Doordouwer voltooit marathon PZC as Badmintonploeg in finale De Nooijer nadert Vyane tot één goal Kolijn snel klaar in eerste NK-race Knappe zege hockeysters Vlissingen Laatste Grand Prix prooi voor De Jonge Monique Baltus haalt finish in Rotterdam ondanks reuma en enkelblessure Biervliet twee duels voor het einde leider topscorer uitslagen Dubbele winst Zeeuwse Honk agenda dinsdag 11 april 2006 Dicky Palyama versloeg gisteren de Engelsman Aamir Ghaffar met 13-21 21-16 21-17. door Alexander van Eenennaam DEN BOSCH - De Nederlandse bad- mintonploeg heeft gisteren bij landen- wedstrijd van de Europese kampioen schappen in Den Bosch de finale be reikt. Net als twee jaar geleden is daar in Denemarken de tegenstander. Nederland verraste in de Maaspoort En- geland: 3-2. Twee jaar geleden verover den de badmintonners in Genève zil ver. Judith Meulendijks en Mia Audina haalden het beslissende punt binnen in het vrouwendubbel. Ze versloegen het koppel Emms/Kellog met 21-15 21-16. Bondscoach Martijn van Dooremalen had voor de sterkste opstelling geko zen, met Audina en Dicky Palyama in het enkelspel. Beiden voldeden aan de verwachtingen door te winnen. Audina versloeg Tracey Hallam met 21-16 en 21-7, terwijl Palyama tegen Aamir Ghaffar een game verloor, maar daarna goed terugvocht: 13-21 21-16 21-17. Alleen in het gemengddubbel (te gen Wouters/Van Dooremalen) en het mannendubbel (tegen Ridder/Bosch) foto Robin Utrecht/ANP wist Engeland te zegevieren. De Denen zijn vanavond veruit favoriet voor pro longatie van de titel. In het vrouwenen kel heeft Nederland de beste kansen, maar de dubbels en ook het mannenen- kel zijn van Deense zijde zeer sterk be zet. De Engelsen rest de strijd om het brons. Duitsland is de opponent, de Duitsers verloren met 3-1 van Dene marken. ANP door Roeland van Vliet GOES - Jaren geleden, toen Mo nique Baltus ernstig ziek was, stelde de Middelburgse zich een doel. „Ik was ziek en zwak, moest veel medicijnen slikken en kwam niet van de bank af. Ik dacht toen: ik wil mijn kinderen ook een keer laten zien dat ik niet alleen die zieke moeder ben." Zondag voegde ze de daad bij het woord. Ze voltooide, zelfs tot haar eigen verbazing, de marathon van Rotterdam. De 36-jarige Baltus heeft kan ker gehad („De ziekte is nu ge lukkig onder controle"), kampt met reuma en voelt bij elke stap die ze zet dat ze een enkelblessu re heeft. „Je mag gerust zeggen dat ik al wat heb meegemaakt", vertelde de moeder van twee dochters gisteren.„Door die reu ma kan ik maar één keer in de week trainen. En met die enkel zit het ook niet lekker. Ik heb een hielspoor, verkalking van de peesaanhechting. Als ik een stap zet, is het net alsof ik een knoop of een muntje onder mijn voet heb. Mensen kunnen niet begrijpen dat ik aan hardlopen doe." Maar Baltus vindt het een vera deming. „Voor mij is het een ma nier om slank te blijven", stelde de Middelburgse, die er in slaag de na haar ziekte vijftig kilo kwijt te raken. „Daarnaast geeft het lopen me heel veel energie. De meeste mensen willen op zondag uitsla pen, maar ik vind het iedere keer weer een belevenis om op die dag uit m'n bed te komen en 's ochtends vroeg te gaan trai nen." Haar eerste wedstrijden liep