Banen 00k op f*l lobTrack.nl HERDER A VOORDEEL WEKEN Gebruik je praktijkervaring in de engineering! Kom daarom 20 april naar de avondopenstelling van Dactylo Goes en Middelburg. DE BUS NAAR SOWETO Nelson Mandela Kinderfonds Geef educatie een kans. edukans Omdat ieder kind een kans verdient! 15 APRIL 2005-W22 SPECIALIST IN: zonwering markiezen rolluiken raamdecoratie Teba Nationaal IMngstoneweg 8 NL-4462GL Goes Tel 0113 222231 naar een: Voor onze afdeling verkoop zijn wij op zoek naar een: Commercieel-Technisch medewerker Verkoop Binnendienst (m/v) HERDER B. V. is een bedrijf dar zich mei circa 85 medewerkers toelegt op de ontH'ikkeling. productie en verkoop van hydraulisch- mechanische machines op het gebied van sloot- en bermonderhoud. Deze machines worden voornamelijk geleverd aan overheids instellingen, waterschappen en loonwerkers. De organisatie is internationaal marktleider in haar branche en is ISÖ9001 gecertificeerd. Functieomschrijving - Deze functie is een interessante combinatie van commercie en techniek, waarbij de nadruk op de commercie ligt. Voor het goed plannen van alle leveringen fungeer je als intermediair tussen de klant, afdeling ontwikkeling enide productie. Je onderhoud contacten met klanten over prijzen, levertijden en verstrek je technischeinformatie over de machines int ons leveringsprogramma. Door de klant verstrekte specificaties vertaal je in offertes en je volgt deze offertes ook op. Tevens onderhoud je After Sales contacten en ben je servicegeiicht. Functie-eisen - Je hebt een commercieel technische opleiding op minimaal MBO/HBO niveau aangevuld met aantoonbare verkoopervaring; - Je beschikt over een goede spreekvaardigheid in Engels en Duits, schriftelijke beheersing van deze talen is een pré; - Kennis van Word en Excel. - Je bent commercieel, resultaatgericht, een team speler en in staat medewerkers te stimuleren en te motiveren. Verder ben je enthousiast, flexibel, stressbestendig en in staat de organisatie binnen de afdeling steeds verder te optimaliseren. - Wij bieden een uitdagende functie in een middelgrote organisatie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief; - Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden; - Prettige werkomstandigheden. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot JC den Herder: 0118-679500. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk voor 29 april 2006 te richten aan: HERDER B. V. T.a.v. de heer M. Vinke Postbus 8010 4330 EA MIDDELBURG Eigenschappen Arbeidsvoorwaarden Stichting Werkt voor Ouderen Stichting Werkt voor Ouderen Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Telefoon 0118 - 448 448 E-mail: stichting@werktvoorouderen.nl Website: www.werktvoorouderen.nl Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK - INSTRUMENTATIE - INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW - PIPING - BOUWKUNDE - CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl Ipfactylo j 1T z E N:° Op zoek naar een (andere) parttime of fulltime baan in de administratieve sector en doordeweeks niet in de gelegenheid om langs te komen? Wij zijn donderdagavond 20 april geopend van 17.30 tot 21.00 uur voor iedereen die geïnteresseerd is in een administratieve baan! Schrijf je bij ons in, dan bespreken we samen je mogelijkheden. Neem je cv en legitimatie mee en wie weet loop jij deze avond de deur uit met een baan die bij je past. Alle secretaresses die zich deze avond komen inschrijven, worden vanwege secretaressedag in het zonnetje gezet met een leuke attentie. Voor meer informatie kun je contact opnemen met: Dactylo Goes, Piet Heinstraat 6, 0113-230019 Dactylo Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 www.dactylo.nl De ergotherapeut: - adviseert ten aanzien van houdingsstoornissen van bewoners en/of extramurale cliënten - adviseert ten aanzien van het gebruik van hulpmiddelen - adviseert bij decubitus, zowel preventief als curatief - stimuleert het behoud van zelfstandigheid van de bewoners en/of extramurale cliënten - begeleidt binnen functionele grenzen bewoners met psychosociale problemen De ergotherapeut die wij zoeken: - beschikt over een HBO-diploma Ergotherapie - heeft een ruime werkervaring - is sociaal en communicatief vaardig - heeft kennis en ervaring met betrekking tot het toepassen van PDL-methodieken Naast een passend salaris (FWG schaal 50 max. 2.892,07 per maand bij een fulltime dienstverband) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt de Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V, waaronder een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 4%. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P. Nieuwenhuize, hoofd paramedische dienst Verpleeghuis Ter Reede. Hij is tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 0118- 448 448. Heeft u interesse? Stuurt u dan uw schriftelijke reactie vóór 25 april 2006 naar de Stichting Werkt voor Ouderen, t.a.v. mevrouw M.S.A. de Goey, personeelszaken, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen. Rucphen groen en recreatief Rucphen is een gemeente in het westen van Noord-Brabant waar meer dan 22.400 inwoners in een groene omgeving wonen. De gemeente zoekt voor de afdeling Voorbereiding een Beleidsmedewerker/ werkvoorbereider cultuurtechniek m/v voor 36 uur per week, vacaturenummer: PZ06/033, (voorlopig) functieniveau 9 Opleidingsniveau hbo, bij voorkeur een relevante opleiding op de Hogeschool Larenstein. Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij de heer John Morsink, tel. (0165) 34 96 41. Voor de volledige tekst van deze vacature kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Graag ontvangen wij uw sollicitatie voor 29 april 2006. U kunt deze sturen naar: College van burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen of via de website. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE I® RUCPHEN Rucphen - Schijf - Sprundel - St.Wfllebrord - Zegge LEES DE PZC, DE KRANT VOOR ZEELAND De Stichting Werkt voor Ouderen is voor haar cliënten op zoek vrijwel alle streepdessins nu supervoordelig Profiteer van onze paasaanbiedingen, koop BTW vrij. Alleen op deze dag. Uitgezonderd op al onze andere akties, vraag naar de voorwaarden. Slichting Werkt voor Ouderen biedl een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen (huis als in onze verzorgingshuizen, in het verpleeghuis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huis houdelijke hulp nodig hebben, worden in overleg afspraken gemaakt op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen. De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is tevens een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstandig thuis wonen, kunnen naast zorgverlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dagverzorging, maaltijdservice en Telehulp. Bij Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 850 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. In januari 2003 is op het terrein van Ter Reede te Vlissingen een volledig nieuw verpleeghuis voor 90 psychogeriatrische bewoners in gebruik genomen. Het is een vernieuwend concept: kleinschalig wonen in 15 woningen met ieder 6 bewoners. Het gekozen concept komt voort uit de visie van de stichting. Uitgangspunt is integrale zorgverlening. De cliënt staat centraal in het zorgcontinuüm. Ondersteuning van de cliënt waar dit kan thuis en pas buitenshuis (intramuraal) als het moet. maar dan wel in een leefomgeving die zo dicht mogelijk de huiselijke situatie benadert. Als zorgvorm nieuwe stijl biedt kleinschalig wonen ouderen de huiselijkheid en de persoon lijke zorg waaraan zij behoefte hebben. Sturm en Dekker BV is een veelzijdig bedrijf met als hoofdactiviteit sloopwerk en bestsanering. Het is een voornamelijk is Zeeland opere rend bedrijf. Sturm en Dekker BV is gevestigd te Oostkapelle en heeft tevens een werkterrein in Middelburg. Sturm en Dekker BV Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: werkvoorbereider calculator De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - het maken van sloop- en veiligheidsplannen - vertalen van een calculatie naar een praktisch uitvoer baar werkplan - opzetten planning van mensen en middelen in nauw overleg met de uitvoerder - coördineren en actualiseren van de dagplanning - bijhouden van de projectdossiers - aanleveren projectinformatie t.b.v. projectadministratie - voorcalculatie van projecten - opstellen van offertes - onderhouden van contacten met leveranciers, opdracht gevers en collega's Functie-eisen: - MBO/HBO werk- en denkniveau - bekend met de sector en aantoonbare werkervaring is een pré - in bezit van diploma Basisveiligheid VCA en/of Basisveiligheid voor Leidinggevenden VCA VOL of bereidheid dit te halen - accuraat en slagvaardig - geen 9 tot 5 mentaliteit - flexibele instelling - goed in teamverband kunnen werken Wij bieden: - een afwisselende functie - een prettige werksfeer binnen een solide bedrijf - beloning volgens uta-cao voor de bouw Informatie: Nadere informatie omtrent deze vacature kan worden ver kregen bij Jan de Voogd of André Verheijke tijdens kantoor uren, telefoonnummer 0118-59 27 20. •Sollicitatie: Als jij het een uitdaging vindt om de diverse taken in deze veelzijdige functie te vervullen dan nodigen wij je van harte uit je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van Sturm en Dekker BV, Postbus 25, 4356 ZG Oostkapelle of via e-mail: mail@sturmendekker.nl Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niel op prijs gesteld. Plaats uw personeels advertentie in de PZC Gisteren was hij koning, morgen rijke man. Maar vanmiddag is hij buschauffeur. En als je mee wilt, moet je snel zijn! Word donateur: bel 090011 46664 (0,10 per min.) ft Herculesweg 17, Postbus 8042 4330 EA Middelburg voor het hoofdkantoor in Noord Europa, Scheldebouw b.v. te Middelburg, Techneuten (HBO - TU) voor diverse functies De groep is toonaangevend op de wereldmarkt van hoogwaardige gevelarchitectuur. De projecten van Scheldebouw worden gerealiseerd in de grote steden van Noord Europa. Door toenemende complexiteit van (klimaat-)gevels en veranderde portfolio zijn wij op zoek naar personen met een hoog technisch oplossend vermogen, creativiteit en doorzettingsvermogen. De juiste personen voelen zich geinspireerd door: Het aan de basis staan van technische ontwerpen voor toonaangevende gebouwen in West-Europa. Het samenwerken in een team van techneuten. Een internationaal op hoog niveau staand bedrijf van de Permasteelisa Groep. Werkend leren en lerend werken met de Permasteelisa Academie. Een dynamische omgeving waar projecten worden beleefd als 'een onderneming'. Indien uw interesse gewekt is maar u eerst eens nader kennis wilt maken met ons bedrijf, dan kunt u contact opnemen met de heer John Meijboom, P&O manager, telefoon 0118-679923 of uw belangstelling kenbaar maken per mail met CV en motivatie aan: jmeijboom@scheldebouw.com Scheldebouw: Continuïteit, Creativiteit en Plezier in Gevels www.permasteelisa.com V 2e paasdag geopend van 11.00 tot 1600 uur ERGOTHERAPEUT m/v voor 3 uur per week met mogelijkheid tot uitbreiding AMBIANCE garagedeuren dakkapellen veranda's snelle levering vakkundige montage uitgebreide garantie service onderhoud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 52