Ba n e n Kijk ook op JobiTinck. n Iwaarden Schilders o Dan is de Stichting Werkt voor Ouderen op zoek naar jou Werkelijk goed werk tempo-team uitzendbureau (?@[a©®K]@S(L P@[£@©K][I[I[L mli Zoek je een baan als Logistiek Medewerker, kom dan ons team versterken!! Systeembeheerder 15 APRIL 2006-W31 Stichting Werkt voor Ouderen biedt een. uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, in het verpleeghuis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huis houdelijke hulp nodig hebben, worden in overteg afspraken gemaakt op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is tevens een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstandig thuis wonen, kunnen naast zorgverlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dagverzorging, maaltijdservice en Telehulp Bij Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 850 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. In januari 2003 is op het terrein van Ter Reede te Vlissingen een volledig nieuw verpleeghuis voor 90 psychogeriatrische bewoners in gebruik genomen. Het is een vernieuwend concept: kleinschalig wonen in 15 woningen met ieder 6 bewoners. Het gekozen concept komt voorl uit de visie van de stichting. Uitgangspunt is integrale zorgverlening. De cliënt staat centraal in het zorgcontinuüm. Ondersteuning van de cliënt waar dit kan thuis en pas buitenshuis (intramuraal) als het moet, maar dan wel in een leefomgeving die zo dicht mogelijk de huiselijke situatie benadert. Als zorgvorm nieuwe stijl biedt kleinschalig wonen ouderen de huiselijkheid en de persoon lijke zorg waaraan zij behoefte hebben. Stichting Werkf voor Ouderen Ben je bezig met een opleiding in de zorg of heb je al een diploma op zak en wil je werkervaring opdoen in de zorg? Volg je momenteel een opleiding voor Helpende niveau 2, Verzorgende niveau 3, Verpleegkundige niveau 4 of HBO-V niveau 5, of heb je al een diploma van één van deze opleidingen? Dan kunnen wij je een contract aanbieden voor minimaal 3 maanden met eventueel een baan in het vooruitzicht als je beschikbaar bent in (een deel van) de schoolvakanties, met name in de zomervakantie. Ben je in het bezit van een ander diploma Informeer dan naar de mogelijkheden die de Stichting Werkt voor Ouderen voor je heeft. Voor meer informatie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met Marisa de Goey, afd. Personeelszaken, telefoonnr. 0118 - 448 467. Stichting Werkt voor Ouderen Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Telefoon 0118-448 448 E-mail: stichting@werktvoorouderen.nl Website: www.werktvoorouderen.nl z'iBL KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een laborato rium-bedrijf in de regio Middelburg. Je werkt parttime als administratief/laboratorium medewerker.Voor deze functie is een afgeronde MLO studie gewenst. Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Administratief werk m/v voor verschillende bedrijven in de omgeving van Goes. Wij zijn altijd op zoek naar ervaren: (linancieel)admimstratief medewerkers, directie-secretaresses, receptionisten/telefonisten, commercieel medewerkers etc. Heb je diploma's, relevante ervaring en ben je op zoek naar een tijdelijke of vaste fulltime/parttime baan, neem dan con tact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes FINANCIËLE DIENSTVERLENING Salarisadminstrateur m/v vooreen bedrijf in regio Zeeland. Je verloont zelfstandig een divers scala aan cliënten, onderhoudt de externe contacten en bent verantwoordelijk voor het coachen en aansturen van minder ervaren mede werkers. Je hebt voor deze functie minimaal mbo-niveau (MBA) en een PDL diploma is een pre. Schoolverlaters en/of ervaren kandidaten I -6 jaar werkervaring) zijn van harte welkom om te solliciteren naar deze fulltime functie. Voldoe je aan de eisen, reageer dan snel! Informatie: (0113) 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes HORECA/CATERING Zelfstandig werkend kok m/v voor een camping in de omgeving van Goes Je kunt zelfstandig in de keuken werken en hebt ervaring als kok. Het is fulltime werk en van april t/m oktober Eigen vervoer is aan te raden. