APK 44.ÜL BLIJMET ALLES PZC at .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta De Voorzorg Plaats uw familie berichten in de PZC AFWEZIG Bosch Car Service Daar kom je graag terug Word vriend van een vluchteling zaterdag 15 april 2006 Het vervolg van de familieberichten van pagina 14 Als je moet huilen wanneer ik sterf huil dan om een ander die naast je loopt op straat. Als je me bitter nodig hebt sla je armen om iemand heen en geef hem wat je mij schenken wilde. Ik wil je iets nalaten iets beter dan woorden of klanken. Zoek mij in de mensen die ik gekend en liefgehad heb. En kun je dat niet, geef me dan weg laat me tenminste voortleven in je ogen niet in je gedachten. Je hebt me het meeste lief door iemands hand vast te houden iemands lichaam aan te raken. Door onze kinderen los te laten die vrij moeten zijn. Liefde sterft niet, mensen wel dus als van mij niets is gebleven dan liefde; deel mij dan uit. Verdrietig maar vooral dankbaar voor de extra tijd en vol bewondering waarop hij met zijn ziekte omging, nemen wij afscheid van mijn lieve man, vader en opa WILLY ALBERT DE LEEUW Goes, 25 februari 1943 Kattendijke, 13 april 2006 Kattendijke Addie de Leeuw-Wonderge Goes Goes Arie en Ivy de Leeuw Nina en Jan Joost Wiebrens-de Leeuw Kimon en Ward Tanja de Leeuw Marco van Waarde Bas In besloten kring nemen we van Albert afscheid. Geen bezoek aan huis en geen bloemen Zuidweg 9, 4474 AM Kattendijke. Opa Baard is in de hemel? In de hemel is het goed Opa Baard is gaan slapen en weet jij wat hij dan doet? Hij droomt van zijn tuintje en de vissen hij droomt van het biljarten En zo is het goed. Ivy, Kimon en Ward kleinkinderen Diepbedroefd delen wij u mee dat na een langdurige en moedig gedragen slopende ziekte van ons is heengegaan onze geliefde jongste broer ALBERT DE LEEUW op de leeftijd van ruim 63 jaar. Wij wensen Addie en de kinderen veel kracht toe om dit groot verlies te dragen. Wij zijn Addie dankbaar voor de liefdevolle wijze waarop zij Albert tot op het laatste moment heeft kunnen verzorgen. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen, Dien de Jonge-de Leeuw Sjaak de Jonge f Lieven de Leeuw Bregt de Leeuw-Walrave Huibde Leeuw f Jannie de Leeuw f Wouter de Leeuw Corrie de Leeuw-Wiskerke Els Blaas-de Leeuw Joost Blaas Goes, 13 april 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze gelief de schoonzoon, zwager en oom ALBERT DE LEEUW 's Heer Hendrikskinderen: J. Wondergem-Kodde Huib en Matty Nicole, Manon en Monica Gerriten Elly Joost Jessica We zullen zijn plaats in onze familie missen. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 LIEVE OOM ALBERT, Waarom zijn er zoveel vragen, Waarom is er zoveel pijn? Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn? Bij ons zul je altijd in onze gedachten zijn. Jessica en Joost Bedroefd zijn we door het overlijden van ALBERT DE LEEUW Voor ons was je het duwtje in de rug, de rots in de branding en de helpende hand. Wij zijn trots je gekend te hebben. Team PROgrajïci ALBERT We zijn blij met alle herinneringen die je achterlaat. Ze geven ons een warm gevoel. Hansen Ankie Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze bijzon dere vriend en "oom" ALBERT Wij zullen hem erg missen. Addie en de kinderen veel sterkte toegewenst. Riaen Jan Oele Peggy en Peter Nancy en Taede en kleinkinderen DAG LIEVE ALBERT Bedankt voor al je liefde en je vriendschap Ineke de Leeuw John van der Broek Op 12 april jl. overleed in Goes onze geliefde broei en zwager Lein Murre echtgenoot van Corrie van de Linde t Baarland, t Goes, 17 april 1909 12 april 2006 Baarland: Katrien Murre-Réparon Zoetermeer: Tan de Rijk-Murre Jan de Rijk Breskens: Corrie Priester-Murre Waarde: Jo Wagenaar-Murre Jaap Wagenaar Saanichten: Mimi Murre-Raué (BC - Canada) Neven en nichten Dankbetuiging De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Jan Louis Joosse heeft ons erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. namens de familie J. Joosse-Kaboord Middelburg, april 2006 Voor uw belangstelling op ons 60-jarig huwelijksfeest in welke vorm dan ook zeggen wij u. mede namens onze kinderen, klein- en achterkleinkinde ren, hartelijk dank. A. Poppe Poppe-de Wolf Middelburg, april 2006 Uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa Frans Bastiaanse En uw aanwezigheid bij zijn afscheid heeft ons goed gedaan. Daarmee gaf u ons veel steun. Wij willen u daar voor hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Grijskerke, april 2006 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te be danken voor het warme medeleven dat wij hebben onder vonden na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johannes Brouwer Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2006 Familie en medebroedersGCJ willen U danken voor Uw blijk van medeleven bij het overlijden van pater Wim de Clerck Wij, broers, zus, familie en leden van de communiteit SCJ waren zeer aangeslagen doorzijn plotselinge sterven. Indrukwekkend was de grote belangstelling bij zijn uitvaart. Te ervaren dat hij geliefd was, dat men op hem gesteld was, dat hij gekend en gewaardeerd werd door velen, is voor ons een troost. Familie de Clerck Communiteit Priesters van het Heilig Hart van Jezus De vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve man, onze vader en opa Rinus Goedegebuur zijn ons tot grote steun geweest. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Lien Goedegebuur-Bout Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2006 Een hand, een woord, een kaart, wij zijn diep getroffen door alle blijken van belangstelling en deelneming na het overlijden van Jan Jacob Groenewoud weduwnaar van Suus Groenewoud-de Grave Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorg centrum Roggeveen, het personeel van de thuiszorg en dokter Albers voor de goede zorgen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, april 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Daniel Huiszoon zeggen wij u langs deze weg, onze welgemeende dank. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, april 2006 'Een Rand, een woord, een Raart, een Rleingebaar. E)at doetje goed, als je iemand dieje dierbaar is verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren na het overlijden van onze lieve vader en opa Marinus Ro elands Dit biedt ons troost en geeft ons bracht om verder te gaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Ronny Roelands Thea Roelands-Koppejan Eenato, ftngelo Oost-Souburg, april2006 In plaats van kaarten Om je heengaan treuren wij Om wie je was, zijn we je dankbaar De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Maria Adriana Karelse-Westdorp heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Familie Karelse Wolphaartsdijk, april 2006 In plaats van kaarten Door de grote belangstelling is het ons onmogelijk ieder een persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg heel hartelijk danken voor de talrijke blijken van medeleven en gebeden, zowel persoonlijk als schrifte lijk, voor en na het overlijden van mijn zeer geliefde man, onze vader, schoonvader, opa eri overopa Klaas van de Ketterij Dit overweldigende meeleven steunt ons. J.C. van de Ketterij-Poortvliet kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, april 2006 Zo velen hebben hun medeleven betoond tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, vader, schoon vader en opa Kees Kolijn Het is ons onmogelijk eenieder persoonlijk te bedanken, lieve mensen Bedankt. Het is voor ons een grote steun te weten dat hij bij zo ve len geliefd was. Onze bijzondere dank gaat uit naar dhr. R. Geernaert medewerker van Monuta Uitvaartverzorging voor de zorgzame manier waarmee hij ons begeleid heeft in deze moeilijke dagen. Oostburg: Riet Kolijn Breskens: Anky en Johan Fabiënne en Giel Oostburg, april 2006 Voor de grote belangstelling die wij mochten ontvangen bij het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Piet Jeras zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Nw.- en St. Joosland, april 2006 Dankbetuiging Uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Johan Kind hebben ons diep getroffen. Langs deze weg willen wij U hiervoor bedanken. Uit aller naam, C. Kind-Rammeloo Temeuzen, april 2006 In plaats van kaarten Voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Jan dank ik u allen heel, heel hartelijk. Truus Meulenbroek-Adriaansens Wij vinden geen woorden om te zeggen hoe wij je zullen missen. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Hel hart spreekt een niet uit te spreken taal. Voor uw medeleven na het overlijden van mijn levens partner en (over)grootmoeder Maria de Putter-Nieuwdorp Zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks ons verdriet, sterkt het ons te weten hoeveel zij voor velen betekend heeft. C. Mallekoote Manali, Kylian Kapelle, april 2006 Dankbetuiging Voor de zeer vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lie ve man, onze zorgzame pa en opa Fons Roctus betuigen wij, mede namens de familie, eenieder die hier van op enigerlei wijze blijk heeft gegeven zeggen wij langs deze weg onze oprechte dank. Wij hebben dit zeer op prijs gesteld. Angèle Roctus-de Maat Use en Dick, Wouter, Kristien Robbie Hulst, april 2006 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze zus en tante Georgette Mathildis Maria Verschoore-Serrarens hebben ons diep getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Familie Serrarens Familie Verschoore Philippine, april 2006 In plaats van kaartjes Ontroerd en getroffen was ik door de vele blijken van me deleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn in nig geliefde en zorgzame man Johannes Wondergem Ik zeg u hiervoor hartelijk dank. Jannie Wondergem-van de Woestijne Oostkapelle, april 2006 In Memoriam Hé Ma, Ook al ben je terug in je geboorteland, we denken, praten en hebben het nog dagelijks over je. We missen je nog steeds, elke dag. Je blijft doorleven in onze herinnering en gedachten. Paulien en Jos, Gerard en Anneke, Leo en Diana, En klein- en achterkleinkinderen De Huisartsenpraktijk Biggekerke is verhuisd van: Valkenisseweg 42 Naar: Martinus Nijhoffstraat 3 Biggekerke Telefoonnummer 0118-552190 We zijn weer open op 18-04-2006 LEES DE PZC K. R. G. S Huisarts maandag 24 april t/m vrijdag 5 mei Waarneming: R. R. Lankhorst huisarts Seisweg 29 tel!: 613456 keuring pers. auto APK diesel 64,95 all-in AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24| Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 www.bosQhcarservice.nl Proef Max Haveloar koffie met je ogen dicht en geniet. Open je ogt- voor de wereld en je ziet een koftic die de kleine koffieboer eer menswaardig bestaan biedt. Pas dan kun je er maximaal van genieten WWW.MAXGENIETEH.Ni Fatma wijst op de lap die ze om haar magere lijf heeft gedra peerd. Een vieze doek, vol ga ten. "Dit is het enige dat ik mee kon nemen toen ik moest vluchten." Fatma woont in een vluchtelingenkamp in de Soe- danese provincie Darfur. 'Toen ik hier kwam, heb ik een voed selpakket gekregen en een zeil waarmee ik zelf een hut heb gebouwd. Mijn baby van drie maanden krijgt nu extra voe ding in een kliniek. Hij heeft diarree. Daar gaan de meeste kinderen hier aan dood." Zoals dagelijks duizenden men sen overkomt, moest Fatma van de ene op de andere dag vertrekken om haar leven en dat van haar baby te redden. Stichting Vluchteling helpt we reldwijd mensen die aan oor logsgevaar ontsnapt zijn, te overleven. Een dak boven je hoofd, eten, schoon drinkwater en eerste medische noodhulp, zijn onmisbaar in die eerste ellendige maanden van het vluchtelingenbestaan. En het is allemaal niet zo duur. Met een paar euro s ziet het leven van een vluchteling er al weer heel anders uit. ZANDSTORM Ergens midden in Darfur zitten Faroes (40) en Tamar (60) in een armzalig hutje. Er ligt ook een baby te slapen. De hut is ongeveer twee bij twee meter en bestaat uit een klein muurtje van modder, zo'n twintig centi meter hoog. Op de hoeken staan palen van anderhalve meter hoog en daaroverheen is een rieten mat gelegd die als dak dient. Even later vliegt het dak van de hut en zitten de vrouwen midden in een kleine zandstorm. Faroes en Tamar vertellen over de oorlog in Dar fur met veel gebaren die niets aan de fantasie overlaten. Ke len worden doorgesneden, en er klinkt voortdurend een geluid van vurende geweren. "De aan vallen gebeurden in kleine stapjes", zegt Tamar. "In het be gin namen ze alleen vee mee. Onze koeien en kamelen. Uit eindelijk hebben ze het hele dorp platgebrand, toen er niks meer te halen was. Er zijn veel mannen, en ook kleine kinde ren, vermoord. We zijn ge vlucht." STICHTING VLUCHTELING www.vluchteling.of9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 78