O PZC M zaterdag 15 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1956 2006 Onze ouders en grootouders Piet Lampert en Suus Lampert-Verhage zijn op 20 april 2006 50 jaar getrouwd U bent van harte welkom om hen te feliciteren op zaterdag 22 april a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in Hotel Willebrord/Zaal Middendorp te Zoutelande Kinderen en kleinkinderen Koudekerkseweg 23 4373 RB Biggekerke Kadotip !S) Nederlandse Hartstichting 9 60 sL jaar pr Op 24 april hopen onze ouders, grootouders en overgrootouders Wies en Anna Seij-Schuren hun 60-jarig huwelijk te vieren Indien U hen hiermee wilt feliciteren bent U van har te welkom op zaterdag 22 april tussen 14.00 en 16.00 uur in de zaal van de "Korenmarkt". Ingang gebouw naast Lange Bellingstraat 12 te Hulst. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lange Bellingstraat 16,4561 ED Hulst Cadeautip: 0 1956 2006 50jaar Wij danken de Here dat onze ouders en grootouders Gerrit en Jane van Sighem 20 april 50 jaar getrouwd zijn. kinderen en kleinkinderen Wegens omstandigheden geen receptie. Noordkerkepad 73 4361CJ Westkapelle Op 21 april 2006 zijn PietZuiderwijk en LenieZuiderwijk-van den Dries 40 jaargetrouwd U bent van harte welkom hen te feliciteren tijdens de receptie op vrijdag 21 april 2006, van 17:30 tot 19:00 uur in 'Dejeugdhoeve' te 's-Heerenhoek. Sjaak Dianka en Tonnis Karin en Martin Nassauweg 1 3 4453 VH 's-Heerennoek Felicitaties Zaterdag 22 april a.s. wordt onze moeder, oma en over-oma Nee Lous-Louwerse 85 jaar. Ieder, die haar hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie van 15.00 tot 18.00 uur in Brasserie "De Fontein", Markt 73 te Westkapelle. Liever geen bezoek thuis. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kloosterstraat 3 4361 AL Westkapelle Overleden JiitiU. yjAstf*. Y>- Roy en Thijs Geboren en overleden 10 april 2006 te Vlissingen. In stilte begraven op GOEDE VRIJDAG 14 april op de begraafplaats te Westkapelle. Wim en Silvia Minderhoud Koestraat 3 4361 BE Westkapelle Westkapelle, 14 april 2006 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van Roy en Thijs Wij wensen Wim en Silvia veel sterkte. Westkapelle, Fam. Minderhoud Biggekerke, Fam. de Ridder Westkapelle, 14 april 2006 Begrafenis- en Cremalieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Jij ging door dalen in je leven, klom er uit, toonde je kracht. Je zag de zon weer schijnen en schonk ons je warm te en je liefde. Graag hadden we hier nog langer van willen genieten. Hara werkend aan de wens om weer de oude te worden, werd je leven abrupt beëindigd. Wat blijft zijn dierbare herinneringen... Met al zijn wilskracht, hoop en liefde heeft hij gestreden voor wat hij waard was en verloren Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve Jan en onze liefste papa van de wereld Jan Jobse echtgenoot van Elien Jasperse Hij werd slechts 42 jaar. Elien Rico Danique Wij willen het team van het revalidatiecentrum "Lindenhof" bedanken voor hun geweldige inzet in het begeleiden van Jan tijdens zijn revalidatie. Vlissingen, 13 april 2006 Galgeweg 7,4384 RA Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op maandag 17 april van 19.30 tot 20.00 uur en op dinsdag 18 april van 11.00 tot 11.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Op dinsdag 18 april zal om 13.00 uur een samen komst worden gehouden in de Immanuëlkerk aan de Tramstraat te Koudekerke, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraaf plaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je maakte je plannen, er kwam veel uit je Je bouwde ie ts op, maar nu is he t ingestort. He t is verdwenen. Veel fijne herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart. Na een jaar vol zorg en strijd, is toch nog onver wachts overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jan Jobse Koudekerke: Pa en Ma Jobse Koudekerke: Jos en Riet Koudekerke: Piet en Conny Oud-Beijerland: Corrie en