APK 44.oË> Reuma begint eerder dan kaalheid. PZC 'It) AFWEZIG Bosch Car Service Daar kom je graag terug Ca^REF flying doctors I Steun reuma- research.inje eigen belang. Giro 324. t.-J-nv ^.OCÖ 000 PARADIJSVOGELTJE... Nelson Mandela Kinderfonds Omdat ieder kind een kans verdient! zaterdag 15 april 2006 Het vervolg van de familie berichten van pagina 14 Heden is van ons heengegaan onze schoonzuster en tante Jakomina Goedbloed-Vlieger sinds 2 april 1971 weduwe van Cornells Goedbloed Enschede: Ko en Marie Goedbloed-Monteijn t Zwijndrecht: Suus en Dirk Valk-Goedbloed Veere: Lein en Rie Goedbloed-v.d. Bosse Middelburg: Bram en Nel Goedbloed-Mol Veere, 13 april 2006 Wij vernamen het bericht dat is overleden: Bure Goedbloed Wij wensen Ab en Corrie veel sterkte toe. De buren, Eddy en Wilma Rudi en Laura Hans en Miranda Mees en Amber Erwin en Susan de Brabander Ramon en Lesley Arend en Idelet Schutte Marloes, Petra en Erwin Heden overleed de moeder van onze vrienden Mien Goedbloed Wij wensen Ab en Corrie sterkte Simon en Rina Dirk en Ineke Wim en Tanneke Niek en Ella Kees en Jenny Kees en André Jan Hein Wim Grijpskerke 13 april 2006 r'Stil maar wacht maar alles wordt nieuw, de hemel en de aarde'. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u verdrietig mede, dat na voorzien te zijn van het sacrament der zieken, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Adriana Catharina Priem-Koens sinds 14 februari 1991 weduwe van Cornelis Priem 's-Heer Arendskerke, t Goes, 11 juli 1914 14 april 2006 Kapelle: Sjaak Priem Ella Priem-Hoogstrate, in herinnering Grijpskerke: Mariëlle en Willem, Martijn, Dennis Biezelinge: Janet en Wilco, Nicky Goes: Greta Remijn-Priem Lou Remijn Wolphaartsdijk: Peter en Sandra, Luca, Senna Goes: René en Daniëlle Correspondentieadres: Langegracht 44,4421 EZ Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 16 april van 10.00 tot 10.30 uur in het mortuarium aan de Kerk- dreef te Heinkenszand. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 18 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dienstgebouw, achter de Dorpskerk te Heinkens zand. Dag lieve Oma en Opoe Mariëlle en Willem, Martijn, Dennis Janet en Wilco, Nicky Peter en Sandra, Luca, Senna René en Daniëlle Op 12 april jl. overleed in Goes onze geliefde broer en zwager Lein Murre echtgenoot van Corrie van de Linde t Baarland, t Goes, 17 april 1909 12 april 2006 Baarland: Ka trien Murre-Réparon Zoetermeer: Tan de Rijk-Murre Jan de Rijk Breskens: Corrie Priester-Murre Waarde: Jo Wagenaar-Murre Jaap Wagenaar Saanichten: Mimi Murre-Raué (BC - Canada) Neven en nichten UiTvaaKTvenzoKQing H. jjiobse Uh> zong m onze banden voor geheel Walchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosiand 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitvaart. Tevens beschikken wij over SS»?T* Dankbetuiging Voor uw belangstelling op ons 60-jarig huwelijksfeest in welke vorm dan ook zeggen wij u, mede namens onze kinderen, klein- en achterkleinkinde ren, hartelijk dank. A. Poppe Poppe-de Wolf Middelburg, april 2006 Wij vinden geen woorden om te zeggen hoe wij je zullen missen. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Voor uw medeleven na het overlijden van mijn levens partner en (over)grootmoeder Maria de Putter-Nieuwdorp Zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks ons verdriet, sterkt het ons te weten hoeveel zij voor velen betekend heeft. C. Mallekoote Manali, Kylian Kapelle. april 2006 Uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa Frans Bastiaanse En uw aanwezigheid bij zijn afscheid heeft ons goed gedaan. Daarmee gaf u ons veel steun. Wij willen u daar voor hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Grijskerke, april 2006 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te be danken voor het warme medeleven dat wij hebben onder vonden na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johannes Brouwer Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2006 In plaats van kaartjes Ontroerd en getroffen was ik door de vele blijken van me deleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn in nig geliefde en zorgzame man Johannes Wondergem Ik zeg u hiervoor hartelijk dank. Jannie Wondergem-van de Woestijne Oostkapelle, april 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve man, onze vader en opa Rinus Goedegebuur zijn ons tot grote steun geweest. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Lien Goedegebuur-Bout Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2006 Een hand, een woord, een kaart, wij zijn diep getroffen door alle blijken van belangstelling en deelneming na het overlijden van Jan Jacob Groenewoud weduwnaar van Suus Groenewoud-de Grave Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorg centrum Roggeveen, het personeel van de thuiszorg en dokter Albers voor de goede zorgen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, april 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Daniel Huiszoon zeggen wij u langs deze weg, onze welgemeende dank. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, april 2006 Voor de grote belangstelling die wij mochten ontvangen bij het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Piet Jeras zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Nw.- en St. Joosiand, april 2006 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Jan Louis Joosse heeft ons erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. namens de familie J. Joosse-Kaboord Middelburg, april 2006 In plaats van kaarten Om je heengaan treuren wij Om wie je was, zijn we je dankbaar De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Maria Adriana Karelse- Westdorp heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Familie Karelse Wolphaartsdijk, april 2006 In plaats van kaarten Door de grote belangstelling is het ons onmogelijk ieder een persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg heel hartelijk danken voor de talrijke blijken van medeleven en gebeden, zowel persoonlijk als schrifte lijk, voor en na het overlijden van mijn zeer geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Klaas van de Ketterij Dit overweldigende meeleven steunt ons. J.C. van de Ketterij-Poortvliet kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, april 2006 In plaats van kaarten Voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve Jan dank ik u allen heel, heel hartelijk. Truus Meulenbroek-Adriaansens 'Een hand, een zooord, een haart, een kleingebaar. Dat doet jegoed, alsje iemand die je dierbaar is verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren, na het overlijden van onze lieve vader en opa Marinus Roetands Dit biedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Hiervoorzeggen wij u hartelijk dank. Ronny Roelands Thea Roelands-Koppejan %enato, Angelo Oost-Souburg, april2006 Familie en medebroeders SCJ willen U danken voor Uw blijk van medeleven bij het overlijden van pater Wim de Clerck Wij, broers, zus, familie en leden van de communiteit SCJ waren zeer aangeslagen door zijn plotselinge sterven. Indrukwekkend was de grote belangstelling bij zijn uitvaart. Te ervaren dat hij geliefd was, dat men op hem gesteld was, dat hij gekend en gewaardeerd werd door velen, is voor ons een troost. Familie de Clerck Communiteit Priesters van het Heilig Hart van Jezus In Memoriam 16-04-2006 Hé Ma, Ook al ben je terug in je geboorteland, we denken, praten en hebben het nog dagelijks over je. We missen je nog steeds, elke dag. Je blijft doorleven in onze herinnering en gedachten. Paulien en Jos, Gerard en Anneke, Leo en Diana, En klein- en achterkleinkinderen De Huisartsenpraktijk Biggekerke is verhuisd van: Valkenisseweg 42 Naar: Martinus Nijhoffstraat 3 Biggekerke Telefoonnummer 0118-552190 We zijn weer open op 18-04-2006 K. R. G. S. Boejharat Huisarts maandag 24 april t/m vrijdag 5 mei Waarneming: R. R. Lankhorst huisarts Seisweg 29 tel.: 613456 keuring pers. auto APK diesel 64,95 all-in AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18. Telefoon 0115 - 56 20 45 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 -37 1210 www.boschcarse HpyflBc IHOIID AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 of www.amref.nl j jZ Selfsupporting Africa V -< I m (Reumafonds 0 y www.reumafonds.nl Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. x woo ...en een nieuwe toekomst Na de tsunami heeft Mensen in Nood/Cordaid enorm veel giften ontvangen via giro 555.Wij laten u graag zien wat we hiermee doen. Kijk daarom nu op www.riadetsunami.nl Mensen in Nood Cordaid In je fantasie kun je alles beleven. En met wat kleur kun je je prachtig aankleden. Dan ben je opeens de prinses van de township; de paradijsvogel van de hoop! Word donateur: bel 09001146664 (0,10 per min.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 16