Banen PZC JobTrack.nl Bedrijfsleider m/v WERK AAN DE CONTINENTAL GATEWAY Havencoördinator/verkeersleider m/v Zeeland Seaports [pg[^©®KI[![i[L Gebruik je praktijkervaring in de engineering! PENNINGMEESTER M/V Vedior Kijk ook op 15 APRIL 2005-Wj In de dynamische wereld van groeiende ladingstromen, steeds grotere schepen en toenemende concurrentie, nemen de Zeeuwse zeehavens een unieke positie in tussen twee wereldhavens. De havens van Terneuzen en Vlissingen zijn uitgegroeid tot het derde zeehavengebied van Nederland. Vanuit een markant kantoor in Terneuzen beheert Zeeland Seaports de havengebieden en doet het er alles aan om de positie van beide havens als 'continental gateway' te versterken. Om de voortdurende groei van en ontwikkelingen in het haven- en industriegebied, in beheer bij Zeeland Seaports, nautisch verder vorm te geven gaat de kapiteinskamer eind 2009 draaien met een tweepersoonsbezetting. Dit betekent dat wij op zoek zijn naar kandidaten voor de functie van: in onregelmatige dienst De functie: als Havencoördinator/verkeersleider werkt u voor de Havendienst van de zeehavens Vlissingen/Borsele en Terneuzen met als standplaats Terneuzen. U staat in voor een vlotte en veilige verkeersbegeleiding in het havengebied van Vlissingen, verwerkt en wijst ligplaatsen toe en maakt hierbij gebruik van radar, communicatie- en informatiesystemen. U treedt op als eerste aanspreekpunt (liaison) van Zeeland Seaports bij zich voordoende gebeurtenissen in het beheersgebied en onderneemt zonodig actie hierop. Tevens verricht u nautische administratietaken en controleert scheeps- of reisgegevens en werkt deze bij. U verricht taken in de buitendienst, houdt toezicht op een veilig en milieuverantwoord gebruik van ligplaatsen en ziet toe op de naleving van voorwaarden, gesteld in de relevante wet- en regelgeving en treedt zonodig corrigerend op. Onze vraag: een MBO+ werk- en denkniveau ondersteund met een vaktechnisch/nautische opleiding en werkervaring. Tevens bent u in het bezit van een Nationale Nautische Verkeersdienst Opleiding (NNVO) of u bent bereid deze en andere functiegerichte applicaties te volgen. U beschikt over een rijbewijs categorie B1U bent klantgericht, stressbestendig, besluitvaardig, zelfstandig en sterk communicatief. Daarbij weet u de juiste prioriteiten te stellen, heeft inzicht en anticipeert op mogelijke probleempunten. Ons aanbod: een functie in schaal 8 (minimum 1.953,85 en maximum 2.791,22 bruto per maand excl. een toeslag voor onregelmatige dienst) afhankelijk van opleiding en werkervaring. Daarnaast aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de rechts positie van de provincie Zeeland, zoals 4,5% eindejaarsuitkering, een pensioenvoorziening, een regeling' voor kinderopvang, ge deeltelijk betaald ouderschapsverlof, een fietsprivé-regeling en bedrijfsfitness. Verder kunt u rekenen op een professionele werk omgeving en ruime mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Informatie: kijk op onze site voor 'meer infóTmatie ovè'rid^ze vacature en onze organisatie of, neem contact op met de heer L. Kars, Hoofd Havendienst/Havenmeester of de heer A;J.i.-van jAsch, adjunct-havenmeester (0115 - 6474Ö0). Uw brief met motivatie en CV kunt u vóór 30 april a.s. richten aan: Zeeland Seaports, t.a.v. mevrouw A.L.E. Kegels, Postbus 132,4530 AC Terneuzen of via e-mail aan: port@zeeland-seaports.com. Voor deze functie is een functiegerichte aanstellingskeuring van toepassing.'Een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. De vacature wordt tegelijkertijd intern, bij Zeelandwerkt en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben betreffende kandidaten in deze volgorde voorrang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Schelpenpad 2 Haven 1151, Terneuzen Postbus 132 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 port@zeeland-seaports.com www.zeeland-seaports.com cm Albert Heijn Burgh-Haamstede is een franchise-supermarkt met een sterk seizoenspatroon in de schoolvakanties en rondom de feestdagen. Albert Heijn Burgh-Haamstede is op zoek naar een: Van de persoon waar naar wij op zoek zijn verwachten wij: MBO/HBO denk- en werkniveau ervaring in de detailhandel, liefst in de levensmiddelenbranche aantoonbare leidinggevende ervaring uitstekende