Peter neven en nichten 13 april 2006 Na een bewogen jaar is overleden onze geliefde schoonzoon, Zwager en oom Jan Jobse Koudekerke: David Jasperse Bets Jasperse-Geldof Rockwood (Canada): Petra Blankers-Jasperse Nico Blankers Lyan, Kristy Vlissingen: Anita van Sluijs-Jasperse Vincent van Sluijs Quinta 13 april 2006 Jan Zo hard je best gedaan. Wij verliezen een behulpzame vriend. Cockyen Jan Wenny en Floor Bregt en Mirjam Jan Zon grote wi Iskracht, zo je best gedaan. Samen met je gezin zover gekomen. Ook je humor was je niet verloren. Wij zijn verbijsterd. We zullen je missen. Leo en Wilma PietJan en Elly ArnoenEline Peter en Els Piet en Karin DigenNelleke Rino en Katrin Kees en Anja RonenElsina Rob en Joke Jaap en Conny Andy en Vivian Theo en Marjan Jan en Inge Elien, Rico en Danique, veel sterkte. Lieve Jan, Vanaf de eerste voorzichtige millimeters tot een vriendschap. Je zal altijd in onze gedachten blijven. We zullen je missen. John Bart Mare ia en Danny Onrechtvaardig, onbegrijpelijk, maar onomkeerbaar Sommige dingen zijn niet te bevatten in dit leven. Verdrietig nemen wij afscheid van onze vriend Jan Jobse We wensen Elien, Rico en Danique heel veel sterkte toe. David en Marja Joost en Jennifer Suzanne Helaas ontvingen wij het trieste bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega Jan Jobse Wij wensen Elien, Rico en Danique, familie en vrienden veel sterkte voor nu en de komende tijd Bouwbedrijf Kambier BV Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Ons bereikte het droevige bericht dat de man van onze collega Elien overleden is. Jan Jobse Wij wensen Elien, Rico en Danique heel veel sterk te en kracht toe. Collega's van de afdeling f inanciën van de gemeente Veere. Karl, Rianne, Simone, Freek, Charlotte, Mervin, Anton, Truud, Wim, Jan, Jaap, Adrie, Lenny, Matty, Eveline, Berlinda, Conny, Ellen, Angeline, Ella, Martin, Wim. Wii vernamen het trieste bericht van het over lijden van Jan Jobse Vader van onze jeugdspeler Rico en voormalig lid van onze vereniging. Onze aandacht en meeleven gaan uit naar Eline, Rico, Danique en familie. Bestuur, jeugdcommissie en leden VCK Koudekerke Met verdriet hebben wij kennisgenomen dat na een moeizame periode toch nog onverwachts is overle den onze rïngrïjvriend, topsporter en zeer ge waardeerd lid Jan Jobse Jan heeft zich vele jaren ingezet voor onze vereni ging. Wij zullen zijn aanwezigheid, inzet en kennis missen. Wij wensen Elien, Rico, Danique en de verdere familie veel sterke in deze moeilijke periode. Bestuur en leden van de K.R.V. Met ogen vol tranen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Jobse vader van Danique en Rico, echtgenoot van Eline Wij zullen jullie omringen met kracht en liefde en in onze gebeden en gedachten bij jullie zijn kinderen, ouders en leerkrachten van CBS 't Klinket te Koudekerke Geschrokken en verdrietig zijn wij door het over lijden van Jan Jobse vader van ons klasgenootje Rico Wij leven met Rico mee en willen er voor hem zijn. Wij wensen ook Danique en Elien heel veel sterkte Sakina Roel Linda Jesse Dennis Mirjam Martijn Max Julian Danny Eva Corien Willemijn Koen Samantha Wesley Willem Mireille Thijs Mijke Imana Christel Marc Daisy juf Jessica Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Ad van der Rijsen Wij herinneren ons hem als een betrokken en ge waardeerd collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en wij wensen hun sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ad van der Rijsen In onze herinnering staat hij bekend als een gewaar deerd collega. Wij wensen zijn familie alle kracht toe bij het dragen van dit zware verlies. Namens het Regionaal College politie Zeeland, mr ).M. Schouwenaar, korpsbeheerder mrD.F. Greive, hoofdofficier van justitie F.P. Goudswaard, korpschef Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Ad van der Rijsen Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. OndememingsRaad politie Zeeland