Monique Baltus Baltus in 2004: de Dam tot Damloop en de halve marathon in Nisse. In 2005 moest ze weer een pauze inlassen, vanwege een spierscheurtje in haar been. „Toen had ik al aan de.mara thon in Rotterdam mee willen doen, maar ging het écht niet. Mijn man liep hem toen wel. Ik baalde er stevig van dat ik aan de kant moest blijven." Maar zondag was de Mid delburgse wel één van de dui zenden deelnemers. Ze had echter besloten niet de hele af stand van 42 kilometer en 195 meter af te leggen. „Ik ging voor de afstand van 28 kilometer. De Erasiriusbrug over, een rondje door Rotterdam-Zuid maken, weer terug over de brug en dan uitstappen", verhaalde ze. Maar het ging zo goed, dat ze door liep. „Bij het 32-kilometerpunt ben ik gaan rekenen: als ik over elke kilometer negen minuten doe, kom ik binnen de tijdslimiet bin nen. En dus ben ik doorge gaan." Baltus finishte uiteindelijk in een tijd van 5.29.34. Was ze 27 seconden later geweest, dan had ze de limiet overschreden. „Ik heb het grootste gedeelte van het parkoers alleen gelopen, hoe wel mijn vader en dochters wel een groot stuk hebben meege fietst. Verder werd ik door ieder een fel aangemoedigd. Het pu bliek in Rotterdam is fantas tisch." „Ik kreeg energierepen van de mensen, werd van drinken voor zien... Iedereen leefde mee. Bij kilometer 40 kreeg ik een hand van Dennis van der Geest. Hij zei: 'Je gaat 't halen meid'. En ik werd constant gevolgd door TV Rijnmond." Warm welkom Op de Coolsingel, op de laatste meters voor de finish, werd ze toegezongen door Lee Towers en kreeg ze een warm welkom door Euqène de Kok GOES - Dennis de Nooijer van RCS kruipt steeds dichter naar Jari Vyane toe. De aanvaller van HW'24 staat nog op de eer ste plaats in het topscorersklas sement, maar dankzij vier goals in de laatste twee duels is de Oost-Souburger Vyane gena derd tot op één doelpunt. Dennis de Nooijer lijkt alle kans te maken op de titel Zeeuws topscorer. RCS zit nog volop in de race voor het kampioenschap in de tweede klasse E van het zondagvoetbal en kan de goals van de routinier dus goed ge bruiken. BIERVLIET - Twee wedstrijden voor het einde van de competi tie in de vijfde klasse van het zondagvoetbal is Biervliet al leen leider. Door een gelijkspel bij Corn Boys (0-0) heeft de ploeg één punt voorsprong op IJ- zendijke. Biervliet wordt in de resterende wedstrijden getraind door Rob van den Hemel. Bennie Boer man heeft om gezondheidsrede nen zijn functie neergelegd. Biervliet speelt nog uit tegen Sluis en thuis tegen Schoondij- ke. Tegen Corn Boys was de ploeg zondag matig op dreef. De Sassenaren, die thuis nog onge slagen zijn, hadden voor de rust een veldoverwicht, na de rust was Biervliet de betere ploeg. Keeper Tim van Waes hield de thuisclub op de been. Voor HW hoeft het allemaal niet meer zo. De Hulster club werd vorige week kampioen in de vierde klasse A. De duels te gen Jong Ambon en RLA W. doen er niet meer toe. Zater dag-derdeklasser Duiveland kan de doelpunten van Dennie le Comte, de nummer drie met negentien treffers, ook goed gebruiken. De Schouwse club is met drie wedstrijden voor de boeg nog niet veilig. De grootste concurrent voor de tiende plaats in de derde klasse A is Spui. Ook zij hebben een echte goalgetter: Alex Meijer. De spits maakte zaterdag twee doel punten tegen Serooskerke en klom daarmee naar de vierde plaats. Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Jari Vyane (HW'24) 21 doelpunten, 2. Dennis de Nooijer (RCS) 20, 3. Dennie le Comte (Duiveland) 19, 4. Alex Meijer (Spui) 18, 5 Patrick Vinke (Axel) 17. 6. Arjen Oostdijk (Ter- neuzense Boys) 16, 7. Christiaan Boon (SSV'65), Veli Eryürük (AZW) en Bart Felius (Wal cheren) allen 15, 10. Gert-Jan Tie- rie (SKNWK), Mervin Niemants- verdriet (Vlissingen), Erik de Rechter (Hoofdplaat) en Evert van de Berg (HW'24) allen 14, 14. Ar jan Koopmans (SSV'65), Mathijs Hage (Zierikzee), Peter Willemse (Bruse Boys), Lars Steyn (Noad'67), Frank Allaart (Seroos kerke), Dennis Buijs (Steen), Jelle de Vreeze (Aardenburg) en Erik de Groene (Luctor'88) allen 13, 22. Matthias Hoekman (Dauwendae- le), Martin van Vooren (Aarden burg), Peter Drumont (Clinge) en Mark Minderhoud (De Noorman nen) allen 12. Peter van de Wege was meer dan tevreden met de derde plaats op de eerste dag van het rallyrace-seizoen. foto Henk de Winter door Henk de Winter VALKENSWAARD - „Een kort avontuur was dit", bromde Mi chel Kolijn. De eerste race van het NK rallyracing op het Euro circuit in Valkenswaard was am per begonnen of de autocoureur uit Zaamslag lag er al uit. „Ik reed van de technische keu ring naar mijn plaats in het ren nerskwartier, toen ik ineens ge ratel onder de motorkap hoor de", vertelde Kolijn. „Toen was het eigenlijk al over." Dick Krij ger was ook vlot klaar. In de training knalde de man uit Wel- phaartsdijk tegen de betonnen circuitafscheiding en kon zijn auto niet meer repareren. Even leek het erop dat ook Peter van de Wege, vorig jaar derde in het NK, na één heat uit de race lag. De techniek speelde de Zuiddorpenaar parten. „Het was op het randje", legde Van de Wege uit. „Ik wilde naar de start van de tweede heat rijden, toen de auto slecht begon te lo pen. Bleek het een slecht con tact te zijn van het motormana gementsysteem. Ik was net op tijd voor de derde manche." Van de Wege had met de derde tijd in de Super 1600-klasseeen goede eerste heat. Met de vierde tijd in heat drie plaatste de Zuid dorpenaar zich op de voorste startlijn van de finale. Daai'in werd hij derde. Van de Wege: „De derde plaats is een heel mooi begin van het seizoen." Van de Wege wacht nu de komst af van de nieuwe motor voor zijn raceauto, die dertig pk meer moet leveren. Martein Risseeuw uit Zaamslag eindigde met zijn Citroen als tiende in de Super 1600-klasse. In de Formula Rallyracing viel Sjakko de Visser uit Sluiskil uit met een kapotte aandrijfas. Zijn plaatsgenoot Martyn Ferket mis te in de finale een bocht en fi nishte als vierde. door Peter Snelders TERNEUZEN - De hockeysters van Vlissingen boekten in de derde klasse een knappe 3-0-ze- ge op Hoeksche Waard. In de vierde klasse hielden de mannen van Olympia de schade tegen koploper Spijkenisse beperkt: 5-1. Rapide-Mistral 5-0: In de twaalf de minuut opende Yannick van Putte de score op aangeven van Koen Totté. Drie minuten later liet Jochem Beaart uit de re- bound van een strafcorner 2-0 noteren. Michiel van Putte en Koen Totté bepaalden de rust