organisatorische en communicatieve vaardigheden een moderne, coachende managementstijl een klantvriendelijke, commerciële en flexibele instelling Wat kunnen wij u bieden: een interessante functie met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid in een zeer dynamisch bedrijf een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden een marktconforme salariëring mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training Voor meer informatie kunt u bellen naar: 0111-651213. Vriendelijk verzoeken wij geïnteresseerde kandidaten een sollicitatiebrief te schrijven naar AH Burgh-Haamstede t.a.v. Mw. E. Holtkamp, Burghseweg 73, 4328 LA Burgh-Haamstede. Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK-INSTRUMENTATIE ■INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW - PIPING - BOUWKUNDE - CIVIELE TECHNIEK EIKELENBOOM Postbus 227 4600 AE Bergen op Zoom Tel. 0164-250 150 www.eikelenboom.com info@eikelenboom.com Eikelenboom European Food Transport is een toonaange vende onderneming in het vervoer van vloeibare levens middelen per tankwagen. Ook verzorgen wij het reinigen van tank- en buikwagens in onze reinigingen in Amsterdam en Bergen op Zoom. Wegens versterking van ons team zijn wij voor onze vestiging in Bergen op Zoom op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde TRANSPORTPLANNER De functie: na een gedegen inwerkperiode zal de transport- planner deel gaan uitmaken van het team dat verantwoorde lijk is voor het plannen van onze transportopdrachten. Door middel van een geautomatiseerd plansysteem voert u de dagelijkse ritplanning uit. Hierbij wordt er nauw gecom municeerd met zowel onze opdrachtgevers, onze klanten, als onze chauffeurs. Kerntaken hierbij zijn het naleven van specifieke (klant)afspraken en het bewaken van de kwaliteit van onze dienstverlening Uw profiel: u heeft een opleiding op MBO/HBO niveau een goede kennis van de moderne talen, zowel in woord al- in geschrift. Daarnaast bent u stressbestendig en in staat om aan onze opdrachtgevers klantvriendelijke en creatieve oplossingen aan te bieden. U bent een teamplayer, maar zeker ook in staat om zelfstandig goed te kunnen functione ren. Bovendien heeft u geen '9 uur tot 5 mentaliteit' en bed u bereid om incidenteel tijdens weekenden telefoondienst Ie draaien. Uw reactie kunt u sturen naar bovengenoemd adres Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer Jan Eikelenboom, tel. 0164 - 27 27 83. Kijk op www.kojo.nl Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND De Alphascholengroep voor Christelijk Basisonderwijs Zuid-Beveland is op 1 januari 2006 ontstaan uit een fusie van 5 verenigingen. Onder haar hoede vallen de 16 basisscholen voor Christelijk basisonderwijs in de gemeenten Borsele, Goes, Kapelle en Reimerswaal. Ongeveer 200 perso neelsleden werken dagelijks aan het onderwijs voor onze 2300 leerlingen. De dagelijkse leiding berust bij de onlangs aangestelde algemeen direc teur. Het bestuur van de vereniging werkt volgens de principes van bestu ren op hoofdlijnen. Het strategisch beleidsplan is in een afrondende fase en zal als basis dienen voor het beleid. Leidraad voor het handelen van het bestuur zijn de geformuleerde doelstellingen en de managementrap portages van de algemeen directeur. Ter versterking van het dagelijks bestuur zijn wij op zoek naar een met als resultaatgebied de financiële planning en beheer. De uitvoerende financiële werkzaamheden zijn volledig uitbesteed aan het administratie kantoor. We zoeken iemand: - die op strategisch niveau een sparringpartner kan zijn van de algemeen directeur en het administratiekantoor; - met een financiële achtergrond op minimaal HBO-niveau, zoals bijv. accountancy of bedrijfseconomie; - die de grondslag en de doelstellingen van de vereniging onderschrijft; - die bereid is te werken conform de vastgestelde gedragscode voor goed bestuur; - die zich verbonden voelt met de regio en de scholen van de vereniging. Wij bieden: - een jonge organisatie die volop in beweging is; - enthousiaste en gedreven collega bestuursleden; - een vrijwilligersvergoeding. Voor informatie kunt een bezoek brengen aan onze website (www.alpha- scholen.nl) of contact opnemen met de heer Jaap Glerum, voorzitter van het bestuur (0113-330355 of 06-52338843). "Gedragscode