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes Horecamedewerker m/v voor een Strandpaviljoen in Domburg. Jé werkt in de bediening en spoelkeuken. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0118) 67 90 30,Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Productiemedewerker m/v voor een bedrijf in Kruiningen. Je staat aan de lopende band uienringen te sor teren. De werkzaamheden zijn de ene week in ochtend- en de andere week in middagdienst. daarna twee weken niet. Het is noodzaak dat je beschikt over eigen vervoer Interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes Chauffeur/belader m/v voor een.bedrijf in de omgeving van Goes Je bevoorraadt met de vrachtwagen verschillende horecagelegenheden. Het werk is van juni tot september full time en het inwerken start zo snel mogelijk Het is fysiek zwaar werk (sjouwen met kratten en het uitladen van fusten bier) Je bent een teamplayer en kan met iedereen overweg, je hebt een rijbewijs c en bent in het bezit van een chauffeursdiploma. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Chauffeur m/v voor een bedrijf in Middelburg. Het betreft een 38-urige functie in de nachtelijke Uren.Voor de functie is een rijbewijs BE verplicht maar ook chauffeurs met een groot rijbewijs kunnen op deze functie reageren. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0118) 67 90 30,Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg OVERHEID Administratief medewerker m/v voor verschillende overheidsinstellingen in de regio Walcheren. Je hebt een mbo- of hbo-diploma en ervaring met het werken bij de overheid. Heb je interesse? Bel voor meer informatie of kom langs op de vestiging. Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Medewerker burgerzaken m/v voor een overheidsin stelling in de regio Zeeland. Voor deze functie beschik je zowel over ruime ervaring op het gebied van baliewerkzaam- heden van Burgerzaken (opleiding AABZ) als grondige kennis van de GBA. de Paspoortwet en Rijbewijzenwetgeving. Ook ben je gewend om zowel in teamverband als zelfstandig te werken en heb je affiniteit met automatisering. De functie is tijdelijk vanaf mei t/m september voor 20-24 uur per week Pas jij binnen dit profiel, reageer dan snel! Informatie: (0113) 25 25 05, Chau Ta, Piet Heinstraat 3, Goes TECHNIEK Chemisch operator m/v voor GE in Bergen op Zoom, Je werkzaamheden bestaan uit het beheersen van het produc tieproces. het nemen van actie bij afwijkingen en bijdragen leveren aan het verbeteren van de processen. Heb je een afgeronde mts-opleiding richting procestechniek of hts-che- mische technologie en vapro-b met relevante werkervanng? Wil je ook nog in vijf-ploegen werken? Reageer dan snel! Deze vacature is per direct en voor langere tijd Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Gezen, Piet Heinstraat 3, Goes Technisch werk m/v voorver-schillende bedrijven in de omgeving van Goes. Wij zijn op zoek naar: lassers (gecertifi ceerd). frezers, machine-bankwerkers, operators, HLO'ers, enz. Heb je diploma's en ben je op zoek naar een tijdelijke of vaste baan, neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes VAKANTIEWERK Hulpkrachten m/v voor een vakantiepark in de regio. Je kunt aan de slag als horeca/bediening medewerker, spoel keuken/keuken medewerken medewerker technische dienst, onderhoudsmedewerker supermarkt medewerker, verkoop medewerker (in één van de shops) of in de housekeeping (op maandag vrijdag). Enige ervaring en het bezit van eigen vervoer is een pre, maar niet noodzakelijk. Informatie: (0118) 67 90 30, Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg ZORG Verpleegkundigen, verzorgende en helpende m/v bij diverse zorginstellingen in de omgeving van Goes. Je wilt aan de slag als verpleegkundige, verzorgende of helpende en bent bereid om op oproepbasis te werken. Ben jij in het bezit van de benodigde vakdiploma's en heb je eigen vervoer neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05,Wilma Hannewijk, Piet Heinstraat 3, Goes In een huis vond de politie een papegaaienkooi met daarin een piepjong Java-aapje. De kleine Kera werd meteen naar Stichting AAP gebracht. Ze was eenzaam, maar nu ze drie speelkameraadjes heeft, is ze vrolijk en gelukkig. Stichting AAP vangt veel dieren zoals Kera op, die niet gebruikt horen te worden voor het plezier van mensen, bijvoorbeeld in circussen of als huisdier. Op onze jeugdsite Apej^oppen vind je nog meer informatie. Daar kun je je ook aanmelden voor ons digitale jeugdblad ApeNootje. Info: de Wilde Zeeuw grafische vormgeving en communicatie. www.dewildezeeuw.nl T: 0114 362214 Salarisadministrateur M/V De baan voor een toonaangevend accountantskan toor verzorg je met een aantal collega's de volledige loonadministratie voor een groot aantal klanten. Jij mbo-werk- en denkniveau in het bezit van een PDL-diploma 1 tot 3 jaar werkervaring is een pre ook net afgestudeerde MEAO'ers komen in aanmer king. Wij uitdagende baan fulltime baan kans op vast dienstverband. Secretaresse M/V De baan voor diverse bedrijven in Zeeland zoeken wij regelmatig secretaresses met ervaring. Jij goede beheersing van standaardvaardigheden als agendabeheer, notuleren en het uitwerken van versla gen afgeronde rtibo-opleiding werkervaring binnen soortgelijke functie is een pre. Wij zowel parttime als fulltime mogelijkheden werken bij diverse interessante bedrijven in Zeeland. Administratiefmedewerker M/V De baan voor diverse bedrijven zoeken wij admini stratieve duizendpoten. Jij mbo werk- en denkniveau in staat diverse taken tegelijk uit te voeren breed inzetbaar ervaring in de administratieve richting bekend met debiteuren- en crediteurenadministratie. Wij mogelijkheid om je kennis en ervaring uit te brei den bij diverse opdrachtgevers. Inspecteur buitendienst M/V De baan voor een drukwerkverspreidingsbedrijf in Zeeland zoeken wij een inspecteur buitendienst. Binnen deze functie onderhoud je contacten met de bezorgers en je bent verantwoordelijk voor het oplos sen van bezorgklachten. Jij mbo werk- en denkniveau flexibel inzetbaar geen negen tot vijf mentaliteit in staat zelfstandig te werken in het bezit van rijbewijs B. Wij zelfstandige baan prettige werkomgeving uit zicht op vast dienstverband. Depothouder M/V De baan voor een drukwerkverspreidingsbedrijf in Vlissingen zoeken wij een parttime depothouder. Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het openen en sluiten van het depot. Je verzorgt de inslag en uitslag van de bakken met mailbags. Jij in staat zelfstandig te werken flexibel inzetbaar op donderdag, vrijdag, zaterdag en maandag ion het bezit van rijbewijs B heftruckcertificaat is een pre. Wij parttime functie voor 20 uur zelfstandige baan baan voor langere tijd. Contact Manpower Goes, Grote Markt 14, (0113) 32 35 22, goes. 163@manpower.nl www.manpower.nl. What do you do? Manpower' Dertig jaar geleden werd de onderneming gevestigd op Industrieterrein "Arnestein". De eerste niet te missen verandering is het nieuwe pand van Technisch Handelsbureau Vermaat BV. Op het vertrouwde adres aan de Arnesteinweg 18 is het magazijn en de bijbehorende kantoorruimte nagenoeg verdrievoudigd. Een nog uitgebreider assortiment betekent dat u alles bij Technisch Handelsbureau Vermaat BV kunt verkrijgen. Het magazijn biedt plaats aan zo'n 22.000 artikelen. Hierdoor is er voor iedereen altijd wel het gewenste artikel op voorraad of na bestelling binnen