stand op 4-0. In de tweede helft was het rommelig en gebruikte Rapide te veel de lange pass. Toch werd het na acht minuten 5-0 via een treffer van Hans Ringoot. Spijkenisse-Olympia 5-1: Spij kenisse maakte tot aan dit duel al 106 goals. Vandaar dat Olym pia bevreesd was voor een forse nederlaag toen de thuisploeg binnen tien minuten op 3-0 stond. Voor rust werd het nog 4-0. In de tweede helft hield Olympia de thuisploeg in be dwang en kwam halverwege via Arjen de Vries zelfs op 4-1. In de laatste minuut werd het 5-1. Vlissingen-Hoeksche Waard 3-0: Vlissingen boekte een knappe zege op de nummer drie van de ranglijst. De ploeg kwam al in de eerste minuut op 1-0 via Merel de Kam. Twintig minuten later tekende De Kam ook voor 2-0. Vlak na de pauze zakte Vlis singen terug, maar daarna kreeg de ploeg toch weer greep op de wedstrijd. Dat resulteerde in de 53e minuut in 3-0 door een fraai doelpunt van Iris Koole. Rapide-Krimpen 6-1: Vierde klasser Rapide kwam nooit in het ritme. De ploeg ging te veel mee in het lage tempo van de hekkensluiter. Rapide had de he le wedstrijd een groot over wicht, maar stapte ondanks de ruime zege niet met een goed ge voel het veld af. Op aangeven van Karlien Boussen opende Karin Martens na vijf minuten de score. De thuisploeg kreeg vervolgens legio kansen en straf- corners. In de 25e minuut maak door Peter Snelders SINT JANSTEEN - Cor de Jon ge heeft in Sint Jansteen de laat ste Grand Prix driebanden van dit seizoen op zijn naam geschre ven. In het sluitstuk van de cy clus toernooien was hij in de fi nale te sterk voor Jean-Paul de Kraker. Tot de eindstrijd had De Kraker een voortreffelijke indruk ge maakt. Winstpartijen naar 45 ca ramboles in 41, 34, 30, 60 en 43 beurten gaven aan dat er reke ning met hem gehouden moest worden. Cor de Jonge had nog niet vaak geschitterd in de slot fase van de Grand Prix-wedstrij den. De biljarter uit Axel, lid van Den Ouden Arend uit Sint Jansteen, stak in eigen omge ving echter in een uitstekende vorm. Zijn aanloop naar de finale was wisselvallig. Hij won in 46 beur ten (35-13) van Freddy de Vos. Daarna versloeg hij Meerten Dallinga met 35-39 in 55 beur ten. De winst op zich was knap, want daarvoor had Dallinga een sterk staaltje driebanden laten zien. In zijn partij tegen Theo Freijzer maakte hij het in de veertigste beurt uit met een serie van veertien caramboles Cor de Jonge zette zijn beste prestaties neer in de derde ron- de en in de finale. In de derde ronde liet hij Albert van Leeu wen in slechts 25 beurten kans loos. In de halve-finalepoule ging he: minder gemakkelijk. De Je won in 42 beurten met klein schil van Eddy Nachtegael en i: 44 beurten speelde hij remise te gen Jurgen Mantin. Het was vol doende om eerste in de poule te worden. Eenzijdig In de andere halve-finalepoule klopte Jean-Paul de Kraker ie zestig beurten Florent Rombaut en stelde de finaleplaats veilig door Theo Platjouw in 43 beur ten te verslaan. De finale was eenzijdig. De Jon ge ging van start met een van zes en nam daarna steeds verder afstand van een met zich zelf worstelende De Kraker, slechts 28 beurten voltooide Df Jonge zijn aantal van 35 caram boles en zag dat zijn tegenstan der op 19 treffers bleef