goed bestuur" is op te vragen bij het bestuurskantoor, mevrouw Jannie Leijs, telefoon 0113-561777, email info@alphascholengroep.nl Sollicitatiebrieven ontvangen wij graag uiterlijk 27 april 2006 t.a.v. bestuur Alphascholengroep, p.a. mevrouw J. Leijs, ambtelijk secretaris, Deestraat 3, 4458 AJ 's-Heer Arendskerke. Vestigingsmanager M/V. Vedior groeit snel en daarom zoeken wij op korte termijn nieuwe vestigingsmanagers. Mensen met een sterke ondernemersgeest. Kun jij baas zijn zonder de baas te spelen en inspirerend leidinggeven? Ben je daarnaast ook commercieel genoeg om klantkansen te zien en op te pakken? Maak dan nu van Vedior jouw zaak. Bekijk op jeeigenwerk.nl de beschikbare vacatures voor vestigingsmanagers en laat je cv achter. Of neem voor meer informatie direct contact op met AnitaTuitert op 06 - 5131 0460, ook 's avonds tot 20.00 uur. The Better Match Pieter Zeeman zoekt per i augustus voor de sector havo/vwo een Innovatieve1 Teamleider Tweede Fase die verantwoordelijk is voor het tweede fase team (25 medewerkers en 240 leerlingen). Daarnaast is er een lesgevende taak van ongeveer 10 uur. De teamleider legt verantwoording af aan de sectordirecteur bovenbouw Havo/Vwo. Functieomvangn.o FTE (0,8 is bespreekbaar). Salarisindicatie: schaal 12 CAO - VO. De Teamleider is bereid en in staat zich na een inwerkperiode in de regio te vestigen. Uw profiel Uit uw briefen curriculum vitae blijkt dat u beschikt over: kennis van en ervaring met de onderwijskundige ontwikkelingen in de Tweede fase ervaring met teamgericht werken ervaring met coördinerende taken een eerstegraads bevoegdheid. In gesprekken met u wordt duidelijk dat u over de vol gende kwaliteiten beschikt: Onderwijskundig leiderschap: u heeft een visie op on derwijs en nodigt mensen uit met u mee te denken aan de verdere ontwikkeling van het onderwijs. U weet dat één plus één drie kan zijn. Leiderschap: u brengt structuur aan in ontwikkelingen en processen. U bent besluitvaardig en staat voor ge- maakte afspraken. Communicatieve vaardigheden: u bent in staat helder en duidelijk te formuleren. Leerlingen, ouders en mede- j werkers stappen makkelijk bij u binnen en voelen zich j door u serieus genomen. Resultaatgerichtheid: u maakt dat plannen en beleid geconcretiseerd worden en zorgt voor kwaliteit en voortgang. Wilt u meer weten? Op verzoek is een informatiepakket beschikbaar. U kunt dat telefonisch aanvragen (0111-415751) of per mail (info@pieterzeeman.nl). Nadere inlichtingen worden vertrekt door de sectordirecteur G.Timmermans en de rector C.van Dalen. Gaat u solliciteren? Uw brief met motivatie en curriculum vitae dient uiterlijk woensdag 26 april te zijn ontvangen door C. van Dalen, rector, Pontes Pieter Zeeman, Postbus 225, 4300 AE Zierikzee. Belangrijk: Een assessment onderzoek maakt deel uit van de procedure. Houdt u rekening met de data voor de gesprekken: eerste ronde op 8 mei, tweede ronde op 11 mei. latuurlijk ben ik deel an een team, maar c neem wel de leiding Pontes Pieter Zeeman in Zierikzee is een actieve en op ver nieuwing gerichte openbare scholengemeenschap, gelegen aan de rand van het karakteristieke Zierikzeese centrum op een van de mooiste Zeeuwse eilanden. Ruim 1000 leer lingen volgen hier Vmbo, Havo en Vwo. Men is sterk bij de school betrokken; opmerkelijk veel leerlingen, medewerkers en ouders uit alle sectoren leveren een actieve bijdrage. Er is een sterke betrokkenheid vanuit de school op de omgeving en omgekeerd. Een belangrijk aandachtspunt is het zorgen voor meer samenhang tussen onder- en bovenbouw, zowel voorde leerlingen als voorde betrokken teams. De school heeft zich het afgelopen jaar voorbereid op de eerste invoering van onderwijskundige vernieuwingen volgens het Pontes Pieter Zeeman scenario. De vernieuwingen hebben betrek king op alle settoren en leerjaren. De docenten hebben als onderwijsprofessianals een grote invloed op het vernieu wingsproces. Onder leiding van de settordiretteuren zijn de teamleiders verantwoordelijk voor onderwijs en personeel. De team leiders, settordiretteuren en de rector vormen samen het managementteam van de school. Pieter Zeeman maakt deel uit van Pontes Scholengroep in Zierikzee en Goes (3000 leerlingen).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36