schap. Op de laatste speeldag is Achilles Veen de beoogde bond genoot van Arnemuiden. Na de eerste thuisoverwinning sinds een jaar bestaat er voor Ar nemuiden nog maar één scena rio voor lijfsbehoud- Zaterdag moet cle ploeg winnen van het al gedegradeerde Dinteloord en concurrent Groote Lindt moet verliezen van Achilles Veen. Mis schien moet Arnemuiden deze week maar 's een kratje bier richting Veen sturen, dacht mid denvelder Marvin Meerman met een glimlach. De glimlach van de twintigjari ge Arnemuidenaar verborg ech ter een gemengd gevoel. „Ik ben opgelucht over de winst", zei hij, „maar ik zal de laatste wed strijd tegen Dinteloord moeten missen omdat ik vandaag weer een gele kaart heb gekregen." Zijn hoop is daarom gevestigd op een beslissingswedstrijd te gen Groote Lindt en bij winst vervolgens de nacompetitie met cle periodekampioenen uit de tweede klasse. Zoals Meerman zaterdag tegen LRC speelde zal hij over vier da gen gemist worden in Dintel oord. Samen met Leon van Bel- zen vormde hij centraal op het middenveld het kloppende hart van het elftal. Hij speelde vrijuit, strooide met passjes en maakte bovendien zijn eerste competitiegoal namens Arne muiden. Vlak na rust volleerde hij een met de borst klaargeleg de bal van Bart van Steveninck binnen: 1-0. „In de eerste helft speelden we al dominant", vond Meerman. „Maar dat leverde weinig kansen op. In de tweede helft kwamen we pas los. Na die 1-0 kregen we vleugels. Ik kreeg ook het gevoel dat er bij LRC iets knakte." De nekslag kon twee minuten later al worden toegebracht, maai- nadat de LRC-doelman een corner door zijn handen liet glippen, kregen Van Steveninck en Marinus Baas de bal er niet in. Met Baas is een andere uitblin ker genoemd. De robuuste spits bezorgde LRC handenvol werk. Hij was beresterk aan de bal en dreigend naar het doel. Halver wege de eerste helft stuitte hij in één-tegen-éénsituatie op de keeper, maar halverwege de tweede helft scoorde hij wél. Baas zette Corné van Belzen aan cle linkerkant aan het werk, diens voorzet gleed hij vervol gens zelf bij de tweede paal bin nen: 2-0. In de slotfase kreeg Baas een ju weel van een kans op zijn twee de goal, maar op aangeven van opnieuw Corné van Belzen schoot hij net naast. De vrees bleef daardoor nog in de benen van Arnemuiden, want de ploeg heeft de laatste maanden een reputatie opgebouwd in het weg geven van een voorsprong. „Maar dit keer hebben we het ei genlijk probleemloos uitge speeld", vond Marvin Meerman. Nu was tegenstander LRC ook niet op oorlogssterkte. Het mis te drie geschorste spelers, in de warming-up haakte een vierde speler geblesseerd af en binnen een half uur viel het centrale ver dedigingsduo geblesseerd uit. De reële kans voor de Leerdam mers op de nacompetitie werd daardoor een papieren kans. In hun gevaarlijkste fase - vlak voor rust - lag bovendien Arne- muiden-doelman Roy den Dun nen dwars. „Het vertrouwen komt terug", vond Meerman. „Wel een beetje laat, maar mis schien nog niet té laat." Arneniuiden-LRC 2-0 (0-0). 