steken. Via een sterke nabeurt van ze ven kwam De Kraker nog te een respectabel aantal van 26 ca ramboles. van burgemeester Ivo Opstelten. „Het was wel duidelijk dat ik de laatste was", zei Baltus. „Politie motoren reden achter mij aan en het publiek juichte nog één keer voor de laatste finishers. Dat was mooi." Voor Baltus is het echter eens maar nooit weer. „Het is wel dui delijk dat mijn lichaam dit ei genlijk niet aankan. Ik heb van zondag op maandag een vreselij ke nacht gehad. Maar nu gaat het wel weer. Ik denk dat ik het in het vervolg bij de Dam tot Damloop houd. Dat is ook een mooi feestje." De Middelburgse heeft in elk ge val haar doel gehaald. „Mensen zijn nog steeds verbaasd als ze horen dat ik de marathon heb ge lopen. Maar ik heb laten zien: waar een wil is, is een weg. Als je echt iets wilt bereiken, lukt het je ook." te Karin Martens de 2-0 en op slag van rust tekende Leonie de Bruijne voor 3-0. Direct na de pauze scoorde Krimpen tegen. Daarna liep de strafcorner even iets beter bij Rapide. Elianne Totté scoorde daaruit de 4-1. Karin Martens liet de 5-1 note ren en Elianne Totté maakte er nog 6-1 van. Middelburg-Tempo'34 2-0: Na twintig minuten scoorde Eva Vrijlandt, tien minuten later deed Marte Scholma dat ook. Na rust waren de teams aan el- kaar gewaagd. Den Bosch. EK landenteams. Halve finales: Nederland - Engeland 3-2. Ge mengd dubbelspel: Wouters/Van Doore malen - Robertson/Emms 12-21 9-21, vrouwen, enkelspel: Audina - Hallam 21-16 21-7, mannen, enkelspel: Palya ma - Ghaffar 13-21 21-16 21-17, man nen, dubbelspel: Ridder/Bosch Clark/Blair 7-21 15-21, vrouwen, dubbel spel: Meulendijks/Audina Emms/Kellog 21-15 21-16. Denemarken - Duitsland 3-1. Finale: De nemarken - Nederland. Om derde plaats: Duitsland - Engeland. Sas van Gent. Huisleague: 't Stre- mijn-The Killers 3-1, De Watergeus-Het Feestbeest 2-2. Stand: 1. Het Feest beest 62-45.330, 2. De Watergeus 61-44.581, 3. 't Stremijn 51-44.440, 4. The Killers 34-42.385. Hoogste game- gemiddelde, mannen: Franz Roeb 171,94 pins. Vrouwen: Marion de Leux 168,52. Hoogste game, mannen: Franklin Palm 243. Vrouwen: Marion de Leux 226. Teams: 't Stremijn 700. Hoogste serie, mannen: Werner de Leux 601. Vrouwen: Marion de Leux 622. Teams: Het Feestbeest 1886 pins. Augusta. The Masters. Eindstand: 1. Mickelson (VSt) 280 slagen (-8), 2. Clark (ZAf) 283, 3. Olazabal (Spa), Goosen (ZAf), Woods (VSt), Campbell (VSt), Couples (VSt) 284, 8. Cabrera (Arg), Singh (Fiji) 285, 10. Cink (VSt) 286, 11. Weir (Can), Jiménez (Spa), Ames (Can) 287, 14. Oberholser (VSt), Mayfair (VSt) 288. Zaamslag. Dressuur LR PC Luctor et Emergo. Paarden klasse Z: 1. Em my Bouthoorn, TCN Partout (Hulst) 233; 2. Ingeborg van Zeele, Decadent (Zwinr.) 214; 3. Resi van Harn, Oricius (Oranjer.) 213. Tweede proef: 1. Em my Bouthoorn, TCN Partout, 229; 2. Femke van Goethem, Rebel (Honter.) 221; 3. Ingeborg van Zeele, Decadent, 221. M2: 1.Mascha Boone, Wia fan 't Tolhek (Z-Bev.) 204; 2. Marc Mahu, Sha- rai (Honter.) 197; 3. Lisa Lapere, Schim mel (Oranjer. 176. Tweede proef: 1. Mascha Boone, Wia fan 't Tolhek, 205; 2. Marc Bouthoorn, Lorenzo (Hulst) 192; 3. Marc Mahu, Sharai, 186. Ml: 1. Mascha Boone, Ufo, 203; 2. Ellen Cools, Rammazottie (Hulst) 197; 3. Ilona van drongen. Moustache (Oranjer.) 