Ron Kraak, voorzitter Anné ten Heuvel, plaatsvervangend voorzitter Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze collega Ad van der Rijsen Wij zullen ons Ad blijven herinneren als een enthou siaste en gewaardeerde collega. Collega's Gezamenlijke Meldcentrale Zeeland Vol bewondering voor jouw plezier in het leven en je vechtlust om het te behouden moeten wij vandaag afscheid nemen van Saskia die voor de „50+ Donderdagmorgentennis" veèl heeft betekend. We wensen Vincent,Vincent jr en AngeliqueJeffrey en familie veel sterkte toe. Geef educatie een kans. (o) edukans www.edukans.ni I Giro 515 Amersfoort hij was er altijd voor iedereen met raad en daad nog zo veel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven Nog niet beseffend wat ons is overkomen hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van een eersteklas levensgenieter, ons alles, ons maatje en man, vader, schoonvader, broer, schoonbroer en oom Albert Leendert Timmer Bert Terneuzen 25 januari 1953 Terneuzen 14 april 2006 Honny Youri en Simone Dianne en Jack Tim - Rico - Joey - Meggy DukeJjp Stadhuisplein 21 4531GZ Terneuzen De crematiei :plechtigh( il plaatsvii eid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op woensdag 19 april om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat28c. Dinsdag 18 april is er van 19.00 - 20.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum De Ridder'Hughersluys 22 te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Een vriend is niet meer, het is niet te bevatten dat Bert er niet meer is. Zo onverwachts kregen we dit droeve bericht van Honny dat haar Bert is over leden en de lieve pa van Youri en Simone. We wensen jullie en de hele familie heel veel sterkte toe. Gerrit en Hannie Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Bert Timmer We zullen je nooit vergeten en we weten dat je straks naar ons zal kijken en altijd bij ons zal zijn. Jouw kracht en optimisme zullen ons altijd bijblijven. Wij wensen Honny, Youri, Simone en familie veel sterkte en steun toe om dit grote verlies te dragen. Robert AMonika Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze medewerker en collega, de heer Bert Timmer in de leeftijd van 53 jaar. De heer Timmer leefde zijn leven zoals hij zich dat wenste, met humor en betrokkenheid bij zijn collega's en het bedrijf. Wij betreuren het dat hij op zo jonge leeftijd uit ons midden is weggenomen en wensen zijn familie veel sterkte met net verwerken van dit grote ver lies. Raad van Bestuur, Directie en medewerkers De Hoop Terneuzen b.v. Bert Timmer Wij hadden ons geen fijnere collega kunnen wen sen en wij hebben in Bert een lieve vriend verloren. Wij wensen Honny, Youri, Simone en alle overige familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. De collega's van de afdeling Zand en Grind: Carina, Bart, Wim, Martin en Chris en alle collega's van De Hoop Handel bv Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze vriend en collega Bert Timmer Piet, Jos, Willem, Hilbert en Martijn Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze biljartvriend Bert Timmer We wensen de familie veel sterkte toe. Namens bil iartvereniging 't Bierwinkeltje en Fons en Monique Hij heeft ons gemaakt, en Hem behoren wij toef Psalm 100:3 In dit geloofsvertrouwen is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Anthonie Marcelis Douw geboren 12 mei 1926 overleden 14 april 2006 te Wissenkerke te Vlissingen Op Goede Vrijdag begon voor hem het Paasfeest! Enschede: Leen Douw Hardenberg: Helie Douw-van Diggele Middelburg: Janny de Haas-Douw Krimpen a/d IJssel: Sarie Douw Groningen: Betsie en Piet Suurmond-Douw Hattem: Corrie Douw Kampen: Ina en Hans de Wolff-Douw f Maassluis: Leo en Lida Douw-Romeijn neven en nichten Correspondentieadres: Mevr. J. de Haas-Douw de Ru ij terstraat 95 4335 GK Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor- den op D.V. woensdag 19 april a.s. om 12.