48. Marvin Meerman 1-0, 64. Marinus, Baas 2-0. Scheidsrechter: A.L. van de Ketterij (Goes). Gele kaart: Mar vin MeermanCorjan Marijs (Arne muiden), johan Bruggeman (LRC). Aantal toeschouwers: 200. Arnemuiden: Roy den DunnenPa trick Siereveld, John Crucq, Cor jan Marijs, Peter Bil; Leon van Bel zen 2 (55. Frank Davidse), Leon van Belzen 1, Marvin Meerman, Corné van Belzen; Bart van Steve ninck, Marinus Baas. Marvin Meerman brengt Arnemuiden met een volley op 1-0 in het duel met LRC. foto Ruben Oreel van onze sportredactie GOES - Bevelanders slaagde er zaterdag niet in om in het res tant (68 minuten) van het duel met VCK te scoren. Het bleef 0-0. Colijnsplaatse Boys heeft nu met nog één wedstrijd te spelen de beste vooruitzichten op de dercle-periodetitel in de vierde klasse A van het zaterdagvoet bal. Bevelanders is samen met Wolfaartsdijk (3-0-zege op Apol lo) nog kandidaat om de periode- titel van kampioen VCK over te nemen. VCK-Bevelanders 0-0: In een magere wedstrijd bleken de be zoekers niet bij machte het de kampioen moeilijk te maken. Omdat de thuisploeg het ook wel geloofde, was er niets te be leven. Wolfaartsdijk-Apollo 3-0: De eerste helft ging gelijk op, maar na rust was er een overwicht van de thuisploeg. Jan Wijn- horst tekende in de 47e minuut voor 1-0, Harm Fluijt zorgde tien minuten later voor 2-0 en Arnold van Gemerden bepaalde in de 80e minuut de eindstand op 3-0. Vierde klasse B In de vierde klasse B boekte Sta- venisse tegen hekkensluiter Vre derust de derde zege van het sei zoen. Stavenisse won op eigen veld met 3-0. Na een paar minu ten schoot Marco Smits al op de lat en na een kwartier voetbal len opende John Klippel de sco re voor Stavenisse. Nog voor rust scoorde Kees van Putte de tweede treffer voor de thuis ploeg. Na rust kreeg de zege nog meer gestalte toen Jeremy Gier man na een fraaie solo doeltref fend afrondde. door Lucien Roelandt HEIKENSZAND - De amazo nes waren tijdens de springwed- strijd in Heinkenszand de man nelijke rivalen de baas. In alle rubrieken maakten de vrouwen de dienst uit. In een spannende barrage van de in handicap verreden klasse M-Z toonde Wilma Stouten zich in het klassieke parcours met Stouten's Katinka de sterkste. De Zeeuwen Wilma Stouten en Margreet Walraven en de Bra bantse Heddeke de Jong plaats ten zich voor de barrage. Een strijd, die de Zeeuwse meiden in hun voordeel beslisten. Het parcours van Bram Wattel vergde heel wat van de stuur manskunst. Wie snel wilde zijn, diende risico's te nemen. Het kwam eerste starter Heddeke cle Jong uit Riel met Anomo's Oran- ca op een weigering te staan. Het leverde haar vier strafpun- ten op, plus nog eens twee we gens tijdoverschrijding. Als voorlaatste starter gaf Wil ma Stouten de aanzet voor boeiende beslissende eindfase van de wedstrijd..De vijftienjari ge amazone uit Serooskerke stuurde Stouten's Katinka als een tornado over het parcours en liet de klok op 31.74 stil staan. Voor Margreet Walraven was dat geen reden het hoofd te laten hangen. Ze nam korte wen dingen en bleef met Timeless foutloos. Toch kwam ze een frac tie tekort voor de overwinning. Foutloos Uieindelijk kon Margreet Walra