O f9 PZC als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta fr1 De Voorzorg zaterdag 15 april 2006 »14 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1956 2006 Onze ouders en grootouders Piet Lampert en Suus Lampert-Verhage zijn op 20 april 2006 50 jaar getrouwd U bent van harte welkom om hen te feliciteren op zaterdag 22 april a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in Hotel Willebrord/Zaal Middendorp te Zoutelande Kinderen en kleinkinderen Koudekerkseweg 25 4375 RB Biggekerke Kadotip 31 Nederlandse Hartstichting 1956 2006 50jaar Wij danken de Here dat onze ouders en grootouders Gerrit en Jane van Sighem 20 april 50 jaar getrouwd zijn. kinderen en kleinkinderen Wegens omstandigheden geen receptie. Noordkerkepad73 4361CJ Westkapelle m Op 21 opril 2006 zijn Piet Zuiderwijk en Lenie Zuiderwijk-van den Dries 40 jaargetrouwd U bent van" harte welkom hen te feliciteren tijdens de receptie op vrijdag 21 april 2006, van l/:30 tot 19:00 uur in 'Dejeugdhoeve' te 's-Heerenhoek. Sjaak Dianka en Tonnis Karin en Martin Nassauweg 1 3 4453 VH 's-Heerennoek Felicitaties Zaterdag 22 april a.s. wordt ónze moeder, oma en over-oma Nee Lous-Louwerse 85 jaar. Ieder, die haar hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie van 15.00 tot 18.00 uur in Brasserie "De Fontein", Markt 73 te Westkapelle. Liever geen bezoek thuis. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kloosterstraat 3 4361 AL Westkapelle Overleden Ja+I&U. weibel \Nt A/u H M&t v- Roy en Thijs Geboren en overleden 10 april 2006 te Vlissingen. In stilte begraven op GOEDE VRIJDAG 14 april op de begraafplaats te Westkapelle. Wim en Silvia Minderhoud Koestraat 3 4561 BE Westkapelle Westkapelle, 14 april 2006 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van Roy en Thijs Wij wensen Wim en Silvia veel sterkte. Westkapelle, Fam. Minderhoud Biggekerke, Fam. de Ridder Westkapelle, 14 april 2006 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Jij 9'n9 door dalen in je leven, klom er uit, toonde je kracht. Je zag de zon weerschijnen en schonk ons je warmte en je liefde. Graag hadden we hier nog langer van willen genieten. Hard werkend aan de wens om weer de oude te worden, werd je Ie ven abrup t beëindigd. Wat blijft zijn dierbare herinneringen... Met al zijn wilskracht, hoop en liefde heeft hij gestreden voor wat hij waard was en verloren Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve Jan en onze liefste papa van de wereld Jan Jobse echtgenoot van Elien Jasperse Hij werd slechts 42 jaar. Elien Rico Danique Wij willen het team van het revalidatiecentrum "Lindenhof" bedanken voor hun geweldige inzet in het begeleiden van Jan tijdens zijn revalidatie. Vlissingen, 13 april 2006 Galgeweg 7,4384 RA Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op maandag 17 april van 19.30 tot 20.00 uur en op dinsdag 18 april van 11.00 tot 11.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Op dinsdag 18 april zal om 13.00 uur een samen komst worden gehouden in de Immanuëlkerk aan de Tramstraat te Koudekerke, waarna de begraf e- nis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraaf plaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je maakte je plannen, er kwam veel uitje Je bouwde iets op, maar nu is het ingestort. Het is verdwenen... Veel fijne herinneringen verzach ten ons ver drie t. Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart. Na een jaar vol zorg en strijd, is toch nog onver wachts overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jan Jobse Koudekerke: Pa en Ma Jobse Koudekerke: Jos en Riet Koudekerke: Piet en Conny Oud-Beijerland: Corrie en Peter neven en nichten 13 april 2006 Na een bewogen jaar is overleden onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Jan Jobse Koudekerke: David Jasperse Bets Jasperse-Geldof Rockwood (Canada): Petra Blankers-Jasperse Nico Blankers Lyan, Kristy Vlissingen: Anita van Slui is-Jasperse Vincent van Sluijs Quinta 13 april 2006 Jan Zo hard je best gedaan. Wij verliezen een behulpzame vriend. Cocky en Jan Wenny en Floor Bregt en Mirjam Jan Zo'n grote wilskracht, zo je best gedaan. Samen met je gezin zover gekomen. Ook je humor was je niet verloren. Wij zijn verbijsterd. We zullen je missen. LeoenWilma Piet Jan en Elly ArnoenEline Peter en Els Piet en Karin DigenNelleke