193. Tweede proef: 1. Mascha Bustraan, Ufo, 210; 2. Evelien de Kesel, Elco (Ha- ringr.) 195; 3. Ilse van der Meidenberg, Boy (Oranjer.) 194. L2: 1. Wendy van Waes, Morisco (Oranjer.) 196; 2. Elles Krans, Icara (Starr.) 191; 3. Mariekka Verstraten, Sydney de Messitert (Oran- jr.) 188. Tweede proef: 1 Wendy van Waes, Morisco, 197; 2. Elles Krans, Ica ra, 194; 3. Marlies van Waesberghe, Tra- vo Oranjer.) 192. L1:1. Els Koster, Utar- kan (Oranjer.) 205; 2. Maartje Eibers, Shakira (Honter.) 195; 3- Dave Bout hoorn, Jelle (Hulst) 183. Tweede proef: 1 Els Koster, Utarkan, 202; 2. An- nelie de Waal, Tenderwood (Hulst) 196; 3. Maartje Eibers, Shakïra, 189. Pony's Z1 cat. D: 1. Valerie de Cock, Trixie (Vlakter.) 199. Tweede proef: 1. Valerie de Cock, Trixie, 208. M2 cat. DE: 1. Lisette den Dekker, Roxy (Hon ter.) 180. Tweede proef: 1. Lisette den Dekker, Roxy, 183. M1 cat. DE: 1. Mar jolein den Detter, Paloma Z (Vlakter.) 180. Tweede proef: 1. Marjolein den Detter, Paloma Z, 22190. M1 cat. C: 1. Jasmien de Koeyer, Figaro (Hulst) 203. Tweede proef: 1. Jasmien de Koeyer, Figaro, 200. L2 cat. E: 1. Janey Ver munt, Prins Melride V (Hulst) 209. Tweede proef: 1. Janey Vermunt, Prins Melride V, 200. L1 cat. DE: 1. Mariëlle de Ruijsscher, Mazzeltje (Een- hoornr.) 199. Tweede proef: 1. Mariëlle de Ruijsscher, Mazzeltje, 197. L1 cat. C: 1. Kelly de Koeyer, Nel (Luc tor et Emergo) 166. Tweede proef: 1. Kelly de Koeyer, Nel, 162. Valencia. Mannen. Eerste ronde: Verdasco (Spa/7) - Martin (Spa) 6-3 6-4, Garcia-Lopez (Spa) -Lopez (Spa) 6-3 6-3, Pasanski (SMo) - Costa (Spa) 3-6 6-3 6-4, Mayer (Dui) Burniol (Spa) 6-0 6-3. Charleston. Vrouwen. Eerste ronde: Uberoi (VSt) - Raymond (VSt) 6-3 3-6 6-1, Santangelo (lta/16) - Foretz (Fra) 6-2 6-4, Brandi (Pue) - Arvidsson (Zwe/13) TERNEUZEN - Het vrouwen team van het Zeeuwse Honk Pe licans heeft een prima start in de Nederlandse competitie ach ter de rug. In een dubbele ontmoeting met de Wizards of Boz boekten de softbalsters twee keer een over winning. Het eerste duel eindig de in 13-10, het tweede leverde een eindstand van 11-10 op. 7-5 6-3, Bammer (Oos) - Benesova (Tsjl 6-4 6-1. Landelijke competitie. Gemengd, zondag, derde klasse. MLTC 1-Hal- steren 1 5-3. Mannenenkelspel: S Huis in 't Veld-C. Dekker 7-6 3-6 3-6,D. van Hoof-Y. Hilkhuijsen 6-4 6-1. Vrou wenenkelspel: S. Oranje-F. Claessend-È 6-1 4-6, J. van den Dries-I. Roks 6-2 64 Mannendubbelspel: T. SlagboomiS. Huis in 't Veld-Y. Hilkhuijsen/B. de Hoc-j 3-6 5-7. Vrouwendubbelspel: M Gans? man/J. van den Dries-I. Roks/V. Hend riek 6-1 6-1. Gemengdubbelspel; M Ganseman/ T. Slagboom-F. Claes-sen C. Dekker 6-3 3-6 11-9, S.Oranje/D. var Hoof-S. Hunten/B. de Hoog 7-5 6-1. DOS 1-MLTV90 1 3-5. ME: G. Laa. van der Zwam 4-6 4-6, F. Sonnemans-S. Schijf 7-6 3-6 2-6. VE: C. Schuitema W van der Zwam 6-3 3-6 2-6, K. Dijkstra! van Leeuwen 5-7 7-5 6-2. MD: G. Laur, Sonnemans-J. van der Zwam/S. Sell? 6-3 3-6 3-6. VD: C. Schuitema/N. Hfe brand^M. van der Zwam/B. van Leeu wen 3-6 7-6 6-2. GD: K. Dijkstra^, Lau-J. van der Zwam/B. van Leeuwaï 0-6 2-6, B. Dijkstra/N. Hillebrand-M. van der Zwam/S. Schijf 6-2 6-4. Vierde klasse, 