ven de piste toch nog met een overwinning verlaten. In de klas se L melden zich vijf combina ties voor cle barrage. Als eerste starter gooide Isabel Wessels cle knuppel in het hoenderhok. De Zuid-Hollandse amazone stuur de RTM's Tebbens in 31.69 fout loos rond. Een tijd waarmee Wessels de deur op slot leek te gooien. Men had echter buiten Margreet Walraven met U2 gere kend. De vijfjarige Heartbreak- er-zoon liet zien dat hij de enor me sprongkracht, techniek en de winnaarmentaliteit van zijn roemruchte vader heeft geërfd. Als laatste starter toonde de combinatie zich bijna een tel sneller en werd daarmee win- door Joop van den Oudenhoven GOES - De Stene Brug uit Goes stelde zijn verblijf in de derde di visie driebanden via een 6-2-overwinning op BS Securi ty Systems zo goed als veilig. Hoondert/de Waard verloor met 6-2 van Pierre de Jonge 2 en staat nu op gelijke hoogte met de Goesenaren. De Stene Brug leverde in Zun- dert een prima prestatie. De grootste vreugde was er om het optreden van Piet Koek. Het hele seizoen kwakkelde de kop man van cle Goese formatie. Juist nu het er op aankwam hervond hij zich. In 35 beurten werden de vereiste 35 punten bijeengespeeld. Voordien had Ad Menheere gewonnen van M. Bink en deed Arjo Holle- stelle wat van hem werd ver wacht: winnen na een goede par tij. Marco van der Hout was cle enige van zijn ploeg die de winst aan zijn tegenstander moest la ten. B. Roovers-Piet Koek 13-35, 35; A. Roovers-Marco van der Hout 35-26, 52: E. Pellis-Arjo Hollestel- le 27-30, 45; M. Bink-Ad Menheere 27-30, 56. Hoondert/de Waard kreeg in de zelfde poule klop van Pierre de Jonge in Tilburg. Een ijzerster- ke Van Pruyssen versloeg vaste waarde van de Rillanders, Vic Herreweghe. Eerder al had Jo han Visser verloren van A. v.d. Wouw en kreeg Gerrit Blom na een spannend, maar slecht duel, het deksel op zijn neus tegen P. de Wit. Alleen Frans de Koek kon tot winst komen. Van den Dries werd in een hoogstaand cluel met 0.744 afgetroefd. F. van Pruyssen-Vic Herreweghe 35-25, 36; A. v.d. Dries-Frans de Koek 31-35, 47; A, v.d. Wouw-Jo han Visser 30-18, 50; P. de Wit-Gerrit Blom 30-25, 67. TOP (wit shirt)-All Ready was een boeiende derby, die in 9-9 eindigde. Arnemuidse ploeg houdt All Ready op 9-9 foto Ruben Oreel door Pieter van Klinken ARNEMUIDEN - Met nog vijf minuten te spelen lieten de trai ners van All Ready en TOP zich zaterdag plots veel meer horen dan ervoor. TOP-trainer Arie Schroevers schreeuwde tegen zijn spelers, Hans Landman te gen de scheidsrechter. De span ning was groot, maar uiteinde lijk had het geschreeuw geen zin: 9-9. Het was een mooie korfbalderby in de tweede klasse tussen het Arnemuidse TOP en All Ready uit Zierikzee. Er werd geen ge weldig korfbal gespeeld, maar er was wel veel bezieling en strijd. Vooral in de slotfase was dat het geval. Er waren nog maar acht minu ten te spelen in Arnemuiden, toen de strijd steeds grimmiger werd. TOP hield het initiatief door steeds op voorsprong te ko men. Petra de Ridder, Nelleke van Belzen en Peter van Belzen maakten 7-6, 8-7 en 9-8. Maar telkens kwam All