één dag beschikbaar. De goed geoutilleerde werkplaats maakt het mogelijk dat u nog sneller voor uw reparaties of certificeringen terecht kunt. Wij bieden - een afwisselende functie in een enthousiast team - een salaris overeenkomstig de CAO voor Technische Groothandel Wat verwachten wij van u - een technische opleiding op LTS/MBO niveau - parate technische kennis en aantoonbare werkervaring - in het bezit van rijbewijs BE; kennis van Word/Excel - goede contactuele eigenschappen Durf jij de uitdaging aan? Stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de directie van Technisch Handelsbureau Vermaat BV, Postbus 8052, 4330 EB Middelburg of per e-mail patrick@vermaathandelsbureau.nl. Wilt u meer weten, neem dan telefonisch contact op met de heer P.O.R. Wauters, telefoonnummer 0118-613192 of bezoek onze website www.vermaathandelsbureau.nl. Stichting ZorgSaam bestaat uit Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Ambulancedienst Zeeuws-Vlaanderen, Thuiszorg Zeeuws-Vlaandéren en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg te bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze meer dan 2500 medewerkers kunnen wij kwaliteitszorg garanderen. ZiekenHuis Binnen de Dienst Informatievoorziening en Automatisering is er zeeuws-viaanderen plaatsingsmogelijkheid voor een: De functie kenmerkt zich door het onderhouden en beheren van het ziekenhuisnetwerk en de daarop geïnstalleerde systemen en toepassingen. U dient o.a. te beschikken over vakkennis op HBO-niveau en beschikt daarnaast over ervaring m een soortgelijke functie. De functie is ingedeeld in FWG 50 1.760,- ul max 2.865:-. Voor jeugdigen is er een jeugdschaal van toepassing. Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd, waarbij de mogelijkheid bestaat dat het aansluitend wordt omgezet in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Kijk voor een uitgebreide beschrijving van deze vacature op onze website: www.zorgsaam.org SOLLICfTATIES: Uw sollicitatiebrief inclusief curriculum vitae dient uiterlijk op 30 april 2006 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw V. A. Martens, personeelsfunctionaris, Postbus 73,4530 AB Terneuzen of per e-mail aan v.martens@zzv.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.zorgsaam.org Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een CALCULATOR WERKVOORBEREIDER M/V FULLTIME Tot de werkzaamheden behoren o.a.: Inspecteren en opnemen van onderhouds- en renovatiewerken Lezen, uittrekken, begroten en maken van offertes aan de hand van bestek en tekeningen Beoordelen vari technische adviezen en bestekken Opgedragen werken voorbereiden Opleiding op MBO niveau (schilder of bouwkundig) Kennis van geautomatiseerde systemen Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Relevante kennis: van technieken en materialen Dienstverlenende en collegiale instelling Eigen iiutiatief motivatie en flexibiliteit Iwaarden Schilders is een schildersbedrijf met een uitstekende reputatie. Ons bedrijf voert schilderwerken uit in heel Zeeland en omringende regio's. Met een groep enthousiaste vakmen sen zetten wij ons in voor kwaliteitswerk. Onze opdrachtgevers zijn woningbouwver enigingen, instellingen, overheid, bedrijven, aannemers en particulieren. Wij houden ons bezig met schilderen, glas zetten, wandafwerking, stucadoren en betonrenovatie. Q>yjjjES® Interessante werkzaamheden bij uiteenlopende projecten Een prettige, werksfeer in een: gezonde onderneming Goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven Stuur dan eems'ólliritatiebrief met CV naar: Iwaarden Schilders vof, Dorpsstraat 33, Postbus 53, 4413 ZH Krabbendijke E-mailjrifo@iwaardenschilders.nl Fax 0113-502978 Vorir nadere informatie kun je contact opnemen met ;':;>Gerard van Iwaarden op telefoonnummer 0113-501475

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 61