't Halve Maantje 1-Zun dert 1 2-6, MLTC 3-Roosendaal 1 2-8 Tiola 1-Etten Leur 1 7-1. ME R. Hó- verbeke-M. Smidtman 6-2 6-3, 8. va» Broekhoven-S. Dijkers 6-7 5-7. VE' D. Boogaard-J. van Aert 6-4 6-1, I. Leen- houwers-L. Kleijs 6-1 6-1. MD: P, Marteijn/R. Haverbeke-M. Smitdtman/M. Mol 6-2 4-6 6-4. VD: T. van den Dikkenberg/I. Leenhouwers-L Kleijs/T. Jans 6-2 6-0. GD: Boogaard/P. Marteijn-J van Aert/M Mol 6-4 6-3, T. van den Dikkenberg:? Broekhoven-T. Jans/S. Dijkers 6-46-4. Lobbelaer 5-Hulster Ambacht 1 6-2, Vijfde klasse. MLTC 5-Schelde 12-8 Boskreek 1-DOS 2 1-7, Souburg 1-Dorr burg 1 8-0, DOS 3-Zuid/West Hoek' 2-6, Halsteren 2-Zierikzee 1 4-4, Hulst? Ambacht 2-MLTC 4 4-4. Landelijke competitie. Mannen, zon dag, tweede klasse. Philten 1-Buy- tenwegh 1 4-2. Enkelspel: Dylan Black man-V. Kartodikromo 7-6 6-1, M. Fe- lius-G. Resodihardo 6-1 6-4, Dun® Blackman-J. Bleiji 3-6 6-3 3-6, P. Fa- lius-T. Kapteijn 3-6 3-6. Dubbelsp; Dylan Blackman/P. Felius-V Kartodikromo/R. Kuiper 6-4 6-3, K Felius/Duncan Blackman-J. Bleiji/T. Kap teijn 6-4 6-4. Roomburg 1-Game'78l 6-0. Enkelspel: B. Swart-P. van Poeca 6-0 6-2, D. Prins-T. Huis 6-3 6-3, S. R sen-R. van Remortel 6-3 7-6, M. Kins-A. Bouwens 7-5 3-6 6-2. Dubbf' spel: B. Swart/E. Spruytenberg-R. v3' Remortel/A. Bouwens 6-4 6-4, 0 Prins/S. Rijksen-T. Huis/N. Koster 81 6-1. Nieuwerkerk a/d IJssel 2-Bot kreek 1 4-2. Enkelspel: J. Chung-. Gley 1-6 6-7, J. Hordijk-M. Flikweert&J 6-1, J. Eeland-K. Deij 6-4 6-2, M.Henvr ijer-P. van Hyften 6-3 7-6. Dubbelspel:.! Chung/J. Eeland-J. Gley/M. Flikwef 4-6 5-7, J. Hordijk/M. Herweijer-K Deij/P. van Hyften 2-6 7-6 6-1 Ad Astra l-'t Halve Maantje 1 4-2 Derde klasse, 't Halve Maantje 2-Sc. burg 1 2-4 Vierde klasse. Duivels 1-Boskreek 2 0-6, De Stoof 1-Roosr- daal 3 0-6. Vijfde klasse, 't HaY Maantje 3-Souburg 2 0-6, United Serv ce 3-Axel 1 2-4, Pagnevaart l-'t HaY Maantje 4 5-1, Rally 1-De Bongerd 12- De Bocht 1-Kapelle 1 0-6. Landelijke competitie. Vrouwen zondag, eerste klasse. DOS 1-Se? hwaert 1 1-5, Pijnacker 1-Duiveland' 0-6. Landelijke competitie. Ge mengd 35+, zondag, eerste klasse Ludo et Emergo 1-Seghwaert 114 VE: A. Stijaart-J. Kraag 6-2 6-2. ME. L L zerman-E. Hedeman 1-6 2-6. VD: A Stijaart/S. IJzerman-H. Smit/J. Kraag 6-1 2-6 4-6. MD: E. Hermans/S. Ute; man-J. van Veen/N. Smit 6-3 3-6 M GD: E. Hermans/S. IJzerman-H. Smi'J Hedeman 1-6 5-7. A-junioren. Derde divisie D: S; to-Baronie 3-1, UNA-BSC 3-0, Ha* steeg-Terneuzen 3-1, Jeka-Halstere" 1-3, Nuenen-BVV 1-1. Stand: Nuen? 21-39; BW 20-36; UNA 20-35; Sad: 21-35; WSC 20-33; Jeka 20-32; Halste ren 21-28; Geldrop 19-26; Haarste?: 21-24; BSC 20-20; Baronie 20-15; Te* 119-13. dinsdag Tennis Districtscompetitie, vrouwen Hoofdklasse: Sjef-Philten (10.00. Aar denburg), Schelde-Souburg (13.00, vlis singen), Boskreek-DOS (9.00, ,ct kens), Bathse Kreek-Tebo (9-1 land). Districtscompetitie, vrouwendij bel. Hoofdklasse: Hoek-Kruiningt (10.00, Hoek), Westerschouwen-Ruj stoppelen (14.00, Burgh-Haarnstede_ BruTèn-Golfbreker (13.00, Bruinisselj Halve Maantje-Souburg (13.00, Goes'. Voetbal Eerste divisie. Promotie/degradtfi' play-offs. Eerste ronde: FC ZWO le-Haarlem, TOP-AGOVV.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44