Ready terug. Maurice Brul en Desiree Vos- hart zorgden voor de eerste twee gelijkmakers. De belangrijkste en laatste ge lijkmaker kwam van Henk de Graaff. De speler maakte voor de tweede keer in twee weken tijd een belangrijke treffer. Twee weken geleden gooide hij de 17-17 tegen Korbis binnen. Zaterdag maakte hij de 9-9. De Graaff was na afloop ver baasd. „Ik scoorde nu zelfs met een doorloopbal, en dat met mijn snelheid. Misschien is het omdat ik pas vader ben gewor den. Ik weet het niet. Ik denk eerder dat het toeval is. Ik had ook wel wat recht te zetten, want vorige week speelde ik niet goed. Ik had geen enkele af vang en had me vandaag voorge nomen dat elke bal bij de korf voor mij zou zijn." Oppepper Het gelijkspel tegen de nummer twee betekende voor TOP een oppepper. Al weken kampt de ploeg met een gebrek aan zelf vertrouwen. Na zaterdag is dat voorbij, denken de spelers. Pe tra de Ridder: „Plet vertrouwen is gelukkig weer terug. Ik moet fel spelen en deed dat vandaag ook. De laatste weken had ik wel genoeg kansen, maar durfde niet meer te schieten. Ik gaf de bal steeds af." Zaterdag pakte ze het anders aan. Ze schoot twee keer binnen tien minuten en twee keer was het raak. En, minstens zo be langrijk: TOP kwam hierdoor op een 2-0-voorsprong, waar door het hele team er weer vol voor ging. De Arnemuidse ploeg, die tegen degradatie strijdt, was beter dan All Ready in die eerste helft. De spelers lieten zien te strijden voor de laatste kansen. All Ready daarentegen speelde inspiratieloos. Dat het na de eer ste 35 minuten 4-4 stond, was te danken aan de individuele kwa liteiten en de routine binnen de ploeg. Al tegen het einde van de eerste helft droeg captain Dennis Vos- hart alle spelers op de bank op warm te gaan lopen. In de twee de helft kwam cle ploeg, mede dankzij drie wissels, beter in het spel. Maar door het vertrouwen dat TOP tentoonspreidde kwa men de teams niet verder dan de 9-9. TOP-trainer Arie Schroevers was tevreden. „De mouwen gin gen weer omhoog en er was ge loof in eigen kunnen." Petra de Ridder zag ook weer perspec tief. „Hiermee kunnen we ver der. Als we in cle volgende drie wedstrijden zo spelen, gaan we zeker nog meer punten pak ken." Bij All Ready was er na het mati ge spel geen man overboord. Speler-coach Jan-Willem van Nieuwenhuize vond dat de ploeg het zichzelf moeilijk had gemaakt. „We waren te mat, maar ik geloof niet dat dit de rest van de competitie ook zo zal zijn." Scores TOP: Petra de Ridder 3, Hannuël Kramer 2, Ad Bezemer, Nelleke van Belzen, Jantine Meul- meester en Peter van Belzen 1 Scores All Ready: Remy Qtiist 2, Manon Torensma, Anouk van Tig- gelhoven, Luuk van Eijken, Jan-Willem van Nieuwenhuize, Maurice Brul, Desiree Voshart en Henk de Graaff 1. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Hooizolder-Doemar- wa 3-1, Computerservice-Jamin/ Pets- place 1-3, Allie angel-Ysvogel 0-4, Mak- zo-Dekkertjes 1-3, La pelotita azul-Prut- sers 2-2, Hoven.bedr. Walcheren- Brothers in arms 4.