Rino en Katrin Kees en Anja RonenElsina Rob en Joke Jaap en Conny Andy en Vivian Theo en Marjan Jan en Inge Elien, Rico en Danique, veel sterkte. Lieve Jan, Vanaf de eerste voorzichtige millimeters tot een vriendschap. Je zal altijd in onze gedachten blijven. We zullen je missen. John Bart Mare ia en Danny Onrechtvaardig, onbegrijpelijk, maar onomkeerbaar Sommige dingen zijn niet te bevatten in dit leven. Verdrietig nemen wij afscheid van onze vriend Jan Jobse We wensen Elien, Rico en Danique heel veel sterkte toe. David en Mar ja Joost en Jennifer Suzanne Helaas ontvingen wij het trieste bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega Jan Jobse Wij wensen Elien, Rico en Danique, familie en vrienden veel sterkte voor nu en de komende tijd Bouwbedrijf Kambier BV Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Ons bereikte het droevige bericht dat de man van onze collega Elien overleden is. Jan Jobse Wij wensen Elien, Rico en Danique heel veel sterk te en kracht toe. Collega's van de afdeling f inanciën van de gemeente Veere. Karl, Rianne, Simone, Freek, Charlotte, Mervin, Anton, Truud, Wim, Jan, Jaap, Adrie, Lenny, Matty, Eveline, Berlinda, Conny, Ellen, Angeline, Ella, Martin, Wim. Wii vernamen het trieste bericht van het over lijden van Jan Jobse Vader van onze jeugdspeler Rico en voormalig lid van onze vereniging. Onze aandacht en meeleven gaan uit naar Eline, Rico, Danique en familie. Bestuur, jeugdcommissie en leden VCK Koudekerke Met verdriet hebben wij kennisgenomen dat na een moeizame periode toch nog onverwachts is overle den onze ringrijvriend, topsporter en zeer ge waardeerd lid Jan Jobse Jan heeft zich vele jaren ingezet voor onze vereni ging. Wij zullen zijn aanwezigheid, inzet en kennis missen. Wij wensen Elien, Rico, Danique en de verdere familie veel sterke in deze moeilijke periode. Bestuur en leden van de K.R.V. Met ogen vol tranen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Jobse vader van Danique en Rico, echtgenoot van Eline Wij zullen jullie omringen met kracht en liefde en in onze gebeden en gedachten bij jullie zijn kinderen, ouders en leerkrachten van CBS 't Klinket te Koudekerke Geschrokken en verdrietig zijn wij door het over lijden van Jan Jobse vader van ons klasgenootje Rico Wij leven met Rico mee en willen er voor hem zijn. Wij wensen ook Danique en Elien heel veel sterkte Sakina Roel Linda Jesse Denriis Mirjam Martijn Max Julian Danny Eva Corien Willemijn Koen Samantha Wesley Willem Mireille Thijs Mijke Imana Christel Marc Daisy juf Jessica Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Ad van der Rijsen Wij herinneren ons hem als een betrokken en ge waardeerd collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en wij wensen hun sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ad van der Rijsen In onze herinnering staat hij bekend als een gewaar deerd collega. Wij wensen zijn familie alle kracht toe bij het dragen van dit zware verlies. Namens het Regionaal College politie Zeeland, mr J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder mr D.F. Greive, hoofdofficier van justitie F.P. Goudswaard, korpschef Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Ad van der Rijsen Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. OndememingsRaad politie Zeeland Ron Kraak, voorzitter Anné ten Heuvel, plaatsvervangend voorzitter Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze collega Ad van der Rijsen Wij zullen ons Ad blijven herinneren als een enthou siaste en gewaardeerde collega. Collega's Gezamenlijke Meidcentrale Zeeland Vol bewondering voor jouw plezier in het leven en je vechtlust om het te behouden moeten wij vandaag afscheid nemen van Saskia die voor de ,,50+ Donderdagmorgentennis" veel heeft betekend. We wensen Vincent,Vincent jr en AngeliqueJeffrey en familie veel sterkte toe. HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 of www.amref.nl FLYING DOCTORS Selfsupporting Africa Als je moet huilen wanneer ik sterf huil dan om een ander die naast je loopt op straat. Als je me bitter nodig hebt sla je armen om iemand heen en geef hem wat je mij schenken wilde. Ik wil je iets nalaten iets beter dan woorden of klanken. Zoek mij in de mensen die ik gekend en liefgehad heb. En kun je dat niet, geef me dan weg laat me tenminste voortleven in