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Weste- lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.00 tot 12.25 uur gelegenheid tot g condoleren in voornoemde aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. algemene kennisgeving Met dankbaarheid voor de goede en liefdevolle H zorgen in zorgcentrum "Ter Weel" te Krabbendijke ri geven wij kennis van het overlijden van Machiel Heijboer in de leeftijd van 82 jaar. Wendy en Reynold van Iperen Krabbendijke, 14 april 2006 Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 1,4421 AH Kapellè Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis zal. plaatsvinden op dinsdag 18 april om 10.00 uur in rouwcentrum "Peter Butler" Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis op de algemene! begraafplaats te Kattendijke plaatshebben. Heden is van ons heengegaan onze schoonzusteren tante Jakomina Goedbloed-Vlieger sinds 2 april 1971 weduwe van Cornelis Goedbloed Enschede: Ko en Marie Goedbloed-Monteijnt Zwijndrecht: Suus en Dirk Valk-Goedbloed Veere: Lein en Rie Goedbloed-v.d. Bosse Middelburg: Bram en Nel Goedbloed-Mol Veere, 13 april 2006 Wij vernamen het bericht dat is overleden: Bure Goedbloed Wij wensen Ab en Corrie veel sterkte toe. De buren, Eddy en Wilma Rudi en Laura Hans en Miranda Mees en Amber Erwin en Susan de Brabander Ramon en Lesley Arend en Idelet Schutte MarloesPetra en Erwin Heden overleed de moeder van onze vrienden Mien Goedbloed Wij wensen Ab en Corrie sterkte Simon en Rina Dirk en Ineke Wim en Tanneke Niek en Ella Kees en Jenny Kees en André Jan Hein Wim Grijpskerke 13 april 2006 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is loch nog vrij onverwacht van ons heengegaan onze moe der, schoonmoeder, oma en omaatje Buijze Maatje Anna Verstrate weduwe van Jannis Michiel Buijze in de leeftijd van 91 jaar. Zuidzande: J.J. Buijze in herinnering Oostburg: Corry Dekker-Buijze in herinnering Daan Dekker en Herma Fournier Edjan en Carolien Jacco Daniël en Veronique Zuidzande: Hanny Rijnberg-Buijze Tonnie Rijnberg Niek en Anne Mieke Mart, Twan, Bente, Ruben Mirjan en Ruud Puck, Siep 4501 JK Oostburg, 13 april 2006 Molenberg 6 De afscheidsdienst, die geleid zal worden door Ds. Ph. A. Beukenhorst, waarvoor U wordt uilgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 18 april om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Oostburg. Aansluitend, zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zuidzande. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in C.R. de Rode Leeuw te Zuidzande. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 'Stil maar wacht maar alles wordt nieuw, de hemel en de aarde r Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u verdrietig mede. dal na voorzien te zijn van het sacrament der zieken, zacht en kalm van ons is heengi onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Adriana Catharina Priem-Koens sinds 14 februari 1991 weduwe van Cornelis Priem 's-Heer Arendskerke, t Goes 11 juli 1914 14 april 2006 Kapelle: Sjaak Priem Ella Priem-Hoogstrate, in herimienni Grijpskerke: Mariëlle en Willem, Martijn, Dennis Biezelinge: Janet en Wilco, Nicky Goes: Greta Remijn-Priem Lou Remijn Wolphaartsdijk: Peter en Sandra, Luca, Senna Goes: René en Daniëlle Correspondentieadres: Langegracht 44,4421 EZ Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 16 april van 10.00 tot 10.30 uur in het mortuarium aan de Kerk- dreef te Heinkenszand. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 18 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand, waarna aansluitend de be- grafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaat5 aldaar. j Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dienstgebouw, achter de Dorpskerk te Heinkens- zand. Dag lieve Oma en Opoe Mariëlle eivWillem, Martijn, Dennis Janet en Wilco, Nicky Peteren Sandra. Luca, Senna René en Daniëlle Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 76