-0, Duck/Spar-lmtech 1-3. Stand na 84 games: Jamin/Pets place 74, Ysvogel 72.5, Makzo 69.5, Hooizolder 68.5, Imtech 65.5, Hoven.be dr. Walcheren 64, Computerservice 58.5, La pelotita azul 57.5, Prutsers 57, Allie angel 53.3, Dekkertjes 51.5, Kwik kwek kwak 51, Doemarwa 48, Duck/ Spar 43.5, Brothers in arms 29. Dins dagleague: Pro hair-Van derZwan 1-3, Bakker Maljaars-Bam 1-3, Valkenis- se-Verhoeven klussen 2-2, Dow-Schrob- belerke 1-3, Steady state- S4 4-0, Su- zuki-Spruijt pallet 2-2, Timmerwer- ken-Schoonen elektro 0-4, Nailstu- dio-Wapen van Zeeland 4-0. Stand na 84 games: Schoonen elektro 77.5, Van der Zwan 76, Schrobbelerke 74, Dow 68, Spruijt pallet 64.5, Verhoeven klus sen 58, Pro hair 57, Steady state 56, Bam 55, Wapen van Zeeland 52.5, Tim merwerken 51, Valkenisse 49, Nailstu- dio 45, Bakker Maljaars 43, Suzuki 35.5, S4 33. Woensdagleague: Drukkerij Ca- pello-Coby's speelgoed 2-2, Full hou se-Poseidon 2-2, Misset-Stadscafe 3-1, Bakker Bart-Johns 1-3, Herwegh-3 x Niks 3-1, M en O bedr.-Auto de Voogd 1-3, 't Gootje-Oliebollen 1-3 Stand na 84 games: Herwegh 77, Poseidon 71, Oliebollen 69, Full house 66, Drukkerij Capello 64.5, Bakker Bart 63.5, M en O bedr. 63, Auto de Voogd 60, Misset 56, Johns 51, 3 x Niks 47, Stadscafe 43, 't Gootje 29, Coby's speelgoed 24. Don derdagleague: EPZ-Eastman 3-1, Bin- nenuit-Wondergem 3-1, Fonsies-Slager Gillissen 4-0, EPZ 3-Taxi Renesse 3-1, Auto Smart-EPZ 2 1-3, Brabant mo biel-Pro shop 0-4. Stand na 84 ga mes: Pro shop 85.5, Brabant mobiel 77, Auto Smart 70.5, Fonsies 63, EPZ 2 58, Wondergem 55.5, Slager Gillissen 53, Binnenuit 50.5, EPZ 47, Eastman 44, EPZ 3 42, Taxi Renesse 25. Vijfde klasse: fc Laurens 2-VAW 2 3-6, Westkapelle 2-SVR 18-6, Varian-Toren- tijd 5-2, Jobse timmerwerken-De Mix 5-9. Eindstand: Domburg 3 22-53, To- rentijd 22-47, De Mix 22-39, Jobse tim merwerken 22-39, Westkapelle 2 22-32, AFC 22-32, SVR 22-32, Varian 22-26, fc Laurens' 2 22-25, VZV/Hydrofa 4 22-22, VAW 2 22-20, Torna 2 22-15. Heinkenszand. Springen RV All round. Paarden klasse M/Z; 1. Wilma Stouten, Stouten's Katinka (Weelr.) 0/0/31.74; 2. Margreet Walraven, Time less (Weelr.) 0/0/32.09; 3. Heddeke de Jong, Animo's Oranca (Riel) 0/6/43.54. M progressief: 1. Jessca Geluk, Kunel- li (Dinteloord) 36/39.01; 2. Ilona Schroe vers, Rodeo S (Oranjezon) 34/42.81; 3. Wilma Stouten, Stouten's Katinka, 32/ 43.51. L: 1. Margreet Walraven, U2, 0/0/ 30.73; 2. Isabel Wessels, RTM's Stebbes (De Heen) 0/0/31.69; 3.Jacqueline van Wezel, Ninja (Krabbendijke) 0/0/ 33.50. Tweede parcours: 1.Isabel Wessels, RTM's Stebbens, 0/0/38.34; 2. Sandra Beekman, Idealona (Z-Bev.) 0/0/41.77; 3.Wilma Stouten, Stouten's Ursela, 4/5217. Pony's klasse Z cat. D: 1. Roxanne van der Eyken, Tylano (Roosendaal) 0/ 59.32. Tweede parcours: 1. Dinja van Lieren, Lakeside Super (Allround) 0/4/ 36.50. M cat. DE: 1. Dinja van Lieren, Li- keside Super, 0/0/30.08. Tweede par cours: 1. Margo Vermue, Sunday (Weelr.) 0/0/35.65. M cat. BC: 1. Manon Steyn, Gabber (Weelr.) 0/56.61. Twee de parcours: 1. Manon Steyn, Gabber, 0/0/37.40. L cat. D: 1. Cecile van de Broek, Toscana (Tilburg) 0/0/25.75. Tweede parcours: 1. Janune Nieuwen- huis, Chino (Gouwe Reyers) 0/0/33.41. Ovezande. 