je ogen niet in je gedachten. Je hebt me het meeste lief door iemands hand vast te houden iemands lichaam aan te raken. Door onze kinderen los te laten die vrij moeten zijn. Liefde sterft niet, mensen wel dus als van mij niets is gebleven dan liefde.':: deel mij dan uit. Verdrietig maar vooral dankbaar voor de extra tijd en vol bewondering waarop hij met zijn ziekte omging, nemen wij afscheid van mijn lieve man, vader en opa WILLY ALBERT DE LEEUW Goes, 25 februari 1943 Kattendijke, 13 april 2006 Kattendijke Addie de Leeuw-Wondergem Goes Goes Arie en Ivy de Leeuw Nina en Jan Joost Wiebrens-de Leeuw Kimon en Ward Tanja de Leeuw Marco van Waarde Bas In besloten kring nemen we van Albert afscheid. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. Zuidweg 9, 4474 AM Kattendijke. Opa Baard is in de hemel? In de hemel is het goed Opa Baard is gaan slapen en weet jij wat hij dan doet? Hij droomt van zijn tuintje en de vissen hij droomt van het biljarten En zo is het goed. Ivy, Kimon en Ward kleinkinderen Diepbedroefd delen wij u mee dat na een langdurige en moedig gedragen slopende ziekte van ons is heengegaan onze geliefde jongste broer ALBERT DE LEEUW op de leeftijd van ruim 63 jaar. Wij wensen Addie en de kinderen veel kracht toe om dit groot verlies te dragen. Wij zijn Addie dankbaar voor de liefdevolle wijze waarop zij Albert tot op het laatste moment heeft kunnen verzorgen. Mede namens onze kinderen en kleinkinderen, Dien de Jonge-de Leeuw Sjaak de Jonge f Lieven de Leeuw Bregt de Leeuw-Walrave Huibde Leeuw f Janniede Leeuw t Wouter de Leeuw Corrie de Leeuw-Wiskerke Els Blaas-de Leeuw Joost Blaas Goes, 13 april 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze gelief de schoonzoon, zwager en oom ALBERT DE LEEUW 's Heer Hendrikskinderen: J. Wondergem-Kodde Huiben Matty Nicole, Manon en Monica Gerriten Elly Joost Jessica We zullen zijn plaats in onze familie missen. In dit geloofsvertrouwen is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Anthonie Marcelis Douw geboren 12 mei 1926 te Wissenkerke overleden 14 april 2006 te Vlissingen Op Goede Vrijdag begon voor hem het Paasfeest! Enschede: Leen Douw Hardenberg: Helie Douw-van Diggele Middelburg: Janny de Haas-Douw Krimpen a/d IJssel: Sarie Douw Groningen: Betsie en Piet Suurmond-Douw Hattem: Come Douw Kampen: Ina en Hans de Wolff-Douw Maassluis: Leo en Lida Douw-Romeijn neven en nichten Correspondentieadres: Mevr. J. de Haas-Douw de Ruijterstraat 95 4335 GK Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op D.V. woensdag 19 april a.s. om 12.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.00 tot 12.25 uur gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plaats uw familie berichten in de PZC LIEVE OOM ALBERT, Waarom zijn er zoveel vragen, Waarom is er zoveel pijn? Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn? Bij ons zul je altijd in onze gedachten zijn. Jessica en Joost Bedroefd zijn we door het overlijden van ALBERT DE LEEUW Voor ons was je het duwtje tn de rug, de rots in de branding en de helpende hand. Wij zijn trots je gekend te hebben. Team PROgrafici ALBERT We zijn blij met alle herinneringen die je achterlaat. Ze geven ons een warm gevoel. Hans en Ankie Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze bijzon dere vriend en "oom" ALBERT Wij zullen hem erg missen. Addie en de kinderen veel sterkte toegewenst. Riaen Jan Oele Peggy en Peter Nancy en Taede en kleinkinderen DAG LIEVE ALBERT Bedankt voor al je liefde en je vriendschap Ineke de Leeuw John van der Broek algemene kennisgeving Met dankbaarheid voor de goede en liefdevolk zorgen in zorgcentrum "Ter Weel" te Krabbendijke geven wij kennis van het overlijden van Machiel Heijboer in de leeftijd van 82 jaar. Wendy en Reynold van Iperen Krabbendijke, 14 april 2006 Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 1,4421 AH Kapelle Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 18 april om 10.00 uur in rouwcentrum "Peter Butler" Maalstede la (f Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis op de algemene begraafplaats te Kattendijke plaatshebben. Begrafenis- en Cremalieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcenlruni: Van Dishoeckslraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 1 6

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 70