1e hoofdvogel: J.Harinck (A.D.L.M.), 2e hoofdvogel: Mick cle Jon ge (Soranus II), 3e hoofdvogel: P.de Jonge (Zeelandia), 1e zijvogel: J.Boiv gers (Zeelandia), 2e zijvogel: J.Rent- ipeester (Willem Teil), 3e zijvogel: "P.Oosthoek (Vrije Schutters), 4e zijvo gel: J.Rentmeester (Willem Teil), 5e zij- vogel: H.Schipper (Victoria), 6e zijvogel: M.de Jonge (Soranus II), 1e kal: B.GIe- rum (Diana), 2e kal: P. Oosthoek (Vrij; Schutters), 3e kal: B.GIerum (Diana),4e kal: H.Schipper (Victoria), 5e kal: P.Rep- kes (Victoria), 6e kal: B.de Jonge (Spe; Nostra), Meeste kleine vogels: H.Frana (Willem Teil), 's-Heerenhoek. Wip 1:1e hoofdvoget K.Goedegebuure (Jac.v.Beieren), 2e Hoofdvogel: E. Maat (Zorgvlied), hoofdvogel: E. Maat (Zorgvlied), 1ezij vogel: A. Coppoolse (Edele Handboog), 2e zijvogel: E.Maat (Zorgvlied), 1e kal P.Nagelkerke (Eensgezindheid), 2e kal V. Goedegebuure (Jac.v.Beieren), 3e kal: B. Meyer (st.Andries), Wip 2: Ie hoofdvogel: P.J,Oosthoek (Vrije Schut ters), 2e hoofdvogel: P.J.Oosthoek (Vrije Schutters), 1e zijvogeL R.Verdonk (Concordia), 2e zijvogel: P.W. Oosthoek (Vrije Schutters), 3e zijvogel: Rich.v.Eij keren (Vrije Schutters), 4e zijvogel. P Oosthoek (Vrije Schutters), 1e kal. Cn. Hamelink (Soranus II, 2e kal: A. Boon man (Vrije Schutters), 3e kal: R. vEijke ren (Vrije Schutters), Districtscompetitie. Mannen, zater dag, hoofdklasse. De Schelde-Vo- gelvlucht 6-0. Enkelspel: J. Moo: broek-D. Cappendijk 6-0 6-0, M. Kok;- laar-G. Roctus 6-4 6-2, R. Hendrikse-O. de Schepper 6-1 0-6 6-2, J.W. de Conin- ck-M. Groffen 6-3 6-1. Dubbelspel: M Kokelaar/D. Kaijser-D. Cappendijk/D. d; Schepper 7-6 6-1, J. Mooibroek/W. ter- Hacken 6-3 6-4. 't Halve Maantje-O; Bongerd 1-5. Enkelspel: M. SchouwS Nieuwenhuyze 6-1 2-5 opg. Schouw, R Struijk-M. Wisse 6-3 2-6 6-3, A. el Khana- bi-E. de Keijzer 2-6 3-6, M Wissel- ke-C. Versteeg 6-4 3-6 2-6. Dubbelspd M. Schouw/R. Struijk-M. WissezE. Kok opg. Schouw/Struijk, J. van de VeldeM Wissekerke-B. Dorssers/E. de Keijz-:; 2-6 4-6. Mannen 35+, zaterdag, hoofdklasse. MLTC-'t Halve Maaiv tje 2-4. Enkelspel: P de Jongf Schouw 6-2 6-1, R. Broerse-R. de Kien 1-6 3-6, H. van Sabben-E. Dohmen2-6 3-6, R. Verhage-S. Lokerse 6-7 7-6 3-6. Dubbelspel: H. van Sabben/R. Verha ge-S. Lokerse/F. Schouw 4-6 1-6, P de Jong/R. Broerse-R. de Klerk/E. Dohme" 4-6 6-2 6-1. Goes. Recreatieve competitie. Pou le-A (mannen). La Dolce Vita-Valkie» Verzekeringen 2-1, Bison Interna!")- nal-WEA 2-1, VVR - Boom 1-2. Poule-B (gemengd). Zooitje Ongeregeld - Mc"1' veld Rietdekkersbedrijf 0-3, Mengel moes - Recretantes 3-1. Poule-C (vrou wen). VV Kattendijke-Goedemorg^ 2-1, De Bongerd-BOK 2-1, Café Baar ends-HHK 3-0 dinsdag Biljarten Driebanden groot. Vierde divisie, poule 4. Groot Avonluur-DC Michie- sen 2. (Biljart Centrum Yip Plaza, Goes Aanvang: 19.30 uur. Gust Boonen driebandentoernooi Derde ronde, (café Juliana, Coign* plaat). Aanvang: 19.00 uur. Vriendschappelijk. Zeelandia Midde- burg-Oostkapelle. Locatie: sportpai* Veerse Poort Middelburg. Aanvang- 19.30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28